Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
27. aug 2009

jani, fotky a video na FB .. ked chces kuk 🙂

sticker
autor
27. aug 2009

Mrknem 🙂

sticker
autor
28. aug 2009

Ahojte. Tak som mrkla fotky až teraz pri káve 🙂 "Objavila" som na FB ďalšie spolužiačky zo základky 🙂
Na dnes nemám žiadny program, ale ani mi to nejako nevadí 😝

lenca13
28. aug 2009

Dobre ranko tak my sme hore od 7.00 a uz mam uvareny granadir 😉 chcem este povysavat , umyt kupelnu a vypadnut s babami von

dadulik
28. aug 2009

caute, jani, zase menis imidz 😀 😎
neviem, co sa robi zase s laurou, ale v noci bola 3x hore, a na stvrty ju jaro doniesol k nam do postele, lebo sa toho dozadovala 😠 tak sme okopani obaja statocne 😝
my vyrazame do hodonina do obi, jaro si ide kupit rebrik, a ja ...... 😕 ako vzdy zrejme nic 😖 len sa chcem tam v kauflande zastavit a nejake tvarohaciky malej kupit 🙂 minule tam bol origos tvarohac za 3 KC 😲

sticker
autor
28. aug 2009

Dad raz za čas treba zmeniť 😉 O chvíľu bude jeseň, tak bude znovu zmena 😀
Užite si výletík a kúp si niečo aj Ty na seba alebo pre seba 🙂 😉

lusinda2000
28. aug 2009

čaute kočky🙂

dadu dobrá správa hneď zrána poteší,tak sa teším s tebou,čo sa brata týka,určite sa z toho dostane.

čo sa týka noci,som prekvapená. dopadlo to veľmi dobre-klop,klop,klop-malá mi zaspala večer o deviatej a až o štvrtej ráno sa jej chcelo cikať,tak troška pustila do pyžamka,ale ostatné sa vypýtala docikať na šerblík.ozaj malinký mokrý fliačik bol na postieľke,asi tak 10x10cm.som z toho prekvapená,myslela som,že prvú noc to bude horšie.takže sme dali druhé pyžamko a krásne spinká bez pocikania🙂 možno to teraz zvládneme a bude to lepšie a lepšie a zbavíme sa plienky🙂 normálne mám z nej radosť🙂

plán na dnes nemám žiadny,okrem toho,že skočíme s malou asi na poštu a do obchodíku.a potom niečo uvarím.

jani-super fotečka🙂

sticker
autor
28. aug 2009

Luci teda Chiarka je šikulka 😉 🙂

lusinda2000
28. aug 2009

takže ja v tom budem určite pokračovať,nevzdám sa,nakoľko si to dobre malá uvedomuje🙂 mám z nej radosť,musím jej kúpiť nejaké "cucu" zato🙂

lenca13
28. aug 2009

Lusi len tak dalej 🙂
Ja uz mam umytu kupelnu aj povysavane cakam pokym doperie pracka a vyrazame von 😉

zuzla2
28. aug 2009

ahojte...
Lusi super 😉

no u nas,ked sa da,tak preco by sa nemohlo vsetko komplikovat...uz aj mm je xory...znova ma anginu 😒 a dufam,ze ju budem mat aj ja,lebo ma troxa pobolieva hrdlo..dufam,ze sa tomu vyhnem...zacinam mat pocit,ze sme si zas nieco priniesli z KE..v zime tak tomu bolo a teraz zas 😠
mala bola na kontrole...tak mame vydrzat...ze mozno v nedelu jej to uz prejde..no noc bola katastrofalna...kazdu pol hodku revala 😖

a este mi prisiel daky doporuceny list zo VZP...musim si ist dnes po neho...dufam,ze tam zas maju bordel 😠 😠 😠

sticker
autor
28. aug 2009

No Zuzi, keď sa darí.... 😒 ☹ Roman angína, tvoj angína.....

julca80
28. aug 2009

zdarecek 🙂
Ja som mala navstevu, potom rychlo povysavala a teraz robim len kyslu zemiakovu s vajickom na tvrdo.
Normalne sa potim "ako somar v kufri". 😝

denisse
28. aug 2009

caute ... tak ja som povysavala a varim, lebo na obed cakam navstevu .. roman v izolacke 😀 ale uz mu je lepsie, urcite mu uz zabraju atb a ja si myslim, aj ked on tomu neveri, ze mu cely priebeh zmiernuje aj to, ze mu od uplneho zaciatku co mu bolo zle, vnucujem oscilococcinum 🙂 sa mi zda, ze aj nele to minule pomohlo, tak som to naordinovala aj jemu ...

a co sa tyka toho varenia ... nasla som recept na pecenu kacku, ktora sa pecie 13 hodin!!!! .... tak reku skusim, tak som ju supla do rury o polnoci na 90 stupnov, rano o siedmej som teplotu zvysila na 120 a o chvilu sa nu idem kuknut ... hodinu pred koncom ju mam odkryt, potriet medom a dopiect pri vysokej teplote ... tak drzte palce, nech nemame obedove fooo paaaa 😅

denisse
28. aug 2009

zuzi, je mi vanesky velmi luto, ja len pocujem slovo afta a bolia cele usta ... chudatko malicke, sa vobec nedivim, ze nemoze spat ...

jaduska
28. aug 2009

jeeeminenky daduš, tak to je super s tým tvojím bratom, asi ste si všetci poriadne vydýchli, teraz len už aby sa pozbieral psychicky, ale keď má aspoň trošku z tvojej povahy, tak to zvládne..... odkáž mu, že aj keď ho nepoznáme, tak mu držíme palce, nech sa čím skôr vystrábi..... 😉

Jani - dík za IP, len som musela Sandre vysvetliť, čo je to deravá hlava 😀 😀 😀 😀

Deni - to ťa obdivujem, že robíš jedlo, ktoré sa pečie 13 hodín... 😲 😀

Lusi - tak Kiarka/Chiarka (neviem ako sa píše 😵 ) je teda šikovná.

