Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
23. júl 2009

Leni my sme ani neboli na slnku. Ja nemám okrem nôh dolu nič opálené 😀 Len podľa šľapiek som opálená 😝 . Celý čas sme sedeli v chládku 🙂

zuzla2
23. júl 2009

dadu my sice dom nemame,ale stale sa cosi robi v tom byte..normalne uz mam nervy...staci,ze poviem mm,ze co by som v buducnosti xcela urobit, no a pre neho ta buducnost je na dalsi tyzden...ale uz som povedala koniec...mame ako mame...nic sa uz nepreraba (aj ked to som uz povedala pred polrokom 🙄 )...
ja napr. za vylet nepovazujem ist k svokrovcom alebo nasim..vsak som tam dost casto..este u nasich ako v poho...byvaju v dome,tak mala sa moze vybehat na dvore..my mame kde poxodit po obxodoch 😀 ale u svokrovcov nie..a to teda na byte mozem sediet aj doma...aj ked vraj tam maju dobre kupko..umele vlny a tak..no,ale co ked cez vikend vzdy bolo skaredo...

zuzla2
23. júl 2009

my sme s malou sli busom za tatom a potom na nakup..no,ale to sa vonku neda vydrzat...este,ze mame aspon ten balkon..svokrovci ani ten nemaju...

zuzla2
23. júl 2009

a mm v tej horucave dostal xut na vino,tak nalial..ja som este stala pri sporaku..no normalne zo mna tecie 🙄 az take horucavy fakt nemusi..staci mi tych 28stupnov 😅

zuzla2
23. júl 2009

ty kokos deni..to je aky perfektny kostym 😵 😵 😵 super 😉

sticker
autor
23. júl 2009

A mi nenapísalo na FB hodnotenie k jednej fotke 😠 Idem znovu 😝

dadulik
23. júl 2009

zuzi, teda, zase musim konstatovat, ze mas dokonaleho manzela 😵 ze povies, co by si chcela, a buduci tyzden to urobi 😅
to jaro uz tri roky vesia obraz do spalne, a vrta drziak na toaletak hore na vecko 😀 😝 ale som si zvykla, on je pomalsi ako slimak, ale ked uz nieco urobi, tak je to navzdy 😎 len keby tolko nad vsetkym nerozmyslal, ale konal !!!
ved aj octavku sme kupili vdaka mojej rychlej jednacej schopnosti 😀 kebyze tam nejdem s nim, este dnes sme bez "noveho" auta 😒 vzdy len skonstatuje, ze to je na neho prilis rychlo 😲 ked nieco vybavim a hotovo 😀
zuzi, presne viem, o com hovoris, ze nie je pre teba vylet k vasim alebo svokrovcom 😒 ja som u nasich skoro kazdy den, u svokrovcov tak 1x tyzdenne, kedze vsetci byvame v jednej dedine 🙄
a prave mi volala svokra, maju so svokrom brusnu chripku, aj svagor ju drapol 😲 tak len aby to k nam nedoslo 😕 a vynadala mi, ze preco nemame nafukany bazen, jej hovorim, ze vynadajte synacikovi a nie mne 😠

sticker
autor
23. júl 2009

Dad to tebe vynadala?! 😕 Odvážna to žena 😅

dadulik
23. júl 2009

no nie doslova, ale spustila, ze to nemyslis vazne, ze nemate nafukany, ze preco, a ze ci mame problem ho umiestnit na 15 aroch pody 😲 hovorim, ja nemam problem, to nekdo druhy si vymysla problemy, aby s tym nemal robotu 😀
deni, ja z teba nemozem, ty si zena, tie usi nemaju chybu 😀 a hovorim si, ze fajn suknicka, a na dalsej foto na mna vystekol chvostik 😀 😀 😀 😀 😀 uplne super 😀 😀 😀 😀

lenca13
23. júl 2009

My ked ideme k nasim alebo svokrovi tiez to nie je podla mna vylet ale je pravda ze si aspon oddychnem od varenia a upratovania 😉 a baby sa poriadne vylietaju kedze byvaju v RD 🙂

lenca13
23. júl 2009

Dadulik ved ani ja nemam este ziadne obrazky v obyvke kedze nema u nas kto vyvrtat diery 😖 ozaj su ty nasi Jarovia podobny 😀 😀 😀 😝

zuzla2
23. júl 2009

jaj deni..ta az taky dokonaly neni 😖 su veci kde mu musim 30x zopakovat co ma urobit...ale inde staci,aby mu niekto povedal raz a hned sa prezlieka a robi...hold obcas ho aj vyuzivaju,lebo nevie povedat nie 😔
ale fakt uplne dokonaly nie je...su veci,kde ja si ani pipnut nemozem 🤐 ☹ a bude,tak ako to on povie,aj keby som sa rozkrajala (viem nevyzera na to...kazdy si mysli,ze xudak xlapec je total pod papucou 🤐 😅 )...
ale zas napriklad ako pises s tym autom..ja pri takych vacsich investiciach dlhsie rozmyslam,ze ci na to mame..ci to financne utiahneme...keby bolo po jeho, tak sme mohli mat byt o rok skor a za polovicnu cenu 😖 obcas si priznam,zeby som ho mohla pocuvat a nebat sa tak vsetkeho ako sa bojim... 🙂

