Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
20. aug 2009

Deni tú polievku si pamätám 🙂 Ale asi nie z jasličiek 😝
Leni tak pôjdem aspoň ja pred barák, ak Ti to nevadí 😝 😀

lenca13
20. aug 2009

A to este Jaja nechodi na Pokec 😀 😀 😀

lenca13
20. aug 2009

Samo ze mi to nevadi 🙂

sticker
autor
20. aug 2009

Ani tak skoro nebude 😠 😀
Leni vezmeš malej bicykel? Ak by sa nevozila, Julka by si požičala 😅 Ja vezmem motorku a môžem aj kolobežku a dám ju nízko a môže sa Titi aj na nej voziť 🙂

sticker
autor
20. aug 2009

Alebo vezmem iba kolobežku... Včera sa na motorke nikto nevozil 😝

lenca13
20. aug 2009

Jasne ze beriem bicykel 🙂

sticker
autor
20. aug 2009

Tak Jul už spí. Bola riadne unavená. Zobrala som z pivnice ten bicykel a idem ho umyť. Hýbe sa mu sedanka, ale snáď to Edo zvládne opraviť. Julka je unesená z Timkinho bicykla. Nechcela si požičať žiadny iný, iba Timkin 😅 .

dadulik
20. aug 2009

no tak dnes je v soc. poist. nestrankovy den 😠 😠 😠 😠
mala este zaspava, prazim zemiakove placky....

zuzla2
20. aug 2009

dadu vsak jasneeeee..ze nas to tu nenapadlo..utorky a stvrtky 😖
mne mala uz spi a ja tlacim do hlavy 😎 a ma zas tak vytocila,ze az...a dnes som aj za zlu matku,lebo sme ani doobeda vonku neboli..ale tak polievka je sice rychlo urobena..ale s francuzkymi sa clovek zabavi..tak kym sa piekli, som aspon pozehlila malej veci..treba este nase,ale tych uz az tak vela nie je 😎

lenca13
20. aug 2009

Tak na zubarku mozem zacat pomaly odkladat eurace no ale co uz ked chceme aby mala pekne zuby tak vyjde nas to tak do 80€
Jarino si isiel lahnut s Timkou len som zvedava ako bude spat ked susedia po nami buraju priecku medzi kuchynou a obyvackou 😖

julca80
20. aug 2009

ja som sa dnes u zubara zdrzala na prekvapenie nenormalne dlho 😠 . Viac ako hodinu som len cakala v cakarni a vyse polhodky som stravila na kresle. 😒
Odisla som o dalsich 5Eur lahsia a mozem sa pripravit na omnoho viac, bo mi v septembri bude robit korunku na zadnej stolicke. 😖

dadulik
20. aug 2009

zuzi, v nasej soc. pois. je nestrankovy zrovna iba stvrtok 😠
teda, nejako vsetky chodite k zubarom casto 😲 ja raz do roka na preventivku, a vzdy mi jeden zub vrta 😀
mala bude o chvilu vstavat, tak rozmyslam, aky program jej vymysliet, vonku hic jak v afrike ......

sticker
autor
20. aug 2009

My sme už hore. Zobudilo ju "bléééé" v plienke 😒 . Pôjdem s nimi asi na zmrzku a potom uvidím, kde skončíme. Zväčša som to minulé leto robila tak, že sme sa pomotali v meste, niekde sadli a potom ešte pred barákom chvíľu. Tento rok som to tak neurobila. Zväčša iba pred barákom.
Leni a toho strojčeka sa ja bojím - Jaje idú spodné predné akoby dovnútra, ale iba strana, ktorou sa dotýkajú. Ja to mám tak isto. Aj som nosila kedysi ten strojček, čo stále vypadával z úst 😀 . Tak to naozaj aby som začala teraz už odkladať (len keby bolo z čoho 😒 )

lenca13
20. aug 2009

Na to ze je u nas treskot buchot tak Timea spala dve a pol hodiny 🙂

dadulik
20. aug 2009

caute, posuniem, idem ulozit dieta a pridem este kuk 😉

julca80
20. aug 2009

tiez som malu dala pred chvilou spat, tak som zvedava kolkokrat sa dnes bude ozivat 😒

dadulik
20. aug 2009

ani nehovor juli, este stale sa u nas nespi 😢 ja by som uz tak velmi chcela, aby ani na spanok nemala plienku, ale ked teraz tlaci 180ml mlieka, a v noci este vypije 120ml caju ☹ och, ona snad bude potrebovat plienku na noc do 18-ky 🙄

