Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
23. dec 2009

ryzu do kapustnice 😕 😕 😕 😀 hovorim, sposobov milion 😀 😀 😀

dadulik
23. dec 2009

no u nas spia vsetci okrem mna 😀 a vonku zrazu zostala strasna tma 😖 😲 tak neviem, ci ide zase prsat, alebo co 😒
no budem to musiet ist za pol hodinu pobudit, aby sme sa stihli vychystat na tu navstevu 🙂

lenca13
23. dec 2009

Timea sa uz zobudila,dnes spala malo ale dufam ze pojde spat vecer skor a nie ako posledne dni ked este o 21,30 vykrikuje 😖
Dad tak si uzi navstevu,aj baby dostanu lego od svagrinej 😉 aspon bude dalsie do zbierky

lenca13
23. dec 2009

Kapustnica navarena,a mm je stale v praci 😖

mirela40
23. dec 2009

sikulka ,dokedy jarko robi?

lenca13
23. dec 2009

To teda neviem,dufam ze len do 18,00 😉

denisse
23. dec 2009

ahojte ... tak my sme naspat u svokrovcov .. a huraaa ... hematom sa skoro uplne vstrebal, uz tam mam len malicky zvysok, drobec je zivotaschopny a ok 😅

lenca13
23. dec 2009

Deni super spravy,a este ti byva tak zle 😕

zuzla2
23. dec 2009

deni super...
lenci mne moj dnes dosiel o cosi skor, tak sme poupratovali co bolo treba a uz si teraz len sedim...este som stihla aj upiect bobalky (po slovensky opekance) 😀 😀 bodlo by mi dat este na jeden kolac polevu,ale to sa mi uz nexce...tak asi az zajtra... 😎

dadulik
23. dec 2009

deni, dobra sprava na vianoce 😉
my sme dorazili pred hodinou z navstevy, mala uz spi, tak ideme odpocivat 😎

jaduska
23. dec 2009

Ahojte dievčence....nejako sem nestíham ani zájsť, bola som na "výlet" u ségry, lebo aj Jany musel ísť na kontrolu k ich doktorke do Levíc, tak som ho bola zaviesť, trošku som si užila rýchlu jazdu na diaľnici, ale za dva dni som najazdila 700 km, tak som bola včera dobitá ako malé mača.....

Zajtra asi nebudem mať čas napísať, tak Vám prajem všetkým kráááááááásne Vianoce, plné lásky, šťastia, pokoja a splnených želaní...

sticker
autor
24. dec 2009

Ahojte 🙂
Deni teším sa s tebou 😵 . Snáď Ti už ani toľko zle nebude a budeš si užívať tehotenstvo 🙂
Ja som sa včera vôbec sem nedostala lebo..........mm zase priviezol stromček 😝 😀 . Ešte väčší ako minulý rok.... popri tom som varila kapustnicu a robila šalát a do jedenástej som potom balila darčeky.
Teraz prezlečiem postele, dorobím šalát a budem trochu aj oddychovať.
Včera bol najhorší deň čo sa týka bolesti 🙄 😔 . Neskutočne ma to bolelo, večer som až revala od bolesti. Mám taký pocit, že to lepšie ani nebude a naozaj len tá operácia..ale to kým bude 🙄
Dani aj Tebe krásne sviatky, plné pohody a lásky a krásnych hviezdičiek v detských očiach 😵 . Nato sa teším najviac 🙂 A vlastne to prajem všetkým vám tu 😵

dadulik
24. dec 2009

Stastne a vesele vianoce ! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sticker
autor
24. dec 2009

Aj Tebe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

denisse
24. dec 2009

Krasne sviatocne rano vam vsetkym prajem ...
A uzivajte si dnesny den v pohode a radosti, uzite si detskych rozziarenych ociciek 😅

sasa80
24. dec 2009

Ahojte, prajem vam krasne prezitie vianocnych sviatkov 😉 a vela, vela darcekov 😀

zuzla2
24. dec 2009

Letí k Tebe darček z neba,
je v ňom všetko čo ti treba,
šťastie pokoj láska neha,
ježiško má rad aj teba,
každú slznú kvapôčku,
premení ti na vločku!
Pekné Vianoce praju zuzlovci 😀

ja uz iba obalim rybu a mozem vysedavat 😀

lenca13
24. dec 2009

Ahojte 🙂
Stastne a vesele vianocne sviatky...

