Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
28. okt 2009

Ja potrebujem nájsť nejaký recept na polievku z ružičkového kelu. Niečo dobré, lebo to chcem prababine.
Inak dnes celé doobedie zabité a to som bola s mojim tatinom na aute. Neviem ako by som to všetko obehala peši. Polovicu vecí by som nemohla. Lebo prababina je tiež nejaká chorá, tak sme ešte leteli do lekárne a niečo na kašeľ a na nádchu kúpiť a zaniesť naspäť. No peši by som to s Julkou veru nemohla. Aj na cintoríne sme boli. A teraz večer, keď už bola tma som šla znovu s malými. Tak sa ma v tej tme držali ako klieštiky 😀. A už niekto niečo robil so svietnikom na hrobe 😠 😠 😠 😠 Neviem, či to chceli vybrať, aj vosk bol na hrobe a bola zhasnutá, kým ostatné ktoré sme zapálili doobeda ešte horeli.
Dedo hovoril, že keď bol babine brať maródku jeden chlap tam vravel, že včera dal na hroby také veľké chryzantény a teraz tam bol a niekto ich ukradol 😠 😠 😠 Normálne svine ľudia! To sa ani inak nedá napísať!!!!
Tak zajtra pôjdeme s malými skontrolovať 🙂

dadulik
28. okt 2009

jani, presne toto sa deje aj u nas na cintorine 😠 😠 😠 ja kebyze prichytim toho zlodeja, tak mu useknem obidve ruky 😠 😠 😠

julca80
28. okt 2009

Leni zdrhla som k zehliacej doske. 😝 😀

Ale uz som tu pri vas a rozmyslam co budem pozerat.

sticker
autor
28. okt 2009

No ja mám stále pocit, že je už piatok 😝 . Tým, že Janka je už doma, aj maminka je doma, lebo je chorá, tak som normálne pomýlená 🙂
A v telke nič nie je podľa mňa 😒

jaduska
28. okt 2009

Juuuj Daduš normálne sa mi za teba uľavilo, že nemusíš ísť do nemocnice..... Ale aj keby si išla, tak presne ako píšeš - ty by si to zvládla horšie ako malá. Deti tak nevnímajú čas, ako my a pamätala by si ťa určite. Naša Boba si aj po mesiaci pamätá také blblosti, že sme z toho všetci vyhúkaní.....
A za pobyt v nemocnici sa už neplatí - Fico to zrušil 😠 (teda podľa mňa to nebolo zlé, lebo za 50 Sk denne sa doma človek určite nevystravuje, no ale čo už - máme sociálnu vládu .... 🙄 )

Si predstavte, že tá naša bosorka malá ešte nespí. Dnes sme si ku nej ľahli obaja, ležali sme od pol ôsmej, ja som už aj driemala a ona stále plná energie - nechápem. V lete som s ňou taký problém absolútne nemala....pekne mi na obed zaspala, večer sme si ľahli a o deviatej spala....

dadulik
29. okt 2009

dobre ranko, tak nam tu krasne prsi 🙄
dani, ty si ine nocne vtaca 😅
ja idem o desiatej k tomu lekarovi, som fakt zvedava ako to dopadne 😒

lenca13
29. okt 2009

Dobre ranko 🙂 no aj u nas prsi 😖
Dad budem na teba mysliet 😉
Jadus kde berie to tvoje dieta energiu 😕

lusinda2000
29. okt 2009

čaute kočky🙂

prší aj u nás,ale krásne,takže von sa nejde,ale aspoň si niečo navarím aj na zajtra🙂
chcem urobiť sladkú fazuľovú polievku s domácimi slížami a druhé urobím asi iba nejaké soté s ryžou🙂

včera poobede som dostala chuť na upratovanie,tak som vyvešala tri várky práčky,povysávala,zmyla podlahy aj schodisko,umyla kúpeľku a wc a dnes ak sa počasie neumúdri by som chcela zmyť podlahy zasa dolu na prízemí🙂

jaduš,máš to ale vytrvalé dieťa🙂

dad,daj vedieť ako si dopadla 😕

jani,kde si sa zabudla?

dadulik
29. okt 2009

uz mam brusnu nervozitu 🙄 a stale vacsi pocit, ze to nepojde ☹ ze bude chcet obvodny doporucenie mojej koznej,ktora je zasadne proti 🤐
ja som od tej nervozity upratala cele podkrovie, zmyla podlahy aj kupelne, schodisko....varit budem zemiakovu kasu a rybie file udusim so zampionami 😉 a rajcinova polievka je uz hotova 😝

zuzla2
29. okt 2009

ahojte...
ja dnes nemam co robit..navarene je, ozehlene je a upratovanie pocka 😀
dad drzim palce...hlavne sa nedaj 😎

