Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
13. dec 2009

Ahojte 😉 tak Lucii vsetko naj k meninam hlavne vela zdravia.....
Ak mozem poradit,tak na kasel Promehtazin ale iba na noc,je to riadny oblbovak ale baby vzdy po nom dobre spia 😉 ,a je len na predpis

denisse
13. dec 2009

leni, tak k nicomu na predpis sa nedostanem ... kym jej nebude horsie, tak k dr zase nejdeme ...
tak si musim vystacit s tym, co sa da volne kupit ... nela spi, roman pozera "tlacharen" (ako nazyva nedelene politicke debaty) a ja idem na nakupy .. chcela by som svokre kupit cestovnu rychlovarnu konvicu, aby mala ked chodi na liecenie ... teraz si nosi spiralu 😀

lusinda2000
13. dec 2009

ahojte kočky, ďakujem za gratulácie,ste zlaté🙂

ja mám dieťa už od dvanástej preč,je s mojím bratom🙂
ale robila som si zatiaľ poriadky,umyla som si rámy na oknách,parapetné dosky, povysávala som,umyla som podlahy, upratala dedovi komplet izbu aj skriňu a urobila poriadky s vecami,ktoré nosí a ktoré nie🙂
takže na mňa už prichádza KONEČNE upratovacia mánia🙂
a ešte som troška dozdobila okná🙂

marodi, už aby ste boli zdravučké a mohli s v prípade napadnutia veľkej dávky snehu sánkovať🙂

denisse
13. dec 2009

tak som nakoniec tu konvicu nekupila .. mali len jeden typ, na 0,5l vody, ale sa mi zdala velka ... myslim, ze je to uplne zbytocna vekost .. na doma mala a na cesty na zbalenie velka ... hladam nieco male kompaktne, co sa cloveku chce a podari zbalit do kufra a nezaberie hafo mieste ... tak som pokupila aspon dajaku kozmetiku a bylinkove sirupy pre babicku ...

dadulik
13. dec 2009

pomooooooooooc, baby rychlo hodte recept na ten bailys, uz sa mi varia salka 😅 kolko toho pudingu ? z pol litra ci litra ??????? a rumu tiez pol litra ???
zuzi, haloooo 😅

dadulik
13. dec 2009

uz som to nasla 😝

dadulik
13. dec 2009

zeny, sak ale necumte tolko na tu superstar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
13. dec 2009

A čumíme, čumíme Dad 😀 😀

sticker
autor
13. dec 2009

Normálne sme s mm tak unesení z Martina, že sme mu obaja poslali hlas 😅 😝 . A sme sa zhodli, že jeho cdčko si určite kúpime 😵 Neskutočne krásne spieva, áááááááááách 🙂
A pôjdem spať hneď po SS, Jul zase kašle a tak budem v strehu 🙄 ☹

denisse
13. dec 2009

jani, aj mne sa velmi paci, ako ten martin spieva, ale nejak mi nie je sympaticky ... on sa s tym talentom urcite nestrati, aj keby nevyhral ... tu vyhru by som viac priala smajdovi 😀

sticker
autor
14. dec 2009

Ránko prajem 🙂 Som hore od piatej 😒 . Nedalo sa mi spať kvôli tej platničke, hnusne ma bolí noha, tŕpne mi... Tak som radšej vstala.
Pôjdem dať ten kalendár konečne spraviť. V sobotu som tam bola a jedna fotka im nešla načítať. Prídem domov a išlo to bez problémov. Tak dnes beriem aj cdčko aj na kľúčiku to pre istotu vezmem. A povedal, že mi to spraví na počkanie, jáj kiežby 🙂
MM bude doma s malými. A Jul celkom dobre v noci. Síce vstala už o pol siedmej, ale dnes mi to nevadilo 🙂

sticker
autor
14. dec 2009

Inak Deni, Martin mi povahovo pripomína mm 😅 😝 . Vie sa aj zabaviť, ale nejako pred ľuďmi to nedáva najavo Neviem taký pocit mám z neho. 🙂

