Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
13. aug 2009

mam stranu 😝 😀
Jani ja som si tym presla tento rok..aj minuly..a este niektory buduci nas caka...
len u nas sa este aj davali dole tapety, stierkovalo sa...vysekavala sa stara dlazba..a davala nova...no a mam pocit,ze bordel tu mame doteraz 😖

sticker
autor
13. aug 2009

Veď ja viem Zuzi, že sa to dá prežiť, vlastne musí....len som dnes nejaká nervózna 😒 Ale už sedím, idem vyskúšať štrúdlu čo som prvýkrát robila a pozerám na Nove film. Je to druhá časť. A je to o meteorite.... Som si nato včera spomenula ako som bola v noci na balkóne.

dadulik
13. aug 2009

caute, teda jani, vy tusim furt makate na byte 😅 teda spolu aj so zuzkou 🙂
a kludne sa mozeme stretnut buduci rok v prahe, len deni musi pre deti vymysliet dostatocnu atrakciu, co by ich unavilo 😀 😀 😀
mna priserne boli hlava, aj chrbtica, neviem, ci to je tym pocasim alebo co 😒 tak budem oddychovat pri dvd, inak dnes som konecne malej zacala stavat v izbe !!! to stanove mestecko, co dostala na velku noc, a ledva som jeden stan zlozila, druhy sa jej do izby uz nevojde 😖 a este tunel som jej tam dala, ale teda riadne ma izbu zapratanu 😲 ale ma obrovsku radost 😀
ten druhy stan jej rozlozim vonku a hotovsjon 😵
tak sa pre dnes lucim, idem sa zregenerovat 🙂

zuzla2
13. aug 2009

dadu to mas tak,ked kupis neprerobeny byt a nemas aspon pol melona v kapse,aby sa vsetko prerobilo na zaciatku 😖 ale tak co uz..
u nas uz toho vela netreba..len potom este poslednu detsku dat do poriadku...t.j ostierkovat dat podlahu...vymenit vsade nove dvere, vymurovat balkon...no a plus zariadovat... 😀 to je plan na najblizsich 10rokov..potom budeme vrazat do studia 😀 😀 😀

sticker
autor
13. aug 2009

Zuzi že netreba veľa 😀 😀 😀 😝 Veď si vymenovala kompletnú prerábku 😀
My už "iba" vymurovať jadro.... Takže ak máte niektorá cca 80tis. navyše píšem č.ú. 😅 😝

sticker
autor
13. aug 2009

Dad odfoť zajtra Laurikinu izbičku 😵 . Chcela by som to vidieť 🙂

julca80
13. aug 2009

ahojte 😉 Tak som si vas pekne docitala.
Mala zaspala asi pred 5min., kedze po poslednych razoch sme mali problem so zaspavanim, tak sme jej to posunuli na neskor a zatial je to v pohode. No rano pekne potiahne do pol 8mej.
Dufam, ze to tymto nezakriknem a zajtra nebude hore uz o 6tej. 😝 😀

julca80
13. aug 2009

dad, aj ja som velmi zvedava ako teraz vyzera Laurinkina izbicka, tak dufam, ze zajtra hodis foto?! 🙂

deni, pekny vikend Vam prajem 😎

julca80
13. aug 2009

ako tak citam, ze vsetky pekne postupne prerabate, tak si neviem predstavit co potom caka nas. 🙄
Fuuuh, uz teraz zacinam mat hlavu v smutku. 😝 😨

sticker
autor
13. aug 2009

No Julik ale vy keď budete stavať, tak spravíte veci hneď na začiatku. To je iné. No my sme boli tlačení časom, museli sme sa už nasťahovať, tak sme rýchlo spravili len základ. 😒

julca80
13. aug 2009

Jani to hej, ale kym sa to postavi, tak to bude pekne "dlho". 🤐 Dufam, ze do 2 rokov to bude, aj to sa mi zda dost. 😅 Ja uz chcem byvat vo svojoooooooom!!!! 😅 😅 😅 😀 😀 😀

zuzla2
13. aug 2009

Jani jak kompletnu prerabku?? vsak uz toho mame dost za sebou..podavane podlahy, v 2 izbax davana aj stierka...kupelna nova robena...kuxyna..vravim,ze teraz uz nie vela... 😀 uz len dakyx 200t nam xyba 😀 😀 😀

Jul stick ma pravdu..nas zas ani netlacil cas,lebo byvat sme mali kde..len peniaze...t.j ze sme nemohli vsetko urobit..a zas byt sme nemohli nexat len tak stat a cakat kym nasporime..lebo to by musel mm stale doxadzat 50km a tym padom by vrazal do benzinu....ale vsak mi si pekne krasne postupne vsetko pomenime...este nebyvame ani 2roky a ja by som uz aj spalnu menila 😀 😀 😀 😀

lenca13
13. aug 2009

Zuzi ty mas dva roky spalnu a my uz skoro 9 tiez by sa nam hodila aspon nova postel 😉

Julik ale ty budes mat vsetko nove a pekne 🙂

My by sme sa uz tiez mohli dokopat spravit Timke izbu ale uz to necham az na september 🙂

julca80
13. aug 2009

baby, ale vy uz mate aspon to svoje. 😉 Ale mi najblizsie dva rocky, mozno dlhsie este nebudeme. A to nehovorim o tom, ze Dominicka by potrebovala detsku izbu "ako sol". 😒
Najma vlastnu velku postel. Sice to budeme musiet nejaka vyriesit aj tu, ale ....

