Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
23. sep 2009

Ahojte my sme boli poobede v kniznici a potom sme este vybehli aspo pred cinziak a Radka bola vonku s kamoskami 😉
Poobede som robila bryndzove halusky a Timea si ich pytala aj na vecer 😀

dadulik
23. sep 2009

ahojte, chcem len jednou vetou, z toho liecitela mam velmi dobry pocit 😵 zlepsenie by malo nastat do 14 dni, ak to tak bude, treba sa za nim este vybrat, ak nie, mame smolu, nic v tom nezmoze 😕 tak budeme cakat a dufat....

sticker
autor
23. sep 2009

Dad tak som čakala, kedy napíšeš 🙂 Moc dúfam, že to pomohlo 😵

julca80
23. sep 2009

bry vecer 🙂
Mala spi asi od 8mej a ja som si len tak v klude precitala casopis.

Jani, presne ako pises, mne teraz dni letia akosi rychlo. Dnes specialne, malu som vyzdvihla zo skolky, hned som s nou isla do TN na urad nieco vybavovat, este sme sa zdrzali u svokrovcov a dofrcali az okolo pol 4tej. 😝 Rychlo som zbuchala polievku a potom hned isla s malou von.
No a mame den za sebou. 😝 😅

julca80
23. sep 2009

dadus, tak teraz budeme moc moc drzat prsty, aby vam ten liecitel NAOZAJ pomohol! 😕 😔

julca80
23. sep 2009

a od 1.10. nastupujem do prace. Na jednej strane sa tesim, ze konecne sa mi nieco podarilo najst, ale na druhej strane sa mi velmi do toho nechce. Nuz musim niekde zacat. 😖 😉

sticker
autor
23. sep 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Julik uauuuu!!!!! Moc blahoželám 🙂 😉

sticker
autor
23. sep 2009

To si našla teda dosť rýchlo na dnešné pomery 😉

lenca13
23. sep 2009

Julik no super 🙂

Dad snad ten liecitel pomoze 🙂

julca80
23. sep 2009

nie je to sice typ prace, ktoru som si predstavovala, ale aspon zacnem a uvidim ako bude dalej 🤐

lenca13
23. sep 2009

Julik budes robit na ST alebo niekam dochadzat?

julca80
23. sep 2009

tu u nas 😉

lenca13
23. sep 2009

Aspon nemusis dochadzat

julca80
23. sep 2009

ved to

julca80
23. sep 2009

co pozerate? Ja prepinam Markizu a Jojku. 😀

lenca13
23. sep 2009

Tiez pozeram Markizu

lenca13
23. sep 2009

Inak mohla by si nas prit pozriet ved ked zacnes pracovat tak uz nebude tolko casu

julca80
23. sep 2009

Leni, uz som nad tym rozmyslala, len neviem kedy. 😕 Mozno buduci tyzden by sme mohli nieco zbuchat, v pondelok al. v utorok. 🙂

lenca13
23. sep 2009

Nebolo by zle ved si napiseme 🙂

julca80
23. sep 2009

jojo 😉

lenca13
23. sep 2009

Dobr noc 😔

sticker
autor
24. sep 2009

Ahojte. Vidím, že ste sa tu dohadovali..... no mňa by tiež potešila tvoja návšteva 😝 Teda ak sa môžem vterknúť.
Jul je už od včera obeda bez teploty a aj to na nej vidieť - pekne ožíva 🙂 Akurát ešte min. dnes treba byť doma. Ale veď vydržíme 🙂
A chystám veci do škôlky a neviem si spomenúť, čo tam ešte bolo. Lebo sa mi zdá, že mám nejakú prázdnu igelitku 😀

lusinda2000
24. sep 2009

kočky,kde sa túlačíte????zasa nikde nikoho a už je kopec hodín.☹

julik-gratulujem,gratulujem,gratulujem. predpokladám,že asi len na rannú smenu,alebo sa mýlim? a ozaj si rýchlo našla. fakt super a v dobrom potichu závidím🙂

lusinda2000
24. sep 2009

baby,potrebujem poradiť...ako sa píše čestné vyhlásenie? píše sa napríklad ako žiadosť do zamestnania,že hore moja adresa, nižšie adresa príjemcu, vec, podpis,miesto??? poradťe...ďakujééém🙂

sticker
autor
24. sep 2009

Luci mne sa zdá, že taký väčší nadpis v strede Čestné prehlásenie. A potom text niečo v štýle, ja dolu podpísaná XY, bytom tam a tam, príp. ešte aj číslo občianskeho, čestne prehlasujem, že........ a dolu podpis. A v hlavičke tá adresa sa mi zdá, že má byť.

lusinda2000
24. sep 2009

jani,pozerala som na nete vzory,ale tam boli čisto len také,že hneď hore na papieri bolo napísané:Čestné prehlásenie a pod ním text. tak neviem,či to mám napísať s tými adresami hore ako žiadosť alebo len bez toho.☹

lenca13
24. sep 2009

Dobre ranko 😉
Jani a preco by si sa nemohla pridat 😕
Idem robit perkelt a polievku len neviem aku?
Timea pytala na ranajky bryndzove halusky 😀

lenca13
24. sep 2009

Odkaz od Timky 🙂 kde je Julka a teta Janka 😀 ci pridu von

julca80
24. sep 2009

ahojte. Domca je uz v skolke a ja sa pomalicky chystam na nemcinu. 😅

Lusi, chces napisat "Ziadost do zamestnania al. len Cestne prehlasnie"? 😕

sticker
autor
24. sep 2009

Juj Leni Timka je zlatá 😀 No ale tak ešte dnes vydržíme doma, na víkend idete vy preč, tak budúci týždeň už určite sa uvidíme 🙂