Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
31. okt 2009

ahojte...
dad hadam to budu len zuby...lebo u nas to bola pri takych istych priznakoch xoroba 😒 ale uz sme ok, klop klop...
Jani ja mam dnes tiez sluzbu,ale uz som urobila co som mala...tak len vysedavame...mala pojde spat, urobime este jest..a zas niekde do obxodu a aj na cintorin by som xcela ist...zajtra by mala dojst segra,tak mame program 😎
mala mi tiez posledne dni bojkotuje spanok..ako nakoniec zaspi,ale az okolo pol druhej.. 😖

dadulik
31. okt 2009

jani, davam jej zatial len hedelix, lebo ona len sem-tam pokasle, ale citit, ze sa jej to drzi dolu, vyckam do zajtra ako sa to vyvinie, potom jej prip. nasadim nejaky iny sirup...
zaspala okamzite ako som ju ulozila, ja som uz pozmyvala podlahy a asi sa idem vyvalit k telke 😝

lenca13
31. okt 2009

Ahojte 😉 tak dnes prisiel za nami aj tatino 😉 Timea si hned s nim isla lahnut
Baby bola doobeda aspon na dvore docela je tam prijemne len vzduch je studeny 😉
Dad tak snad sa malej polepsi,my sme tiez pri tych poslednych stolickach boli chory 😖
Poobede pojdeme na cintorin a vecer domov,zajtra ideme na cely den svokrovi 😉

sticker
autor
31. okt 2009

lTak už som upratala, pekné to je, ale čo z toho, keď aj tak prejde pár ľudí a podlaha bude zase vyzerať hrozne 😒 . Idem ešte vyvesiť druhú práčku, povysávať ešte by som mala a asi tiež pôjdeme von.
Julku som teraz vybrala z postieľky - od pol jednej tam bola a nespala len vykrikovala. Ale budem skúšať stále.

dadulik
31. okt 2009

no my sme vybehli az na 15 min von, viac som si netrufala, ked je mala chora, ale teda riadna kosa, zajtra vytahujem zimnu bundu a cizmy 😒
tatino isiel do roboty, tak bacujeme same 😅
a taka som unavena, ze ledva drzim oci, a to som chcela o osmej na nove kukat Takova normalni rodinka 😝

sticker
autor
31. okt 2009

No ahojte. Ja som až teraz zapla pc. Nakoniec som šla iba s Jajou do Billy a zapáliť znovu sviečky. Prišli sme domov a kúpila som vajíčka, otvorím to a také biele akoby plieseň, aj také divne zafarbené to bolo. Tak som ich šla reklamovať. V tom mi volala maminka, že na hrob prišla deduškova rodina a nevedia to nájsť. Tak som sa tam stavila, ukázala a idem preč. A maminka, že veď im ukáž kade sa ide k nám nech prídu. Vrátila som sa teda naspäť ukázala a šla konečne do Billy 😝 . A doteraz som bola u našich s nimi. Ale začína ma dosť hrdlo dráždiť. Inak mi nič nie je. Tak si dám kúpeľ keď malé uložíme. Teraz pozerajú Bambuľku, ale sú riadne unavené.

dadulik
1. nov 2009

dobre ranko 😅
joooj, to ak pojdeme vsetky do roboty buduci rok (kiezby), tak to tu bude ako vyzerat ? ☹
my sme hore od siestej, laura uz nema teplotu, len trochu soplik a sem-tam pokasle, idem postavit zeleninovu polievku, zemiaky, a obalim rybie file 😝

julca80
1. nov 2009

ranko prajem 😉
Aj my sme hore od 6tej 😝
dad, tak ako si dopadla s tou nemocnicou, musis tam ist aleb nie? 😕

Domca este stale sopli, ale kvapky jej nedavam uz ziadne. Len od vcera ma zase nejaky suchy kasel, ma porazi z tohto pocasia. 😒

dadulik
1. nov 2009

juli, zajtra mam ist do ba pre odporucenie mojej lekarky-primarky, ze mi to moze obvodak pichat 😉

julca80
1. nov 2009

jeeeej, no super.
Ale davaj si potom velikansky pozor na seba doma, ked nebudes pod dohladom nemocky, jasne?! 😉 😕

My budeme dnes robit po dlhej dobe pecene kurca s plnkou a od zajtra sa chcem dat na tu dietu co bola aj tu na Konovi, tusim pod nazvom "kavova dieta". Bo potrebujem zhodit min. 5 kileciek, necitim sa dobre.
Tak mi drzte palce. 😅 😀

lenca13
1. nov 2009

Dobre ranko my sme hore od 7.15 🙂

lenca13
1. nov 2009

Julik no aj ja by som mala schudnut v piatok mame stretavku zo strednej a neviem ci obleciem nohavice 😀 😀 😀

lenca13
1. nov 2009

Deni inak vsetko naj k meninam aj ked neviem podla akeho kalendara oslavujes 😉

julca80
1. nov 2009

a ozaaaaj, Deniska vsetko NAJ NAJ NAJ k meninkam Ti prajem!!! 😵

sticker
autor
1. nov 2009

Ahojte. Leni tiež som premýšľala, či Deni oslavuje v Čechách meniny 🙂
Ale tak popriať jej môžme, veď je slovenka 😵 . Takže všetko naj, hlavne veľa zdravíčka, aby sa Ti splnili všetky tajné želania 🙂

