Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
17. júl 2009

ahojte, prave som malu ulozila a obedujem zo vcera zelenin. polievku. Aj tu som si zohriala len tak na vlazno, bo sa mi v tomto horku aj vlasy potia. 😝 😅

Tiez som si klepla na sledovanie aukcie tej sosky MJ, ale mam taky tusak, ze 99% nas bude sledujucich a mozno ten zvysok 1% ludi bude silno rozmyslat, ci to odklepnu, aj tak na konci sa na to vykaslu, lebo si uvedomia, ze ten kto tuto aukcia zalozil to robi ucelovo, nahodil "nehoraznu" sumu a bude chciet z toho vytazit. 😝 😅 😖

lenca13
17. júl 2009

To to som zvedava ci sa niekto najde 😕 😕 😕 a da tolko za tu sosku
Inak v byte sa da zatial vydrzat 🙂

jaduska
17. júl 2009

tak my dnes nespíme, ale zato Oli pohaja aj za nás....

ubytko v Podhájskej už máme objednané, budeme tam od 1.8. do 7.8. v tomto dome:

http://www.ubytovanie-podhajska25.sk/?menu=upod...

tak dúfam, že aspoň niektoré z vás sa tam prídu okúpať 😀 😀 😀 😀

jaduska
17. júl 2009

a dali nám tam dobrú cenu - budeme mať 4-lôžkovú izbu - 9€ za dospelého, 5€ za Sandru a za Bobu a Oli nič neplatíme, takže nás to výjde na necelých 5000 Sk za týždeň

lenca13
17. júl 2009

Jadus ak sa nic nestane a budeme zdravy tak urcite na jeden prideme 😵 😵 😵
A to ubytko poskytuju len na cely tyzden alebo aj na jednu noc?

jaduska
17. júl 2009

leni, títo konkrétne neviem ,či poskytujú na jednu noc. Keď som brúsila po nete a hľadala to ubytko, tak poniektorí mali pri menej ako 4 nociach vyššiu cenu, niektorí mali napísané, že v lete iba 7-dňové pobyty. Ale mamka tam bola s deťmi včera a hovorí, že na veľa domoch je napísané - voľné izby, tak určite nie je problém zohnať nocľah priamo tam....

lenca13
17. júl 2009

Ved ked tak pobalim trochu viac veci a mozno by sme tam aj na tu jedno noc ostali ved auto odvezie 😀 😀 😀
Inak to ubytko vyzera pekne 🙂

lenca13
17. júl 2009

Timea nakoniec zaspala 😉
Radku mam uz zbalenu do tabora

sticker
autor
17. júl 2009

Ja som si na chvíľu zdriemla a trochu ma sklamala MUDr. ☹ Doobeda som jej volala, lebo v utorok robila Janke kontrolný výter z hrdla, no a povedala mi, že je negatívny. Tak som sa potešila a teraz mi volá, že ony pozerali Julku a že Janka to nemá negatívne a tak mám ísť na krčnonosné, či sa jej niečo nedrží na nosných mandliach 🙄 ☹ . Takže v pondelok utekám pre kartu a výmenný lístok a potom na druhý koniec mesta aj s Jajou posedieť si tak dve hodiny ak nie viac 😠 😒 ☹

lenca13
17. júl 2009

Jani to potesi ☹

sticker
autor
17. júl 2009

Inak aj Julke sa tuším spúšťa soplík..kýchne a priesvitný jej ide... Teplo je a z čoho to majú? ☹

sticker
autor
17. júl 2009

Inak Leni asi v pondelok sa mi to moc neoplatí tam trepať.... Uvidím ako bude doma Edo, lebo teda s Jul sa tam trepať nemá význam. Ona nevydrží dve hodiny čakať v čakárni...veď to je aj na mňa veľa 😒

lenca13
17. júl 2009

Jani a teraz maju este aj dovolenky tak sa vzajomne zastupuju ale snad tam nebude vela ludi ked pojdes iny den ako v pondelok 😖 ja som sa tam s Radkou nachodila 😖

