Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
10. aug 2009

ahojte tak u nas bola poobede kmotra aj s detmi trosku podstrihla Timka vlasky a potom sme isli trochu von len po sidlisku 🙂
Timea chodi na bicykli ako sarkan normalne po nej nestiham 😀 😀 😀 😀

Jani no to pocasie nic moc 😖

lusinda2000
10. aug 2009

leni,nenechávaš timuške dlhé vlásky?

lenca13
10. aug 2009

Lusi dala som jej ostrihat len ofinku

lusinda2000
10. aug 2009

takže predsa nechávaš? aj ja som malej doteraz strihala len ofinku odkedy bola ostríhaná so strojčekom.ale patrik mi povedal,že jej ju už nemám stríhať,ale vypínať..takže sa snažím,hoci ju to nebaví.

julca80
10. aug 2009

ahojte 😉
Moje dieta je uz v posteli, ale este stale strajkuje. 😠

julca80
10. aug 2009

aj my sme sa rozhodli nechat dlhe vlasky Domce. Sice je to kriz, ked ma mat dlhsie na hlave sponky alebo gumicka, ale snad si pomaly zvykne. 😅

lenca13
10. aug 2009

Ved uvidim ci bude nosit sponky a gumicky a ked nie tak ju ostriham 😉

Julik mas sympaticku sestru a ten pan bol vas tatino?

lusinda2000
10. aug 2009

vy ste sa stretli?

dadulik
10. aug 2009

ahojte, tak v prvom rade, nie redbull som nepila jani 😀
deni, ten polsky nabytok vyzera najlepsie 😉
co sa tyka dlhych vlaskov, uz nam konecne rastu, tak nestrihame, sem tam vypneme dva copiky navrch 😀
a dozvedela som sa velmi krutu a smutnu spravu pred chvilou 😔 kamoske sa par tyzdnov dozadu narodila druha dcerka, prvu ma tak staru ako my, a dnes mi pise, ze je na jiske v blave, ma selest na srdiecku, dierku v srdiecku, skoliozu, podozrenie na razstep, je na podpore dychanie, chyba jej jedno rebro 😔 ona tam s nou byt nemoze, tak z domu pisala, boze, je toto vobec mozne, ze na nic z tohoto nedosli pocas tehotenstva ?????? 😢

dadulik
10. aug 2009

a robila som pre jara na zajtra do prace slivkove gule a sladke pirohy, tak sa idem nadlabnut, lebo uz mam taku depku z tohto poondiateho sveta a zivota, ze fakt ma nebavi ani dychat 🙄

lenca13
10. aug 2009

Dadus ako ze na to neprisli pocas tehotenstva v dnesnej dobe? 😖

Lusi ano stretli sme sa dnes nahodou na namesti 🙂

lusinda2000
10. aug 2009

bože dadu,tak toto ani ja nedokážem pochopiť,taká vyspelaá doba,stroje a nedokážu takéto vážne veci zistiť? to je strašné pre tú mamičku.

sticker
autor
10. aug 2009

Bože Dad 😔 😢 . Toľko diagnóz?! Načo sú odbery krvi, ultrazvuky....? To by ma zaujímalo vyjadrenie lekárov teraz, či je to dedičné, alebo prečo?!!! Ach jaj ☹

julca80
10. aug 2009

Leni, jojo, to bol moj otec. 😉

Dadus, ax, az mi srdiecko zovrelo. 😢 To snad nie je mozne. 😲
Dufam, ze malinke bude silne a vsetko bude dobre. 😔 Musia mysliet len na to dobre, dnesna medicina mu snad pomoze. ☹

lusinda2000
10. aug 2009

aha leni,príjemné stretko,však?

ozaj to nechápem,ako je to možné. bože keď si predstavím malinké bábinko a už toľko problémov a ešte k tomu nemôže byť s mamičkou? to je des.

dadulik
10. aug 2009

napisala mi, ze vsetky odbery krvi aj vsetky uzv boli v poriadku 😒

lenca13
10. aug 2009

Aj ten je velmi sympaticky 😵 😵 😵 aj sa mi zda ze sa so segrou trochu podobate

denisse
10. aug 2009

boze, to je strasne s tym babetkom ... az mi je do placu ... 😢 😢 😢

denisse
10. aug 2009

dadu a od narodenia doteraz to tiez nezistili?

sticker
autor
10. aug 2009

Blbá otázka...dá sa žiť bez jedného rebra? 😕 Ja si to neviem ani predstaviť... a rázštep...veď ten sa dá zistiť, nie?

denisse
10. aug 2009

jani, ja myslim, ze bez rebra sa asi zit da .. ved niektore modelky si nechavali vyberat spodne rebra, aby boli stihlejsie ... aspon sa mi teda zda ...

lenca13
10. aug 2009

Su rozne druhy razstepov 😖

lenca13
10. aug 2009

Jani ale moze mat napr.razstep podnebia tak to asi tazko zistia 😕 😕

sticker
autor
10. aug 2009

Veď hej Leni 😒 ☹

julca80
10. aug 2009

nedajboze razstep chrbite alebo niecoho podobneho ☹

julca80
10. aug 2009

Dominika az do teraz strajkovala, place a vymyslanie, ze chce cikat. 😒
Zatial je tam 2min. ticho, tak dufam, ze uz zaspi.

sticker
autor
10. aug 2009

No my budeme mať na spanie asi ešte veľmi dlho plienku 😒 Aj poobede sa tak 4krát za týždeň zadarí, že je suchá plienka. Ona sa nepýta počas spánku. Tak premýšľam, že keď pôjdem teraz spať normálne ju vezmem a posadím na wcko.....možno to pochopí ...

julca80
10. aug 2009

Jani, aj mala ma plienku na noc. Malokedy sa stane, ze rano je sucha. To len teraz vymyslala, a aby nemusela spat, tak sa pytala cikat. 😖
Jedine cez obednajsi spanok nemava plienku uz davno. Predtym ju dam vycikat a hotovo. Ked nechce, tak sa niekedy zobudi skorsie, kvoli tomu ze sa jej chce cikat a krici "cikaaaaat". 😀 Samo, ze potom uz je po spanku, ale aspon sa vypyta.

jaduska
10. aug 2009

bože, daduš, to fakt smutné s tým bábenkom....dúfam, že bude v poriadku....ja keď také niečo čítam, tak ani neviem, komu alebo čomu ďakovať za tie moje krásne zdravé babulky....

čo sa týka plienky na noc - tak toto nemienim najbližší rok určite riešiť, Sandre som prestala dávať, keď mala 2 roky aj niečo a potom, keď nastúpila do škôlky, tak jej museli dávať aj na obedňajšie spanie a v noci som jej potom začala znova dávať, tuším až do 3,5 roka mala....

lenca13
10. aug 2009

Timea ma tiez na spanie stale plienku aj cez den tiez to zatial neriesim sem tam ju ma suchu ,Radka mala plienku na spanie do dva pol roka