dadulik
14. dec 2009

dobre ranko, moje dieta bola tuto noc milosrdne, a zobudilo sa az o siestej na caj, a potom vstavala az o siedmej 🙂
mne sa tam uz teraz pacia v SS vsetci traja, fakt neviem, kto dnes vypadne 😒 ale podla mna chodur so smajdom sa nestratia, aj keby nevyhrali, takze by som to vitazstvo dala monike 😎

lenca13
14. dec 2009

Dobre ranko 😉 tiez sme pozerali SS
Timea vstavala len ppred chvilou,ale o polnoci sa zobudila a pytala sa do spalne 😖
Ja idem varit,a treba ist aj do obchodu,dnes tiez ide mm konecne pre kalendare

denisse
14. dec 2009

caute ... 😉
tak nela kasle ako tuberak 😠 az mi jej je luto, jak nemoze poriadne odkaslat ... ale je to vlhky kasel, pocujem ako jej to tam chrci a odkasliava .. urcite su to hlieny z nosa, odsat jej ide len z jednej dierky ....
tak davam stoptussin .. vcera som kupila ...

dadulik
14. dec 2009

ach jo deni ☹ na slak trafenie, co ☹
ja mam uz metrovy kolac v rure 🙂
my tiez potrebujeme ist do obchodu, jaro chce ist kupit aj elektr.radiator do garaze, lebo minulu zimu nam tam v stene praskla vodovodna trubka 😒 tak, aby to tam zase nepremrzlo 😖

denisse
14. dec 2009

jani, inak aj roman je taky podobny .. pred cudzimi ludmi sa hanbi a aj ked to tak vobec nevyzera, tak je to velmi zabavny clovek 😅
mne na martinovi vadi nieco ine ... asi to, ze aj napriek tejto na pohlad trosku introvertnej povahe je taky suveren a pride mi, ze s tou vyhrou od zaciatku pocita ... ale to je len moj pocit z neho ... 😉

ale aj ja som zvedava, kto dnes vypadne ... dad, bojim sa, ze prave monika ... lebo chodur je favorit a smajda sa paci spuuuste mladych dievcat ... 🙂

denisse
14. dec 2009

tak nela pozera krtka, neviem, ci poznate taky diel, ako idu s myskou na diskoteku a cestou im vbehne pod auto zabka, tak havaruju, krtko sa lieci a na zaver je ok a konecne idu na to disco ... tak to prave skoncilo a nela mi hovori "aj ja chcem ist na nejaku diskoteku" 😀
tak si dnes asi spravime disco doma, kedze nikam nemozeme ... 😝

lusinda2000
14. dec 2009

čaute kočky🙂

nelinka musí byť suprová,keď už túži po diskotéke🙂

ja som včera nepozerala SS,ale chodúr sa mi vôbec nepáči....je hrozný,jeho vystúpenia ľudí nepobaví,netancuje,len si to odspieva a hotovo...a taktiež mám naňho taký istý názor ako deni,že mi pripadá,že s výhrou počíta....
a tuším ste premenovali dominiku na moniku🙂
a tiež tipujem,že dnes vypadne dominika stará,no nemusela by☹
podľa mňa by mal ísť chodúr....
no kočky,máme rozdielne názory,ale nemôžem zato,že mi je taký nesympatický už od samého začiatku☹
no a šmajdu nemusím ani spomínať,ten to vie roztočiť na pódiu🙂zlatý🙂

zajtra ideme k zubárke-bleee,bojím,bojím....ale asi urobí iba prehliadku,lebo má toho veľa🙂
kočky,čo vás výde ten kalendár?to ste dali normálne robiť do fota?

denisse
14. dec 2009

veru, ja som si to ani nevsimla .. dad napisala monika a ja som zopakovala bez povsimnutia 😀

lenca13
14. dec 2009

deni u nas je oblubeny tiez krtko,ale ta cast kde je o tej kvetinke,tiez neviem ako sa vola tusim chlachomila 😀
Timea teraz pozera na pocitaci pesnicky,vie celu mandarinku darinku a indiana 😉
Ja som volala dokine, ze je nam lepsie mozeme ist aj von ale len na chvilu 😉
U nas leti smajda uz aj plagaty su v detskej nalepene 😀
Lusi,mm daval robit do pardonu dva za 18€,len musi ist pre ne do TN,no a v meste su pre nas dost drahe,kedze ich potrebujem viac
Janka dava tusim robit za 12€

