Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
29. jún 2009

dad, dakujem. Budem cakat na info od teba. 😨

sticker
autor
29. jún 2009

Malá má dnes prvýkrát v postieľke knižku 😅 Tajne dúfam, že keď ráno vstane skôr ako ja, bude si potichu čítať 😀

lenca13
29. jún 2009

To som zvedava co si budu chciet zobrat tie moje baby do Bojnic?

sticker
autor
29. jún 2009

Dadulik malá je zlatá s tým "mini" copíkom 🙂

sticker
autor
29. jún 2009

Baby torta bude vo štvrtok večer 🙂 Tak ju dám teda do mrazáku a uvidíme 😝

lenca13
29. jún 2009

Tak este kricala ze ide cikat ma jedine stastie ze sa vycikala 😉

lenca13
29. jún 2009

Jani a budes ju mat v krabici?

sticker
autor
29. jún 2009

Moc sa nám nedalo baviť, lebo bola práve za pokladňou, ale niečo mi vravela, že má nato. Ešte sa ma pýtala či chcem cesto - plnka - cesto, alebo klasicky cesto-plnka, cesto-plnka-cesto.....tak som povedala, že klasicky tri cestá a dve plnky....

julca80
29. jún 2009

Jani, neviem ci bude dobre dat tu tortu do mrazaku, bo ak troska zamrzne a potom sa bude postupne rozmrazovat, aby nebola moc mokra, prip. taka rozmocenejsia?! Neviem, myslim si. 😨 Mozno nie. 😅 Tod moj nazor. 😅 Mozno sa mylim. 😉

sticker
autor
29. jún 2009

Julik aj to ma napadlo.......

dadulik
29. jún 2009

juli, ta kolegyna sa neozyva 😠 jej je vzdy tazko sa dovolat, lebo furt niekde lieta a samo, ze bez mobilu 😒
ale podla mna bude aj v ich zaujme, aby boli vysledky co najrychlejsie, teda max. na nasledujuci den 😉
no ja si pojdem lahnut, strasne ma zase boli krcna chrbtica, to z toho konikovania vecneho 😠
dobru 😅 😔

sticker
autor
29. jún 2009

Dobrú Dadulik 🙂
Julik premýšľam, keď som dala minulý rok do mrazáku tortu, ako vyzerala po vybratí 😅 😝

lenca13
29. jún 2009

Dobru Dadus.

denisse
29. jún 2009

caute .. tak aj moje dieta spi, u sa schyluje k burke, uz hrmi a blyska sa ... a nela, ze co to tak bucha, tak jej hovorim, ze mraky do seba narazaju a to tak bucha a ze hovorime ze hrmi a ze z toho narazu potom prsi ... tak sa upokojila, ale furt jej to neslo z hlavy, stale to v postielke opakovala, az sa rozhodla, ze to musi ist okamzite povedat tatikovi 😀 tak isla, vsetko mu porozpravala aj s nazornymi ukazkami narazu mrakov (pastickami do seba buchala) a potom ukazala ako prsi a povedala dobru noc a isla spat 😀

denisse
29. jún 2009

a sme dnes boli na nakup a pred nami islo auto a na streche viezlo stol ... a nela sa pyta "co to ma to biele auto pred nami na hlave?" 😀 😀

lenca13
29. jún 2009

Tak aj timea uz konecne spi 😉
Deni teda tie Nelkine hlasky 😀 😀 😀

sticker
autor
29. jún 2009

Deni ja tajne dúfam, že ostaneme v kontaktne dostatočne dlho, aby som mohla sledovať, aký génius vyrastie z malej Nelinky 😵

denisse
29. jún 2009

jani, toho sa nebojim .. to su len take detske vymysly 😀 😀 😀

denisse
29. jún 2009

ale je to sranda 😀

sticker
autor
29. jún 2009

Len nech sa pred nami nehanbí.... stačí keď tam bude ona a ja budem len sedieť, pozerať a počúvať 😀
Snáď Jul niečo pochytí 😀

denisse
29. jún 2009

uvidime ... na zaciatku sa hanbit bude urcite ... a snad sa rozkuka a daco vam povie 😀

jaduska
29. jún 2009

jani, neboj, aj naše keby vedeli tak krásne rozprávať ako Nely, tak púšťajú takéto hlášky.... Nelinka je veľmi šikovná s tým rozprávaním, aj napriek tomu, že vyrastá v dvojjazyčnom prostredí, to je na nej zaujímavé, lebo takéto deti začínajú rozprávať neskôr...

ja furt kukám a šťúram sa na nete, ako by som sa do tých Bojníc dostala, chceme to spojiť s návštevou aj u ségry, už keď budeme toľko cestovať, ale bez auta je to na h.... s toľkými deťmi 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sticker
autor
29. jún 2009

Zaspieva Bambuľku 😀
My beriem do auta cd bambuľka..takže to budem počúvať celú cestu do Bojníc 😀

denisse
29. jún 2009

dani a je sanca, ze predsa len dorazite? bolo by to super ... 😅

denisse
29. jún 2009

a inak suhlasim s dankou, ja som to tu uz pisala .. ze si myslim, ze rozumovo nie je nela nijak vynimocna, je sikovna, ale podla mna v norme ... len to vie povedat ... ale v hlavickach to podla mna maju vsetky deti podobne ... 😀

jaduska
29. jún 2009

denisse - snažím sa to nejako zorganizovať, Jany dovču nemá, mamka ešte nevie na 100%, či môže opustiť východ (ešte stále odbieha do roboty), len keby ste mi voľaktorá napísali aspoň približný plán, čo v ktorý deň plánujete robiť, tak by bolo dobré, aby som mala predstavu čo kde kedy a ako....

sticker
autor
29. jún 2009

Ahojky Dani 🙂 My samé asi poriadne neviem ako to tam bude...... Okrem Zuzky tam všetky prídeme v piatok okolo tretej - štvrtej...vybalíme a niekde sa zgrupíme a zjeme tortu 😀

jaduska
29. jún 2009

bože, tortu ani nespomínaj, dnes som zjedla asi 4 kúsky a furt z tej našej neubúda....ale mamka vravela, že ľudia to normálne dávajú do mrazáku, tak asi aj ja šupnem, lebo inak prasknem... na váhu radšej ani nestúpam

sticker
autor
29. jún 2009

Dani teda neviem, ale teba ani tie 4 kúsky neublížia 😝 😉

sticker
autor
29. jún 2009

Ešte k tomu programu.....sobota nie je moc jasné. Ale Dadulikovci pôjdu do ZOO... My s Lenčou a s Jul sme premýšľali byť v sobotu spolu a v nedeľu ísť do ZOO. Keďže zatiaľ nič konkrétne nemáme v pláne a ísť domov o desiatej je blbosť 😝
Netuším ešte ako Zuzka.... Inak dnes tu ani nebola 😕 ☹