Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
28. jún 2009

dad, to sa ma pytala aj dr., ale to nie je sanca, aby som zistila od koho by to mohla chytit. Lebo kiahne maju inkubacnu dobu az 3tyzdne (to mi povedala), takze hociktore dieta uz mohlo byt infikovane kiahnami, ale nemusela sa to na vonok prejavit. Tak potom by to mohla "pekne-krasne" 😠 a nechcene chytit aj Dominika. 😠
Ale este stale neviem co to vlastne je, myslim ta zvysena teplotu. V podstate ani neviem aky presne maju priebeh tieto kiahne.
Aj ked do poslednej chvile budem dufat, ze to je len viroza. 😕

sticker
autor
28. jún 2009

Jul je zvláštne, že sa jej tá teplota stále vracia...... 😒

dadulik
28. jún 2009

juli ☹

julca80
28. jún 2009

ved to, ze vcera vecer mala 37.5, v noci 38.3, dala som sirup, riadne sa vypotila a teplota klesla. Rano este vobec nemala. Potom doobeda uz zase mala 37.6, opat som dala sirup, znova jej pekne klesla az do poobedia, ked sme jej okolo 5tej namerali tych 38.3. 😖 Samo, ze tak za pol hodku jej opat zacala klesat, aj sa zacala potit. Pred spanim sa mi zdalo, ze uz nema.
Tak som zvedava ako to bude dnes v noci.

julca80
28. jún 2009

Jani, ty nevies aky maju priebeh kiahne?
Prip. Lenka by to este mohla vediet. 😕 Alebo Jaduska. 😕

sticker
autor
28. jún 2009

Julik a je Domča aj unavená? Príp. nepokašliava?

sticker
autor
28. jún 2009

Ja si myslím, že ak by mala kiahne tak by sa jej už nejaká vyrážka na tele objavila...za uškami, na tvári a hlavne na drieku....

julca80
28. jún 2009

nie, nema ziadny kasel. Ani ziadnu vyrazku som jej zatial nenasla. 😕

dadulik
28. jún 2009

tiez si myslim juli, ze pri horucke by sa jej uz nieco vyhodilo 🙄
skus jej rano pozriet do pusy, ci nema zapalene, moze to byt ozaj iba viroza 😉

jaduska
28. jún 2009

ahojte.....tak krtinky/krstinky dopadli dobre....len tortu budem celý týždeň dojedať....hehe

julči - moje deti kiahne ešte nemali, tak s tým ti neporadím....ale teplota sa zvykne vraciať aspoň prvé dva-tri dni určite.... ja som naposledy skúšala dodržať radu, že netreba teplotu zrážať, lebo vlastne tá vysoká teplota zabíja choroboplodné zárodky, ktoré spôsobujú teplotu a mám pocit, že zmizla skôr, ako keď dávam sirup a ATB

deni - fotočky super, hlavne tá tortička vyzerá fajnovo....ja som tiež dala fotky z krstín na FB...tortu dostala aj Liluša, koníka jej nakoniec kúpil dedko, tak mi asi ten bicyklík kúpime, ešte neviem...

lenca13
28. jún 2009

Ahojte tak uz sme doma 🙂 no az na to pocasie bolo u svokra super aspon som si oddychla
Ale ste toho popisali uz som myslela ze to ani nedocitam 😀

lenca13
28. jún 2009

Dadus neboj Jarovia su rovnaki tiez pride raz do roka ze mu je tak dobre zle ☹

Julik pri kiahniach nemusia byt teploty a najcastejsie byvaju prve vyrazky v zatylkoch 😕 inak je tam dost dlha inkubacna doba

sticker
autor
28. jún 2009

No Leni vitajte doma 🙂 😉

denisse
28. jún 2009

babenky, ja sa ospravedlnujem, ale dnes fakt nestiham, zajtra idem do prace a este musim nieco dokoncit ...

tak sa aspon pobavte na nasej malej bambulke 😀

https://www.youtube.com/watch?v=qEfylWwptNo
sticker
autor
28. jún 2009

Bože Deni to je 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Naozaj sa na ňu teším naživo. Aj keď sa bude hanbiť 😝 . Môže si s Jankou zaspievať Bambuľku 🙂 Neskutočne je zlatá!

