Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sasa80
25. nov 2009

deniss gratulujem k tehu 🙂 😉

sasa80
25. nov 2009

Leni ten tvoj mangel je ale sikulka 😀

sticker
autor
25. nov 2009

Ahoj Saši 🙂 Aby to nebola platnička.... Deniske tiež tak tŕpla ruka, mne tŕpne noha a je to platnička ☹
Ja dnes idem na tú logopédiu 😅 😀 😀 😀 A vonku je normálne okolo 10 stupňov - no jar ide 😒

lenca13
25. nov 2009

Dobre ranko,konecne svieti slnko 😉
Ja mam pozehlene,chystam sa upratat Radkinu izbu komplet,uz som jej prezliekla navliecky...
konecne pojdeme trochu von 😉

sasa80
25. nov 2009

Ahojte, tak Jani peknu prechadzku, fakt je dnes nadherne, dnes aj maleho zoberiem poobede von, kedze nefuka, tak snad sa nam nespusti sopel, lebo on ma zakazane aj von chodit, ale ved je pekne, tak snad nic sa nestane 😖

No ja som bola v septembri na magnetickej hlavy a chrbtice ale este som si nebola pre vysledky, nakolko stale nieco s malym, lebo som mavala tiez ale cez den vyrazanie bolesti bud do hlavy alebo krize a nohy, to uz ale nemam, ale ta ruka ma zacala takto s...t 😠 , no a ked vam poviem ze nemam ani chut tam ist pre tie vysledky, mam STRACH, ze tam nieco bude a ked nebude povedal tak mam ist k lekarovi na hlavu, ze to bude z nervov ☹ , no tak nechcem ani jednu spravu pocut, tak riesim radsej len maleho ............. 😅

No ja mam vrch hotovo, ako nehovorim, ze sa leskne ale prach a vsetko je OK, prezliekala som cez vikend, takze periny v poho a teraz ma caka spodok 😝

lenca13
25. nov 2009

Tak okno je umyte 😀 mozeme ist von
Sasi podla mna keby mas zle vysledky,tak by ta aj kontaktovali alebo nie 😕

sasa80
25. nov 2009

No konecne hototvco 😝 , aj pozehlene lebo maly chcel kukat bambulku 😀 a nemala som uz ani jednu utierku 😅 tak som uz aj to spravila.

No Leni, cislo nemaju na mna, takze asi ma nemaju kde kontaktovat 😅

sasa80
25. nov 2009

Jaj idem zohriat jedlo a najest sa s malym a snad pojde dnes uz spat, chcem si umyt hlavu a trochen sa dat dokopy 😅

sticker
autor
25. nov 2009

Ahojte 🙂 Tak som konečne "on".... Baby nie sú zatiaľ hladné, tak čakám kedy dobehnú, že už 😀
Toto mi neskutočne vadí, že každý deň bojujem hlavne s Jajou, aby jedla 😒 .
Na logo v pohode. Budúci piatok znovu. Sa mi zdá, že sa trochu zlepšuje. Keď ona sa tam chce hrať 😅 . A dnes sme boli iba 20 min. tak sa nestihla. Nabudúce to musíme napraviť.
Inak Jul začala kašľať. Soplík jej nejde, tak to asi nejaké zadné sa jej púšťajú do hrdla. Začala som dávať Sinupret, lebo natuším čo iné jej mám dávať.
Saši ja teraz čakám na výsledky ctčka. Ale inak napr. na gyndu som sa bála ísť práve preto, že čo keď mi niečo nájde.... A pritom je lepšie ak niečo by malo byť, aby to našiel a začalo sa liečiť.... No ale ten strach je dosť silný. Hlavne, keď máme malé deti a potom len premýšľame, čo s nimi bude. To má asi dosť matiek tak...

lenca13
25. nov 2009

Ahojte,tak boli sme vonku je tam uplne teplo 😉
Timea spi,ja trochu upratujem este poutierat v Radkinej izbe prach,dala som prat aj zaclony,pojdem spravit pangasia 😉
Poobede chceme zbehnut do Tesca na nakup,este treba dokupit Mikulasa a veci na zabijacku dufam ze tam vsetko budu mat 😅

dadulik
25. nov 2009

ahojte, ja som bola u zubara, vnutri som bola asi minutu, toto som este nezazila, aby mi za minutu vyvrtal aj zaplomboval zub 😲 bolelo to jak svina, ziaden cit 😠 mame noveho zubara, no vidi sa mi, ze prvy aj posledny krat som tam bola 😠 😠 😠 a ze 8€ pcha za 1 min !!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
mala zaspava, jaro spi po nocnej, upratovat aj mne treba, aj periny prezliect, no ale sak do zajtra to neutecie 😀

