Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
7. júl 2009

Jupí Leni 😵 Tak snáď už bude iba lepšie 🙂

julca80
7. júl 2009

deni, dakujem za fotos, dorazili 😉 🙂

lusinda2000
7. júl 2009

čaute kočky,mňe moje dieťa odmieta spávať cez deň. dnes vstávala o siedmej a ešte nespí. jednoducho nechce. aj včera som ju musela nosiť na rukách,aby mi vôbec na chvíľu zaspala. ja sa z toho asi zbláznim,lebo potom je len opišťaná a to sa nedá takto fungovať celé dni. asi sa zbláznim...už mi tu narieka...mám ju skorej ráno budiť aby mi chcela spinkať? ja som z toho hotová,lebo dvojročné dieťa by malo ešte spinkať cez deň. neviem čo to má za obdobie. to je hrozné,budem musieť niečo vymyslieť,asi skoršie vstávať ráno...no uvidíme🙂

dadulik
7. júl 2009

obavam sa lusi, ze ti to nepomoze 😒 skratka niektore deti nepotrebuju denny spanok, poznam zopar deti v okoli, ktore nespavaju uz od roka cez den 😖

lenca13
7. júl 2009

Lusi tak ako pise Dadus kazde dieta je ine niektore ten denny spanok nepotrebuju 😒

jaduska
7. júl 2009

lusi - mám pocit, že naša Sandra tiež v tomto veku už cez deň nespala, začala znova až v škôlke, tam išla ako 2,5 ročná.... mne Boba tiež občas cez deň nespí a to vtedy, keď prešvihneme čas na spanie.... skús si stanoviť nejaký pevný režim - normálne si napíš na papier "denný poriadok" a dodržiavaj ho, či to nezaberie. Nemusí spať, len nech si ľahne a odpočíva. Ak ju budeš nútiť spať, tak dosiahneš pravý opak....

jaduska
7. júl 2009

Deni - som kuk tie fotky z promócii - ty si asi otcova dcéra a sestra mamina, že?

jaduska
7. júl 2009

a tá podkova vyzerá dobre....si šikulka 😉

jaduska
7. júl 2009

zase si tu budem samopiskovať, čo už....

tak niečo pre zuzku:
http://www.besenovainfo.sk/ubytovanie-ponuka.php#2

jaduska
7. júl 2009

a tak ma ešte napadlo, že keď niektorá z nás narazí náhodou na nejaké dobré ubytko pre prípadné ďalšie stretnutie, tak treba hádzať linky do stretkovej témy, možno sa niečo potom hodí....

lenca13
7. júl 2009

Som tu Jadus 🙂

lenca13
7. júl 2009

Jadus nevies aspon priblizny termin tej vasej navstevy Podhajskej

jaduska
7. júl 2009

Nooo pozerám si akurát nejaké ubytovania v tej Podhájskej - ale mne to vychádza tak na začiatok augusta, žeby sme šli, lebo Jany by mal mať dovču od 3.8. a 15.8. ide Sandra na svadbu, tak to musíme byť doma a po 15-tom sa bojím, že už bude chladno, hoci je tam termálne kupko, ale v daždi sa kúpať nebudeme.....hoci počko na Slovensku nezaručí dobre nikto.... By ste tam prišli? To by bolo super, keby sme sa mohli stretnúť....

lenca13
7. júl 2009

Jadus mozno hej aj ked len na jeden den Jarino ma tiez tak isto dovcu 😉

sticker
autor
7. júl 2009

Ahojte. Sedime v aute,smer NZ 😝 sme niekde pred Seredou. Netusim dokedy budeme. Do zajtra by stacilo,ale do stvrtku som ochotna 😀. Ale tak ked ma Edo volno tak treba vyuzit. Pojdeme aj do Sv. Petra,tam sa aj tesim.🙂

jaduska
7. júl 2009

jani, tak vy z výletu na výlet......užite si to 🙂

leni super....našla som ubytko, že Vila Barbora....no nechoď tam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadulik
7. júl 2009

ja by som tiez mozno do tej podhajskej na den zbehla 😅 len neviem, ako bude mat jaro dovolenku 😠 😒

