Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
26. jún 2009

Nasi maju 30 stromov marhuli tak pokym budu tak sa budem s nimi napchavat 😀 😀 😀

lusinda2000
26. jún 2009

leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

hoď mi,idem na balkón,ale mier presne,aby to nechytil sused!!!!!!!!!!!!!

lenca13
26. jún 2009

Lusi ked su baby stale doma zatvorene tak je co upratovat je ine ked sme vonku 😉

lusinda2000
26. jún 2009

o tom mi vrav,ja mám zatiaľ jedno dieťa a je stále čo upratovať,len sa mi nechce 😠 😠 😠

denisse
26. jún 2009

luci, ty sibalka .... 😀 kazdu chvilu ina fotka, nech si myslime, ze mame novu kamosku 😀

denisse
26. jún 2009

hlavne, ze ja mam este zimnu .. idem vymenit 😉

sticker
autor
26. jún 2009

Deni to je tá pekná fotka 😵

sticker
autor
26. jún 2009

Inak baby, netuším či to budú mať v našom Tescu 😅 . Lebo tatinko náš najdrahší (nech niekoho rozdrapí 😲 ) mi volal, že je tam kopec ľudí, keďže je Topfest tak také veci sa míňajú 😝

sticker
autor
26. jún 2009

Leni aspoň kilo by sa nenašlo navyše? 😅 Zaplatím samozrejme 😝

lenca13
26. jún 2009

Ked pojdem ja do Podolia tak ti donesiem 😉

sticker
autor
26. jún 2009

Leni na ten fest je iba dvojdňová vstupenka? 😕 To keď chce ísť niekto napr. dnes večer tak čo? Som to iba na nete pozerala.... Juj ale Habera, Desmod......

lusinda2000
26. jún 2009

deni, hneď som chcela dať túto fotku,len som ju nenašla medzi ostatnými fotkami,tak som sa troška v tom našom počítači prekutrala a našla som 😀 😀 😀

deni,ale ty máš kráááásnu fotečku🙂 roztomilé ste tam🙂

jani,veru sa nebudem diviť,ak nebudú mať,lebo teraz keď je topfest...ťažko veru znánať také veci. ale možno budeš mať šťastie 😉

sticker
autor
26. jún 2009

No veď pozriem. Prejdeme sa do Tesca a naspäť nás tatinko zvezie 🙂 Nato sa Julka teší najviac 🙂

denisse
26. jún 2009

jani, ak nekupis, tak daj vediet a skusim ja 😉

sticker
autor
26. jún 2009

My máme malé Tesco, iba 1000ku, takže tam ak niečo je, rýchlo sa to minie 😝
Akurát premýšľam či ísť peši, alebo dám Jul do kočára. To sa moc neunaví, keď bude v kočári. Ale zase keď kašle nechcem, aby sa unaháňala....juj to je dilema 😀

sticker
autor
26. jún 2009

Ale vyriešila som aj horšie veci 😀 . Tak vyriešim aj toto 😀 😉

sticker
autor
26. jún 2009

Inak pred chvíľou mi vyhodilo hlášku - že je technický problém a že to vyriešia....taká aká bola minule keď nešiel kôň. Dala som načítať znovu a už aj šlape, konisko jeden 😅 😀

lenca13
26. jún 2009

Ja viem ze sa neda kupit na jeden den ale svagor vyhral jednu vstupenku a daroval ju nejakemu kolegovi 🙂

denisse
26. jún 2009

jani, aj mne sa to uz dnes stalo s tou technickou chybou ..

denisse
26. jún 2009

my vyrazame ... tak zatial papa

lenca13
26. jún 2009

Deni tak si to uzi my ideme zajtra k svokrovi 🙂

dadulik
26. jún 2009

baby, ja som bola mimo s tych fotiek novych 😲 😀
co sa tyka plienky na obednajsi spanok, musime mat, lebo laura pri zaspavani pije mlieko, a to aj 300 ml ☹ takze plienka ma sto kilo, ale zase ked sa stalo, ze zaspala napr. po ceste v aute (co je velka vynimka) bez mlieka, tak bola sucha 😉
aj tu poprsalo, aspon sa da dychat, bolo velmi dusno 😝
mala je uz tak rozblaznena, co nespala, ze uz vidim, ako pojdeme za chvilu kupat a spat 😠

dadulik
26. jún 2009

no a jaro ide s romanom zapijat sarinku, takze zostavame s malou zase same ☹
niekedy mam pocit, ze som slobodna mamicka.... 😢

sticker
autor
26. jún 2009

Dadulik chápem ťa 😒

sticker
autor
26. jún 2009

V Tescu som teda kúpila 30 ks papierových tanierov priemer 23cm, 10ks likériek, 10ks pol litrových a 15ks 200ml pohárikov. Ak ešte dačo, napíšte 🙂 a malým som kúpila tričká rovnaké za 57,- Sk no nekúpte 😅 😝

dadulik
26. jún 2009

jani 🙂
idem kuk, ci mala konecne spi, ved to neni mozne, kolko energie dnes mala aj bez spanku 😝
poradte, co kukat v tv 😕

sticker
autor
26. jún 2009

No ja pozriem asi Panelák a zaľahnem... Nič tam nie je. Ešte možno na Prime nejaká komédia.... Krupica, keby mám viac energie, tak by som niečo upratovala. Ale naozaj nevládzem. Musím po Bojniciach zbehnúť aj k ženskému aj k mojej MUDr.

lusinda2000
26. jún 2009

teda jani,ty máš toho na práci veľa po dovolenke🙂

ja si idem ešte pocvičiť,osprchovať sa a pomaly si pôjdeme zaľahnúť. ešte si budem asi niečo čítať,ak sa mi bude chcieť. teraz musím pustiť nachvíľu malú,lebo chce pozerať koníka,tak ja idem a prajem dobrú nôcku.

a čo je v telke neporadím☹

sticker
autor
26. jún 2009

Malé tiež až teraz šli do postele. Ale Jul šla na obed spať o pol jednej a tak vstávala o pol štvrtej 🙂 Ale na stretku typujem, že aj neskôr pôjde večer ako dnes 🙂 Len na obedný spánok som naozaj zvedavá 😝

lenca13
26. jún 2009

Ahojte tak my sme prisli este len domov z vonku boli sme na Kacaku 🙂 baby su uz vo vani