Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
27. aug 2009

Rada si ho aspon pozriem 😉
Timea uz konecne spi pol hodinu tam vymyslala 😖

sticker
autor
27. aug 2009

Inak Jarino tu má to pivo 😅 . Ja som ho zabudla vtedy zobrať von - batoh som mala plný a tak že mi asi nič nechýba. A ako sa usadil na lavičku vonku, ma to napadlo. Ale nechcela som mu nechať štyri deti, bo sa vyhrážal, že dve predá 😀

zuzla2
27. aug 2009

ahojte...no spime uz hodku..aj to sa uz raz stihla prebudit 😖
ale mame mensi uspech,lebo zjedla aspon jogurt a vypila mlieko...

no priznam sa,ze doobeda som myslela,ze uz to vsetko nezvladnem a zavolam mm,nex pride domov..mala mrncala,ze ju boli pusa..samo,ze natriet nexce dat,tak len nasilu musim...homeo (pre nu cukriky) uz tiez nexce...do toho moja noha..

julci uz si ako mm 😔 on ma uz vcera,aj dnes posielal...ale ja vzdy cakam,ze ci sa neudeje zazrak 😀 aj ked dnes teda fakt bolest nenormalne...uz som nemohla poriadne na nu vstupit...tak som sa nas.ala..supla do seba ibalgin..natrela octanovou mastou a troxa povolilo..t.j. ze uz mozem xodit 😀 ja si myslim,ze kebyze to je aj nieco vaznejsie,tak mi opuxne..a ja nemam nic...

sticker
autor
27. aug 2009

Zuzi nemusí ti to opuchnúť ☹ Ak máš niečo vo vnútri pošahané ☹ Tak ale skúšaj tú octanku, tým nič nepokazíš.

denisse
27. aug 2009

nela tiez uz spi, ja som umyla riad, roman prave odisiel k dr ... 38,7 po dvoch paralenoch 😠 😠 tak nele som supla preventan, ale aj tak to nevidim ruzovo,neda sa od neho uplne izolovat ...
jani, mas pravdu, ze mu bolo blbo uz skor ale pred tym asi od zaludka ... teraz je to na tuty angina, ma uplne bielo v hrdle ...

zuzi, radsej chod, nech ti to zrengenuju, bo nikdy nevies ....

julca80
27. aug 2009

zuzi, to snad nie?! ze som ako tvoj mangel 😉 😅
Ja len preto sa pytam, aby si nemala nejaky zapal vaziva v kolene, prip. nieco ine. 😒

sticker
autor
27. aug 2009

Julik neboj,nejaká rozdiel by sa tam našiel medzi tebou a Marinom 😀

julca80
27. aug 2009

stick, myslis?! 😀 😀 😀

sticker
autor
27. aug 2009

A Ty pochybuješ? 😀 😀 😀
Práve mi písala maminka z Tatier, že tam leje ako divé. Teda ona je momentálne v Poprade. Ostala uväznená v reštaurácii 😀

lenca13
27. aug 2009

Ja som zacala upratovat v Radkinej izbe barbiny uz mam zaplnenej pol igelitky a teraz idem do prednej kde su vsetky hracky som zvedava kolko tam najdem nepotrebnych veci 😕

Zuzu ale radsej chod koleno nie je sranda

lenca13
27. aug 2009

jani tak mame pocasie moc nepraje

sticker
autor
27. aug 2009

Vieš čo Leni, ale toto je prvýkrát čo tam prší. Ešte o dvanástej som jej volala a mi vravela, že je tam dusno a veľmi teplo. A ako rýchlo sa to zmenilo 😝 .

jaduska
27. aug 2009

deni - mne sa asi tiež vracia angína, ale nechcem ísť k dr., lebo tie ATB som predtým nedobrala - strašne ma od nich preháňalo a maličkú tiež... Kúpila som si v lekárni cukríky z írskeho či akého ibišteka a tlačím Panadol aj Bioparox. Ráno som si dala teplé mlieko s medom a cesnakom, tak aspoň sa mi tá bolesť hrdla nehorší. Ale hlava ma bolí parádne....Dúfam, že dnes v noci dorazí jany, aby sa najbližšie 3 dni postaral o deti. Okrem dojčenia nie som ochotná robiť nič iné....musím to vyležať, nebudem predsa každý druhý týždeň brať ATB.... 😒

Zuzik - s tým kolenom by si mala ísť, radšej zbytočne ako neskoro....

jaduska
27. aug 2009

A ešte k tomu pocikávaniu - u nás je sranda, že cez deň tiež máva nehody, dosť veľa na môj vkus, ale cez obedňajší spánok (ak náhodou spí) sa ešte nikdy nepocikala 😨

sticker
autor
27. aug 2009

Dani cez deň keď sa hrajú, tak im to asi nepríde, že sa treba pýtať... Napr. vonku sa vždy vypýta. Idem do obchodu a uvidím, či ostaneme vonku. Tak je tam dusno, že sa ani nedá vonku existovať.

jaduska
27. aug 2009

jani - asi to bude tak....s tým pýtaním...

u nás nejako pohrmuje, asi preto ma hlava bolí, že je blbý tlak vonku 😒

lusinda2000
27. aug 2009

posúvam nás, idem umyť malú a pomaly ju pôjdem uložiť na spánok bez plienky,len by som chcela aby ešte chvíľu vydržala hore,kvôli cikaniu.