jaduska
7. júl 2009

daduš 😀 😀 😀 😀 😀 bude mať dovolenku v auguste....vybavím mu 😵

jaduska
7. júl 2009

no moje slniečko už je hore, tak ideme papať a vymyslieť dáku činnosť 🙂

no ešte sa vás chcem opýtať - aj vám sa deti potia v autosedačke? Ja si občas Oli dám do vajíčka a vyberám ju odtiaľ úplne mokrú, hoci je tam napr. len 10-15 minút.
A teraz ma tak napadlo - aké máte autosedačky pre slniečka? Naša Boba sa ešte zmestí aj do Olíviinho vajíčka, dokonca, aj keď je tam tá zmenšovacia výplň....mám pocit, že v tej autosedačke 15-36 kg by sa stratila....ale to len tak od veci ma napadlo, šak auto nemáme....ale keby sme mali, tak neviem ako by som to riešila....ona je taký chriašteľ útly....(btw - nosí ešte kraťasy, ktoré sú určené na 3-6 mesiacov....dobré nie?)

denisse
7. júl 2009

dani, tricka pre lily a pre sandru su u mna, aj srdiecko pre lily od lenky .... od zajtra do piatku budeme na valkove 😀

sticker
autor
7. júl 2009

Deni co je to Valkov?😅

denisse
7. júl 2009

to je rekreacna oblast na Domasi 😉

denisse
7. júl 2009

jani, fotky som poslala este raz po jednej, lebo spolu nepresli ...

denisse
7. júl 2009

baby, ktore ste si este nestiahli tie fotky .... z tej uschovne budu automaticky zmazane 24 hodin od prveho uspesneho stiahnutia .. neviem, kto bol dnes prvy, ale nejak zajtra doobeda zmiznu .. ak to nahodou dovtedy nestihnete, ulozim ich tam znova ... ale skuste stihnut 😀 😀 😀 lebo mi to tu ide velmi pomaly a asi tu pri tom vykvitnem 😀 😀 😀

sticker
autor
7. júl 2009

Deni mne to už prišlo. Akurát niečo vyhadzovalo, keď som to chcela uložiť. Ale dám Edovi nech sa pozrie 🙂

dadulik
7. júl 2009

ahojte, my sme sa na vecer vybrali na bicykli k nasim a po 10 minutach od prichodu sme rychlo leteli domov, lebo zacalo poprchat a vyzeralo to na riadnu burku, no a prsat prestalo 😠 😠 😠
dani, o poteni v autosedacke ani nehovor, lauru by som mohla zmykat, ako sa tam vzdy spoti, je to tym, ze je to predsa len plast potiahnuty umelinovou latkou 😒
a chcem pozerat memorial MJ ale laura nechce dovolit, len bambulku tam pyta 😒 tak budem musiet pockat, az pojde spat a potom si to pustit 😖

zuzla2
7. júl 2009

deni ked mala zaspi,poslem ti fotky 😉
a uz viem kde bude dalsie stretko 😀 😀 😀 😀 vsak deni maju ked sa nemylim xatu na Domasi (Valkove)...tak tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jadus dik...no uz zacinam rozmyslat nad dalsou variantou,ze na predlzeny vikend pojdeme az niekedy oktobri,novembri...dam to mm ako darcek....zatial sa mi pozdava toto http://www.jurikaliptov.sk/
a aj nasa je mala...vsak bola najmensia a najxudsia zo slniecok...normalne este nosime velkost 80-86..samozrejme zalezi podla strihu...tricka oblecie aj velkosti 6-9m 😎 😎 😎 😎

jaduska
7. júl 2009

jeeej denis, super, že ste mysleli aj na nás.....ste zlaté....musím pozrieť, či sa máme ako dostať na Valkov busom, ja som myslela, či sa nechystáte vy alebo zuzkovci napr.do Stropkova do ZOO v sobotu, žeby sme sa mohli stretnúť tam....mohla by si mi dať do IP nejaký kontakt na teba?

jaduska
7. júl 2009

a ešte som sa vás chcela opýtať - furt mi na FB ponúka nejakú Ingrid Gocníkovú ,či si nechcem dať medzi priateľov, aj mi od nej minule prišiel mail a ja vôbec neviem, kto to je....nepoznátu ju náhodou?

jaduska
7. júl 2009

denis - autobus som pozrela, ide nám priamo tam aj späť, ale keď bude škaredo, tak asi nepôjdeme.... nezastavíte sa potom v G.? Skočíme niekam na kofču....