Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
14. sep 2009

mame aj nejake fotky...tak poviem mm nex ix stiahne..aj ked budem musiet este pockat na tie od svagra...ten by mal mat viacej a lepsie...

a k teme...nam zrusili primu a dali nam tiez tu tv doma 😠 😠 tiez som vravela,ze najradsej by som uz zrusila kablovku...vsak i tak povacsinou len pozerame nase programy...len vynimku tvoria detske programy,ktore pustame malej...ale tak nemozeme,lebo sme zatial zazmluvneny 😔 🤐

sticker
autor
14. sep 2009

Uf Zuzi....najprv k tým pohárikom....slušne ste si dali do nosa 😀
A vieš, zväčša keď sa nám do niečoho nechce tak to dore vypáli 😎
A k tým kiahňam 😕 😕 😕 A to nevesta ešte zvládla aj svadbu? Dospeláci znášajú kiahne horšie, nie? To máš veru na ..... teraz 😒

sticker
autor
14. sep 2009

Zuzi a nám zrušili Novu a nie Primu...a tiež sa vravelo že miesto Primy to pôjde.... Ale tak naštve to každopádne 😠

lenca13
14. sep 2009

Zuzi vidim ze ste sa dobre zabavali ale ved to k svadbe patri aj tie pohariky 🙂

julca80
14. sep 2009

ufff Zuzi, super ste sa mali, aj ja ceeeeem 😉 😵
Tiez by som si isla trsnut. 😀

Aj na dali ten pashany kanal Doma 😝 namiesto Primy. ☹

denisse
14. sep 2009

tak uz aj nela spi a ja som osprchovana ... ale som s nou dnes bojovala s ucesanim aj s ostrihanim nehtov na nohach ... to si strasne nechce nechat ... tvrdi, ze ju to boli ... nakoniec sme namiesto noznic skusili cvakatko a nejak si to nechala ...

roman by jej vo vsetkom ustupil len aby bol klud a neplakala, ale to by sme jej nikdy neumyli vlasy, neostrihali nehty, chodila by hola, bosa a furt by jedla cukriky 😀 😀 😀

julca80
14. sep 2009

tusim mi ide zase karta 😝 😅 😀 Zacinam pisat "huj-buj" 😀
Chcela som napisat: Aj nam dali ten posahany kanal .......... 😅

denisse
14. sep 2009

zuzi, super, ze ste si to uzili ... 😀
ja tak nejak svadby nemusim 😝 😝

roman prave strasne nadava, lebo na ct1 chodi od 8 fajny novy serial, ale kedze nela o 8 nikdy este nespi, tak si to nahravame na video a prave sme sa na to chceli kuknut a zistuje, ze nic nenahral 😠

denisse
14. sep 2009

tak som si to kukla na nete 😀

lusinda2000
15. sep 2009

dobré ránko,mňe malá ešte spinká,mm pozerá telku.

dnes sa chystáme k svokrovcom pre jablká,chcem nejaké zavariť a ak ich bude veľké množstvo uvariť aj presnidávku malej.tak sa teším,len dúfam,že nebude pršať,lebo to počasie je ozaj všeliaké.

zuzi-supééér🙂 že len 13pohárikov-ufff,to ja teda vôbec nemusím,v poslednej dobe mám problém vypiť pivo,nie to nejaký "tvrdší" alkohol🙂akosi mi prestalo chutiť,odkedy som totálne prestala,pretože predtým,keď som chodila von s kamoškou a bola som na voľnej nohe slobodná,tak sme si s kamoškou po večeroch v bare dali poväčšine nejaké miešaničky,napr.kofolku s rumom,alebo džús s vodkou, bavoráčiky a tak...ale teraz púha,nemusím🙂

deni-čo s atýka strihania nechtíkov malej,tak ona sa musí pritom zabávať,lebo inak mi berie nožničky a že si bude sama strihať🙂takže vždy jej povačšine strihám keď už večer spinká🙂

kočky,aj ja chcem tú tv doma,akože viem,že žiadna výhra to nie je,ale len tak pre zaujímavosť🙂 ja mám celkom rada telenovely,no mm keď to mám zapnuté,tak hundre trolinka a radšej ide k pc alebo spať🙂

pôjdeme sa pomaly napapkať, obliecť a keďže hodiny idú jak besné,tak zachvíľu aj vyrážame na jablká.
včera som zavárala broskyne,lebo sme z jedného stromčeka obrali vyše dvoch košov,no hrôza,nevedela som čo s nimi...

