Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
7. nov 2009

Juj, Dad nezávidím Ti 😒
Julik teším sa s Tebou 😵 . Bože Ty budeš veľmi pekná nevesta 😵
Ja sa babrem s fotkou a stále nie som spokojná, ach jaj 🙄 .
Edo sprchuje Jaju, Julka tu chrúme jablko a pomaly pôjde do hajan. Akurát neviem čo spraví Julke kakao na to jablko 😝
Deni ako izba?

julca80
7. nov 2009

dad, dobre vylez tu hnusnu chorobu, dobruuu 😉

Leni, na pocudovanie som tie saty objavila v NM 😅 😉 Aspon teraz uz nemusim lietat po TN.

Jani, hmmm, no neviem ci budem "krasna nevesta", ak do vtedy nezhodim niektore vycnievajuce spekaciky. 😝 😀

julca80
7. nov 2009

mala dnes spala 2hodky poobede, vstavala az okolo pol 4tej, a od vtedy bola taka upistana, ze az. 😒
Veru teraz vecer uz aj dostala dobru na zadok od mp, co uz mu nervy pukly, aka bola jedovita (chvilkami) a za vsetko pistala.

sticker
autor
7. nov 2009

No Ty už len máš špeky 😠

lenca13
7. nov 2009

Julik a v ktorom si bola salone,kde sa nachadza 😉

julca80
7. nov 2009

ach Janci, keby si mala pravdu 😨 😒
Dnes som si aspon vsimla, kde mi treba zhodit, resp. pocvicit, lebo to nebude vyzerat pekne. 😝 😅

julca80
7. nov 2009

salon Elllie na Holubyho ulici 😉

julca80
7. nov 2009

sranda je, ze ja som si tento salon vsimla iba vcera na mojasvadba. Tak som im dnes volalal, bo mali otvorene, ci sa mozem prist pozriet prip. vyskusat. A hned druhe mi padli do oka. 😵 Vyskusala som 3ks, ktore sa mi pacili.

sticker
autor
7. nov 2009

Julik veď si zaslúžiš, aby to šlo ľahko 🙂 😉

denisse
7. nov 2009

babenky, tak druhy nater vyzera naozaj lepsie .. moj pesimisticky manzel sice tvrdi, ze rano pri dennom svetle este mozeme byt prekvapeni, ale ja uz nejak verim, ze je to ok ... este sme raz boli v hornbachu, lebo sme majzli zelenu aj tam kde nemala byt, tak sme isli po biely primalex ...
a este sme trosku pretepovali koberec ... teda .. nikde sa neda zohnat ziaden obycajny pripravok na koberce typu TEP ... tak sme kupili nejake svinstvo za 270 kc !!!! a aj tak to nie je nic moc ... tam su take blbe koberce, aj v tej izbe aj u nas v spalni, nalepene na zemi uz od nova a keby zalezalo na mne tak si take nevyberiem ... po case ich asi strhneme a vymenime ... 😝

denisse
7. nov 2009

juli a nie su tie "tvoje" saty na strankach salonu?

lenca13
7. nov 2009

Deni,ona to urcite inak vyzera za denneho svetla,ale urcite to bude pekne 😉
Deni a na tepovanie mozem odporucit Vanish 😉

denisse
7. nov 2009

leni, obycajny vanish, co sa dava do prania, alebo je nejaky speci na koberce .. ja mam vanish na koberce v spreji, ale to je odstranovac skvrn ... ja som skor hladala nieco, co sa pridava do vody ..

lenca13
7. nov 2009

Deni original Vanish na koberce tiez sa pridava do vody,mam ho odskusany a nic ine ani uz nekupujem a vyjde okolo 100korun

julca80
7. nov 2009

deni, na ich stranke nie su prave tie saty co som si vybrala 😅

julca80
7. nov 2009

ja som do teraz kukala po nete nejaku inspiraciu na Domcin Vianocny darcek, ale nie som si zatial na 100% ista, ake typy hraciek by som jej kupila. Pravdepodobne jej kupime nejaku uz "lepsiu" babiku, a dalej neviem 😝 😀

jaduska
7. nov 2009

dadulík, tak si si teda užila "peknú" sobotu, ja som takto behala po doktoroch v piatok...a ešte len budem 😒

Julči - super, že si si šaty už vybrala, inak aj dátum máš pekný, som zabudla minule napísať - 15.4. bude mať naša Olívia rok, 16.4. ja meniny a 17.4. ty svadbu.... 😀 😀 😀

čo sa týka Vanisha na koberce - ja s ním mám zlú skúsenosť, koberec po čistení s ním vyzeral horšie ako predtým. A kámoška mi vravela, že jej v predajni s kobercami povedali, že Vanish tú špinu zatrepe dovnútra a neodstráni. Ja tiež neviem s čím čistiť koberec, tie s nízkym vlasom čistím kefou a do vody si dám prášok na pranie, ale v spálni máme nový s takým vyšším vlasom a ten som na jednom mieste prečuchla s kefou, tak sa akoby schlpil, takže stále hľadám a hľadám s čím by sa dal vyčistiť. A Vanish na pranie je tiež riadny blud, obyčajné jadrové mydlo odstráni škvrny 100x lepšie ako toto drahé čudo..... Takže ja osobne keď vidím reklamu na Vanish, tak mi kypí žlč....no ale niekto s tým má dobré skúsenosti, tak asi treba vyskúšať....

jaduska
8. nov 2009

😉

denisse
8. nov 2009

ahojte ...
dani, je ti lepsie?

