Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
19. sep 2009

Ahojte, ja som dorazila od nasich, mala spi, robim plnenu papriku 🙂 jaro bol zase na hriboch, tak mam plnu ladnicku, uz nechapem, co s tym budem robit 😠 prsty mam z vcera cierne, co sme tolko toho krajali na syta do polnoci 😝
V stredu ideme po toho liecitela, dal nam takyto rychly termin 😵 ja stale neprestavam dufat, mne nejde ani o tom, aby brata vyliecil (i ked si to z celeho srdca zelam, ale viem, ze je to nemozne 😔 ), ale hlavne, aby tu hnusnu chorobu zastavil 🙄
juli, som sa na tvojom poslednom prispevku narehotala 😀 ze pokecali nielen o prdeni a pod. 😀 😀 😀

zuzla2
19. sep 2009

ahojte..
my sme boli pozriet na trhoch...malej kupit oscilo,lebo sa jej spustili sopliky a domov...
Dadu mozes poslat huby nam 😀 mna ten moj tiez volal..ale som povedala nie 😀 😀 😀 na vianocnu kapustnicu mame ..nieco je aj zamrazene a to staci..i tak ix poriadne nejeme,lebo malej to este nedavam a zas ked vidi nas jest,tak aj ona xce to iste...
Julik ja viem odolat takym jarmokovym veciam 😀 dnes som si dokonca ani langos nekupila...inac nekupujem nic,lebo je to zbytocne predrazene 😠 😠 😠 😠 pancusky,ze 140korun 😕 😕 😕 a ja som minule v Kiku kupila jedny za 70 a jedny za 90...na kolotoc mala nepojde...akurat balon sme jej vzali...dnes iba to take cudo co do ruky a,ze 2eura 😨 😕 😕 😕 no oni sa nacisto zblaznili..ale tak slubovala som jej to odvcera,tak nekup to 😀 dokonca trdelnik minuly rok stal na koruny este dakyx 45-50 a teraz 60 😕 😕 😕 😕 nie som skrob,ale len preto,ze je jarmok si tak ceny navysovat nemusia..to iste je to aj so svadbou...staci,ze spomenies to na svadbu a uz ide cena hore 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dadulik
19. sep 2009

ja ze si vas ani nedocitam a tu mrtvo 😀 😀 😀
zuzi hej, na tych jarmokoch su nekrestanske ceny, videla som to minulu nedelu na tej puti v sastine, skoro som odpadla, co chceli za pernicky a cukrovinky 😕
mala este nespi, jaro si robi poriadok v skrini, lebo uz sa nema kam poskladat 😝 ja som si nachystala nejake veci na zajtrajsiu cestu do vrabel, a neviem, kedy sa vam ozvem, podla toho, kedy zajtra vecer dorazime 😉
tak snad v poriadku docestujeme potom domov, peknu nedelu, papa 🙂

lenca13
19. sep 2009

ahojte 😉
Dadus tak si vylet zajtra pekne uzite 🙂

julca80
20. sep 2009

Dobre ranko 😉

sticker
autor
20. sep 2009

Dobré, dobré 😎

sticker
autor
20. sep 2009

Ja som včera ani nevládala sa "pripojiť" 😝 Šli sme na Jarmok peši a teda Julka to je nezmar 😀 Chvíľu sa aj dala niesť, ale potom len sama, sama 🙂 Tak si tam chodila pomedzi tých vysokých ľudí, len stále dvíhala hlavu dohora, že aké nohy to sú pri nej 😀 Minuli sme nekresťanské peniaze 🙄 Na labute sme dali 6€ 😠 . V jednej bol Edo s Jajou a ja s Jul v druhej. Potom aj autíčka a tie klasické detské. A dnes veru nepôjdu. Janka si to dala normálne vysvetliť. Akurát ja by som chcela teraz doobeda sama vybehnúť. Max. by som vzala Jaju, ak by chcela. Musím kúpiť niečo prababine a vôbec netuším čo 🙄 Nejakú drobnosť, aby vedela, že som si spomenula, len keď to je ťažko niečo pre ňu vybrať.

sticker
autor
20. sep 2009

Edo ide dnes na nočnú, takže to budeme poobede zase ticho - teda mali by sme byť 🙂
A máme prvý úspech 😅 už aj my konečne - Julka spala bez dudky a ráno plienka suchá 😎 😵 . Možno to spolu aj súvisí, netuším. Ale Edo nejako večer - že nie je dudka. Jul čumela ako puk na neho o čom to hovorí. A tak som pristúpila na jeho hru a povedala som jej, že či si nepamätá, že si tú dudku zúbkami rozkúsala..... Že dudku majú malé detičky bez zúbkov 😅 😝 . Aj keď si myslím, že na obed ju bude pýtať, ale aj tak je to úspech. Už aj v taške na kočári hľadala dudku, to má takú na von, ale Edo ju stihol dať preč 🙂

sticker
autor
20. sep 2009

Teraz som si všimla - od kedy máme nový bazár? Zvláštne.

lusinda2000
20. sep 2009

teda tu nikde nikoho....fíha,tuším krásnu nedľu si každý užíva vonku🙂

inak ahoooooooooojte,zabudla som pozdraviť.

my sme boli v piešťanoch v KIKu pozrieť,pokúpila som malej aspoň bavlnené gaťky a tielka a ešte pančušky a triško s dlhým rukávom,tak som veľmi rada. samozrejme ešte ponožky sme jej nejaké kúpili,keď ide tá zima🙂
ja som si kúpila rifle a mm tepláky. a inak potraviny,čo chýbalo,a veci na čalamádu,ktorú budeme asi zajtra robiť,sa teším,taká dobrááá,mňamky🙂

uvarené som mala od včera,takže dnes sme nevarili,lebo bolo ešte dosť a treba to zjesť,nebudem to hádam vyhadzovať☹

jani,je to úspech,ak bola bez dudky,gratulujem.

