Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
17. sep 2009

jani, ked takto prispievate "vecnymi darmi", neinformuju vas o tom, ako a kedy ich minaju? ved na zaklade nejakych podkladov museli vyratat, ze im treba tolko prasku, tolko jari ...
uvidime, ci aj v CR je v skolkach taka prax ... aj ked nasa nela chce ist rovno do skoly 😀

sticker
autor
17. sep 2009

Dnes mi hovorila jedna známa, že v inej škôlke im aj povedali že na riady iba Jar a nie rôzne lacné napodobeniny 😅 😠

sticker
autor
17. sep 2009

Už by aj mohla Jul vstať.... Asi zavolám maminku k nám...

sticker
autor
17. sep 2009

A už je hore 🙂 Niečo si žundre..... niečo s Timkou a kolotočmi 😀

denisse
17. sep 2009

jani, a este som tebe chcela napisat, ze si viem predstavit, ze my dve by sme sa dohodli na krasnej spolupraci, kebyze byvame v jednom meste 😀 ja by som chodila do prace a tebe by som nosila dieta/deti namiesto jasli, skolky ... ty by si si zarobila (urcite viac nez je rodicovsky prispevok 😀 😀 , bola by si spokojna a ja tiez 😅

denisse
17. sep 2009

dadu ... tak musim skusit kaufland 😕

lusinda2000
17. sep 2009

ahojte kočendy🙂

tak som si vás dočítala,ale ste tu toho popísali.

dadulík-ty si bola v tescu,chcem sa ťa spýtať,majú tie zľavy len na letný tovar alebo aj nejaký teplejší,zimný,jesenný?
pozerala som na nete,ale nič som nenašla.
musím ísť malej kúpiť pančušky a ešte gaťky jej treba. to v prvom rade.

"novomešťanky"-majú v meste v tescu pre malé klasické bavlnené biele gaťky? ja keď idem do tesca,vždy zabudnem,že takéto veci,ako gaťky a pančušky sú tam naboku. minule som hľadala medzi vecami a nenašla som...niet divu,na bok som sa nepozrela 😠 😠 😠

o práci mi ani nevravte,normálne tŕpnem už teraz,a to ešte žiadnu nemám☹
počasie je úplne že super☹ ale aj tak sme boli na pošte,pretože sme sa zrychtovali ráno,malá sedkala už v buginke,keď tu zrazu otvorím dvere a ono to pršálo. tak sme zbehli iba k babine,oni išli do obchodu autom,lenže museli sme ísť k nám pre druhé auto,lebo v tom jednom nebol benzín. takže to zostalo na mňe,musela som sa vrátiť domov sama a pekne zobrať auto a ísť k babke. odtiaľ šoféroval dedko,pretože "nech si zvyká"-totižto to je jeho auto,len mu brácho ešte na ňom niečo robí,doteraz bol dedko zvyknutý na "embéčku",teraz bude mať fiata🙂takže si to pekne odšoféroval🙂 a páči sa mu, ale aj tak povedal raz,že "embéčka je embéčka"🙂 sila zvyku🙂

malá mi spinká,zaspala po pár minútach,u babky sa krásne vnútri vybehala🙂takže unavená bola dosť🙂

lusinda2000
17. sep 2009

a aby som nezabudla....som sa taktiež zasmiala na malých kočkách,aký rozhovor viedli🙂

lusinda2000
17. sep 2009

posúúúvam🙂

lusinda2000
17. sep 2009

a posúvam opäť☹

sticker
autor
17. sep 2009

Halóóó, kde ste kto?

sticker
autor
17. sep 2009

Zase je Ordinácia, čo? 😠

julca80
17. sep 2009

achojte 😉
Ja uz ordinujem, bo mala spi. 😉

sticker
autor
17. sep 2009

Deni to s tou spoluprácou si vystihla perfektne 😎 Len škoda, že nereálne ☹
Luci dík za posúvanie 😉 🙂 Ja som bola na rodičku skoro do pol šiestej a teda táááááááááááááááááááááááááááákáááááááááá som napálená...... A so mnou kopec ďalších mamičiek 😝

julca80
17. sep 2009

tu sooooom 😀

sticker
autor
17. sep 2009

Ale, živá duša 😀

julca80
17. sep 2009

veruze ziva, ziva 😀

julca80
17. sep 2009

Okolo 6tej sme sa boli este vonku prejst, nech sa dieta unavi. Rychlo hodila sprsen a tod som. 😀

julca80
17. sep 2009

Jani, ako bolo na "rodicku"? Aj si o nieco mudrejsia? 😲 😀

sticker
autor
17. sep 2009

H....o múdrejšia, nahnevanejšia 😀

sticker
autor
17. sep 2009

Skrátene - budem mať doma až do Vianoc obe deti 😠 😒 ☹ 🙄 😖 😝 😔

sticker
autor
17. sep 2009

A nechcite plnú verziu 😀

julca80
17. sep 2009

cozeeeeeeee????!!!!! Pisni rychlo preco, bo ma tu vystrie na tom kresle! 😲 😲 😲

sticker
autor
17. sep 2009

Vydrž 😀

julca80
17. sep 2009

to co je zas za mooores zo strany skolky?! 😕

julca80
17. sep 2009

nevydrzim 😀

julca80
17. sep 2009

no co je???!!! ....si pamala.... 😀 😀 😀 😉

julca80
17. sep 2009

*pomala 😀

sticker
autor
17. sep 2009

Bola tu Janka už asi 5krát 🙄 Idem písať...

zuzla2
17. sep 2009

ahojte...
i ja cumakujem na ordinejsn 😝 😎
Luci ja som bola v tescu...a mali zlavy na letne,ale aj na take jesenne veci...nejake ciapky, vesty, svetre atd...to co dolozili asi pred mesiacom..tak teraz bolo v zlave 😉

Jani to co????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