Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
7. sep 2009

Leni ty sa tešíš zo suchej noci a ja sa teším, že už aspoň 3-4krát do týždňa má suchú plienku na obed 😝 . Ale teda ráno mala tak plnú plienku! Dokonca aj trochu body mokré 😒
Inak Leni možno nepôjde elekt. Robia nám v baráku niečo a podľa mňa budú musieť vypnúť. Idú nám dať skrinku z vchodu dolu von.
Ešte napíšem, keď Edo odtiaľ príde 🙂
My ideme k tej logo. Naozaj som zvedavá, čo tam tá moja herečka bude stvárať .

denisse
7. sep 2009

ahoooj .. tak my sme sa doobeda naozaj len premotali doma, len sme vybehli do lidlu, najedli sa a nel uz spi ... ja som si zaliala kavu a tu nikoho ... dopijem a pojdem este daco porobit ...

dadulik
7. sep 2009

ahoj jani, deni 🙂
mala este nespi 😠 v sekaci nic nebolo, ziaden zimny tovar, len kopa triciek a kratasov 😠 hlavne, ze ked som ich potrebovala, vtedy neboli 😖 som predavacke povedala, ze ked pridu nejake zimne overaly, nech mi odlozi, tak uz budem chodit len kuk tak kazde dva tyzdne 😎
ja sa k teme sucha plienka vobec nevyjadrujem, laura sa dokaze pocikat do plienky, len co si lahne a zacne pit mlieko, potom velkodusne dava dole plienku a sedi na serbli, samozrejme na sucho 😠 takze jej to v hlave necvaka, tak to nejdem riesit, skusim to napr. za 2 mesiace zase s tymi podlozkami....
uz ma stvalo, ako furt pyta cez den ten dzus a caj, a vyslovene sa flasou s cumlom len ukludnuje, tak sme dnes kupili flasu ale s tym "naustkom" ci ventilom (ako to mam nazvat 😅 ), aby mala pocit, ze je to flasa, ale bez cumla !!!! staru som jej kazala zahodit, tak ju hodila do kosa, zatial z toho pije, uvidime, co bude robit v noci 😕

denisse
7. sep 2009

dadu, aj my mame poharik s naustkom alebo pije z flase od jupika ci kubika ... nema to cumel, takze aj v posteli si k tomu musi sadnut, ked sa chce napit ... myslim, ze to pomaha ... a ked sa v noci zobudi (teraz uz malokedy) a pyta "piticko" tak viem, ze je naozaj smadna, lebo tieto pohariky a flase ju neukludnuju 😉

julca80
7. sep 2009

ahojte, rano som tu mala prababu, len co som si vas precitala a potom sme isli hned von.
Teraz som uz malu ulozila, tak som zvedava ci zaspi. Dnes je ako cert, len vymysla a zle robi. 😖

U nas s tou flasou (ta klasicka Avent s cumlom) je to presne ako dad pise, skor to ma ako uspavadlo na ukludnenie. Hmmm, som zvedava ako sa od toho odnaucime.

julca80
7. sep 2009

mala mi robila doteraz dobry cirkus, nie a nie zaspat, sice este nespi, ale uz konecne stichla 🤐

denisse
7. sep 2009

juli, nela je uz hore 😀

lenca13
7. sep 2009

Ahojte hlasime sa aj s Jankou pijeme kavu 😵 😵 😵 a konecne nam ide net

lenca13
7. sep 2009

timea uz nepije z flase s cumlom caj skoro rok ale dnes mala po tyzdni kakao tiez pijeme z tych jupikov flias

denisse
7. sep 2009

my za chvilku ideme do jasli ... tak dufam, ze sa medzitym ozve zuzka, co s vaneskou ... 😔

julca80
7. sep 2009

ako kavickarky 😉 Co ste mali s netom? 😕

deni, akosi skoro Nelka vstala, nie?!

