Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
26. jún 2009

Aj tu popršalo, trošku sa aj schladilo 😒 Inak u nás je Topfest a môj otec, že veď choď 😅 😝 😀 Hovorím mu, hej a deti dám spodným susedom 😀 A on - veď ich daj k nám... Krupica ale ma navnadil. Ja som v puberte nechodievala na takéto veci, ale teraz by som veru šla....

denisse
26. jún 2009

a tu prave vykuklo slniecko, vonku je prijemne, tak sme sa rozhodli ze k tym svokrovcom ideme ... nel spi uz hodku a tristvrte a zatial kludne, bez kasla ... budem jej dalej davat sinupret a stoptusin a snad to bude ok ..

jani, aky to sirup mas davat janke?

sticker
autor
26. jún 2009

Ja som kedysi mala bicykel....nudááááá!!!!! 😀

denisse
26. jún 2009

a este k cviceniu ... mam vypalenu "zoralates" .. to je pilates so zorou czoborovou, vyborne cvicenie, prvykrat sme si to so segrou zapli ked tu boli .. takze ja sa asi vrhnem na pravidelne cvicenie tohoto ...

denisse
26. jún 2009

ja tie bicykle tiez nemusim .. aj preto ma nebavi spinning ... 😀 tusim lenka chodi, ci nie? ja ked na bicykel, tak sa musi hybat a byt vonku 😀

sticker
autor
26. jún 2009

Liek Fenorin P ....toto mám dávať Julke. Je to bez predpisu. Pomôže pri kašľaní a pomáha aj pri napuchnutých nosných dutinách.
Like Duracet sirup ...toto má Jaja, ale to si myslím, že je na predpis. Predsa len streptokok je streptokok 🙂

sticker
autor
26. jún 2009

Deni ja mám Cindy a tam sú časti pre ženy po pôrode, potom pre pokročilejšie a potom pre super vytrénované. Je to naozaj super cvičenie, ale mne sa nechce to púšťať 😝 . Navyše môžem iba večer a to pozeráme telku. Nepresvedčila by som Eda, aby sa hodinu pozeral na krásnu Cindy a fučiacu manželku 😀

sticker
autor
26. jún 2009

Inak to pre Janku povedala, že už po dvoch dňoch je to super a máme to brať 5 dní. Viac netreba. Každých 12 hodín 5ml 🙂

denisse
26. jún 2009

ved praveze aj ja mam problem s tym, kedy si to cvicenie zaradit .. lebo ked nel spi cez obed, tak vacsinou robim nieco do roboty ... a vecer by som mohla, lebo mame dve telky, ale kym nel zaspi, tak je uz vela hodin a mne sa nechce 😒
ale nejak aspon dvakrat v tyzdni by som mala ... 😝

denisse
26. jún 2009

jani, nie je to duraceF? som to hladala na nete, ci je to na predpis a naslo to iba tan duracef a to su antibiotika ... 😕

sticker
autor
26. jún 2009

Jasné Deni...ušlo mi "f" a zamenilo sa 😀

denisse
26. jún 2009

tak potom je jasne, ze je to na predpis, ked su to atb 😉

sticker
autor
26. jún 2009

Deni hej sú to atb. ale ona mi povedala, že ich dáva len preto, že budeme s deťmi, tak aby náhodou niečo nechytila. Lebo streptokoka máme všetci v sebe, ale stačí že Jaja bola s niekým chorým a prepuklo to u nej. Veď mi chcela dať iba niečo na cmúľanie pôvodne 🙂

lusinda2000
26. jún 2009

tak ja som doteraz nemala šancu nejaký stroj vyskúšať,no orbitrek som chcela len kvôli tomu,že sa na ňom pohybujem celá.takže žiadny sed.

kočky uzdravte už vaše slniečka,zachvíľu idete na výlet...

denisse
26. jún 2009

nel sa v spanku pocurala .. dofrasa, ktovie ako dlho spala v mokrom 😠
no uz je v suchom prezlecena, tak snad to nebude mat nijaky nasledok 🙄

sticker
autor
26. jún 2009

Deni ja o spaní bez plienky môžem len snívať 😝 . A aj sa ti zobudí, keď sa jej prosí cikať? Alebo zväčša stačí, že sa vyciká pred spaním?

denisse
26. jún 2009

a dostala na narodeniny toto

http://www.ceskatelevize.cz/eshop/1147-polstar-...