čo budete dnes porábať? máte nejaký plán?
leni,vy vyrážate niekam?vy ste taký cestovaletia na pešie túry..jarino niečo vymyslel,alebo ostávate domka troška?

sticker
autor
15. sep 2009

Teda Luci si ma predbehla 😀

sticker
autor
15. sep 2009

Jaj Luci jablká by som si dala. Môj ocino varil taký kompót mňamkový, to sa vždy hneď zjedlo 🙂
Deni pekne si to opísala akoby vyzerala Nelinka, keby je to na Romanovi 😀 😀 Som si ju predstavila 😀 😀
Mne si baby nechajú normálne ostrihať nechty, našťastie. To je taká rýchlovka, že ani nestihnú pípnuť 🙂
A my dnes neviem, čo budeme robiť. Edo už odchádza do roboty, zajtra odchádza na dva dni preč. Asi s nimi zbehnem iba tak sa prejsť do parku a pozrieť ako stavajú kolotoče. Akurát že je sviatok a to ľudia chodia "vyfintení" a my by sme šli klasicky športovo 😅 😀

sticker
autor
15. sep 2009

A Lenka dnes asi nebude mať ani čas sem nakuknúť. Raduška mala včera meniny tak dnes oslavujú. Ale mohla by mi ten recept hodiť 😝 😀

julca80
15. sep 2009

Dobre ranko 🙂
Hned aj si idem napravit svoje resty!!! 😲

Vsetucko najlepsie k Radkinym meninam prajem. V prvom rade to zdravicko a aby vam Leni robila len radost. 😵 😵 😵

julca80
15. sep 2009

My sme hore od 6.45 🙄 a mala uz aj je u mamy. 😅 Tak to hned vyuzivam a vychutnavam si v "tichosti" kafiiiicko. 😉
Dnes dorobime tu obyvku, ja pozmyvam hned vsetky podlahy v byte a dalsi plan zatial nemam (a asi ani nebudeme mat 😖 ).
Rozmyslam, ze spravim spenatovu polievku a druhe mame este od nedele.

Jani, a co, kludne by som sa isla prejst aj v sportovom, co ma po kom. 😒

sticker
autor
15. sep 2009

A veď aj pôjdem Juli 😀 Veď ja do kostola nejdem 😝
Inak vidíš, si mohla prísť aj s malou 😅

sticker
autor
15. sep 2009

A ešte - včera večer si veru pekne perlila 😀

julca80
15. sep 2009

ved som aj napisala, ze mi "isla karta" 😀 😝 😀

julca80
15. sep 2009

tak som to radsej ukoncila skor, kym som nepisala totalne nezmysly 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julca80
15. sep 2009

Dnes by sa mi vobec nedalo prist, bo chceme dokoncit tu malovku. 😒

sticker
autor
15. sep 2009

Veď ja viem.... Idem si upraviť vlasy a začnem to tu pomaly obliekať 🙂 Julka si už chystá batôžtek, len ja sa neviem nejako rozhýbať 😝 A netuším čo zajtra variť. Polievky mám už úplne vyčerpané 😒

sticker
autor
15. sep 2009

A ste vedeli že zomrel Patrik Swayze? 😔 😢

julca80
15. sep 2009

prave dnes som to zistila 😔

lenca13
15. sep 2009

ahojte 🙂 ja varim a Jarino piekol kolac 😉 my sme vstavali o 7.15 aj to keby susedia nerobia ramus tak este spime

Julik dik za gratulaciu mame taku malu oslavu pridu nasi a kmotrovci tak preto dnes sedime doma 😉
Radka ide za kamoskou a Timeu vyzeniem von s Jarinom 🙂

sticker
autor
15. sep 2009

Tak som uložila Jul, Jaja je u našich a ja by som mala žehliť, podlahy ma tiež prosia (ale tým odolám ešte) a kopec roboty mám. Len si chvíľu odpočiniem. Julka už má vybrané na ktoré kolotoče pôjde 😅 . Jaja chce hlavne do strašidelného zámku. Ale ako ju poznám otočí sa na začiatku.

lenca13
15. sep 2009

Niekto ma nove foto 😉
Ja som uz aj podlahy pozmyvala este mi ostala kuchyna aj sluzbu som konecne spravila kedze cez vikend som nemala cas 😀
Inak tu je recept na studenu plnenu papriku
1maslo,4kusy syra Lunex,30az 50dkg salamy,4 vajicka uvarene na tvrdo,1 vacsia cibula,2 lyzice horcice,korenie,vegeta,sol
Cibulu,salam a vajicka nakrajame na male kocky a vsetko dokopy zamiesame a naplnime tym ocistene papriky a dame do chladnicky stuhnut a krajame ju potom na kolieska mne z toho vyslo naplnit 5 paprik 😉

sticker
autor
15. sep 2009

Poznačené Leni 🙂 Tak poriadne oslávte 😉
A hodila som aj na FB fotky, prvé jesenné 🙂

sticker
autor
15. sep 2009

Jáj a Leni čo stáli tie rifle, nezateplené? Potom ti aj vrátim tie ostatné veci. Mám to pripravené, len to treba k vám priniesť 😝

lenca13
15. sep 2009

Jani tie rifle boli za 3€ mozes to doniest aj zajtra doobeda zatial nemam na plane nic 😉
idem este pozehlit

dadulik
15. sep 2009

ahojte, ja vas nestiham, ani citat, ani prispievat 😝 doobeda som bola s malou a maminou na puti v sastine, mame tam nadhernu baziliku 🙂 mamina cely cas len plakala ☹ bratovi sa vcera prihorsilo 😔
mala sa mi teraz po pol hodke zobudila, cela rozpalena, tak som jej dala nurofen, asi jej idu tie zadne stolicky, lebo sa uz 2 dni stazuje, ze boli zubok 😖
varim hribovu omacku, jaro bol rano v lese 😉 tak idem, nech to rychlo stihnem, aj sa najest 😅
a zuzi, kokso, ako vyzera nevesta s kiahnami? 😕