dadulik
1. nov 2009

jasne, deni, vsetko najlepsie 😵

julca80
1. nov 2009

prave pozeram a pocuvam "mudre slova" p. Tomanovej na STV1, ak mate chut pozrite si to 😝 😅

sticker
autor
1. nov 2009

Julik to si chcela obed vyvrátiť? 😝 😀

sticker
autor
1. nov 2009

Pokúšam sa uspať Jul, ale teda bez úspechu. A napísala som jednej babe, ktorá mala záujem o jednu vec a už to budú dva týždne, čo má stále nejaký dôvod, prečo nemohla zaplatiť. 😠 😒 Keď ja som taký dobrák, že stále som len čakala a čakala, no ale to je už dosť dlhá doba, nie? 😠 😖

dadulik
1. nov 2009

jani, to je fakt dlha doba, kaslala by som na nu 😖

sticker
autor
1. nov 2009

A tak vždy mala nejaký dôvod - raz chorá malá, potom pršalo a nedalo sa jej ísť do mesta potom, že manžel to pošle cez ib a stále nič.
Julka konečne zaspala o pol druhej tak som zvedavá dokedy. Ale asi ju po hodine spánku zobudím 😝

lusinda2000
1. nov 2009

čaute kočky🙂

deni,všetko najlepšie prajeme🙂

mňe malá dnes krásne zaspinkala,tak som rada🙂
inak má zákaz pozerať rozprávky...maximálne len večerníček a dosť...cez deň žiadne rozprávky!!!

včera sme boli na hroboch zaniesť kvety a zapáliť,ale poväčšine nebolo ani kde.takže ideme ešte aj dnes a svokor bude mať narodky,tak mm chcel ísť dnes k nim gratulovať,ale uvidíme ako to výde🙂

julik,nie si sama,čo potrebuje zhodiť....mňe by sa zišlo minimálne 10kg,keby mi bolo treba len 5kg ako tebe,tak by to bola parádička...
ja sa akosi aj odhodlám a vždy to pokazím sladkým....to je hrozné...

denisse
1. nov 2009

ahojte, tak sa hlasim z domu a dakujeeeem za vsetky blahozelania ...
ja som taky zaryty slovak v cechach .. po cesky ani slovko a oslavujem samozrejme podla slovenskeho kalendara, ako som odmalicka zvyknuta 😀
sice mi tu nikto okrem romana neblahozela ale to je fuk 😀 😀 😀

denisse
1. nov 2009

baby, ide vam facebook? mne nie a neviem, ci je chyba u nich alebo u nas 😕

lusinda2000
1. nov 2009

deni,facebook mi ide🙂

sticker
autor
1. nov 2009

Pekný večer 🙂
Deni aj mne ide 🙂 Uložila som práve Jul, Janku ide Edo, šup do sprchy a vyvaliť sa pri superstar 🙂 Teším sa na Chodúra 😅 😵 .
Zajtra ide Jaja konečne do škôlky, tak som zvedavá koľko tam vydrží 😖 . Ale teda neteším sa na tú rannú kosu. Boli sme teraz na večer na cintoríne a Julke som už nie jesennú, ale zimnú bundu dala. Janka má zatiaľ iba ten tesco kožúštek tak nosí to. Budem musieť veru už bundu kúpiť. Aj nejaké roláky sa zídu. Má iba jeden 😝

dadulik
1. nov 2009

ahojte, poviem vam, dnes mala predviedla, co v nej naozaj je 😠 totalny cert lucifer 😠 😠 😠 boli sme na hroboch a u nasich a svokrovcov, co ta tam vyvadzala, ako ziapala za vsetko, revala, zachvaty chytala a samozrejme nic nejedla od desiatej rana !!!! 😲 svokra ta sa len bezmocne prizerala, uz jej vianocny darcek spod postele vytiahla, ked si nevedela rady 😒 som ju schytila, hodila do auta, a v momente klud, dosli sme domov a nanovo, aspon sa mi podarilo do nej dostat trochu polievky, a uz pol hodinu spi. Som z nej totalne "vyflusana" 😝
len dufam, ze zajtrajsiu cestu do BA prezijeme v zdravi, bez podobnych ceremonii 🙄 lebo za seba nerucim, hoci dnes som sa fakt drzala 🤐
facebook mi v poslednej dobe hrozne blbne, nepaci sa mi, nejde mi nacitat stranku, zobrazit priatelov, fotky...no hroza a des 🙄
idem sa tiez vyvalit pred SS
a dnes som si veruze obula cizmy aj malej zimne topanky 😲 taka kosa 🙄

sticker
autor
1. nov 2009

Ej Dad perný deň si dnes mala 😅 😝 . Hádam si to malá na dlhú dobu vyčerpala 🙂

denisse
1. nov 2009

a nase zimne topanky su v PO 😉 mame len snehule z deichmanu, tak asi tie jej dam zajtra do jasli ... 😕

denisse
1. nov 2009

dadu, tak to si mala fakt perne ... nooo, tiez dufam, ze si to laurika na dlho vybrala a bude v najblizsej dobe anjelik ... 🙂