Stromcek ozdobeny,salat hotovy,file obalene,a mozeme pozerat rozpravky 😀 😀 😀

lusinda2000
24. dec 2009

kočky ahojte, ja len na skok,lebo nestíham,malá od včera noci horúčkuje,včera sme boli u doktorky,má antibiotiká,má troškla chytené hrdielko a preháňa ju,tak je nervózna a potrebuje stále spoločnosť.

prišla som vám všetkým zapriať krásne prežitie vianočných sviatkov,hlavne rodinnej pohodičky aby bolo dostatok🙂
a našim všetkým slniečkam prajem bohatého ježiška🙂

lusinda2000
24. dec 2009

posuniem nás troška🙂

dadulik
24. dec 2009

😀 kapor straveny, kost nezabehla, jaro prezraty do omdlenia, dieta spokojne spi unavene neskutocnym mnozstvom darcekov 😵

dadulik
25. dec 2009

dobre ranko 😅 u nas leje celu noc ☹

lenca13
25. dec 2009

Ahojte my sme u nasich,so segrou trochu popijame 🙂
Timea dala dudku Jeziskovi 😵 😵 😵
Aj u nas prsalo,ale teraz prestalo,je neskutocne teplo 😖

jaduska
26. dec 2009

ahojte....
aj u nás sa riadne oteplilo, vonku je normálne jar....

lusi - Chiarka nech sa rýchlo uzdraví, aspoň jej tú chorobu trošku spríjemnili darečky....

U nás je stále živo, máme tu aj sestrinu najmladšiu, je o 9 mesiacov staršia od Boby, tak je občas veselo. Štedrý večer bol super, Boba bola úžasná, ako to prežívala, že odkiaľ sú tie darčeky. Ale najviac sa hrá s Olivkinými hračkami, asi im to na ďalšie Vianoce nebudeme deliť, ale normálne dáme všetky hračky pre všetky tri spoločne 😀

Januľka - ty sa drž, nech tie bolesti trošku ustúpia, aby si si užila aspoň Silvestra a neboj, nový rok bude lepší - dáš si to do poriadku a bude fajn.... 😵

sticker
autor
26. dec 2009

Idem nás aj ja trochu vytiahnuť hore 🙂
Sviatky sú nádherné, baby boli perfektné - Jaja kozmickou rýchlosťou vyberala darček za darčekom a bolo jej jedno, čo tam je 😀 . Julka ako rozbalila magnetickú tabuľku tak už nič viac nepotrebovala - stále nám ju ukazovala - aha ja mám tabulu 😵 .
A inak budúce Vianoce nepečiem - zjedli sem večeru, šli rozbaľovať darčeky a keď už baby spali vravím mm, že nikto si nevzal nič zo stola - ani ovocie, ani sladkosti. Keď som bývala u našich, tak sme vždy vládali ešte aj po večeri jesť a teraz... Až teraz som načala trubičky, ale včera som robila bebe koláč, lebo už smotany končili so zárukou, tak ten sa ale míňa 🙂
Včera sme sa aj boli prejsť - naozaj ako jar to vyzeralo vonku.
Luci - Chiarka sa drží celý rok a takto na sviatky ochorie, to je mi ľúto, ale snáď už jej je lepšie a aspoň trochu vnímala tú krásu okolo seba 😵
A moja platnička...hrôza 😔 Nohu od členku dole si pomaly prestávam cítiť a tak ma chytá panika, aby som náhodou neostala na vozíčku 😔 . Ja viem, asi mi šibe, ale tak človeka napadne už všetko. A k MUDr. idem až 7 alebo 8 januára - to si neviem predstaviť ako dovtedy vydržím. A až potom pôjdem do nemocnice do ktorej ma pošle 😒
Dani túto noc sa mi o Tebe snívalo - bola to iba chvíľka - že si mi telefonovala, ale aj som ťa videla 🙂
Idem sa zvaliť pred telku - je Barbie 😀 😝