lenca13
29. okt 2009

Ja som bola doobeda s Radkou v meste kupit na plavecky okuliare ze 10€ 😖,este som ju bola dat aj odfotit sem tam ked ideme autobusom tak musi mat preukazku
Inak dnes sa mi nechcelo varit polievku sme mali tak som Romcu poslala kupit vianocku a spravila som im na to puding 😉
Poobede idem kozmeticke tam sa tesim ze s trochu zrelaxujem 🙂
Dad cakam na info od teba 😕

dadulik
29. okt 2009

no baby nic moc 😖
musim to ist predsa len konzultovat s tou svojou koznou, ak by suhlasila s ambulantnym pichanim, tak obvodak je ochotny, lenze podla mna ona suhlasit nebude, minuly rok sa zretelne k tomu vyjadrila 😠
najhorsie je, ze som za nou chcela cestovat hned v pondelok, ale ani za svet sa jej nemozem dovolat, mobil vypnuty, pevnu neberie.... 🙄

sticker
autor
29. okt 2009

Leni ja že ste už u vašich 🙂
Dad nerozumiem aký má tá doktorka problém, aby ti to pichal tvoj doktor 😠 . Normálne by som sa na ňu sťažovala! Príp. sa jej na rovinu opýtala, v čom vidí problém a či čaká niečo do vrecka a že na ňu dáš sťažnosť! Bože veď to nie je len tak!!!! Alebo má peniaze zato, koľko ľudí pošle do nemocnice? 😠 😒

dadulik
29. okt 2009

asi tak jani, oni potrebuju vykazovat aj urcitu cinnost a zaplnit lozka, chapes ☹
kebyze aspon ten poondiaty telefon dvihne 😠

lenca13
29. okt 2009

Jani nie este sme doma pojdeme az poobede.som objednana tej kozmeticke tak aj preto idem az neskor 😉
Dad to je sila s tymi doktormi 😖

sticker
autor
29. okt 2009

Ja premýšľam, že idem s malými von. Keďže dnes vstávali pred pol ôsmou, nehrozí aby Jul spala 🙄 😝 . Nechávam ju schválne len tak, či sa aj sama vypýta, ale nič. Behá a vymýšľa. Tak možno večer zaspí skôr, aj keď ja ani nechcem aby skôr zaspávala, veď chodí spať o štvrť na osem 😀

dadulik
29. okt 2009

😲 dnes je slaba ucast veru 😒
ja som tu mala poobede svagrovu s malou, potom sme sa s ocinkom boli prejst uz potme v lesiku 😅 teraz som narychlo upiekla lekvarove buchty a este periem tmave 😝

julca80
29. okt 2009

zdravim vas zienky moje 🙂
Ja som si bola pred chvilou na hodku zacvicit (hned mam zo seba lepsi pocit 😅 ) a rychlo ulozila malu.
Co ste dnes porabali vy?

sticker
autor
29. okt 2009

Nešiel mi konisko doteraz 😒
Julik Ty stíhaš ešte aj cvičiť? 😕 A to aj vládzeš? 😅 🙂

julca80
29. okt 2009

Jani, ved som do toho dokopavala mesiac. 😅 😝

sticker
autor
29. okt 2009

A čo chodíš cvičiť?

julca80
29. okt 2009

robili sme trocha posilovacky a potom take "hopsanie"-tancovacky 😀

julca80
29. okt 2009

teda hovorim za seba 😀

dadulik
29. okt 2009

juli, aerobik hovoris 😀
mne tiez blbol kon 😖
doordinujem a pojdem drichmat, lebo sotva udrzim oci otvorene, taka som cely den unavena 🙄

sticker
autor
29. okt 2009

Hopsanie mohlo byť fajn 😀 😀
Na mňa niečo lezie, ale som to aj čakala. Maminka chorá, prababina chorá, malé soplia o dušu.... Dala som si šumivý aspirin a ešte by som si chcela dať theraflu, len neviem, či môžem po aspirine, teda kedy môžem najskôr.
Hrôza. Už nech sa počasie ustáli a nie stále zmeny 😒

julca80
29. okt 2009

dad, ani nie aerobik, skor take mini choreografie, proste take mini hopsanie 😀

julca80
29. okt 2009

Jani, no neviem, asi by som si nedavala po sebe hned aspirin a teraflu. Najskor asi po 4 hodinach.

julca80
29. okt 2009

idem este k telke a potom do postele, dobruuuu........ 😉

dadulik
30. okt 2009

dobre ranko 😅 v poslednej dobe skoro stale prva ? 😕
mala ma zvysenu teplotu 😖 takze som jej dala nurofen, a uvidime, co to bude, ci sa to len nedorezavaju stolicky 🙄

sticker
autor
30. okt 2009

Ahojte. My sme spali konečne skoro do siedmej. Ako sme dali malej postieľku naopak tak sa mi zdá, že spí lepšie 🙂 . Akurát teda na obed spať nechce...
Dad ja som práve dva dni dozadu premýšľala, či ešte nejaké stoličky im nepôjdu... Sa mi zdalo, akoby dolu vzadu mala Julka také zväčšené. Ale už by nemali byť ďalšie stoličky, nie? Až na stály chrup.... Normálne neviem 😅