a lenci fakt,ze jedina vec co mi vyhovuje,ked ideme prec je,ze nemusim varit..aj ked ja rada varim,len mm musi zabavit malu... 😀

dadulik
23. júl 2009

zuzi, asi ta odpoved patrila mne, a nie deni 😉 no jasne, kazda vidime nedostatky na tom svojom chlapovi, ze 😠 ale zas kazdy je sikovny na nieco ine, a lavy tiez na nieco ine 😀 bez diskusie, jarovia su tusim slimaci obidvaja 😀 😀 😀
no idem osprsit dieta aj seba, ulozim ju konecne spat, jaro je na nocnej, dviha sa tu nejaky vietor 😕 mohlo by aj sprchnut, sak je na zdochnutie 😝

denisse
23. júl 2009

tak to ja ked ideme k nasim tak to nepovazujem len za vylet ale dokonca za dovolenku 😀 😀 😀

sticker
autor
23. júl 2009

Deni ty si poslala tú búrku k nám? Nejako začalo fučať a veru sa aj zaťahuje 😒

zuzla2
23. júl 2009

u nas tiez este 2fotky malej a krizik nie su navrtane..hlavna vec,ze sme museli rychlo kupovat ramy na fotky 😀

jo a som vam nepisala..vcera som zapocula susedov..zjavne sa tu pohybuje daky "chory" (alebo neviem ako ho nazvat) chlap...vraj minule sledoval dake dievcata a potom isiel za nimi..a neviem co este..dobre som ich nezapocula..a asi aj viem,ktory to je...uz 2x pred nasim vchodom jeden cudzi posedaval 😠

sticker
autor
23. júl 2009

Pre boha Zuzi 😕 😕 😕 . By som políciu na neho volala! Ale tak je jasné, že keď nie je dôkaz ani nič, tak sa nič nedá 😒 . ☹

denisse
23. júl 2009

baby, od ciech k vam ide brutalna fronta, tadial to uz preslo, dadu, ty cakaj prva .. ale nikoho neminie, je to pocelej sirke republiky ...

zuzla2
23. júl 2009

no vidno,ze som uz pijana..jasne vec,ze tebe dadu 😀
deni hej hlasili to...vsak ide vikend 😝 vraj zapadne slovensko to ma zasiahnut uz v noci..
Jani vsak to.....ale ja si nanho posvietim 🤐

denisse
23. júl 2009

kliknite si na aktualni radarova data ...

sticker
autor
23. júl 2009

Deni tak tá prvá vlna aj vyzerá, že šla k nám.....

denisse
23. júl 2009

zuzi, ked sme boli u nasich, tak za mojou sesterkou vosiel do vchodu nejaky chlap, ona myslela, ze sused alebo navsteva a on za nou isiel k vytahu (byvaju v takom bloku, co vytah nie je na urovni vchodu, ale bud pod akoby v pivnici, alebo uz na prvom poschodi), tak tam isiel za nou dole, roztrhal jej saty, ona strasne kricala, tak sa asi nastastie zlakol a usiel ... ktovie, ci to nie je ten isty .. aj ked toto bolo na trojke ...

jarinosk
23. júl 2009

ze spomen certa a cert za dverami 😉 🙂
tusim tu niekto spominal ujov Jarov 🙂

zuzla2
23. júl 2009

deni no dufam,ze nie..a to je este ten lepsi pripad,ze sa zlakol.
ja poznam osobne dievca,ktore bolo za bieleho dna znasilnene xalanom,co mal byt vysvateny za greckokatolickeho knaza...som mala dost...

ahoj ujo Jarko 😀

sticker
autor
23. júl 2009

Jarino hodíš mi prosím do ipčka linka na nástenný kalendár? Na týždňový mám, ale vôbec som nerozumela o čom ste sa tam bavili v téme.. 😅 ☹ - tie rozmery a tak...
A nemáš doma žienku, tak máš veget, čo? 😉

denisse
23. júl 2009

zuzi, aj to s mojou sesterkou sa stalo o pol stvrtej poobede ... je to strasne ...

sticker
autor
23. júl 2009

Zajtra má byť najteplejšie na východe 😝
Deni a to sa stalo teraz? To je hrozné, že cez deň aby sa človek bál pustiť dieťa von. 😔

zuzla2
23. júl 2009

no ved to,ze clovek sa boji potom pustit dieta von..zatial je mala malou..ale co bude,ked vyrastie??vsak nemozem vsade s nou xodit...

denisse
23. júl 2009

ano, teraz, ked isla z promocii mojho brata ...