Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
30. sep 2009

My sme nakoniec šli do PN. Kým sme sa vymotali boli štyri hodiny. Chceli sme ísť na diaľnicu, ale nedalo sa. Žiadne tabule nič, len kužely boli až na odbočke. Tým pádom šli všetci na starú cestu, tá blokovaná sme šli 20km/hod. 😝 . Do obuvy sme sa ani nedostali. Skončili sme v Kik, nechala som tam 15€, potom sme sa šli najesť, ďalších 16€ 😝 😒 . Ale dobre to padne raz za čas sa "vyventilovať" 🙂 Julke som kúpila nohavice na teraz. Chcela som super rifle, ale mali iba 86 a 98. Prvé malé, druhé veľké. A 98 má dosť. Potrebuje 92. A teraz aj trochu ľutujem, že som Julke nekúpila tričká s dlhým rukávom - žiadny vzor, jednofarebné ale veľmi pekné. Janke som dvoje kúpila do škôlky... No veď na výplatu pôjdeme znovu a možno budú aj iné. 🙂

dadulik
30. sep 2009

baby, zajtra v lidli zacina akcia pre deti veci, tricka s dlhym, spodne pradlo, pyzamka, ponozky, pancuchy...

sticker
autor
30. sep 2009

Dad chystám sa tam 😀 Som práve pozerala leták 🙂 Len silne pochybujem, že aj niečo bude 😒

dadulik
30. sep 2009

jani, ani nehovor 😠 😠 😠 ved vieme, ako to bolo minule 😠
idem kuk housa a spinusat, caute 😅

julca80
30. sep 2009

ahojte, snad tu este niekto zostal?! 😕 😅
Ja som prave dozehlila a veci nachystala na zajtra. Kedze rano vstavam pred 6tou 😝 , aby som stihla nachystat malu aj seba. Musim zobrat ju do skolky na 7mu, bo mp ide tiez skorsie do prace.
K tomu som na 14.00 objednana k zubarovi uz mesiac. Potom hned pojdem pre malu do skolky a po pol 5tej mam zase nemcinu. Takze zajtra mam aj "pekne" nabity den. 😒

sticker
autor
30. sep 2009

Aj ja pozerám 🙂 A tiež som maminke spomínala ako si Ty minula "nakúpila" 😀

julca80
30. sep 2009

tiez som pozerala letak Lidl, ale pochybujem, ze tam este nieco z tych veciciek pre deti zostane do piatka al. soboty ☹ 😠 Skor sa tam nedostanem. 😖

julca80
30. sep 2009

tak dobru dadus 😉

lenca13
30. sep 2009

Tiez pochybujem ze v tom Lidli budu nieco mat 😖

Julik to mas ozaj nabity program neboj zvladnes to je to len sila zvyku mam to prezite 😉

julca80
30. sep 2009

Ved to, zvyknut si, najma tie zaciatky byvaju krusne. 😝 😀

lenca13
30. sep 2009

Julik zajtra bude Domca prvykrat v skolke cely den 😕

julca80
30. sep 2009

jo jo, tak som zvedava ako to zvladne, najma to spanie. A chudiatko bude to mat aj ona pekne dlhy den v skolke, ked uz ide na 7mu. 😒

julca80
30. sep 2009

chuda moje, hned takto ju v tom necham, cely celucicky dlhy den len v skolke ☹ 😒 Len dufam, ze tam rano uz bude aspon jedno dieta, aby jej bolo lahsie.

lenca13
30. sep 2009

Mozno budes prekvapena 😉 ved ona je sikulka

sticker
autor
30. sep 2009

Bože Julik ja to tak prežívam s Tebou 😒 ☹

julca80
30. sep 2009

teraz som si uvedomila, ze este som ani tie fotky z vikendu neztiahla z fotaku, aj by som to urobila teraz, len nechcem aby boli fotky vsade mozne. Snazim sa ich vsetky ukladat len na normalny comp, takze nie tu na laptope.

julca80
30. sep 2009

Janik, si zlata 😵 Tiez mam z toho take zvlastne pocity, uz aby sme boli s Domcou pekne zabehnute a bude ok.