lenca13
7. sep 2009

Na Jankinom baráku prerábajú elektriku a tak to vypli. Lenke išla aspon elektrika, ale nám ništ!!!!!
deni my sme to zapli aj kvôli zuzke, že čo je s Vaneskou.

lusinda2000
7. sep 2009

čaute kočky🙂

jani,čo sa týka toho,že raz dávam PN a inokedy zasa NMn/V tak je to preto,lebo bývam tak uprostred. nám je jedno ak ideme na nákup,či pôjdeme do PN alebo do Mesta,je to rovnaká vzdialenosť od nás.tak preto🙂

čo sa týka fliaš-nemáme už hrozne dávno,naposledy mala fľašu s čajom keď mala 8mesiacov.odvtedy fľaša s dudlom vôbec nie,ani dudlík sme nemali nikdy počas tých jej dvoch rokov,jednoducho ho ako malá odmietala🙂 čo som teraz veľmi rada..
potom mala iba pohár s náustkom,mala ho veľmi rada.a už dávno sme na pohároch🙂 klasicky zo šálky,alebo z pohára. nemá problém ani z 2-litrovej fľaše sa napiť🙂

čo sa týka plienok,neplienkujeme. takže som rada. dnes v noci sa jej síce stala nehoda,ale len trocha s apocikala na posteľ. nechcelo sa jej v noci cikať moc a ráno troška bola pocikaná,takže tak.ale stalo sa to asi prvý krát,možno druhý.podľa mňa sa veľmi dobre drží a uvedomuje si to.inak v noci nechodí cikať vôbec,až ráno,keď vstávame,alebo ak ide v noci,tak raz.

my zase inak nespíme,tak som zvedavá či bude ako čertisko🙂

zuzi-ako ste dopadli? to musí byť pre malinkú hrozné,bože,chúďatko,už len aby jej bolo lepšie.

juli, dominika ti ešte odmieta spávať poobede? alebo je to lepšie? lebo ako čítam,asi nič moc.

lusinda2000
7. sep 2009

kočky,kto písal posledný príspevok od lenky? lebo prvou vetou sa mi zdalo,že lenka a pri druhej,že janka...

julca80
7. sep 2009

lusi, no veru u nas je to tiez bieda s tym obednajsim spankom. Sice teraz zaspala potom reve, ale proste robi vsetko preto aby nemusela spat. Pritom na nej vidim, zeby si pospala, ale silit sa bude krpec maly. 😖 😠

Tiez na mna posobil ten posledny prispevok akoze od Lenky, tak "schizofrenicky" 😉 😀 😀 😀 (srandujem)

lenca13
7. sep 2009

Mas pravdu 😀

Lusi ty ked pises o malej tak sa mi zda ako uplne idealne dieta 😅 😝

julca80
7. sep 2009

strasne som zvedava ako ta Zuzka dopadla s Vaneskou 😕 ☹

lenca13
7. sep 2009

Julik na to cakame asi vsetky

sticker
autor
7. sep 2009

Inak baby, Janka bola taká nervózna z tej logopédie, že ju tam začalo bolieť bruško a museli sme ísť na wcko a trochu slinky povypľúvala 😕 😅 Drobček môj malý, citlivý 🙂

lusinda2000
7. sep 2009

leni,ideálne dieťa?a to prečo?

zuzla2
7. sep 2009

ahojte baby...
sorry,ze az neskor,ale domov sme dosli az na obed a potom som si musela s malou lahnut,lebo som v noci naspala malo co 😒
samo,ze ste mali pravdu...je to infekcia mocovych ciest 😢 hned to vyslo z mocu...kedze na kupku sme uz boli daaaaavnejsie..takze to moze byt dosledok tych aft..kedze sa to neliecilo antibiotikami...horuckovala vtedy 6 dni,tak jej to preslo dole ☹ manzel bol poobede zaniest este raz moc a uz rovno do laboratoria...
no a kardio zas o rok..musime xodit na kontroly,lebo nam bije rychlejsie srdiecko...samo,ze sme tam boli objednani na 8:15 a dovnutra nas vzali o 2hodky neskor..mala uz nervozna..do toho zacala teplotovat,takze nedala sa utisit museli sme ju tam uspat..no prosto brutal den...len ma mm upokojoval,nex som kludna...totizto jedny boli objednani az na 8:30 a isli pred nami..a pritom xlapec bol o dost starsi..cize mal viac rozumu,aby vydrzal..ale neva...rok mam pokoj a potom sa budem rozculovat znova 😔

