Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
23. júl 2009

ahojte, tak dnes sme po dlhej dobe potiahli az do 8mej.
Joj ake mame teplo? 😲 😎 Pojdem s malou k prababe a supnem ju do bazenika, co s nou viem robit v meste a v takom horku. 😖

Jani, zatial mi je ok, tak dufam, ze taky stav ako vcera sa mi opakovat nebude. 😨

denisse
23. júl 2009

caute ... ja som sa dozvedela, ze tabor sa zacina malym karnevalom, tak som vcera vecer sila mysie usi 😀

denisse
23. júl 2009

aj tu je hrozne horuco, ja ale aj napriek tomu musim aspon zacat upratovat 😝 kolko budem vladat a potom dam nelu do bazenika na balkon ...

sticker
autor
23. júl 2009

Ja nemám odvahu ich dať do bazénika. Asi si to iba nahováram, ale naposledy keď boli v bazéne, tak odvtedy majú tie soplíky. Možno to je iba zhoda náhod a nie je to z toho, no nikde sme neboli. Uvidím. Mne sa ani nechce ísť k MUDr. Ale tak kartu musím vrátiť pred dovolenkou 😒

zuzla2
23. júl 2009

ahojte...
ta to co dnes vonku??sak sa sparime 😎 mna nikto nedostane teraz von...tiez idem asi trocha upratat a malu tiez dam do bazena....a von,ked tak az k veceru.....

denisse
23. júl 2009

tak ani u nas sa nakoniec bazen nekona, je sice dusno ale pod mrakom a podla radara sa sem z nemecka vali riadny dazd ....
vyzliekla som periny a upratala v spalni aj v "detskej" a o chvilu pojdeme obedovat, dam nel spat a dosijem tie usi a suknicku ...

lusinda2000
23. júl 2009

čaute kočky,tak mi sme s malou potiahli takmer do deviatej,teraz sa tu jaší,vymýšľa,pochybujem,že bude na obed spať.

ráno sme boli na pošte a v obchode a teraz varím zemiakovú polievočku a urobím kurací perkelt,ale asi až keď príde mm z práce. teraz sa mi moc do toho nechce a ak budem mať šťastie tak malá zaspí síce troška neskôr,ale predsa,to by mi bodlo🙂

vonku je teda riadne teplo,včera sme sa kúpali v bazéne,mňa odtiaľ nedostali,až na "záverečnú"🙂 musela som si to vychutnať,keďže predtým som nemohla kvôli červenej🙂 aj dnes sa teším...s mm sme sa topili,bláznili,keby nás niekto videl a počúval..by si pomyslel,čo mi tam stvárame🙂. malej sa včera moc v bázene byť nechcelo,radšej sa hrala v piesku,tak sme sa aspoň my dvaja s mm vymočili🙂

inak malej sa prestalo chcieť pýtať sa cikať..včera a dnes sa raz pocikala.už len povedala:"cikááám" a bolo to. neviem prečo. inak sa krásne pýta,len včera sa jej to stalo raz a teraz predchvíľou. neviem,asi zdarebnela tým horkom🙂 ostáva nejaká pohodlná🙂ale povedala som jej,že bude v tom mokrom,že sa nemala pocikať,bože jak kričala,že nie🙂

lenca13
23. júl 2009

Ahojte tak ja som od vcera u nasich 🙂 Timea bola do osmej vecer vonku a potom vecer o deviatej zalahla a spali sme rano do osmej 🙂
Dnes umyvala so segrou auto to bolo radosti 😀 tiez isla uz spat len dajako dlho zaspavala tak som zvedava kolko bude spat 😕

