Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
26. aug 2009

Zatial cez den do pohody prave isla spat ved uvidim co bude v noci aj ked sem tam hovorila ze ju boli brucho 😕

denisse
26. aug 2009

leni a davas jej aj nejake lieky ci len dietu?

sticker
autor
26. aug 2009

Ten diazepam by som aj ja chcela mať doma, ale si myslím, že mi ho MUDr. nepredpíše...Ale podľa mňa matky s deťmi by ho mali mať doma...

denisse
26. aug 2009

jani, ja som sa najprv velmi cudovala, ked ste o tom niektora prvykrat pisali, lebo som si myslela, ze to je liek na spanie pre starych ludi ...

lenca13
26. aug 2009

Deni dala nam dajaku tabletku len som zabudla ako sa vola a smectu a treba drzat dietu 😉 ale ved Radka je uz rozumna 😀 😀 😀

julca80
26. aug 2009

ja ho mam od zaciatku ako sa mala narodila doma. To mi dr. predpisala, nech ho pre istotu vzdy mam doma.
Dava sa sice len v akutnych stavoch, co sa teploty tyka. Ale mam ho stale doma v lekarnicke.
Nastastie tusim len raz sme ho museli pouzit, aj to len polovicku. Pre deti sa dava len 1/2.

denisse
27. aug 2009

dobre ranko ... nel este spi, roman ma 38,7 takze cez vikend nikam nejdeme (mali sme ist k svokrovcom) a mam strach aby sa nenakazila nela 😠 😠 😠 ... pojdem s nou asi dnes na odber krvi, uz mame doma ziadanku cele prazdniny kvoli tym pecenovym testom ...

julca80
27. aug 2009

ranko deni, coze si tak skoro hore?! 😕 😉 Ides do prace?

Ja som vstala o pol 7mej a mala pred chvilkou, este tu pri mne pije cajik a lezi na gauci. 🙂

sticker
autor
27. aug 2009

Ahojte 🙂 Teda dnes až tretia 😀 Janka vstala a že nemôže dýchať a krv z nosa 😒 Pred tým si síce kýchla, ale tak pri bežnom kýchnutí sa nespustí hneď krv.
Teraz jedia jogurt a majú obrovskú debatu s Julkou 😀
Ja ešte len pijem kávu a pôjdeme k prababe.
Inak neskutočne veľa je teraz chorých ľudí. Tu v meste šarapatí nejaká viróza, lebo aj dospeláci mali preháňanie a deti také jednodňové teploty 😒
Deni ale Romanovi už takto bolo tuším dva týždne dozadu, nie?

sticker
autor
27. aug 2009

A čo ste sa ma zľakli? 😅 😝 Julik ako s tou škôlkou?

zuzla2
27. aug 2009

ahojte...
tak u nas vcera vecer zas nic moc...znova mala teplotovala a mrncala...az niekedy okolo druhej sa upokojila a spala az do rana..teda do 6stej 😖 ale tych aft ma este viacej 😒 no aspon mlieko dnes vypila...
ale, aby to nebolo len tak...tak ja som zacala soplit, boli ma hrdlo...koleno este viacej 😖
ta ja nexapem co to ma vsetko znamenat...

ten diazepam aj nam preventivne doktorka predpisala asi pred pol rokom...

zuzla2
27. aug 2009
lenca13
27. aug 2009

Dobre ranko tak Radka uz lepsie noc sme mali do pohody 😉
Zuzi my ked sme mali afty tak nam dala doktorka taku zarabanu vodicku na natieranie a behom troch dni sme mali s tym pokoj
Ja varim polievku a pojdem s Timkou trochu von Radka sa nechce 😖

dadulik
27. aug 2009

ahojte, joj, zase tie svinske choroby nastupili 😠 😠 😠 😠 uz toho bude len pribudat, ako sa blizi jesen 😖
jaro v robote, mala vstala o siedmej (ale 2x som u nej v noci bola, co plakala, ale to je nas normal 😀 ) a prekvapenim bolo, ze aj ked som ju vecer nedala vycurat, lebo bola strasne urevana, a vypila flasu mlieka a v noci flasu caju, tak v plienke mala iba 1x nacikane 😅 a rano som dosla pre nu do izby, uz mala plienku dolu, a hovori mi, ze postelka cista, nepocurala, do plenky trosku 😀 😀 😀 takze deni, hadam by to aj fungovalo s tym, nedavat v noci plienku, ved to skus, co ja viem, trebars 5 dni a uvidis 😉 ja to tak skusam na ten obed, s tymi podlozkami, uvidime, ci aj dnes sa budeme tesit, alebo ci sa pocikame 😒
pojdem do obchodu, potom rychlo uvarim malej polievku, na chvilu von, zase varit obed, malu ulozit, troska upratat, a poobede ideme s kamoskou k tomu kamosovi, tak sa tesim, on je taky podareny moderny dedo 😀 vzdy nam nachysta doslova "svedske stoly", aj malym nieco na zobnutie, a narehoceme sa spolu ako kone 😀 😀