lenca13
25. nov 2009

Dad to je dajaky sikovny zubar 😕

dadulik
25. nov 2009

leni, skor flakac 😠 😠 😠 😠 😠 alebo odflakovac 😠 😠 😠

lenca13
25. nov 2009

Dadulik no za 1 minutu spravit zub to pocujem ozaj prvykrat 😠 ved ani prehliaka sa neda za taky cas stihnut

zuzla2
25. nov 2009

ahojte..
my sme dnes boli v mc..mala mi spi,ale cakam,ze coxvila vstane..potrebujeme este zbehnut do obchodu po odlozeny darcek...uz len pre svokru a Vianoce mozu prist 😎 ved uz su tu za mesiac..huraaaaaaa 😀 😀
Dadu za minutu?? to je fakt "sikovny" zubar...ja mam po prehliadke,ale tiez musim ist, lebo mam kaz...bojim bojim 😖 a este,ze ma aj na snimok posle,lebo ze sa jej zda,ze mi xybaju nejake zuby 😀 tak my budeme asi daka zvlastna rasa,lebo aj segre xybaju 😀 a tyx 8eur je este celkom dobre..mm bol v pondelok cistit zubny kamen a 20e 😔 vraj je to nadstandardna sluzba...hold dnes sa za vsetko plati 😝 😎

dadulik
25. nov 2009

leni, ved ani ja som este toto nezazila, kebyze mi to hovori niekto iny, neuverim, ale sama som sa presvedcila, aky dokaze byt superrychly 😲 😖

lenca13
25. nov 2009

Ahojte 😉
Dadulik som zvedava kolko ti ta plomba vydrzi 😠
No boli sme na nakup v Tescu a samo ze co som chcela tak to nemali,a jak debil som hladala koreniny no koho by to napadlo hladat ich nad mraziacimi boxami 😀,zase tam tak skoro nevkrocim 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sticker
autor
25. nov 2009

Leni som sa zasmiala 😀 😀 😀 😀 😀
Pán "P" odkazuje, že v poriadku, oni nikoho nenútia 😀 A že si mala zavolať "známemu po telefóne" 😀 😀
Ale inak ťa chápem 🙂

julca80
25. nov 2009

cafte 😉
Ze pan "P", aj ja som sa zasmiala 😀
Najprv mi trvalo par sekund, kym mi doplo, kto je pan "P", ale nakoniec mi docvaklo. 😀 😀

sticker
autor
25. nov 2009

Julik mňa to tak pobavilo, lebo tie koreniny sú fakt na blbom mieste a vie to aj on...... A vieš, aký je ....všetko berie s humorom jemu blízkym 😀

julca80
25. nov 2009

jasne 😉
Ale nastastie, ja si uz davnejsie pamatam, kde v NM v tescu najdem koreniny. 😀

zuzla2
25. nov 2009

Leni 😀 😀 😀 😀
ja pozeram Modre z neba...mm isiel na bowling, raz za cas dobre padne byt doma aj sama 😀 😀 😀 😀 teda ak nepocitam malu 😎

sticker
autor
25. nov 2009

Inak ak sa tu objavíš Leni, tak povedz Jarinovi, že mi nejde stiahnuť ten jeho číselník. Viem, že mi to vždy takto blbne, keď hodí jeho adresu....Ale už som zabudla ako sa tam mám dostať 😝
Julik aký bol dnes deň? Domča už v pohode? A v škôlke, keď spí, tak nechrčí?
Ozaj a pohárik prijali uč. normálne?

lenca13
25. nov 2009

Ved Jarino mi hovoril ze zavolaj Edovi 😀 😀 😀 a radsej sa preveziem a pojdem na buduce do TN
Inak chcela som tam kupit kinder cokolady,a jedna pani mi povedala ze ich vykupila dajaka skolka 😠
Inak tie koreniny nakoniec nasla Timea 😀 😀 😀

sticker
autor
25. nov 2009

No ešte že ste ju mali zo sebou 😀 😀 😀 😀 😀 Jáj teraz si ma úplne "dorazila" 😀 😀 😀

lenca13
25. nov 2009

Zuzi zaujimavyu pribeh v Modrom z neba 😕

lenca13
25. nov 2009

no tesco sme presli asi 5 krat dokola,a potom Timea ze aha koreniny 😀

zuzla2
25. nov 2009

leni ten prvy pribeh nic moc nebol... 🤐
inac Tesco ani ja uz nemusim...ide coraz viacej dole vodou.. 😖

lenca13
25. nov 2009

Zuzi na ten new york by som sa dala ukecat 🙂

zuzla2
25. nov 2009

i ja este raz.. 😔 ale aspon sa mi teraz pri pozerani vratili spomienky 😵