Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
30. okt 2009

jani, ale moja mala ma zatial len tie prve stolicky, jej chybaju tie posledne 4, ale u spodnych dvoch ma uz po dva spice vonku 😉

denisse
30. okt 2009

caute zienky ... tak my sme od stredy svokrovcov ... a nejak nie je cas sa prihlasit 😀
robila som vcera venceky, dnes ideme na hroby ...

v stredu nela pojedla vsetko, co jej prislo do cesty a v noci dve hodiny zvracala, este vcera doobeda sa stazovala na bolest, ale po obednom spanku uz bola ok, tak sme boli v aquaparku, hrozne sa jej tam pacilo .. svokra ma volne vstupenky z prace ... a ked sme vysli z bazena, tak nela bola taka strasne hladna, ze by snad zjedla aj mna ... no ale dostala len suchu stravu: rohlik, piskoty, bebe ... dnes v noci uz spala v pohode, tak snad to ani nebola viroza, len prejedenie ...

denisse
30. okt 2009

nela ma uz daaaaavno vsetky stolicky ... takze ja uz nic na zuby nezvalim, ked jej nieco je 😅

dadulik
30. okt 2009

deni, boze ☹ zeby sa tak prejedla nelka ? 😅
tak snad uz dnes bude ok 😉

dadulik
30. okt 2009

tak som sa konecne dovolala tej doktorke 😝 ona na mna v telefone, ze co tam chcem ist lezat ???? 😲 ked mam male dieta 😕 hned vedela, ze som to ja 😝
tak jej hovorim o obvodakovi, ze potrebuje len ten suhlas, tak ze to hned napise, a v pondelok poobede sa pre to mame zastavit, necha to u sestriciek, lebo cestuje na 14 dni prec 😖 tak len dufam, ze sa tam zbytocne v pondelok neprezenieme a ze to tam necha ☹

dadulik
30. okt 2009

normalne ma jej reakcia prekvapila 😕 😕 😕 neratala som s tym, ale asi nema cas sa bavit "zbytocnymi pacientami", lebo ona je uz primar, a ked som sa jej predstavila, ze som vasa pacientka, tak ona ze ja som primar a primar uz pacientov nema 🤐 to mi vzdy povie, tak sa musim definovat, ze to som ja s tym coup de sabrom na tvari....a to uz hned viem, asi ma ma len jednu takuto 😢 😢 😢

sticker
autor
30. okt 2009

Uf Deni......nič príjemné to vrackanie 😖 . Ale aspoň že ste vedeli z čoho to bolo a je to už v poriadku 🙂
Len si to tam vychutnávajte a užívajte 🙂 My soplíkujeme, ale asi sa idem s nimi prejsť, to slniečko neskutočne láka. Aj keď je tam len nejakých 5 stupňov 😝 . Len kúsok na cintorín sa prejdeme a do obchodu.
Inak včera keď sme šli z cintorína mi Janka hovorí: "Maminka ja keď budem veľká, budem chodiť každý deň na hrob a nosiť Ti kvetinky." 😅 😀

sticker
autor
30. okt 2009

Dad vidíš, aspoň niečo ide "ľahko" 🙂 🙂 Toľko si sa stresovala a našťastie zbytočne 🙂 Niekedy ľudia dokážu prekvapiť, aj keď to nečakáme 🙂

dadulik
30. okt 2009

jani 😀 😀 😀 teda mala sa uz riadne pripravuje na svoju dospelost 😀 😀 😀 😀 ze budem ti nosit kvetinky, kokso 😝 😅
idem obliect malu aj seba, nasi pre nas pridu, ideme na cintorin do susednej dediny k dedkovcom, nech tam nemusim ist v nedelu s jarom zbytocne 😝
malej som nasadila aj hedelix a nasivin do nosa, horucku uz nema, ale sopli a sem tam pokasle, moje nervy, snad je to fakt len zo zubov 🙄

sticker
autor
30. okt 2009

No čo Dad...nech sa len pripravuje 😀 Ideme aj my na cintorín pozrieť si to tam keď je také krásne slniečko 🙂 Jul spať na obed nebude, keďže sme vstávali o siedmej a včera tiež nespala. Začínam si nato zvykať 🙄

dadulik
30. okt 2009

tak moje dieta spi uz pol hodinu, ale huhme, a chrapka, takze jej asi hlieny stekaju do hrdla 😖

sticker
autor
30. okt 2009

A moje dieťa nespí 😀 😀 Ale huhme aj tak 😀 😝 Musím sa priznať, že keď je doma Janka ani mi nevadí keď nespí. Nejako sa hrajú - zase nejaké vymyslené hry a keď sa jej opýtam, či ide spať tak povie nie. Ale aj tak ju odsávam, tak nech je hore.
Dorobila som palacinky, lebo maminka mala chuť. Ale ja som chcela robiť lečo so zemiakmi a malým s párkom. Asi si to aj spravím, lebo mám neskutočnú chuť na lečo. A ešte som vytiahla lístkové, tak budem zase sladké robiť 🙂