zuzla2
27. aug 2009

leni myslis tu fialovu vodicku??? lebo co som naposledy citala,tak ta sa uz neodporuca,lebo obsahuje karciogenne latky 😕

sticker
autor
27. aug 2009

Teda Zuzi, keď sa s...e, tak sa s...e všetko 😠 ☹ Keď mal raz Edo afty tak bral bčko.... Ale on nemal teploty ani nič 😒
Ja idem pomaly už von, kým tam my dorazíme... A mala by som spraviť veľké upratovanie. 🙄 Teda hlavne v zadných izbách. Ale keď dám Jul spať, tak aj ja som ospalá a vôbec sa mi nechce. A inokedy sa to nedá, keď sa tam hrajú. Takže dnes sa asi nadopujem kávou a budem makať 😝

lenca13
27. aug 2009

Zuzi nie fialovu vodicku ta nam nezabrala to bolo zarabene v lekarni a na predpis mam ju doma skoda ze nebyvas blizsie a skus tie B ako pise Janka my sme mali napr.Pikovit sirup

zuzla2
27. aug 2009

no my berieme cebion...poto na vytieranie florasil a este homeo Borax a druhe si nepamatam nazov...

lenca13
27. aug 2009

Tak snad jej to zaberie chuda Vaneska viem co preziva ked si na to spomeniem Timea bola vtedy cely den nalepena len na mne

jaduska
27. aug 2009

skoro som nás ani nenašla....idem počítať, čo ste písali, mňa zase bolí hrdlo a mám teplotu, ma picne 😠

denisse
27. aug 2009

dani, aj romana boli hrdlo, asi ma zase anginu ☹ 😠 stale ma teplotu, jeho dr je az poobede ...
ja som bola s nelou na krv, celkom statocne to zvladla ... idem varit ...

lenca13
27. aug 2009

Tak baby su uz naobedovane teraz sa este trochu hraju Timea pojde za chvilu spat 😉
Dnes sa mi dvakrat pocikala neviem co sa s nou deje 😖

dadulik
27. aug 2009

leni, nezufaj s tym pocikavanim 🙂 ved aj laura sa drzala mesiac a pol !!! bez jedinej nehody, a potom sa mi pocas dvoch tyzdnov pravidelne raz denne pocikala 😒 teraz (klop-klop) je zase ok, uvidime, ci sa zobudi s cistou postelou 😕
ja tlacim to masko na hribikoch, mnam, uz som to davno nevarila, normalne si to vychutnavam 😎
a upratala som aspon dolu kupelnu, tecie zo mna ako z vola, taky hic je tu 😝 tak sa pojdem sprchnut, a ked sa mala zobudi, vyrazame von 😎

lenca13
27. aug 2009

Dad dufam ze ju to prejde ked sa jej opyam ze preco sa pocikala tak povie LEN TAK 😕

julca80
27. aug 2009

ahojte, tak my sme dnes tak tradicne boli vonku a vratili sme sa pred jednou. Teraz uz mala lezi a dufam, ze zaspi bez vymyslania. 😒

Jani, so skolkou zatial nic, bola som za riaditelkou dnes 2x, ale ako naschval tam nebola. 😠 Chcela som sa s nou o tom porozpravat osobne.

sticker
autor
27. aug 2009

Ahojte. Tak my sme priši domov až o pol jednej. Unavená som ako kôň a tom som si až teraz sadla 🙄 . Prababina nás poslala ešte jej kúpiť dosku na wcko a tak som behala, potom jej obed uvariť. No nie som zvyknutá tam variť, navyše teplá voda jej v kuchyni netečie 😠 🙄 . Aspoň že malé sa tam prehrali.
Teraz varím nám obed, mali sme polievku a robím pečienku s ryžou. Julka bola taká unavená, že šla spať bez polievky.
A to cikanie - baby teraz som ju dala do postieľky a zabudla som ju dať vycikať. Pýtam sa jej, či ide cikať a chytila som jej nohavičky, že ich vyzlečiem a boli mokré 🙄 . A toto ona robí stále. Cikne si do nohavičiek a buď potom uteká na wcko, alebo to až ja zistím. Vôbec by sa mi teraz nevypítala a ja by som jej dala plienku a tam by sa vycikala ☹ . Takže o bezplienkovom spánku môžem iba snívať 😔

sticker
autor
27. aug 2009

A pijem druhú kávu a chcela by som ísť na tú Jankinu izbu... No chcela ako chcela. Nechce sa mi, resp. nevládzem, bo ma tak strašne bolí noha, ale už sa nemôžem na tú izbu pozerať. Jaja si tam aj udržuje poriadok k jej veku adekvátny, ale príde tornádo Julka a je to 😝

sticker
autor
27. aug 2009

Leni prišiel mi nejaký katalóg Quelle - extra zľavy v septembri, ak by si chcela 🙂

julca80
27. aug 2009

Jani, to cvrknutie sa stava aj Dominike semtam 😒

julca80
27. aug 2009

Zuzik, a ty co s tym tvojim kolenom?! Nebehnes k dr.? 😕