Inak ja som pri Sandre mala takú nepremokavú plachtu na veľkú posteľ - z vrchnej strany bolo froté a zo spodnej to bolo akoby gumené, takže matrac ostal suchý aj pri nehode. Len treba také plachty aspoň 2 alebo 3, aby sa dalo striedať, lenže odvtedy som ich nikde nevidela. Ale zas na druhej strane, keď som spala pri Sandre na posteli a mala tú plachtu natiahnutú, tak som sa strašne potila, ale to bolo skôr mojím tukom, lebo San bola v pohode, tak nefjem..... 😕 😕 😕

jaduska
28. aug 2009

a anginošom prajem skoré uzdravenie, mňa hrdlo ešte stále bolí, ale má to výhodu - aspoň toľko nejem a jedno je dobré, že nemám teplotu. Večer nám dorazil domov polovičiak, ale od rána je na očnom...

zuzla2
28. aug 2009

Deni..no kacku lubim mnam mnam 😉 ale mm ju nemusi..no 13h by som ju asi ani ja nepiekla 😀 ale recept mozes poslat 😀
Jadus take plaxty napriklad predavaju aj na mmb..alebo aj ikea ix vraj ma 😕 teda len v jednom rozmere...musim i ja daku kupit...ale tak este do decembra mame cas 😀

ja som sa vybrala trosku po obxodox poxodit..no poviem vam..normalne nezvyk,ked som sama bola..vsak ja vsade s malou xodim 😎 😀

lusinda2000
28. aug 2009

takže kočky,doteraz som sa "hrala" s výrobou "podložky" pod plachtu do postieľky.

jaduš-malá sa píše Chiara, ono sa to len vraví ako Kiara,takže si to napísala dobre aj tak či tak.

mm dnes príde vraj neskôr z práce,tak som s malú sama.

zuzi aj si si niečo kúpila?

jaduska
28. aug 2009

zuzi - tak to ti závidím - ja som sama nebola v obchode ani nepamätám a tak skoro asi ani nebudem....

lusi a ako si tú podložku vyrábala?

jaduska
28. aug 2009

baby všimli ste si túto tému?

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

som mala ráno 100 chutí im to trošku pokaziť a napísať, že nič 😀 😀 😀 😀 😀 Mi to pripadá ako román z červenej knižnice, ale asi ju dám prečítať tej mojej polovičke 😝 😝 😝 😝 😝

zuzla2
28. aug 2009

lusi nekupila som nic...teda len malej nieco 😀 mne netreba, ja sa uskromnim 😀

jadus az teraz som si ju vsimla,ked si hodila link...dnes dako neni cas na net...teraz som dovarila polievku a o xvilu sa xystam dat robit cesto na buchty na pare..

sticker
autor
28. aug 2009

Dani ale veď my vieme, že naši chlapi sú tí naj 😀 No načo to budem niekde vypisovať 😎

sticker
autor
28. aug 2009

Inak Deni tá kačka - mňam 😵 . Ja verím v tvoj úspech a žiadne fooo paaa 😉 🙂
Dani si ma pobavila s tým tvojim "potiacim sa tukom" 😀 😀 😀 Takže keď budem chcieť schudnúť, stačí šupnúť do postele podložku 😀 Ale tak dá sa aj príjemnejšie v posteli chudnúť 😲 😝

lenca13
28. aug 2009

Ja som pozmyvala podlahy este mi ostala detska a spalna 😉

Zuzi veru sama po obchodoch som nebola ani nepamatam 😖

Deni ty si sikovna kucharka ked mam dajaky recept od teba vzdy sa to podari a davno som nerobila tu dobru svieckovu 🙂

Chorym zelam skore uzdravenie 😉

lenca13
28. aug 2009

Poobede ma Jarino akciu z roboty ja ze budem s babami sama ale prisla neter ze zoberie obidve baby von tak si budem uzivat doma to ticho 😵 😵 😵

lusinda2000
28. aug 2009

jaduš no nič moc,zlepila som dva také igelity dokopy,natiahla som to na celú postieľku,prikryla ešte dvomi plachtami,aby nešušťálo a aj tak trochen šuští🙂

dadulik
28. aug 2009

caute, okrem rebrika sme nekupili nic ☹ nic som ani nevarila, hned jak sme dosli, mala bola upistana z toho hicu vonku, ja som po ceste dostala kramy 😖 takze sme spali obidve 😅 chystala som sa dnes napastovat sedacku a umyt dolu plavacky, ale sak robota neutecie 😎
no a mala bola tak urevana, ze si sama plienku natiahla na spanie, takze tak pokracujeme my ☹
deni, kokso, ze 13 hodin 😲 😲 😲 na to by som sa teda nedala, ved tolko elektriny spalis 😀 ale jednu kacicu mam v mrazaku, tak ju budem musiet niekedy upiect, nemas recept na nejaku "kratsiu" proceduru ? 😅 😀

lusinda2000
28. aug 2009

posúúúvam...

lenca13
28. aug 2009

Tak konecne sedim 😉 umyla som dve okna,pozehlila som ,pracka este perie a stihla som spalit aj zaclonu 😖