sticker
autor
26. dec 2009

Ešte sme včera boli u našich a tam ďalšia kopa darčekov - dostali aj takých veľkých plyšových psíkov - sú vyšší od Julky 🙂 No a Jaja bicykel, prvých pár sekúnd len nemo naň pozerala a nechápala, čo tam ten bicykel robí 😀 .
A Jul keď zbadala tých psíkov na zemi, tak sa sekla, mierne cúvla a prvé čo sa opýtala bolo - A nekúše havo? 😀 😵 . Ale naozaj vyzerajú ako živí 🙂
A kalendár sa veľmi páčil. Maminka si najprv myslela, že to je nejaký taký obyčajný kalendár a otáčala stránky a prišla na február a tam je iba Julka a hovorí - Toto dieťa vyzerá ako Julka.... Potom sa na chvíľu sekla a že Veď to je Julka 😀 😀 😀 😀 Tak som rada, že to stálo zato 🙂

dadulik
26. dec 2009

ahojte, u nas su vianoce velmi, velmi zaujimave 🙄 na stedry den sa nam pokazilo auto, vcera nam na notasi odisla napalovacka, dnes som vytopila kupelnu prackou 😖 😀 no ale to neni nic oproti svagrinej, tej sa dnes podarilo podpalit kuchynu, nechala na sporaku rozpalit mast a isla vesat pradlo, zevraj je to tam ako po vybuchu, svokrovci tam isli, tak neviem este podrobnosti. 😕 no ked sa dari, tak sa dari 😒
ale inak pohoda, mala dostala straaaaaaaasne moc darcekov, zo vsetkeho sa velmi tesi 😎
zajtra cakame este jednu velku navstevu a vecer pojdeme este k segre na chalupu a uz by mal byt trochu aj klud 😝 a tiez buduce vianoce tolko nepeciem 😠 vsetci su prezrati, tak vacsinu sa len ja tym ladujem 😝

lusinda2000
27. dec 2009

kočky,dobré ránko a zároveň nás posúvam🙂

idem variť,potom sa tu stavím,snáď🙂

denisse
27. dec 2009

ahojte zienky ...
ja sa na pocitaci velmi nevyskytujem, lebo mi je z toho zle 😝
inak je mi zle uz "len" k veceru a vecer, tak sa to snad zlepsuje ...

dudky sme odovzdali jeziskovi a dosledkom toho je, ze nespime cez den 😒
este prvy den zaspala pekne bez dudy aj na obed, ale potom uz nie ... vecer ju este pred spanim pyta, ale je to len taky pokus, vie, ze ich nemame, len to tak skusa 😀 a v noci spi pekne ... trosku ma mrzi ten poobedny spanok, neviem, jak to bude s mojou robotou, ked uz vobec nebude spat .. este trosku dufam, ze doma sa to nejak vrati do povodnych kolaji a zase bude spat ...

tak sa majte pekne, uzivajte este sviatocnu atmosferu, o chvilu je tu januar a uz len dlhe cakanie na jar 😀

dadulik
27. dec 2009

ahojte, u nas crazy vianoce pokracuju 😖
svagrova, co doletela z londyna, sa nepohodla vcera so svokrom (svojim otcom) a je az do utorka u nas, tak vcera vecer narychlo chystat spanie, jedlo... 🙄 a este som sa zobudila chora, hrdlo a hlava mi ide rozletiet a to o hodinu cakame navstevu ☹