denisse
29. jún 2009

dobre ranko ... beziiim do prace 😉
jani, no to som zvedava ako budu spolu spievat 😀

sticker
autor
29. jún 2009

Ahojky 🙂 Nech ti to v práci ubehne čo najrýchlejšie Deni 🙂 😉

sticker
autor
29. jún 2009

Ja som vstala o siedmej aj Jaja a Jul ešte spí 😅 . Obávam sa, že obedný spánok nebude. Ona keď niekedy vstane o pol siedmej tak už nechce spať. Ale včera večer mala nejaký záchvat plaču a revala, revala. Zaspala až nejako o pol deviatej 😝 .
Ešte netuším, čo dnes podnikneme...toľko by som toho chcela stihnúť spraviť. 😝

dadulik
29. jún 2009

ahojte, my sme mali divnu noc, mala bola asi 4x hore s placom 😖
deni, mala je uuuuzasna 😵

sticker
autor
29. jún 2009

Jáj, musela som teraz malým púšťať Nelinku 🙂 Krásne artikuluje, mohla by niečo Julku naučiť v Bojniciach 😀

sticker
autor
29. jún 2009

Dadulik a zúbky nedráždia? Julka mala v piatok ten tretí špic zo stolicky úplne krvavý ☹ A som jej to včera pozerala a takej divnej farby to tam má... 😒 Ten posledný špic je už viditeľný, len sa musí prerezať a hotovo. Len mám pocit, že pri tejto poslednej stoličke trpí najviac ☹

dadulik
29. jún 2009

jani, stolicky neni vobec vidno, ale zato ten hnisavy vacok sa jej zbiera ☹ no nejde to vytlacit, este to neni uplne vyhnisane, ani si to nechce nechat chytat 😔
jaj, dnes vyzera, ze bude konecne pekne pocasie, rychlo dovarim polievku karfiolovo-spickovu 😀 a pojdeme von 😉

sticker
autor
29. jún 2009

Dadulik práve som počúvala počasie a zase až také "ružové" sa mi to nezdá 😀. Obliekla som malým sukňu a tričko, ale váham 😅 😝

sticker
autor
29. jún 2009

Chcem ísť pozrieť Julke nejaké tie "crossky"..... 🙂

sticker
autor
29. jún 2009

A som zvedavá, čo Dominička 😒 Už by jej mohla teplota klesnúť.... Mne vždy MUDr. vravela nech prídem, ak teplota neklesne do 48 hodín ☹

dadulik
29. jún 2009

no na dominiku som zvedava aj ja 😕
jani, praveze tu je uplne pekne, teplo, ale zase behom hodiny sa to moze zmenit ako vzdy 😒
pojdeme kocikom do obchodu a potom malym bicyklikom sa povozit, ved sme uz niekolkodni neboli, co tu stale lialo 🙄
aj ja som chcela pre lauru tie croossky, len neviem zohnat c. 23 ☹ za rozumnu cenu, ako boli nedavno v tescu,len tam boli tusim az od cisla 25

sticker
autor
29. jún 2009

No Dadulik ja si nerobím nejaké veľké nádeje, že zoženiem. Len včera som videla vo výklade jedného obchodu, tak pôjdem pozrieť.... Zase keď nezoženiem nič sa nedeje. Ale Jaja má a Jul pýta tiež 😅 😝

sticker
autor
29. jún 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1115338
Baby táto hračka vyzerá perfektne 🙂 Nikde inde som to nenašla na nete.... Toto je hrané a nie sú k tomu už nálepky, ale teda chcela by som nájsť nové a že čo to stojí... 😝

julca80
29. jún 2009

cafteee 😉
Tak noc vcelku v pohode, len o vecer o 10tej sa mala zobudila na horucku, som jej zmerala a mala 38,6, dala sirup a do rana bolo uz v poho. Ked sme sa sa zobudili sa mi zdalo troska, ze ma teple celo, a mala 37,4.
Teraz doobeda budem volat dr. som zvedava co mi na to povie.
Ani neviem ci mozem ist s malou von, jej je doma hrozne dlho, uz teraz sa pyta von. 😨 😒 Inac jej nic nie je, len ma taky mensi utlm, aj to len trosicka, hra sa ako vzdy, len sa stale pyta "hopa". 😒

lenca13
29. jún 2009

Ahojte my sme boli hned rano u zubarky na prehliadku s Timkou pekne jej ukazala zubky vobec sa nebala len povedala ze by mala zahodit cumel ☹ co bude u nas velky problem a jarinovi tiez opravila tak sme zase o 30€ lahsi