julca80
20. aug 2009

dad, u nas detto. Ale kamoska mi poradila, aby som malu, predtym ako si idem lahnut, este dala na nocnik prip. na zachod, tak v polospanku, potichucky a za tmy. Nech si pomalicky zvyka, ze naozaj sa necika v noci len do plienky. Zatial to praktizujem tento tyzden a je to v poho. Ked idem uz spat, opatrne jej dam dolu plienku (v mojom pripade) ju prenesiem na zachod, necham si len tak v uzadi svietit troska svetlo, ale len tak aby to malu neprebralo, posadim na zachod, samo, ze ona medzitym stale drieme a len tak potichucky jej sepkam aby sa vycikala. A ona sa vazne vycika. Prenesiem ju na postel, dam na postel a spi dalej. 😉

dadulik
20. aug 2009

kokos juli, toto by som nedokazala 😲 to mne by sa laura isto prebudila a ani za boha by potom nezaspala 😠
ona sa vycika nez ide spat, ale kedze pije potom este, tak do rana nevydrzi 😒 a dominika cez obedny spanok uz asi nema plienku, co ☹ a ked jej to takto urobis vecer, tak potom ma rano suchu plienku ? 😕

dadulik
20. aug 2009

boze,nemam ani odvahu sa ist pozriet, ci uz spi, lebo ona je tak citliva na akykolvek ruch, ze ako pocuje moje bose nohy na plavacke, hned otvori oci 🙄

julca80
20. aug 2009

je davam v noci vycurat, tak sa preberie len tak nachvilocku. Ale ked ju polozim do postielky, tak hned aj odfukuje, takze viem, ze sa velmi neprebrela. 😉 Cez obed uz jej vobec nedavam plienku a ked potrebuje cikat, tak sa aj sama skor zobudi a krici, ze chce "cikaaaaaat". 😀 Ale je to s tym, ze uz potom viac nezaspi. 😒
Co sa tyka nocnej plienky, tak rano tam ma vzdy nacikane, bo ona trdlo vzdy na vecer vypije kvatum caju, mlieka a znova caju, takze to nema sancu vycikat na ten jeden raz co ju ja v noci dam, cca. okolo 10tej. 😖

julca80
20. aug 2009

dad, aj Dominika byvala taka, ze ju prebudilo aj to ako som si isla lahnut alebo som sa prevracala v posteli 😅
Teraz je to uz ok.

dadulik
20. aug 2009

boze, teraz som precitala tu temu o porodnici na kramaroch, ako zene neurobili sono, tyzden prenasala!! bola tam niekolko dni, az jej dietatko v bruchu umrelo 😲 😔 to ani neni mozne, tusim uz na kramare druhe dieta rodit nepojdem, lebo aj so mnou tam zaobchadzali ako s kusom bravcoveho, a keby neprisiel jaro, tak si tu mozno s vami uz ani nepisem, a mozno by mi hore v posteli nespinkal moj certik anjelik 😢

dadulik
20. aug 2009

aspon k malemu posunu u nas prislo, co sa zaspavanie tyka, ked vypije to mlieko, tak uz nekrici este, sice vykrikuje na mna mami-mami, ale ja jej z dola vzdy zakricim spi, a ona si pritisne plysoveho zajacika k tvari a zaspinka 😅 (tak som jej to raz poradila, a robi to !) 😎

julca80
20. aug 2009

tak to je super dad, ze tak v poho zaspala. 😉
Idem kuk do tej temy. 😲 ☹

sticker
autor
20. aug 2009

Julik presne tak som ja naučila Janku. Lenže teraz som nejaká viac unavená a nechce sa mi ☹ Ale viem, že Jul by sa neprebrala, teda dúfam. Lebo keď ju niekedy prebaľujem v noci, tak síce otvorí očká, ale hneď spí ďalej 🙂

dadulik
20. aug 2009

baby, ja si idem lahnut, jaro je na nocnej, tak dnes nekukame prison break na dvd, a mozem to konecne vyuzit, a ist sa riadne vyspat 😅
tak dobru 😔

julca80
20. aug 2009

dobru dad. Fuuuh, docitala som tu temu a je mi do placu, ved to musi byt nieco strasne pre tu maminu a otca. 😢
Ist do porodnice porodit zdrave dieta a pritom nevediet, ze lekari svojou lahostajnostou ho zabiju. 😢 😢 😢

julca80
20. aug 2009

Jani, tak ja budem dufat v to, ze aj mne sa podari takto oducit aj Domcu. Len si to neviem predstavit ako ju odnaucim od zaspavania s flasou. 😖

sticker
autor
20. aug 2009

Julik tak to nech ťa netrápi 🙂 Jaja dosť dlho pila kakauko. A Radka Lenkina ešte dlhšie 🙂 Plienka je väčší "oriešok" 😝