dadulik
14. dec 2009

😀 😀 😀 jasne, premenovala som chuda dominiku 😀 😀 😀 ale sak vieme, o kom sa bavime 😉
ja by som tiez chcela, aby vypadol dnes chodur, ale to si nedovolia, maju to od zac. premyslene, finale musi byt ceskoslovenske, takze dnes pojde bohuzial jeden zo slovakov ☹

zuzla2
14. dec 2009

ahojte....
dako nic nestiham toho roku...cez vikendos sme boli neplanovane u babkovcov...konecne sme sa vsetci rozumne dohodli a tohto roku mala sice nedostane vela darcekov,resp. take, ktore si myslime my,ze sa s nimi pohra...ale radsej jej prispeju na postel..tak som rada 😵
vidim,ze sa bavite o superstar...tak pre mna Chodur veru tiez nie je superstar...spievat vie..to mu isto neberiem..lebo spieva fakt krasne...ale to je vsetko 😒 Dominika sa mi dlho pacila,ale teraz asi budem ako pubertiacka s mm,ale pre nas je superstar Miro Smajda..teda pre mm bol od zaciatku,aj ked nepodaval az take vykony ako teraz 😔 navyse ja osobne..kebyze mam ist na koncert,tak isto radsej na Smajdov,ktoreho spev mozno nie je az taky ako ostatnych,ale na podiu to vie fantasticky roztocit...dnes podla mna tiez vypadne Dominika...finale uz musi byt ceskoslovenske..kazdopadne nech vypadne kto xce, nex vyhraje kto xce...vsetci su i tak dobri 😀 😀 😀

a inac mm je tiez taky ako u stickerovcov a denissovcov 😀 😀 pred cudzimi dost tichy, pred tymi co uz pozna je taky ako je...aj ked tiez by som povedala,ze pri mne sa viacej otukal,ze uz aj pred tymi cudzimi sa troxa inac sprava ako inokedy 😀 😀 😀

zuzla2
14. dec 2009

jaaaaj..a jasne...vsetkym chorym skore uzdravenie a Lusi vsetko naj k meninam a uz aj takto dopredu potom k narodeninam 😀 😀

lenca13
14. dec 2009

My sme v obchode a je tam riadna zima,polievku mam uvarenu a spravim kuraci perkelt 😉
Zuzi tak mala bude mat pekny darcek a hlavne prakticky 🙂

denisse
14. dec 2009

tak my sme naobedovane, nelu som ulozila, dufam, ze zaspi a ja idem robit do prace ... uz sa tesim na koniec tyzdna, ze ma cakaju dva tyzdne dovolenky, lebo teraz akosi nevladzem ... a verim, ze v januari sa mi vratia sily, ked prejde ten prvy trimester ...

dadulik
14. dec 2009

ja robim metrovy rez 😝 dieta odmieta spat, este skusam chvilu 😒

lenca13
14. dec 2009

Timea spi,ja som pozehlil,a pojdem si asi lahnut boli ma hlava 😖

sticker
autor
14. dec 2009

Ahojte 🙂
Luci nakoniec som za dva kalendáre platila 18,77€, potešili ma 🙂 Aj keď s kvalitou nie som až tak spokojná - mne sa zdá byť trochu do žlta...ale kamarátka mi povedala, že som moc prísna 😅 😀 Inak je to super a dúfam, že sa bude páčiť 🙂
Bola som aj v kníhkupectve - nechala som tam skoro 26juráčov. Maminke dve knižky, ocinovi jednu a jednu aj s cdčkom pre Janku. Ja neviem, ale ak aj niečo kúpim je to pre Janku 😒 Pre Jul vôbec neviem... ☹
Na námestí je pár stánkov, tak som kúpila oblátky a trubičky a malým medovníkových snehuliačikov 🙂
Deni že koniec prvého trimestra...veď len teraz si začala. To zase pôjde všetko tak rýchlo, keď sa ti budú týždne meniť v pase 🙂

dadulik
14. dec 2009

tak dieta spi skoro hodinu, idem pokrajat ten metrovy 😝
hodila som nejake foto na FB z toho mojho pecenia tohtorocneho 😀