jaduska
27. aug 2009

ejha ženy, kde sa flákate? Luci držíme palce, nech to Kiarka bez plienky zvládne, mne sa to ešte nechce riešiť - som príliš lenivá, aby som v noci upratovala pocikanú posteľ 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla2
27. aug 2009

joj zeny...diky,ze na mna myslit (tak ako aj mm)...ale octanova mast zabrala...hura, hura, hura!!!! 😵 😵
ako keby mi uz nic nebolo...len mala cely den neteplotovala a teraz zas ma 38,1...ale uz i tak je celkom ina...

jaduska
27. aug 2009

zuzi - k večeru zvykne teplota stúpať....ale keď ju to nijako nezmáha, tak jej nezrážaj, nech tá teplota vykynoží bacily 🙂

sticker
autor
27. aug 2009

Ahojte 🙂 V prvom rade Dani máš IP 😝
My sme boli aj s "Lenkovcami" pred barákom, baby sa teda riadne vyšantili. A keď sme deťom vypili džúsy bol čas ísť domov 😅 😀 .
Obe do vane, uvarila som nám všetkým puding s piškótkami a jahodami, mňam a teraz robím ešte Edkovi večeru 🙂 Umyla som aj podlahy, len jednu časť chodbi ešte a vegéééét 😎

sticker
autor
27. aug 2009

Zuzi super, že octanka zabrala. 😉 A nech je to malej posledná teplota a od zajtra nech je už dobre 🙂
Jarino, ak budeš mať čas, pošli nejaké fotky, kľudne aj všetky 😅

julca80
27. aug 2009

bry vecer kocandy 😉
My sme boli od pol 3tej, az do 7mej s malou vonku. Normalne ma nohy bolia ako kona. 😝 😅
Dala som malu do postele, snad zaspi bez problemov. Samozrejme uz vypila 180ml mlieka, za tym hned 120ml caju a zatial je ticho.

ax Jadus, ty mas chuda tiez co robit ked tie je este aj na nic 😒 ☹ Snad ti coskoro bude lepsie.

lenca13
27. aug 2009

ahojte tak Jarino bol s babami vonku a ja som robila poriadky s papiermi 😉
Uz su okupane len este nespia 😖

dadulik
27. aug 2009

tak som uplne grogy, navsteva ma riadne zmohla, kamoska potom este s malym 4-mesacnym zabrusila k nam, a nakoniec pre nu dosiel este muz, takze do osmej navstev uz vyse hlavy 😕 😝 mala este protestuje v posteli 😠 a samozrejme, ze po obednom spanku bola ochcata cela postel 😒 tak ale ako stale hovorim, nevadi, skusame dalej, este mame k dispozicii 7 podloziek, potom sa na to vybodnem a skusim o par tyzdnov 🙂
joj, marodom zelam skore uzdravenie, zuzi, snad si si to kolena iba natiahla, ved sa sleduj, ak to nebude polavovat, zbehni radsej k lekarovi. A dnes som mala dve dobre spravy, prislo vyuctovanie za plyn, ratali sme, ze budeme doplacat cca 10. tis Sk (eurace nenavidim, ani v nich stale neratam 🙄 ) a dosiel nedoplatok iba 1300 sk 😵 takze super. Druha sprava bola od mojho otca z nemocnice, boli dnes za bratom, takze to neni nic z toho co sme vsetci mysleli, ze ma v krvi silny zapal, ktory sposobil skoro rozpad svalov, srdce, zaludok, pluca ma v poriadku, akurat psychicky je na tom dost zle 😔 tak je na JISKe a ze mu davaju nejake oblbovaky, aby ho trochu z toho dostali, a od zajtra zacnu z rehabilitaciou, tak snad sa to nejako dostane do lepsich kolaji...a zacne normalne chodit a priberat 😅
jarko dosiel z roboty, tak sa odobereme asi k dvd 😀

sticker
autor
27. aug 2009

Dad tak to je perfektná správa 😵 . Verím mu, že psychicky je na tom zle ☹ 😒 Všetko čo sa s ním dialo posledné dni.... 😔 Ale hlavne, že je to už na lepšej ceste (klop, klop, klop) 😉
Vám chodí teraz plyn? Ale tak tiež dobre to dopadlo 🙂 Už nech len Laurika dobre zaspí a je to 😀

lenca13
27. aug 2009

Dad tesim sa s tebou ze sa to bratovi nepotvrdilo 🙂

dadulik
27. aug 2009

hej jani, vyuctovanie pre rodinne domy chodi v auguste 😉
a este ze ten lekar povedal, ze bracho toho bacila musel mat niekolko rokov v krvi 😲 ze to nie je zalezitost par mesiacov 😒
hore je ticho, idem kuk na malu 😕

denisse
27. aug 2009

dadu, skvela sprava ... tak drzime palce, nech sa to len zlepsuje ...
my sme sa dnes vybrali na dalsie nove ihrisko, ale nejak sme nemohli najst vchod, tak sme sa zrazu ocitli na stanici mladych prirodovedcov a oni tam chovaju vtaky, klokany, poniky a kozy a mozno aj daco dalsie, ale to sme my uz nevideli 😀
nakoniec sme nasli aj to ihrisko a bola tam obrovska smykalka, bala som sa nelu na nu pustit a ona mi na to povedala "neboj sa mami, ja sa vobec nebojim" 😀 tak som sa najprv smykla s nou, som ju vzala na kolena neslo to velmi rychlo, tak som ju pustila .. ale ona je lahucka, tak to islo doooost rychlo, ale bola nadsena a furt chcela ist ...

sticker
autor
27. aug 2009

Deni tak mlaldí prírodovedci.....a vtáky....cccc 😀
Vy len nové ihriská objavujete 🙂 Výhoda veľkého mesta 🙂