Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
9. júl 2009

daduš, my zo "spoľahnisa" máme Olíviu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzla2
9. júl 2009

este,ze my nemusime xodit na take drahe nakupy 😀 😀 resp. xodime,ale na potravinove 😀 😀

zuzla2
9. júl 2009

aj ja mam spolahliveho xlapa 😀 😀
ono co si budeme klamat...jedina spolahliva metoda je nese.ovat 😔 😀 😀

dadulik
9. júl 2009

pekne dani, naozaj pekne 😀 ale my tuto metodu pouzivame roky, takze ja sa fakt na to dost spolieham, a moji rodicia nikdy ziadnu antikoncepciu nepouzivali, a vsetci traja sme boli planovani, aspon tak mi to otec stale hovori 😀

sticker
autor
9. júl 2009

Dadulik fotky sú z Trenčianskeho hradu a posledné sú z Nových Zámkov - tam býva svokor...už som to aj napísala k fotkám 🙂

jaduska
9. júl 2009

no my sme ju tiež používali a fungovala, ja mám pocit, že jany sa iba tváril prekvapene, keď som otehu, lebo sa bál, že ho zachmalím, keby sa priznal....

lusinda2000
9. júl 2009

čafte kočky🙂

tak drahou metódou sa chránime aj my🙂,ale tak čo už🙂
a jaduš,určite by si nemenila za nič na svete,že sa z toho "dávania si pozor" vykľulo krááásne bábo🙂

jani,idem kuki fotečky,som zvedavá🙂

a cuketu vysmážanú ľúúúbim🙂,placky som také jedla asi len raz v živote,nepamätám si...ale určite boli dobrééé🙂

jaduska
9. júl 2009

no idem ja uložiť baby spať a keď sa potom ešte preberiem k životu, tak dobehnem.... 😀

dadulik
9. júl 2009

no a je to na svete, takze Olivka bola jednoznacne ale aj jednostranne planovana :- 😀 😀 😀
jany musi mat velmi rad deti 😉

lusinda2000
9. júl 2009

jani,fotečky sú krásne,tak ste si to užili.
dopozerali sme,malá mi tu stále vraví,že:"ešte bábatká"... no ale idem ju uložiť na spánok,lebo dnes /nič nové!!! 😢 😢 😢 /nespala...(som zvedavá,kedy zaspí🙂)

asi sa tu už neukážem,tak vám prajem dobrú nôcku🙂 papa

sticker
autor
9. júl 2009

No Luci vyzerá to, že Chiarka úplne bojkotuje obedný spánok 😝 . Tak nech ti aspoň teraz dobre zaspí 🙂

dadulik
9. júl 2009

mala by som ist aj ja ulozit malu, no nejako som sa zazrala do temy o Michaelovi ☹
a je mi cim dalej tym viacej smutno....

sticker
autor
9. júl 2009

Inak ja som zvedavá ako bude Jul spať zajtra na obed doma. Ona nespala na obed v podstate od Bojníc - iba v kočári. Ani v Zámkoch nespala, lebo tam bola manželská a to ona nebude. Tak sa "teším" na zajtra 😝

sticker
autor
9. júl 2009

Idem si aj ja prečítať tú tému, hlavne linky - keď konečne som normálne napojená.

dadulik
9. júl 2009

jani, velmi smutna tema 😔 uz sme sa tam aj skoro povadili, ale nakoniec sme si to vysvetlili 😉
ja si tak velmi zelam, aby uz jeho telo pochovali, alebo spopolnili, aby uz mal chudak pokoj 😔

julca80
9. júl 2009

cafte zenuse 🙂
Konecne sa aj ja hlasim, dnes sme mali opat problemovejsie zaspavanie. 😖

dad, ja tak samozvane sa pozyvam k vam na placky 😉 😀 😀 😀

Tiez chodievam do temy o MJ, ale neprispievam. 😔

sticker
autor
9. júl 2009

Dad neviem, či si ešte tu.....ale ja teda nerozumiem ako je to s jeho deťmi....?
Pozerám ten dokument z Neverlandu....a štve ma, že nerozumiem ☹

sticker
autor
9. júl 2009

Inak pochopila som aspoň to, že to interview bolo natáčané ešte aj kamerou o ktorej niektorí nevedeli?

