Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
2. mar 2010

ahojte, baby dnes fakt nestiham, moc dakujem za moralnu podporu, mam velky strach zo zajtrajska 😢

lenca13
2. mar 2010

Dadulik neboj zvladnes to 😉

julca80
2. mar 2010

Cafte.
Leni, a ty kedy nastupujes do prace? 😕

dad, zajtra budem drzat prsty. 😉

lenca13
2. mar 2010

Juliik chcela by som od 15,3, len neviem ci sa to podari 😕

julca80
2. mar 2010

ci sa to podari? 😕
Este nemas na isto robotu? Ja som myslela, ze sa vracias do tej starej.

denisse
2. mar 2010

dad, budem na teba mysliet ... ja idem tiez do prace zajtra ... a nebooooj, to bude dobre, ved si predsa sikula ...

sticker
autor
3. mar 2010

Dobré ránko 🙂 Dad moc na teba myslím 😵 . Ale mám aj za teba stiahnutý žalúdok... To nie je len tak po materskej ísť do práce... Mňa to vôbec neláka 😔
Ja premýšľam, či ísť dnes do TN...mm musí aj do roboty chodiť 😔 . Tak asi ho nechám nech odvezie Janku do škôlky a ide do roboty a ak by bolo zle, do desiatej mu zavolám a šli by sme. Ale chcela by som do piatku vydržať.
Leni a Timka ide hneď na celý deň? Keď akože ešte nerobíš.... Aj na vás myslíme 🙂 😉

denisse
3. mar 2010

caute ... aj ja dnes idem do prace a tiez budem siiiilno mysliet na dad ...

jani, mne to do prace velmi lakalo, ja som tam totiz velmi spokojna a aj tak som mala stiahnuty zaludok zo zaciatku ... je to totiz uplne nova situacia, ked ides do prace a nechavas dieta .. cely den som aj tak myslela na nelu 😕 a chvilu to trvalo, nez som sa dokazala plne sustredit na robotu ...

lenca13
3. mar 2010

Dobre ranko tak dieta je v skole isla bez problemov uvidim co bude poobede ked pre nu pridem 😉
Jani isla na cely den riaditelka nechcela dovolit na pol dna 😕
Ja idem volaco robit,este musim skocit dokine zaniest Radkinu kartu a dat Timke prepisat lieky
Inak je tu hrozne ticho taky nezvyk 😖

lusinda2000
3. mar 2010

bože kočky,taký dlhý príspevok som napísala,a ono mi to sem nedalo!!!

tak v skratke:

dad: gratulujem k práci,verím,že sa ti bude páčiť a slečinka to nejak zvládne doma cez deň bez teba🙂

jani: už je načase aby ti bolo lepšie,už ťa to dlho drží,to sa nedá ani vôbec fungovať s takými bolesťami...to je hrozné☹

deni: ty sa nám šetri aj s miminkom🙂
juli: tá básnička je úplne výýýstižná🙂
leni: to je super,že timka zvládla škôlku na jedničku🙂 ste šikulky obidve🙂
dani: kam ty na tie veci chodíš?dobrý link si hodila na tie torty🙂 krááásne sú🙂 dobrá inšpirácia🙂

my máme budúci týždeň zápis do škôlky,riaditeľka s nami ráta,ale aj tak sa tam samozrejme musíme ukázať,bude nás čakať...normálne mám z toho septembra strach☹

sticker
autor
3. mar 2010

Čaute....teraz sme prišli s Jul domov. Normálne som ju ráno nahovorila na kočár 😅 . Ale už nebudem...ja som si nevedela nato zvyknúť. Ona mi už príde taká veľká... No šli sme k prababine a sa mi to zdalo ďaleko. Ale tlačiť kočár nie je tiež moc pre moju platničku. Aspoň bola zmena 🙂 Už si to veru cítim, tak na chvíľu si ľahnem a potom do škôlky pre Jaju.
A prosím typy do kuchyne 😅 😝 😀
Luci ono mne lepšie už nebude...s tým ani nerátam... Len ja sa snažím aspoň nejaké lieky pomaly vypúšťať... A tak som infúzku vypustila, aj keď lepšie by bolo tie lieky. NO tie sa nesmú len tak zrazu prestať brať 😒

jaduska
3. mar 2010

Jani ja som akurát minule skonštatovala, že keď mala Sandra toľko ako Boba teraz, tak už som ju dávno v koči nevozila, ale Barboru mi to nepríde divné, asi preto, že ona je menšia ako bola San. Mne doteraz inak nespala, iba v kočiari. A keď idem sama pre Sandru do družiny, tak cestu tam zvládne, ale naspäť som ju musela nasáčkovať ku Olívii do kočiara. Normálne ľutujem, že som nekúpila ten tandem kočiar, bola by som ho využila, ale to som netušila, že budeme mať auto, tak som vyberala kočiar na cestovanie busom....no čo už....