dadulik
30. okt 2009

baby, nebyt mna, tak asi zapadame prachom 😅 😀
ja som lauru zobrala do kocika a sli sme aspon do obchodu, ale teda asi sa z toho vykluje poriadna choroba ☹
a vonku riadne mrzne, brrrr, az mi hlava skoro odmrzla 😝

sticker
autor
30. okt 2009

Juj Dad, snáď neskončíte na pohotovosti 😒 ☹

denisse
30. okt 2009

dadu, esteze ta mame ... ja tu mam nejak furt co robit, teraz sme stahovali z nasej izby postielku a dali sme tam tie postele od nas z prahy a mame trojletisko 😀
neviem, co budeme robit tie dlhe vecery este pol roka ... nela ked nema program tak len kvika a pyta sa spat ... a ked sa dalo ist von, tak ten den nejak zbehol ... 😝

lenca13
30. okt 2009

Ahojte 😉 my sme doobeda sme boli na cintorine prechadzka cez celu dedinu,potom som pomahla trochu mame 😉
Ked sme u nasich tiez sa pyta timea len von ale poobede sme neboli,ale segra jej povytahovali hracky po neteri tak ma aspon zabavu 😀 😀 😀 a teraz prisiel dedo z roboty tak ho nenecha ani v klude najest 😀
Dad snad to nebude nic vazne 😕

sticker
autor
30. okt 2009

Ja som dopiekla štrúdlu a teda veľmi mi chutila. Minule nebola taká dobrá. Ale nos mám zavalený, tak sa teším keď dám malé do postele a budem len tak sedieť. Baby sa super hrali, až na ten výbuch čo ostal v izbe 😀

zuzla2
30. okt 2009

ahojte..
to sa nam,ale zas oxladilo 😒 my sme doobeda ani nesli von, aspon som zbezne upratala....poobede, ked mala vstala,sme isli busom za tatinom a hned aj na nakup...ale tak neviem no...ale vianoce su skoro az o 2mesiace 😀 tak neviem,ze co tolko ludi bolo 🤐
dadu hadam vam to prejde....

sticker
autor
30. okt 2009

Práve premýšľam, či ísť von. Susedky ma zavolali, ale ja teda neviem.... Je to iba tu vedľa baráku, ale... No dilema jak hrom 😅 😝 😀

dadulik
30. okt 2009

no jani, dufam, ze si uz vedla v baraku 😀 😀 😀
mala mi o pol siedmej zaspala po sediacky na rukach pri telke, cela horela, uz som ju ulozila do postele (hodinu mi tak na rukach spinkala, chudatko, som ju hladkala), pripravila som do termosky caj, nurofen aj cipky, ak by bolo v noci treba 🙄
tak ma caka krusna noc a asi aj vikend 😒

sticker
autor
30. okt 2009

Dad tu som 😀

dadulik
30. okt 2009

jani, preco si nesla 😕

sticker
autor
30. okt 2009

Bože ja neviem 😅

sticker
autor
30. okt 2009

Nechce sa mi obliekať, vyzerám desne a.....no neviem 😝

dadulik
30. okt 2009

ty nevies, ze taketo neplanovane akcie na rychlo su vzdy najlepsie ? 😀
idem na chvilu k tv, kym ma mala nezobudi, chuda, neviem, ako dlho vydrzi spinkat s tou teplotou ☹

dadulik
30. okt 2009

"sa mala"

sticker
autor
31. okt 2009

Ahojte 🙂
Dad ako je malej? Aj ste niečo naspali? Aspoň tá teplota keby nebola 😒
Ja som teda o pol deviatej šla a o polnoci prišla 🙂 Dala som si dvakrát varené červené vínko, ale teda ku koncu sa mi strašne zle dýchalo. A ráno o siedmej budíček 🙂 Ťažko sa nám bude vstávať do škôlky, lebo už si malé takto pekne zvykli potiahnuť do siedmej. A to Jul chodí najneskôr spať o pol ôsmej 🙂

dadulik
31. okt 2009

ahojte, no spali sme ako tak, mala s nami, trochu sa budila, teplotu mala do 37,7, teraz jej klesla, ale kasle ☹

dadulik
31. okt 2009

tak nas posuniem, ked uz si nemam s kym pokecat ☹
uvarila som spenat, mala je v celku ziva, na to ze je chora, a kukla som jej do puse, a pravda, su to stolicky, ma tam normalne kanale 🙄

sticker
autor
31. okt 2009

Dad a čo jej dávaš na kašeľ. Asi si to aj spomínalal, ale sa mi nechce čítať dozadu 😅 😝 . Janka šla po čase k babine a Jul mi tu tancuje pri superstar 🙂 Skúsim ju dnes uložiť, mohla by si pospať. Musím ísť dolu do baráku robiť službu, táááák sa mi nechce 🙄