dadulik
23. júl 2009

ahojte, ja tu baby sedim iba v nohavickach 😀 😀 😀 😀 😀 osprchovana, lebo som cele podkrovie upratala 😝
mala sa za chvilu zobudi, jaro natiera oskretu skodovecku ☹
ja som dnes varila plnenu papriku, zacala som o siedmej, aby som v tom hice nestala pri plotni 😝
kurnik, jak by som chcela mat nafukany ten velikansky bazen 😠 ale ked jaro furt tvrdi, ze sa to neoplati, ze sa za chvilu ochladi 😠 😠 tak aspon malej napustim, ked sa zobudi a ja si k nej lahnem do chladku 😎
zajtra doobeda ideme ku kamoskinej malej gratulovat k druhym narodkam, beriem sangriu 😀 a dame si do nosa 😀

denisse
23. júl 2009

tak ja mam usi takmer hotove a myslim, ze sa mi celkom podarili ... 😀
a dazd sa nam asi vyhne, takze davam bazen na balkon, ked nela vstane ...

julca80
23. júl 2009

mne mala zaspala asi pred 15.min. a prave tlacim do hlavy ten perkelt co som vcera varila.
Lus, dnes budeme mat spolocne obedy. 😉 😀
Mala sa kupala v bazeniku, ale dnes ju to nejako obzvlast nebavilo, lebo stale vyliezala von a vacsinu casu stravila mimo bazena. 😒 Ked sa vyspi, naje sa a pojdem tam znova. Ved co budem s nou doma robit?! 😎

dad, inac my sme mali ten isty bazen co mate vy, tusim aj Lusi, lenze minuly rok ako bola v TN v lete jedna hnusna burka, tak nam ho plech od susedov strechy totalne pretrho 😠 😠 😠 l, takze bazen skoncil v kosi. ☹
Do teraz sme stali vahali, ze ho nebudeme kupovat, lebo byvalo take vselijake pocko, ale na august hlasia o trocha menej zrazok, takze sme sa rozhodli ho kupit a napustit. Dufam, ze cez vikend ho uz budeme mat. Bo si neviem predstavit este cely august bez bazena.
"Ved aj ja sa chcem normalne okupat vonku, nielen dieta." ☹ 😅 😅

julca80
23. júl 2009

deni, strasne som zvedava potom na foto. 😵 😵 Ja z teba nevladzem ako sa vies chytit takychto veci, no si proste "sikovnica"!!! 🙂

denisse
23. júl 2009

juli, dufam, ze to nela bude chciet mat na hlave ... este jej robim suknicku z krepaku, len vymyslam jak, aby to nejak drzalo ...
najhorsie je, ze mna bavi asi milion veci a mam tak malo casu ... ☹

zuzla2
23. júl 2009

julci u nas to dnes bolo detto..v bazene posedela asi 5minut a konec..vylievala vodu,potom z neho vysla von a tak...s tymi mokrymi nohami mi poxodila po podlahe...jaj mam nerv 😖
a my mame tiez velky bazen u nasich...ale tak neoplati sa nam ho nalievat vodou...mali sme ist tam tento tyzden,ale prednedavnom menili okna..teraz maluju..tak by sme sa nemali kde ulozit...

ale mne by stacilo ist aj dakde na kupko...ale ako nasxval nikdy cez vikend nie je tak pekne ako cez tyzden 😢 o 2tyzdne ma mm dovcu,tak som zvedava ako bude..niekedy by som normalne brala,keby robil na smeny...

lusinda2000
23. júl 2009

juli,veru my sme kurací perkelt nemali už dobre dávno. tak preto mi prišiel na chuť,takže dúfam,že sa podarí🙂

malá sa čľapoce v malej vaničke tu pri mňe vizbe🙂 nedala sa ukecať,že do bazéna pôjdeme až troška neskôr,keď príde tatino z práce,tak si vytiahla vaničku a že sa ide kúpať s bábikou🙂 tak sa máča aj s panenkou🙂

deni,si fakt šikulka🙂

dadulík,teda my vôbec nebanujeme,že máme napustený ten bazén. kamoška si ho ešte len včera alebo predvčerom napúšťala,dokonca má väčší bazén ako my.ide o to,či to využijete,či doňho vkročíte,keď bude voda ok.