sticker
autor
3. mar 2010

No Dani Julka má presne meter a do 14kg - keď je oblečená. A v tej zimnej bunde a v čiapke..no bolo mi to smiešne 🙂
Stretli sme Timku - pyšnú škôlkárku 🙂 Sa mi pochválila, že bola v škôlke a že plačkala 🙂 Strašne bola zlatá s tým batôžkom 😵 Veď Lenka napíše viac 🙂

denisse
3. mar 2010

jani, julka ma meter 😕 😕 😕
nela tak 94 az 95 cm .. neviem, ju presne odmerat, ale viac to nebude ...

denisse
3. mar 2010

a tiez ju obcas vozim v kociari, hlavne na nakup, ked sa mi ho nechce vlacit v rukach 😉

sticker
autor
3. mar 2010

No my sme včera šli potvrdiť papier do škôlky a sestrička vraví, že jej spraví trojročnú prehliadku - tak ju zmerala, zvážila, ešte moč tam musím priniesť 🙂 A bola som pri tom - pekne som ju "naštelovala" lebo ma to tiež zaujímalo... Deni napr. nosí rifle po Janke a sú jej už skoro krátke, ale na páse jej neskutočne lietajú 😒 . Vyzerá to tak smiešne, stiahnutá opaskom a také nafučané to tam má.

sticker
autor
3. mar 2010

A topánky nosí stále tie 23 😅 Skúsila som je také prechodné čižmy po Janke - 24 a dávam jej na pančušky aj ponožky a aj tak sú jej veľké... Takže aj keď mala Jaja všetko naozaj zachovalé, Julka to veru nevynosí.

denisse
3. mar 2010

ja teraz prave rozmyslam, aku velkost nele nechat kupit na jar ... 23 z jesene su jej male, celu zimu mala 24, ale myslim, ze na jar potrebuje 25 ... asi jej budu trosku velke, ale 24 sa bojim, ze za chvilu budu male 😝

lenca13
3. mar 2010

Ahojte 😉 tak v skolke zatial do pohody,sice trochu plakala ked boli na vychadzke a poobede ked jedli,na obed zjedla polievku a raz si odkusla zo sicky aj pekne spala 🙂 tak snad nebudu ziadne velke boje a tvrdi ze aj zajtra ie do skolky 😉
Inak co sme prisli domov tak sa jej pusa nezavrela vsetko sme sa dozvedeli co robili 😀 😀 😀 Radka bola iny partizan 😕
My mame 94 cm a 15,5 kg co sme boli naposledy u dokiny a tiez nosime zatial 24 topanky 😉
My planujeme kocik predat uz nam len zavazia,ved v pivnici mame este dalsie dvoje golace pri najhorsom 😀 😀 😀

denisse
3. mar 2010

leni, tak to je supeeeer ... bud rada ... nela chodi uz dva skolske roky a furt place 😔
timka je velka sikovnica, aspon budes v praci spokojna .. uz len aby ti to vyslo ... drzim palce 😉

jaduska
3. mar 2010

Tak čo sa týka kočiarov, ja si môžem otvoriť bazár....máme ich doma 5 a to som už jeden dala cigánom 😀 A veru by sa nám ešte jeden zišiel - ten tandem, Bobu som dnes skoro celú cestu z družiny niesla na koni.... Ale hádam v lete sa rozchodí...
Lenči - super, že ste to tak zvládli so škôlkou....
Baby ja ani nemám šajn akú má Boba veľkosť topánok, celú zimu jej vystačili jedny snehule, ktoré sme kúpili na začiatku a už ani nepamätám akú veľkosť sme kupovali....
Keď sme ju vážili u dr. tak vážila 13,5 kg - naobliekaná a doma na váhe iba 11,7. Takže asi tak niekde medzi tým bude jej hmotnosť....

jaduska
3. mar 2010

vďaka novej verzii koníka som si Jani všimla, že máš fajn veci v bazáriku na predaj, len neviem, čo z toho je aktuálne, lebo tam sú len také "cvičné dáta".... 🙂

sticker
autor
3. mar 2010

Pýtaj sa Dani 😀

sticker
autor
3. mar 2010

Dani asi všetko...akurát tie riflové topky som si nie istá 😝 . Ja som raz klikla na tú novú verziu a eee. Ničím ma nezaujala, ale keď bude aktuálna, tak sa jednoducho s ňou nejako zžijem 🙂 Ani tie skupiny tam na heslo ma neoslovili... Keď niečo chcem, tak píšem cez ip alebo na FB cez správu, či chat 🙂

jaduska
3. mar 2010

idem to teda poriadne pozrieť, čo tam máš 🙂

jaduska
3. mar 2010

pre janku:
http://www.vydavatel.sk/drhouse-p-20115.html

Som zvedavá, ako dad zvládla prvý deň v práci....možno bude mať čas sa ozvať 😎

sticker
autor
3. mar 2010

Jarino 😀 😀 😀 😀 😀 Špióni a ukáže sa v pravý čas 😎

sticker
autor
3. mar 2010

Ale do nemocnice by sa hodilo 🙂 Mne by stačilo len sa pozerať na titulku 😅 😀 😝

jarinosk
3. mar 2010

zasa sa mi stratila zena
Dr. House uz skonicil a deti su vo vani