Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
3. aug 2009

A počuli ste tú správu: že sa sťahujú antikoncepčné tabletky, lebo aj počas ich používania sa dá otehotnieť. 😕 Teda nejaké percento je vždy, ale že pri týchto nie je žiadny účinok 😒 😠

julca80
3. aug 2009

Ranko 😉

Coze??? Ake tabletky?
To len nejaky druh?

Ja navrhujem Triquilar stiahnut z trhu. 😀 😀 😀

sticker
autor
3. aug 2009

No ja teda neberiem nič, ale tak to poteší kopec žien 😝 A ty berieš ten triquilar? 😅

julca80
3. aug 2009

eeeeee Jani 😝 😅

Ved JA som predsa otehotnela pocas Triguilar-u. 😀

julca80
3. aug 2009

na kolku ides k zubarovi? Ja teraz na 9tu. 😝 😅

sticker
autor
3. aug 2009

Jáááááj 😀 😀 Tak to by som sa ozvala 😀
Ideme na 10:30 😝 Ale taká som nervózna. Neznášam to. Nič nedokážem urobiť 😒

lenca13
3. aug 2009

Ahojte tak vetrisko bol riadny myslela som si ze nam vyvali ventilacku ale aspon mi uschlo pradlo a rano som ho pekne ozehlila 😉
Varim kedze sme neboli cely vikend doma Jarino isiel s Timkou von 🙂

A tych zubarov vam nezavidim 😖

sticker
autor
3. aug 2009

Leni ty nechávaš prádlo aj v takom vetre? 😕 To ja sa vždy zobudím a premýšľam, čo mám na balkóne a utekám všetko zbaliť 😅 😝
No a u zubára - ááááách 😀 Nič mi nerobil a prísť mám ak ma bude niečo bolieť. Aj Jaje pozrel zúbky a v poriadku, len odporučil na raz týždenne umyť zuby s Elmex gelom. Že má hlboké ryhy v zúbkoch tak preto.

lenca13
3. aug 2009

Jani pokym neprsi tak ano 😉 mne sa vobec nechcelo vstavat aby som ho isla postrhavat

Radka isla na Zelenu vodu s Jarinou sestranicou a hovori mi ze jej je smutno za skolou 😠

Timeu som ulozila spat 😉

sticker
autor
3. aug 2009

A to preto len tak ležala? To jej divné 😕 Mohla byť iba unavená?

lenca13
3. aug 2009

Jani asi je aj trochu unavena ale ked sa jej chcelo ist na ZV tak uz je dobre 😵 😵 😵

dadulik
3. aug 2009

ahojte, my sme boli doobeda u nasich, laura prave zaspala, idem popolievat travnik 😎
nas ten vetrisko aj burka v noci zazrakom obisli 😕 teraz je tu sice teplo, ale pofukuje do toho, takze je to trosku znesitelnejsie ako vcera 😝 netusim, co malej vymyslim poobede za program, kedze sme same doma ☹

julca80
3. aug 2009

halo halo, poslus hlasim 🙂
Dieta mi uz odfukuje, teraz som sa najedla a idem relaxovat. 😎 😅

julca80
3. aug 2009

poslus = poslusne 😀

dadulik
3. aug 2009

juli, prijemny relax 😎
mne sa o chvilu dieta uz zobudi, a do osmej mam co s nou vymyslat 😝

sticker
autor
3. aug 2009

Ja som sa práve nadlabala, mňam. A nič sa mi logicky teraz nechce 😀 Idem si spraviť kávu a prepíšem vám správu od Denisky 😵

sticker
autor
3. aug 2009

Zdravím všetky baby a detičky na MK. Máme sa tu super, vždy je nejaký program - už sme mali karneval, maľovanie na kamene, ktoré sme zbirali pri rieke, dnes zase spievanie a kreslenie, lebo prší. Okrem toho je tu stále trampolína, piesok, šmýkalky, hojdy, včera bol aj skákací hrad. Takže zábavy dosť. Ale pre mňa únavné, Nelu všade so sebou, každú chvíľu sa po niečo vraciame do izby 😝 . Celkovo ale paráda. Tak sa mi tam majte, ja sa zase ozvem. Papa Den a Nel.
Jááááj, v dobrom závidím 😎

lenca13
3. aug 2009

Tak ja som si zdriemla a ideme si s mm spravit kafco 🙂 poobede pojdeme ak pocasie dovoli na Zelenu vodu

Tak Denisa sa maju dobre tak ju pozdravuj 😉

lenca13
3. aug 2009

volala som z Jaduskou pozdravy som odovzdala aj ona vas nechala pozdravovat maju sa dobre mala tam pekne spinka tak si to uzivaju 😵 😵 😵

dadulik
3. aug 2009

☹ tak deni aj danka sa maju dobre ☹ a ja tu kysnem doma ☹
och, asi pojdeme von, lebo mala uz vymysla vsetko mozne aj nemozne 😠

sticker
autor
3. aug 2009

Dad nebuď smutná 🙂 Aj ja som s malými doma a aj budem. Teda ak nerátam vybehnutie pred barák 😝 . Sadni do auta a prídi 😅 😀

dadulik
3. aug 2009

no jani 😀 tak v tomto hice by som asi v tom aute zdochla, nez by som k vam dorazila 😝
uz som rozmyslala, ze zbehneme zase k vode, na tu gazarku, ale fakt sa mi nechce trmacat autom, a potit sa ako kon 😒 vybehli sme asi na 10 min von, ovalilo nas take sparno, ze sme znova zaliezli dovnutra 🙄
ale uz tatinko volal z roboty, ze mu mame zbehnut do obchodu pre zmrzlinu 😅 😀 tak pockam este hodinku, a pojdeme kocikom 😎

dadulik
3. aug 2009

😲 😕
posuniem nas, ja rozmyslam, ci mam ist uz malu uspat, alebo pockat do osmej, aby jej to zase dlho netrvalo 😒

sticker
autor
3. aug 2009

Ahojky 🙂 Pomaly idem von a tak som ešte zapla koňa 🙂 Boli sme pred barákom a teda Jaja sa riadne unavila. Bola už nervózna a pišťala ako malé decko pre hocičo 😠 😒 . A v momente zaspala. No ale prvýkrát sa vozila úplne sama, ani som po nej nebehala a tak bola spokojná a krúžila, krúžila a krúžila 😀

julca80
3. aug 2009

ja som malu prave zdolala a uz spi 😝 😉
Hladam coby som pozrela zaujimave v telke, ale bieda. ☹ 😠 Tam nic normalneho nedavaju. 😠

julca80
3. aug 2009

kdeze ste vsetky? nebodaj este uspavate? 😕 😉

dadulik
3. aug 2009

tak ja som o pol deviatej lauru ulozila, a este asi nespi 😒 pojdem ju kuknut
juli, ved cele prazdniny je ten tv program biedny 😠 uz ma to stve, nech je uz september a konecne davaju moje oblubene serialy, co teraz nevysielaju 🙄

dadulik
3. aug 2009

tak laurinka uz je v risi snov 😵 a ja teda neviem, ci si ist lahnut, alebo kukat s jarom tv 😒

julca80
3. aug 2009

ale fakt je to otras v tej telke 😝 😠 Prave som prepla na Markizu, zacina tam cesky film Panic je na nic. Este som to nevidela, takze netusim co to je zac. 😒

julca80
3. aug 2009

ozaj, a tu zmrzku si mu bola kupit? 😕 😅