Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
27. sep 2009

leni, to nasere takyto susedia 😠 😠 😠
tu u nas zase permanentne niekto na dvore pali burinu, odpad a pod. 😠 😠 😠 tak ked niekde odchadzame vsetci prec z domu, vzdy je podmienka zatvarat okna na celom dome, lebo sme uz raz boli totalne vydymeni 😠
julik, dufam, ze domuske to cim skor prejde 😉
jani, uz sa ti nieco aj urodilo 😀

sticker
autor
27. sep 2009

Julik myslíš, že po pár dňoch v škôlke....? No ani by som sa nečudovala ☹
Ja nepôjdem zajtra s Jul k MUDr. Ten sirup zaberá a nechcem aby tam niečo chytila ☹ Len jej zavolám a poviem aký sirup som "naordinovala" 😅
Leni by som "vraždila" 😠

lenca13
27. sep 2009

No riadny adrenalin som mala v sebe 😀 😀 😀 aj som skaredo nadavala dufam ze ma aspon poculi

sticker
autor
27. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Si ťa viem predstaviť 😀 😀
No bolo Ti treba tie okná umývať pár týždňov dozadu? 😀 😀

lenca13
27. sep 2009

No ved to 😀 😀 😀 ale ked ich stretnem tak im poviem ci nevedia povedat ze budu este z vonku volaco robit

sticker
autor
28. sep 2009

Dobré 🙂 My sme zase vstali o pol siedmej. Škoda, že ideme do škôlky, by som aj dlhšie spala.

lusinda2000
28. sep 2009

čaute kočky,nikde nikoho-opäť!🙂

mňe malá už spinká,o 11:15h.si vypýtala polievočku a keď ju spapala,povedala,že ide spinkať,tak už spinká. dnes výnimočne skoro,neviem čo sa deje☹

ráno sme boli na pošte a v obchode. včera sme boli celý deň doma,nudili sme sa🙂

julik,som zvedavá na fotečky🙂 a dominika nech je čím skôr fit🙂

sticker
autor
28. sep 2009

No haló, kde ste kto? 🙂 Dúfam, že nebeháte po doktoroch ☹
Luci to ti teda skoro zaspala - na vás veru skoro. My sme skončili nakoniec u prababiny a keď vyzdvihneme Jaju zo škôlky ideme znovu 🙄 .
A volala mi spolužiačka z Prahy, zajtra sa stretneme. Navyše má zajtra narodky, tak ešte musím rýchlo niečo vymyslieť pre ňu. A upratať by som mala. Tak trochu viacej. Len toľko toho je, že neviem čo skôr, kým sa Jul vyspí 😝 .

lusinda2000
28. sep 2009

tu som,tu som,tu som!!!

sticker
autor
28. sep 2009

Aj ja 😀 Len by som mala ísť upratovať, ach jo 🙄

sticker
autor
28. sep 2009

Ani neviem čím začať 😝 Idem postŕhať prádlo a potom sa uvidí 😀 Ale som "on" 🙂

lusinda2000
28. sep 2009

ani mi nevrav...ja som aspoň schody umyla,lebo už na mňa kričali:"umy nás,umy nás!!!"

dadulik
28. sep 2009

caute, my sme boli doobeda v obchode, kupila som malej konecne jedny schopne teplaky, lebo to je taky problem kupit 😖 a po ceste nazad sme zakotvili u kamosky, tak sa decka trochu pohrali 🙂
mala spi, ja som spratala len trochu obyvacku a kuchyni a vyprazam si od vcera kuracie rezne 😀

lusinda2000
28. sep 2009

nejak sa nám to tu rozbieha🙂

ahoj, dadulík🙂 /správne?!/

o teplákoch mi ani nevrav,práve som pozerala na babybazáre nejaké,čo by vynosila po dome a tuu nás po vonku,lebo čo má dve súpravy,tak sú jej krátke.