ked sa postavi na zem, je nele po pas, copy ma dlhe do stran .. proste je to kraaasne ale velke .. a prave mi oznamila, ze fanynka ide s nami k babicke ... uz to vidim, ze ju budeme musiet brat aj do bojnic ...
😀

denisse
26. jún 2009

na 95 percent staci, ze sa vycura pred spanim ... myslim, ze este nema mozog na to, aby ju nutkanie na cikanie zobudilo ... aj preto ma na noc este plienku ... ale dve hodky cez obed vydrzi bez curania normalne ...

lusinda2000
26. jún 2009

kočky tak mňe sa malá zatiaľ ešte v spánku cez deň nepocikala. ide sa vycikať pred spánkom a krásne mi zatiaľ vydrží aj 2 a pol hodiny v spánku. potom ide cikať až nejaký čas po zobudení. ale zasa sa mi dva krát stalo,že nechcela cikať pred spánkom a pýtala si na spánok plienku.ale inak ju máme len na nočné spanie.

práve sa išla vycikať🙂 ja tu o tom píšem a ona: " cikať,cikať!" tak sedká na wc a cikááá🙂

sticker
autor
26. jún 2009

Deni to nemôžem ani malým ukázať tu podušku 😀 Ony sú veľké fanynky "vašej" škôlky 😉
Inak baby, ak by som náááááhodou šla do Tesca, pozriem tie buď papierové alebo plastové tácky a poháriky? Lebo sme sa o tom bavili akurát netuším, ako sme sa dohodli 😅

jaduska
26. jún 2009

čaute žienky....

k jacksonovi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tiež som ako teenage mala rada jeho pesničky....

k plienkam - odkedy sa Boba prvýkrát vypýtala na nočník, tak sme plienky na deň zrušili, vonku nosím so sebou 3-4 veci na prezlečenie, ale vonku sa vypýta pekne piškať, to skôr doma sa jej stávajú nehody - ale pripisujem to tomu, že v zápale hry sa prizabudne....na spanie cez deň jej tiež nedávam a zatiaľ sa nepocikala, dávam pod ňu podložku na prebaľovanie - pre istotu, ale plienku nie...

no a super, že sa vám detičky uzdravujú...

my tu máme letné trhy, tak sme sa s mamkou ráno o pol desiatej vybrali von, krásne svietilo slnko, ja som potom išla do škôlky, lebo Sandra dnes nosili tablo s fotkami, ale kým som došla do škôlky, tak sa zamračilo, zahrmelo, začalo blýskať a ja som zmokla ako myš....potom sa vyčasilo, tak ho nosili až poobede...
na trhu majú v jednom stánku také tričká so supriš nápismi a na jednom je napísané "Načo sú nám muži, keď máme čokoládu". Normálne by som si ho kúpila, ale 10€ sa mi vidí dosť veľa 😀

lusinda2000
26. jún 2009

ahojky dani🙂

tak si teda mala kúpeľ? no pekne,to počasie dokáže ale zradiť človeka. pozerala som fotečku slečinky na facebooku,je tam roztomilá.

tak to tričko muselo byť super 😀 😀 😀
/ale na druhej strane by som svojho muža za čokoládu nevymenila 😉 😉 😉 /

lusinda2000
26. jún 2009

kde ste všetky zdrhli?????

sticker
autor
26. jún 2009

Dani to tričko je perfketné 😀 😎

sticker
autor
26. jún 2009

Luci nová foto 😉 Kde si upravovala?

lusinda2000
26. jún 2009

čo kde som upravovala?fotku?neni upravená,len troška naklonená. práve dnes som robila nejaké fotky. ja robím inak v gimpe.

lenca13
26. jún 2009

Tak uz som doupratovala este poutierat prach a zmyt spalnu 😉
Radka isla s kamoskou do Utulku 😉
Prisla segra a doniesla mi marhule tak sa napchavam 😝
Jani ved sme sa tusim dohodli tak to kup

lusinda2000
26. jún 2009

leniiiiiiiiiiiiiiii, prečo robíš chúťky s marhuľami?tie ja môžem.....ale nemáme ☹ ☹ ☹

a čo ty stále upratuješ???

lenca13
26. jún 2009

My nosime na spanie plienku ja nemam odvahu je dat bez nej spat 😕 a ked ideme von tak tiez nosim veci na prezlecenie a ked cika do travy tak sa ma opyta ci moze aj hovienko cikat tak jej vzdy poviem ze nie

lusinda2000
26. jún 2009

leni 😀 😀 😀 timka má 100bodov 😉 😉 😉