dadulik
23. júl 2009

no deni, ty si skratka zena cinu 😵 myslim si, ze na to kolko malo casu mas pre seba, tak vymyslis kadeco 😀
lusi, to neni len o tom, ze vyuzijes, nevyuzijes, ale ked ho chceme napustit plny, tak min. 2-3 dni sa musi voda zohriat, a co ked je teraz tyzden pekne, a potom napr. bude dva tyzdne prsat ? 😲 chapes, koli tomu, aby som sa tam 2-3x okupala to fakt nema vyznam, a malu do neho nedam, pokial ta voda nema min. 26-27 stupnov, to mam odskusane z minuleho roka, ta voda je dost studena pre dospleho nieto pre dieta 😒
ale mozno sa jaro necha ukecat, a este ho nafuka 😎
a zuzi, no na smeny, jaro robi na smeny, a poviem ti, ze asi kazdy 5-ty vikend ma volny 😒 a cez tyzden nema absolutne na nic cas! je skratka furt v robote ☹ aj dnes ide na nocnu, uz by si mal ist aj lahnut, no ale natiera to auto, zajtra bude min. do druhej po nocnej spat, poobede co uz narobi, a potom den volna, a zas dva dni v tahu ☹

lusinda2000
23. júl 2009

dadu,ja ti verím,viem presne čo tým myslíš. my ho máme už dlhšie napustený a viem,že dva dni nestačia,nakoľko je tam množstvo vody. my ju teraz máme super,teplú a aj malej sa páči. tiež by som ju nedala do chladnej,to zase nie,radšej by sme sa nekúpali,ale do ako takej vody by som ju nedala. preto sme si ho napustili už predtým,už pár týždňov napustený je. voda síc nie je priezračno čistá,ale stačí. nie je najšpinavšia,je super. niekto by sa napríklad nekúpal v takej vode,ale jej nič nechýba,je super taká aká je,hlavne že je teplá a ako tak čistá je.my sme ten bazén kupovali minulý rok a za každú cenu som ho chcela mať aj tento rok vonku napustený,už nám ho mačka stihla troška dodieraviť,ale čo to je taká "ďupka" od jej pazúrika? zalepili sme to a fičíme ďalej. je škoda,že ho máte doma a nenapustený.ale veď možno ho ešte využijete,ešte je celý august pred nami.

zuzla2
23. júl 2009

dadu no co ja by brala zato,keby prisiel aspon o tej druhej...vsak to sa da este niekde vybehnut..ale ked pride o 5tej tak nikde...aj ked nieco potrebujeme vybavit,tak len dovcu si musi vziat 😖
a zas co z toho,ze vikend ma volny...to ideme bud k babko-dedkovcom,alebo trcime doma pre zle pocasie...tolko sme mali planov toto leto,ze sa pojdeme okupat aj tu aj tam..a okrem Bojnic sme este nikde neboli..a to uz polka leta za nami 😖

julca80
23. júl 2009

zuzi, my detto 😠 ☹

lenca13
23. júl 2009

Kazda pracovna doba ma svoje vyhody ked ma Jarino rannu tak je okolo tretej doma takze to je do pohody a ked poobednu tak zase mozeme volaco vybavit ked treba 😉 no ale tiez nam skoncia tieto dobre casy prepustili aj jeho sefa a kolegynu takze od 1.8. bude chodit len na rannu len kedy bude chodit domov to je vo hviezdach 😕 tak budem tak isto na tom ako Zuzka a Julca

zuzla2
23. júl 2009

vsak to som xcela akurat napisat...ze my by sme brali asi skor keby xodili na smeny..a dadu keby mal vikendy volne 😉
ale ja uz zase zacinam byt v depkax..stale tu len v byte zavreta..na nervy..clovek sa nema poriadne s kym porozpravat,kedze vsetko po dovolenkax...vzdy sa tesim na vikend,ze sa cosi podnikne a Ilko zahlasi,ze bude prsat...a teda po obchodoch behat ma uz tiez prestava bavit...