sticker
autor
30. sep 2009

Veru si budem ešte užívať tento posledný rok doma ako sa len dá 😒 . Tak ako dnes - prešli sme sa pekne v PN popri vode, potom kávička.... jáááááj....... Nech závidí kto chce a iné nevie 😀 😉

sticker
autor
30. sep 2009

Julik teraz na nás ani nebudeš mať toľko času ☹ . A keď začneme postupne chodiť všetky do roboty tak nebudeme mať toľko času na koníka...

julca80
30. sep 2009

stick, dobre maaas!!! 😉 😀

sticker
autor
30. sep 2009

😎 😉

julca80
30. sep 2009

Vyzera to tak, ze asi nie. Ale min. vecer, ak budem mat sil a chut, hned za vami pridem "cvalat na Kona" 😀
Este uvidim ako to bude v praci s netom, sice nie zo zaciatku, ale postupne ked sa bude dat, sa vam budem urcite hlasit. 😉

sticker
autor
30. sep 2009

A kdeže je Deni? Dnes tuším ani nebola v robote či hej?
Julik berieš od tej pani z mmb niečo? Dobré má ceny však? Silne uvažujem - Vianoce sa blížia 🙂 Už normálne aj v Kik predávajú ozdoby a to nehovorím o sladkostiach v obchoďákoch 😝

julca80
30. sep 2009

objednam malej teplakovu supravu a tricko s dlhym rukavom, ale az v polke oktobra, ked dorazi "almuzna" 😅

julca80
30. sep 2009

tiez som zirala na letak Lidl, ked som tam zbadala vianocne ozdoby 😀 Chore, no urcite teraz by som to kupovala. Myslim, ze postaci, ked taketo veci sa kupuju najskor v novembri.

julca80
30. sep 2009

no idem ja pomalicky do posteloviec, nech rano vstanem, aj ked uz teraz viem, ze to bude narocne tak skoro vstavat 😝 🙄
Dobru nocku. 😔

lenca13
30. sep 2009

Julik drz sa myslim na vas 😉 dobru noc

denisse
30. sep 2009

ahojte .. tak som vas tu nestihla ☹
ujo technik rano zhodnotil, ze internet je v poriadku, ze mame pokazeny modem .. tak sme s nim vecer sli do O2, v zaruke uz nebol, pozarucne opravy nerobia, museli by sme hladat servis, kde by sme len za diagnostiku chyby zaplatili 500 korun a potom este za opravu ... tak sme kupili novy a sme o 1600 Kč lahsi ... 😝 😠 🙄

takze az teraz vecer mame konecne net ... ja som dnes bola v praci, zajtra uz odchadzaju nasi ... tak sa vam budem viac venovat ...

juli, drzim palce, presne si spominam, ako som pred rokom tuzila po tom, aby sme uz nasli svoj rytmus v tom zmenenom zivote a naozaj sa to postupne ustalilo ... uvidis, ze o chvilku uz budete zabehani a vsetko pojde ako po masle ... a jedine, coho sa budes bat, bude, ze dominika ochorie .. teda aspon ja mam taku skusenost ... ze najprv ma priserne trapilo to, ze v jasliach place, ci sa jej tam dost venuju, ci tam netrpi a nesposobuje jej to traumu a postupne, ako som casto riesila, kam ju dat, ked je chora, tak sa to zmenilo na to, ze som si hovorila, ved jej tam je dobre, len aby bola zdrava a mohla tam ist ... tak sa drzte ... si sikulka, ze si sa dala este aj na tu nemcinu .... supeeer 😅

sticker
autor
1. okt 2009

Dobré ráno 🙂
Deni to poteší 😠 😒 Ale hlavne, že si už "on" 😅
My sa už chystáme do škôlky a skúsim hneď zbehnúť do Lidl či tam niečo bude 🙂

dadulik
1. okt 2009

dobre ranko, juli, myslim na teba 😵
vitaj deni 😅
my za chvilu vyrazame do lidla, som fakt zvedava, ci tam nieco budu mat 😠