No idem si uz lahnut, lebo mi oci klipkaju, dobruuuu. 🙂

lenca13
13. aug 2009

dobru 😔

zuzla2
13. aug 2009

julik a ten byt nie je vas??? 😕
no aj nasa by potrebovala detsku..resp. aspon postel...lenze mne za zapacila taka,co stoji 10t aj s matracami a rostami 😖
leni ja som to myslela tak,zeby som menila spalnu za inu krajsiu 😀

lenca13
13. aug 2009

Zuzi to by sme mohli menit kazdy rok 😀 😀 😀

zuzla2
13. aug 2009

no ved to...joj boze daj nex vyhram 😀 😀 😀 (len najprv by som asi mala nieco podat) 😀

lenca13
13. aug 2009

Ved to treba zacat najskor podavat 😀 😀 😀

Inak popijame vinko a k tomu ovci syr 🙂

julca80
14. aug 2009

dobre ranko 😉

zuzi, tento byt nie je nas, ale mojich rodicov 😖 Preto chcem uz svoje. ☹

Leni, mnam, normalne mam dnes chut na ovci syr, musim si kupit ten balkansky 😉

sticker
autor
14. aug 2009

Ahojte 🙂 Juj ako ťažko sa mi vstávalo 😝 . Janka spala u nás a tak som mierne dokopaná 😒
Ideme doobeda k prababe a Edo chce začať stierkovať. Len škoda, že musí ísť na to školenie, mohol to spraviť všetko dnes.

lenca13
14. aug 2009

dobre ranko 🙂 tak my sme vstavali o pol osmej a Radka este spi 😉
Uz som prezliekla periny a idem poupratovat ved to tu uz vyzera hrozne a ma prist segra s tou kamoskou tak nech to tu trochu vyzera 😀

dadulik
14. aug 2009

ahojte, ja dnes opat nestiham net, pospali sme trocha dlhsie, do stvrt na devat 😅 ale uz mam navarene, zapekane rybie file a zemiaky 😉
ten stav v izbe mam vyfoteny, len nemam cas to teraz stahovat do notu, tak majte strpenie 😀
kokos, zuzi, ze 200 tis 😕 take palky len do bytu 😖 by ma svihlo 😒

lenca13
14. aug 2009

Dad rano ste si aspo dobre pospali 😉
Radka tiez vstavala az o pol dveiatej
Timeu som ulozila len si tam stale rozprava 😕

julca80
14. aug 2009

cafte, tak dnes bola mala prvykrat peso na prechadzke, huraaaaaaa 😵
Mozno je vam divne, ze sa tak tesim, 😀 ale Dominika vobec nechcela chodit na peso, kusok presla a uz sa pytala na ruky alebo do kocara. Ked som aj niekedy nezobrala kocar, tak som sa napocuvala po ceste revu, lebo ja som ju nevladala niest dlho, co mi tak otazela. 😝
Musime zacat castejsie trenovat, bo uz by sa aj patrilo aby troska sama presla. "moj maly lenivec je z nej". 😅

lenca13
14. aug 2009

Julik ved aj mi sa stale vozime na kociku 😉 tiez ked ideme peso tak sa pyta na ruky

sticker
autor
14. aug 2009

Julik to si pamätám ako si nám hovorila keď sme boli u vás, že Domča bojkotuje chodenie peši, takže blahoželám 🙂 😉
Ja sa obávam, že Jul bude aj dnes ignorovať spánok 😠 . Včera teda nespala a dnes tiež vyrevuje a vyspevuje... Typujem, že nezaspí. A to som ju dala spať dnes neskôr, lebo sme prišli neskôr domov.

lenca13
14. aug 2009

Timea uz spi a Radka si tepuje v izbe koberec 🙂

dadulik
14. aug 2009

aj laura uz spi, stihla som podlahy zmyt, a julik gratulujem, dobre viem, co to je, ked sa vyberiem s malou pesi niekam, a potom len hopa-hopa vykrikuje a reve o dusu, ked ju nechcem zobrat na ruky 😠 ale ona zase napr. ked ideme do lesa, tak dokaze aj hodinu a pol chodit pesi 😕 ale napr. do obchodu ked ideme, tak uz zacina vymyslat 😠

sticker
autor
14. aug 2009

No Jul zaspala o pol druhej. Čo budem klamať, nadšená z toho nie som 😒 . Ale najneskôr o pol štvrtej ju pôjdem zobudiť. Včera ako sme vypratávali tú izbu objavila čaro trojkolky tak pôjdeme pred barák. Dokonca jej v byte aj šlo trochu točiť pedálikmi.
Idem sa trochu pohrabať v krabiciach s oblečením a pretriediť ich 🙂