zuzla2
23. júl 2009

lenci no tak doteraz to mal Jarino fakt super..take by som brala...
a este ako nasxval rok co rok..ked pride leto,tak maju mm najviac roboty,takze ani dovolenku si nemoze zobrat kedy xce...si ju musel este v maji naplanovat...no kto ma kedy tusit,ake bude pocasie v auguste 😖
no a zas co mal pred Bojnicami cely tyzden,tak makal na tej xodbe..aj to ju nedokoncil,tak robi teraz po veceroch alebo soboty....no fakt na nervy....

ale si ma nevsimajte..som sa musela vykecat,kedze depkujem 😔

dadulik
23. júl 2009

juli, zuzi, my sme okrem tych bojnic tiez nikde neboli ☹
u nas je este ten rozdiel, ze je stale robota na dvore a na dome, takze casu ma naozaj malo, niekedy nevie, co skor, a potom je to na ukor mna a malej, ze sa nikde nejde 😖

sticker
autor
23. júl 2009

Ahojte. My sme prišli domov o štvrtej a švacla som nás tri do vane, super pocit - keď už nie je bazén 😒
Zuzi ja som presne nad tým premýšľala, že koniec júla pomaly a boli sme v Bojniciach a dva dni v NZ ☹ Ani len na kupku sme neboli. A teraz sme boli 5 dní doma, kvôli chorobám. A Edo chodí domov tiež až na večer. A každú druhú sobotu robí. No ale aj tento víkend má byť hnusné počasie, takže zase budeme doma.

sticker
autor
23. júl 2009

My sme šli o desiatej k MUDr. Na Julku povedala, že je "čistá" a Jaju neočkovala. V podstate mi povedala tak, že Jaja má v hrdle toho streptokoka a mierne zväčšenú mandľu a to očkovanie trochu zaťaží imunitu a mohlo by sa jej to prejaviť chorobou. Ak by ochorela do dvoch týždňov po očkovaní, tak to očkovanie nesplnilo to, čo malo. Teraz bude mať dovolenku, povedala mi aby sme normálne žili - kúpanie a tak a potom spraví opäť výter z hrdla a uvidíme. No tak budeme žiť. Ja síce teraz nemám hlas, ale už môžem aspoň trochu dýchať, čo je úspech.
No a od doktorky sme boli v meste a Jul som uspala v kočáry, aby sa mohla ísť Jaja vyhrať. Zapadla som na obed za 3,15€ 😀, Jaja sa hrala v piesku, potom sa k nej pridala aj Jul, šli sme do parku, tam nikoho takže sa tiež vybláznili a zase sme skončili u kamarátky na dvore, kde boli aj v bazéniku a tiež sa vybehali - normálny život 😅 😀 . A už budeme iba doma, lebo toho slniečka už bolo dosť.

sticker
autor
23. júl 2009

A Deni viem si ťa predstaviť, ako sa ti v hlave premieta kopec vecí, ktoré by si chcela spraviť.... Ty si taká akčná žena 🙂 Normálne si ťa asi objednám, že by si spravila Janke nejakú masku na február 😀 😀 Ja som ľavá na takéto veci, nemám fantáziu 😒

lenca13
23. júl 2009

Tak u nasich nema Timea bazenik tak jej stacil aj lavor s vodou a bola spokojna 😀 chodila hola po dvore
Dnes sa napchava s broskynami a marhulami a este aj malinami 🙂
My sme tiez este okerm Bojnic nikde neboli ale Jarino ma prve dva augustove tyzdne dovolenku tak snad sa nam podari niekam ist uvidime radsej nic dopredu neplanujem 😕 urcite by som chcela ist za Jadus do Podhajskej 🙂

lenca13
23. júl 2009

Jani inak ta obdivujem chodit v takom upeku po meste 😖

Deni ty mi hrozne s tymi napadmi pripominas moju mamu 😵 😵 😵

denisse
23. júl 2009

myska na FB 😀

denisse
23. júl 2009

je tu brutalna burka 😨