zuzla2
7. sep 2009

no a my sme sa od vcera vratili znova k plienkam 😒 kedze curat,kakat zvladne len do plienky...
a stale pijeme flasu s cumlikom...

lenca13
7. sep 2009

Zuzi chuda Vaneska snad jej Ant. zaberu co najrychlejsie 😕 s tymi plienkami sa netrap nebj vylieci sa a vsetko sa dostane opat do starych kolaji 😉

denisse
7. sep 2009

zuzi, neboj sa, atb rychlo zaberu a vsetko bude lepsie ... chudatko vaneska, si vytrpi ... najprv tie neprijemne afty, teraz toto ... 😔

a to vie aj mna nahnevat, toto kvazi objednavanie u doktora ... vobec neviem, naco objednavaju, ked to nedodrziavaju ...

dadulik
7. sep 2009

joj zuzik ☹ je mi to luto s malou ☹ chuda, musi to byt riadna bolest 😒
ale neboj, hned ako sa vylieci, plienky zase odhodite 🙂 hlavne nech je uz zdravucka, a co sa tyka toho cakania u lekarov, ved sa da zaplatit cca 6€ za to, ze ta zoberu presne na hodinu 😅 ja poucena z minuleho roka, som sa takto objednala na oktober na endokrinologiu, tak som zvedava, ci to aj bude fungovat 😖

zuzla2
7. sep 2009

vdaka baby...
no dadu tam by sa tazko dalo objednat na presnu hodinu 😒 oni tam maju upozornenie,ze vysetrenie ultrazvukom trva od 20 do 60minut..cize toto aj poxopim...mna len nazlostilo,ze niekto je objednany po nas a ide dovnutra pred nami a pritom ma ovela vacsie dieta,cize ma viacej rozumu,ked mu mama povie,aby este vydrzalo 😔 🤐
ale zvladli sme to 😎

lenca13
7. sep 2009

Ja som bola poobede s babami vonku aj s Jankou baby sa vyblaznili na bicykloch aj ked Jaja spadla dufam ze ma rucku OK 😉
Potom som este isla von s kamoskou na bicykli treba vyuzit pocasie 😉

sticker
autor
7. sep 2009

Ahojte 🙂 Zuz tak nech to malej prejde čo najrýchlejšie ☹ . Nič príjemné.

sticker
autor
7. sep 2009

Ja mám už veget, baby uložené. Zase som zabudla dať Jul plienku a spomenula som si, až keď som šla ja na wcko. Našťastie ešte nespala a bolo tam sucho 😝 .
Janku tá ruka stále bolí - hlavne keď ju dvíha a vystrie. Ukazovala mi nie priamo lakeť, ale tak blízko. 😒 No uvidím čo bude ráno. Ale keby to má niečo vážnejšie asi by viac plakala. Možno si to len naozaj silno udrela. Veď ostala ležať na tej ruke a je pravda, že ju mala tak divne vykrivenú 😔
Idem na druhý notebook a dám fotky na FB 🙂 Skúsim aj video. Snáď to zvládnem. Ale teda Julka bola naozaj riadny lakomec 😠 Síce potom požičala, ale veď na jednej fotke je to super vidieť 😅 😀

sticker
autor
7. sep 2009

A už ide Superstar 🙂 Ukazujú Prahu a normálne ma "trhá". Ach jaj.