dadulik
9. júl 2009

som, ale idem uz spat
neviem, ako to je s jeho detmi, podla vsetkeho nie je biologickym otcom, ale to nie je vobec dolezite....
i ked Blanket, ten najmladsi, sa velmi na neho podoba
dobru nocku 😔

sticker
autor
9. júl 2009

Dad ja sa pýtam naozaj len preto, lebo ma to zaujíma a chcela som to vedieť pre seba. Ja ich beriem ako jeho deti. Len doteraz som si myslela, že jeho spermie dali do tela tej ženy...ale tak to asi nebolo. Aj keď chlapci sa mi na neho podobajú 🙂

jarinosk
9. júl 2009

Stick,
fotky z Bojnic si uz stiahla?

sticker
autor
9. júl 2009

Mám. Sú perfektné 🙂 Radka je šikulka 🙂 😉

dadulik
10. júl 2009

dobre ranko, tak mi buntosime od pol siedmej 😒
chytili sme moc do skumavky, dufam, ze to uz bude ok, naranajkujeme sa a ideme k doktorke a stavime sa u nasich, cez obedny spanok by som mala konecne zmyt podlahy 😝

sticker
autor
10. júl 2009

Ahojte 🙂 Dad u nás Jul začala o pol šiestej revať že tatinko....nechápala som, o čo jej ide tak skoro. Vravím Edovi nech sa nehýbe a ignoruje ju, no nevydržal. Dal ju k sebe a myslel si, že bude spať 😀 😀 😀 . Tak som ešte ležala a nechala ho nech sa trápi. Ale Jul má takú náladu niéééé.
Teraz raňajkujem a pijem kávu. Treba tu konečne povysávať - to spraví Edo a ja povysávam. Janke musím smotanku spraviť na zajtra a vlastne ani obed nemám 😝

julca80
10. júl 2009

ranko 😉
Vcera vecer som zase ztvrdla v teme MJ a pozrela som si vsetky casti v NeverLande. 😵 🤐
Predtym som nic take "real" o nom v podstate este nevidela. Normalne som bola z neho milo prekvapena, aky to bol super clovek, len skoda, ze mal taky nelutostny zivot a osud. 😔 ☹ Klobuk dole pred nim. ☹
No ale uz koncim radsej ohladne tej temy, len som si to okolo neho uvedomila, az neskoro, co asi vacsina ludi. 😒 😉

Dnes som sa rozhodla spravit len obycajnu zeleninovu polievku s krupicovymi haluskami a druhe este mame.
Potom ak nebude prsat behneme von. 😎

dad, dobre pochodte u dr. 😕 Snad bude uz vsetko OK.

sticker
autor
10. júl 2009

Jul ja spravím asi tiež iba zeleninovú....
Ale ešte sa opýtam na tú jeho manželku...oni boli spolu za dobre? Ja si neviem predstaviť, že by som sa vzdala detí 😔

sticker
autor
10. júl 2009

Ja ešte dopozerám 5 a 6 časť. Akurát, že neviem tak po anglicky ako Ty ☹

julca80
10. júl 2009

Jani, ona v tom dokument len a len pekne hovorila. Vlastna aj ona ma v tom utvrdila. Poznala ho 18rokov, a kedze vedela aky super clovek a velmi rad by bol otcom, tak mu to ona navrhla, nech maju deti. Takisto bez ziadnych vycitok povedala, ze ona s tym do toho isla, ze ona nebude matkou, resp. deti ju nebudu volat mama, ale len ze deti budu mat svojho otca. 😕 Jednoducho chcela to spravit pre neho.
Sice pre nas troska nepochopitelne, ale nie sme vsetci rovnaki, chvalabohu. 😅
A kopec (pre mna) novych veci som sa tam dozvedela. Aj o tych jeho plastikach rozpraval otvorene. A 90% veci co bolo popisanych o nom za cely jeho zivot (chudak), boli len klamstva comu kopec ludi verilo. ☹
Fakt mi ho zostalo strasne luto. 😔

sticker
autor
10. júl 2009

A bolo to tak ako som si myslela, že on tam mal svoju kameru skrytú? A to vlastne aj z nej tam boli úryvky?
A tiež máš pravdu, že kopec vecí si ľudia až teraz uvedomia. Ja som mala z toho včera veľmi smutnú náladu a dochádzalo mi, že tu už nie je. Veľmi sa mi páči pesnička "Stranger In Moscow"....krásna.

julca80
10. júl 2009

Hej ten dokument bolo vacsinou ukazany z pohladu kamery MJ, teda tu co si tam dal aj on (resp. jeho team 😅 )
Presne, dost som z toho znechutena, ako mozu zakerni ludia niekomu "znicit" zivot. 😠 ☹
On bol zivym dokazom. ☹