a ako sa zmenil bazár?

lusinda2000
20. sep 2009

oprava hneď v prvej vete som sa sekla,myslela som nedeľu🙂

dadulik
20. sep 2009

ahojte moje zlate 😵 dorazili sme pred pol hodinou, dieta zaspava, ja som osprsena, bolo uplne super, prima rodinka, obrovske pohostenie, a dokonca dnes vo vrabloch mali vinne slavnosti, tak sme tam sli kocikami, a malej pitomosti pokupili, sebe burcak a trdelnik 😀 😎 clovek uplne zabudol na svoje starosti a problemy, dokonca nas prehovarali,nech prespime, ze je krasne teplo, aj na kupanie v podhajskej, skoda ze som trosku nepredvidala a nezobrala nam pyzama, plavky a uteraky ☹ inak nam chceli vsetko pozicat, ale to sa takto narychlo neda u cudzich ludi prespat bez nicoho 😅 skoda ☹ mi to bolo aj luto potom 😔 mame aj foto, neskor nahodim, a novy bazar sa mi celkom paci 😉

julca80
20. sep 2009

ahojte, aj u nas uz spi 😉
Domce som este pred sprchovani osmikala ofinku trosku, bo jej isla uz do ociek a stale sme sa rozpravali (pripravovala som ju psychicky na zajtra 😅 ) o skolke. Zatial sa tesi, ale uvidime ako to zajtra zvladneme.
Ja sama mam z toho take zmiesane pocity. 😅

julca80
20. sep 2009

idem kuken SS 🙂

lenca13
20. sep 2009

Ahojte 🙂 my sme boli poobede na kolotococh
Dad tak super ze sa vam vylet vydaril 😉 aspon si prisla na ine myslienky a tie vinne slavnosti mohli byt super.Tam aj davali ochutnavat vinko?

Julik neboj budem zajtra rano na vas mysliet vsetky nas to caka daj potom vediet 😉

julca80
20. sep 2009

jasne Leni, rano ked sa vratim sa ozvem 😉
Priznaj sa, kolko ste minuli na koloce?! 😕 😅

julca80
20. sep 2009

*kolotoce 😝

dadulik
20. sep 2009

hej leni, davali 😀 ale jaro soferoval, takze som mala sucit, a nedala si ani ja, ale uz popijame burcak 😀
a neboj juli, nejako to uz zajtra dopadne 😉

lenca13
20. sep 2009

Julik dnes za pol hodine 10€ 😖 a v piatok asi 15€ preto sme isli vcera radsej na rodeo kde som neplatila ani vstupne a baby mali urcite lepsie zazitky ako z kolotocov 🙂

lenca13
20. sep 2009

No na takych vinnych slavnostiach by sme sa vyblaznili s tou naj kamoskou ale to by sme potom potrebovali tiez sofera 😀 😀 😀

lenca13
20. sep 2009

Urcite ste pozerali Hriesny tanec 😕

Dobru noc 😉

lenca13
21. sep 2009

Dobre ranko 🙂 ze by prva

sticker
autor
21. sep 2009

Julik tak snáď ste to zvládli 🙂 😉
Dad ako si nás pekne večer oslovila 😵

sticker
autor
21. sep 2009

My sme na Jarmoku minuli nekresťanské peniaze. Ale minulý rok bolo veľmi chladno tak si nič neužili. Ak zarátam aj balóniky, kolotoče, jadierka a sladkosti tak sme tam nechali cca 55€ 😲 . Typujem ale viac. No neľutujem. Jediné, čo trochu ľutujem, že som sa dala zlákať na tričko Jahôdka s dlhým rukávom pre Janku - podľa mňa ho dávali hnusne draho. Ale to má už pod stromček.

sticker
autor
21. sep 2009

Inak Julka sa mi nezdala. Celú noc sa prehadzovala, vzdychala, fučala... A opiatej ma definitívne zobudila. Bola uplakaná tak som si ju prvýkrát 😅 dala k sebe do postele, keďže Edo bol a vlastne stále je v robote. Aj sa mi zdala teplejšia, tak som uvarila čaj a dala jej. Ale ráno mala iba 37,1 tak uvidím cez deň. No musím ísť do mesta, ale k prababine nepôjdeme. To som mala v pláne pôvodne. Uvidím čo s ňou spraví kratšia prechádzka v kočári. Po šiestej sme ešte zaspali, ale o siedme už definitívne hore.

julca80
21. sep 2009

ahojte, tak som uz doma a popijam kavicku.
Domca to zvladla uplne super, akoby tam chodila kazdy den. 🙂 Sice este uvidim potom ked pre nu pojdem pred 11tou aka bude, ale rano zvladla na 1*. 😉
Boze, je to taky divny pocit ked ju tu nemam. ☹ No co uz, musim si zvykat. 😒

lenca13
21. sep 2009

Julik no deti to niekedy zvladaju lepsie ako rodicia 😉

julca80
21. sep 2009

tak to je fakt, bo ja som ani nevedela ako a uz Domca bola medzi detickami. Ani som jej nestihla dat pusu. ☹ 😅
Ja som musela ist hned za riaditelkou ohladne info a potom som malu len tak na rychlo videla cez okno ako uz sedi na koberci s niekym a tak "opatrne" sa hra. 😒

lenca13
21. sep 2009

Tak ja idem do DM na nakup kupony platia len do koca mesiaca

sticker
autor
21. sep 2009

Julik viem si predstaviť tvoje pocity, naozaj. Až mám slzy v očiach za teba 😅 . Počkaj ako sa vystískate na obed 😵