sticker
autor
17. júl 2009

Munková mi povedala, že by mala mať dovolenku keďtak Feriancová, lebo bola hore dovolenka doteraz.... Len sa bojím, keď mi navrhne vybratie mandlí....nie som tomu moc naklonená 😒

lenca13
17. júl 2009

Jani urcite ti to nenavrhne hned pri prvej navsteve 😉 ved my sme tam chodili s Radkou rok ona a preto jej to navrhla ked mavala stale nadchu a chrapala a ja teda doteraz nebanujem 🙂

lenca13
17. júl 2009

Ja som chodila Feriancovej vtedy tu este Sliacka nebola

sticker
autor
17. júl 2009

No veď to...je dosť tých, čo ľutujú, ale aj dosť tých čo neľutujú...... Ja som tam bola s Jankou keď začala chodiť do škôlky - hneď v decembri. Presne 14.12 viem, že sme čerstvo bývali a maminka "poza môj chrbát" priniesla stolík do obývačky 😅 . Vtedy som prvýkrát dostala Sinupret..... A keď jej poviem, že Janka máva tak každý tretí týždeň nádchu... no čo mi asi povie 😝

sticker
autor
17. júl 2009

A padne dnes 2tisícka? Čo myslíte? 😉

lenca13
17. júl 2009

Snad hej 🙂
Ja som si myslela ze ides k nej prvykrat 😕
Timea si vypytala zase bazen 😉

jaduska
17. júl 2009

Stick -chudák Jaja....inak v lete môžu byť prechladené tou zmenou teplôt - vonku horúco, v byte chladnejšie....ja som tiež stále bývala chorá viac v lete ako v zime.... a aj keď v tom bazéniku sedia a trošku ich prefúkne, tak môžu prechladnúť....

jaduska
17. júl 2009

Leni - inak v tej Podhájskej je aj priamo v areáli hotel, bungalovy a tuším sa dá aj kempovať, ak náhodou máte stan 😵

jaduska
17. júl 2009

No a Barbarita mi práve zaspala....super 😠

lenca13
17. júl 2009

Jadus stan nemame 😀
To dost skoro zaspala 😎

lenca13
17. júl 2009

Dnes prave Jarino pozeral kde by sme mohli ist aspon na vylety po okoli take jeddnove tak mozno by sme v tej Podhajskej aj prespali ved uvidime nechcem nic moc dopredu planovat 😕

jaduska
17. júl 2009

Veď práve, že "skoro" zaspala, som zvedavá, čo bude večer.... 🙄

A radšej ozaj neplánujte dlho dopredu, lebo to nevýjde....spontánne výlety sú najlepšie 😵

lenca13
17. júl 2009

Tam bazen sme uz schovali a pojdem dnes konecne s nimi von ja aj s kamoskou snad okolo siestej uz nebude tak teplo 😖

jaduska
17. júl 2009

Leni - ja tiež takto chodievam von - malá mi do piatej spí, kým sa nakojíme a oblečieme, tak je šesť a vonku je už potom fajn....dnes sme vyšli o tretej, lebo mi trebalo niečo kúpiť a Boba iba plakala, že je horúci chodník - ona totiž aj vonku chodí bosá...

zuzla2
17. júl 2009

no zeny ked sa budete snazit,tak aj ta dvojtisicka padne...

my sme vysli vonku..ze na zmrzku..no po par minutach sme si to rozmysleli...vsak tam sa neda dychat 😖 kebyze vylihujem dakde pri vode,tak mi to nevadi...ale tak...

lusinda2000
17. júl 2009

ženy,ženy,ženy.....takto tá dvojtisícka dnes nebude svietiť🙂

no my sa ideme osprchovať..aj dnes sme boli v bazéne,malej sa tam teda riadne páči🙂

boli sme aj na pivko,ale bolo hrozne teplo...

tak mi ideme kočky,lebo tu malá pobehuje už nahatá,že sa chce ísť kúpať,tak ideme.
napokon dnes nespala,takže MOŽNO zaspí skôr 😖 😖 😖 uvidíme 😀 😀 😀

lusinda2000
17. júl 2009

jo a dobrú noc vám prajem,už sa tu dnes neukážem🙂