nasa izba aj na dennom svetle vyzera dobre .. urobila som par malych korekcii ... ideme nalepit borduru, primontovat policky a odstahovat tam z obyvacky hrackarstvo 😀

sticker
autor
8. nov 2009

Ahojte 🙂 Dnešok ide nejako rýchlo 😝 . Idem obaliť rezne a hranolky k tomu,, mňam 🙂
A teda hlásili dážď, ale je krásne slnečno, tak hádam sa pôjdeme prejsť. 🙂
Deni teším sa na izbičku, ako to opisuješ, tak mi fantázia pracuje na plné obrátky, tak potom naozaj odfoť, dobre? 🙂

denisse
8. nov 2009

Hotovo .. fotky su na FB 🙂 este to nie je celkom ono, chyba postel a skrinka, do ktorej schovame aspon niektore hracky ... 😅

lenca13
8. nov 2009

Ahojte,tak zivanska je v trube.pozehlene mam 😉
Jarino isiel s babami do kostola 😉

denisse
8. nov 2009

hraje nam tu na plne gule Rammstein ... 😀 roman ide o chvilu na koncert, tak "trenuje" novy album ... 😅

dadulik
8. nov 2009

ahojte, no je mi uz trosku lepsie, ale v noci som toho vela nenaspala, aj mala sa stale budila 😒 na pohovosti som sa odbavila bleskovo, nikto tam nebol, ale sestricka zurila, ze nas zo senice posielaju taku dialku do skalice 😠 tak sme si spolocne ponadavali na slov. zdravotnictvo 😖 stihli sme zbehnut do nayu a necakane kupit novu rychlovarnu kanvicu 😅 nerezovu, po akej som vzdy tuzila 😎 a do dracika, jaro chcel malej lego kupovat, ale nepznal hranice, teda cenove, tak som ho rychlo odtial odtiahla s tym, ze nakazeme krstnym nech kupia 😅 no a este sme aj tesco stihli, tam sme malej take drevene puzzle kupili, hned 2 ks, tak sa tu s tym vyhrala, ulozila som ju spat, tak snad zalomi 😝 varovala so svokrou u nas, tak dufam, ze ju riadne zmordovala, myslim svokra malu 😀
deni, ta zelene vyzera pekne,jemno, som zvedava, ako to vo finale bude vyzerat aj s nabytkom 🙂
juli, akoze dievca, to co chces zhadzovat pre boha 😲 ked na mna na taku slonicu mali krasne svadobne saty ... 😀 😀 😀 😀 a dokonca som sa v nich citila ako princezna 😵

jaduska
8. nov 2009

deni - tá izbička vyzerá suprovo, ja by som tam už ani posteľ nedávala.... 😀

daduš - aspoň si si trošku radosti urobila s tou kanvicou, teda ja osobne nerez nemusím, lebo to stále treba leštiť, ale moja mama ho tiež zbožňuje.... 😝

ja osobne si seba neviem predstaviť v bielych svadobných šatách, ani som nikdy po nich netúžila, ani po klasickej svadbe....ale ja som taký divný exemplár asi 😕 😕 😕

a kĺb už ma až tak nebolí, už si to iba zohrievam, tabletky už nemusím, tak dúfam, že keď ešte 2-3 dni nevystrčím nos z domu, tak sa to aj prelieči....v piatok máme školu, z toho 3 priebežné hodnotenia, aj témy na bakalárku by už mali vyvesiť, tak by som to rada pozvládať všetko. Na operáciu s osmičkami pôjdem asi až vo februári, keď skončí skúškové, hoci by som to už najradšej mala za sebou 😖

denisse
8. nov 2009

tak mame dieta doma 🙂
myslim, ze tu izbicku este celkom nechape ... ono totizto tam okrem farebnych stien nie je pre nu nic nove, tak mozno si v tej svojej malej hlavicke predstavovala daco ine, ked sme jej povedali, ze ma NOVU izbicku .. lebo kukala vyjavene ... ved to potom hodim na youtube, som ju natocila 😀

dadulik
8. nov 2009

dani, hej radost som si urobila 😀 ja mam doma vsetko nerezova, ved mi to aj leze na nervy, ked musim drhnut 😠 ale zase, ved aj ostatne musis cistit, len to na tom nevidno, ze je to zagebzane 😀 takze ja mam aspon vyhodu, ze to vidim hned a hned aj lietam s clinom a pretieram 😀 😀 😀 ale ta konvica sa az tak spinit nebude, lebo ma plastovu rucku 😉
a to uz budes bakalarsku pisat ??? 😕 😕 😕 kokos, nejak to zbehlo, ved len teraz si zacala do skoly chodit 😅
deni, neboj nelka to pochopi, ked jej tam date tu novu velku postel, bude z toho cela paf, si spominam, pred rokom ako laura bola z tej izbicky unesena a hned na velkej posteli bez problemov spavala 😉
my sme boli pol hodku vonku (konecne po tyzdni spolu s malou) ale zacalo prsat, tak sme sa museli schovat, jaro sa pripravuje na nocnu, tak dnes budem SS kukat sama ☹

lenca13
8. nov 2009

Deni izbicka je pekna 😉
Radka sa bola poobede s krstnou korculovat a Jarino s Timkou piekol buchty tak sa napchavame 🙂

dadulik
8. nov 2009

pocuvaj leni, co tomu jarinovi nenajdes nejaku "bokovku" v pekarni alebo dobrej restike ? 😀 😀 😀 😀 D
sak to je kuchar a cukrar v jednej osobe 😀 😀 😀

lenca13
8. nov 2009

Dad ved potom by nebol ani doma 😀 😀 😀 ale aj ta nasa dobra suseda povedala ze su vynikjuce 🙂 a ona nam zase doniesla cerstve moravske kolaciky 🙂