Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
10. okt 2009

no vidíš🙂ale je to ok,ja som ťa krásne opravila🙂

dadulik
10. okt 2009

ahojte, my sme pred chvilou dorazili, do piatej sme boli na kare, potom este u nasich, a o siestej zagratulovat svokrinej sestre k tej 70-ke 🙄
mala sa tam vytancovala, jasila sa velmi, a ja som len pozerala.... 😔
pohreb bol dost smutny, aj nam zacalo prsat,ale zvladli sme to, hlavne mamina, som mala strach, ze sa zosype, snad uz sa bude drzat. Na mna to teraz nejako dolahlo, ja si to akosi stale neuvedomujem.....

jaduska
10. okt 2009

Dadulík - nepripúšťaj si to, ber to tak, že brat je niekde, kde ho nemôžeš navštíviť, ale určite mu je tam dobre....

U nás je normálne hrmavica a blýskavica, Jany zobral dnes Bobu na futbal, myslela som, že zaspí cestou tam, ale zaspala až po futbale, spala od piatej do šiestej, takže teraz ešte straší tu so mnou. Oli spí a San už tiež leží, drahý išiel pozerať Slovensko - Slovinsko niekam von, som zvedavá kedy sa vráti. Zajtra máme ísť k svokrovcom, tak som mu povedala, že ak nepríde v normálnom čase a normálnom stave, tak nikam neideme (keďže on vodičák nemá 😝 😝 😝 😝 )

lusinda2000
10. okt 2009

ahoj dad 😔

tak ste to zvládli,to je hlavné..aj mamina sa držala,aspoň že tak...
dúfam,že už bude len dobre...hoci to ešte nejakú tú chvíľu potrvá ☹ ☹ ☹

dadulik
10. okt 2009

ejha dani, aj jaro kuka ten futbal tu pri mne...

julca80
10. okt 2009

bry vecer zenusky.
Dnes som cele doobedie stepovala v kuchyni 😝, potom ked som dala konecne malu spat okolo 1nej, som myslela, ze vam aspon pisnem. Ale do polhodinky bola moja mila dceruska uz hore. 😒 😠
Kedze sme boli cely den doma, tak jej bolo dlho a museli sme kazdu chvilku nieco ine pre nu vymyslat.

dadus, kludne sa vyplac doma, teraz ked uz je po vsetkom, to ti pomoze. ☹ Hlavne, aby ta psychicka zataz na teba nedolahla a aby sa ti aj zdravotne nepohorsilo. Takze si davaj na seba pozor. 😔

lusinda2000
10. okt 2009

jaduš-takže si ty vedúca,čo sa auta týka🙂

julca80
10. okt 2009

Dani, aspon teraz mozes sefovat v odchodoch a prichodoch, ked si hlavny sofer. 😉 😀

julca80
10. okt 2009

Dnes som robila aj tieto kolaciky, tusim deni nam sem ich kedysi hodila. 🙂
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=39286

jaduska
10. okt 2009

no ja som tu vedúca od všetkého, keďže drahý je doma zriedkavo 😝 😝 😝 😝 😝 😵 ale mu to nehovorte 🤐 🤐 🤐 🤐

inak okolo toho futbalu robia také haló, akoby išlo o záchranu planéty.... 😠

jaduska
10. okt 2009

tie koláčiky vyzerajú dobre

lenca13
10. okt 2009

Ahojte tak konecne sedim 😀
Timea ma izbu uz omalovanu tak ked sme prisli od nasich tak som este umyvala kupelnu a pozmyvala podlahy nech to tu trochu vyzera 😉 aj ked to Jarino z tej najvacsej spiny upratal
Timea uz isla konecne spat a Jarina futbal nebavi
U nas sa kuri na celom sidlisku len po nas cinziak to este neprislo 😖

Julik ako je Domce 😕

dadulik
10. okt 2009

mna nikdy futbal nebral, nepochopim, co je na tom take zaujimave 😖

jaduska
10. okt 2009

leni tak máte už fajront....

Baby mrknite túto šiltovku:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1399415

by som zobrala Bobe, ona nosí šiltovky ešte aj doma, len neviem, či dobrá cena je za ňu.... 😕

jaduska
10. okt 2009

dadulík - ja ešte tak naživo popozerám futbal, ale v telke je to o ničom...len tam behajú a nič z toho (väčšinou)

lenca13
10. okt 2009

Jadus este chyba podlaha a nabytok 😖
Pekna je ta siltovka no pokym by to bolo tak do 5€ tak by sa podla mna aj oplatila

julca80
10. okt 2009

trocha to s tym futbalom vsetci prehanaju, aby sa nepototo 😝 😅
Keby boli aspon vyplaty vacsie kvoli tomu, ale prt. ☹ 😅 😀 😀

Leni, Domce zatial nie je lepsie, stale ma dost zachripnuty hlasok a aj riadne chrci co si neviem poriadne odkaslat. 😒

julca80
10. okt 2009

Dani, tiez by som za tu siltovku nedala viac ako 5Eur. 😒

dadulik
10. okt 2009

dani, dobra je ta siltovka, len pre mna by uz ta cena musela byt definitivna 😅

lenca13
10. okt 2009

Neboj ten Klacid je dobry aj moje baby o uz mali

dadulik
10. okt 2009

idem si lahnut, dnes toho mam fakt dost
dobru 😔

julca80
10. okt 2009

len co som dopisala svoj posledny prispevok, tak sa mala tak rozkaslala, ze az. ☹ Asi jej pojdem dat napit caju, aby ju to tak nedrazdilo.

julca80
10. okt 2009

dobru nocku dad 😔

jaduska
10. okt 2009

tú cenu šiltovku som potvrdila cenu a prihadzovať určite nebudem, tak uvidíme....

daduška dobrú.....

lenca13
10. okt 2009

Dobru dad 😔

lenca13
10. okt 2009

Julik inak vies co je dobre kupit eukalyptovy olej a dat par kvapiek do vriacej vody a dat co najblizsie k postielke aby sa jej lepsie dychalo

julca80
10. okt 2009

Leni, a to sa tyka aj prieduskoveho dychania alebo len nosom? 😕 Ci vseobecne?

julca80
10. okt 2009

preto sa pytam, ked ona ma v podstate nos volny-v pohode 😕

lenca13
10. okt 2009

Julik tak vseobecne a hlavne ked zaspala je tam z toho taky dobry vzduch 😉

lenca13
10. okt 2009

Nema nahodou ten kasel taky stekavy 😕