dadulik
28. sep 2009

no ja som sa nadlabla, idem vyhrabat nejaku sladkost a vyvalit sa k telke na chvilu 😝
zlaty zivot 😀

lenca13
28. sep 2009

Ahojte tak my sme boli s Timkou doobeda na vylete bola som pozriet byvalu kolegynu ma o rok mladsie dievcatko 😉 ale Timeu viac zaujimal pes,macka a maju krasnych papgajov tak len cumela jeden vie aj pekne rozpravat tak ma zase nove zazitky 🙂
Ale zjedla polievku a uz aj spi 😉
Ja si idem vypit kavu a dojest tortu od segry 😀

lusinda2000
28. sep 2009

dad,teda ozaj si to napísala správne pre "zlatý život"🙂

leni,takže ste mali pekný deň s timkou🙂 a to vieš,zvieratká sú zvieratká🙂

zuzla2
28. sep 2009

ahojte...
ako sa mate??? my ok..cez vikendos sme boli u rodicov...mala kiahne nedostala, inkubacna skoncila,tak konecne budeme moct xodit aj medzi deti..uz aj sopliky jej ustupuju...
Julci gratulujem ku praci..to sa ti teda fakt podarilo rychlo najst..a,ze sa Dominike v skolke paci..nasa stale tvrdi,ze do skolky nepojde 😖 no to bude o rok teda boj...
len som letno prebehla aspon poslednyx par stran a vidim,ze ste sa bavili o Deichmanne...tak ja malej uz kupujem topanky len tam..su za rozumnu cenu a som s nimi spokojna...aj ja mam odtial nejake a aj mm..zatial bez problemov...mne sa zas u Bati zdaju na nu zbytocne predrazene...zvlast ked nie su ani kozene a stoja okolo 600-700korun 😒 inac uz sme v podstate aj pripraveni na zimu..kupili sme jej ako keby snehule..akurat este jedny take slavnostejsie cizmicky xcem a nejaku tu ciapku... 😎

lenca13
28. sep 2009

Zuzi vitaj uz som chcela po tebe vyhlasit patranie 😀 😀 😀

zuzla2
28. sep 2009

leni 😀 😀 😀 😀
ja viacej zavislacim na fb 😎 😀

sticker
autor
28. sep 2009

Veru hej. Niekto si môže dovoliť aj farmu zväčšiť 😠 😎 😀

zuzla2
28. sep 2009

😀 😀 ta ked mam tolko penazi 😀

sticker
autor
28. sep 2009

Ja som tušila, že Ty si dobrá gazdinká 😎 😀

lusinda2000
28. sep 2009

jani,nezáviď zuzke farmu🙂

zuzi,to je super,že kiahne ste nedostali🙂
a čo sa týka škôlky,neboj,o ork sa to môže zmeniť. mňe zase napr.malá teraz vraví,že pôjde do šskôlky s ahrať s deťmi a aj keď som povedala,že ja tam s ňou nebudem,tak jej to nevadilo. a keď sa bavíme o škôlke je vysmiata,najradšej by už išla...ibaže o rok bude zasa všetko iné. budú to tie naše slniečka inak vnímať ako teraz,ešte nevedia čo presne im hovoríme,ale potom to už bude skutočné,keď tam pôjdu prvý deň,to bude boj.možno to my mamičky budeme znášať horšie ako naše princezničky🙂teda aspoň ja určite☹

my čižmičky ešte nemáme kúpené,ešte len pôjdeme na taký zimný nákup,lebo ako som písala aj tepláky jej treba,oteplené má jedny+oteplené nohavice a rifle,ktoré sú jej už LTT.

zuzla2
28. sep 2009

Jani ked budes v takom leveli co aj ja tiez budes mat toho tolko a aj penezi 😀
ja inac este aj za mm hrajem farmu 😀 😀

lusinda2000
28. sep 2009

teda kočky,vás to ozaj nejako pochytilo😀 😀 😀

zuzla2
28. sep 2009

teraz skoro so mnou hodilo...nejake lanko ci co treba menit na aute..a vraj toto iba v citroene..a,ze 80e 😔 😔 😢 a coxvila nam aj tlmice bude treba menit... 😠
naco by sme my xodili na dovolenku,ked mozeme radsej investovat do auta 😠

lenca13
28. sep 2009

Zuzi no auto je riadny zrac penazi 😖

lusinda2000
28. sep 2009

zuzi☹☹☹
aj my dosť dávame do auta,lebo treba mať pojazdné autíčko🙂

sticker
autor
28. sep 2009

Joj Zuzi ani nevrav. Ja tak tŕpnem kedy čo bude treba do auta. Najbližšie to budú zimné pneumatiky a prvá kontrola je po tuším 2000km najazdených a tam tiež pôjdu prachy. Pre toto som nechcela auto. Povinné poistenie ešte a kopec ďalších vecí 😠 🙄