Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
3. feb 2010

Dobre ranko 😉 tak sneh pada a pada 🙂
Tiez musim varit,idem spravit zeleninovu polievku aj ked Timea pyta stale slizikovu 😀 ,vytiahla som z mrazaku maso a knedlu tak spravim dajaky rychly gulas
Pojdem sa prejst s Timeu aspon do obchodu,aj ked rozmyslam ci sa mi ju oplati na ten kusok obliekat 😕
Jani ona sa tesi,no ale urcite to nebude take jednoduche ako pri Radke 😖
Vcera bol s nou mm vonku a hovori ze chce ist hopi,tak mm jej hovori ze ved za chvilu ide do skolky tak tam ju ucitelky nebudu brat na ruky,tak povedala ze ona ide az v marci 😀 😀 😀
Nema problem niekde ostat,ale ked nema naladu tak sa s nikym nerozprava 😖

sticker
autor
3. feb 2010

Leni no tak bude sedieť ako Nelinka, prinajhoršom 😒 . A do ktorej pôjde triedy, prvý pavilón? A potom od septembra by ju dali normálne do tretieho, kam by mala ísť aj Jul? Ešte ti písnem ipčko.

zuzla2
3. feb 2010

ahojte...
tak konecne som si nasla cas aj mk 😝 posledne dni sa blaznime po vonku,kedze sme sa dozili aj my snehu 😀 cez vikend sme boli u nasich, ale v nedelu domov bola cesta katastrofalna...som mala srdce,az viete kde...teraz zase zacalo dobre primrzat,tak by sa ten sneh mal dlhsie udrzat..lebo u nas teda uz nesnezi 😕
vcera som bola u zubarky..uz len na cistenie kamena..reku posledny krat...a ona mi povie,nex sa este zastavim o 3tyzdne,ze sa jej zda,ze mam paradontitidu..no super tak to potesi 😒
ja druhe mam,len polievka by bodla..no netusim aku...vcera sme dojedli paradajkovu..zeleninovu bola v piatok...uz ma to prestava bavit vymyslat..mam pocit,ze varim vzdy dookola 😔 😖
inac dadu...som si minule spomenula,ze ty si xcela nejakyx viac stranok,co sa tyka hladania prace...tak tu najdes zopar....http://www.upsvarpo.sk/upsvarpo2/index.php?id1=175

lenca13
3. feb 2010

Zuzi no vitaj 🙂 🙂 🙂 aj unas je teda riadna metelica
Jani ide do prveho,a dufam ze tam aj ostane,aspon budem za to bojovat,ale ved minule bola riaditelka velmi mila 😉

zuzla2
3. feb 2010

no tu to fakt uz viazne 😒

lenca13
3. feb 2010

Baby a stretko tento rok co 😕 😕 😕 😕 😕 ,ved minuly rok sme mali tusim aj volaco dohodnute o takomto case

sticker
autor
3. feb 2010

Mne viazol celý program, vŕŕŕŕ....dala som si mozilu, že by mi aj farma lepšie bežala a tudle-nudle 😝 Starý dobrý explorer 🙂 Zuzi to aký program máš? Lebo zase keď mám explorer tak mi dosť aj reštartuje a je to pomalé.... 😒
No Leni a stretko...... je to vo hviezdach 😲

lenca13
3. feb 2010

Jani ved je vo hviezdach,len potom ked budeme chciet nahodou ist aby uz nebolo neskoro 😕

zuzla2
3. feb 2010

my a stretko: zalezi kde to bude a termin najneskor tak do polky maja 🤐 a samozrejme,aby to uz nebolo take drahe ako Bojnice...jasna vec,ze nas nezruinovali. 😎 ale kedze planujeme aj nieco ine,tak by nam to nevyxadzalo... 😔
Jani ja idem stale cez explorer...ked tak este mozes skusit operu...

sticker
autor
3. feb 2010

No tak z našej strany to moc ružovo nevidím.... Keďže neviem čo s robotou a reálne to vyzerá, že budem doma až do septembra, ale bez peňazí, tak neviem... Navyše musíme kúpiť Julke komplet izbu a to je vlastne jedna dovolenka 🙄 😔 A v máji platíme poistky a všetko okolo auta a to nie sú malé peniaze 😒 ☹

lenca13
3. feb 2010

My sme boli aspon v obchode 😉 ,stale pada poobede som chcela ist do mesta dokupit volaco krsniatkam v sobotu ideme na oslavu 😉 a na urad pre papier co potrebujeme mm k rocnemu zuctovaniu

sticker
autor
3. feb 2010

A kde je dnes Dad? 😕 Hádam ich tam nezasypalo.....ono to ani nemá význam odhrabávať....ja chcem ísť parkovacie miesto aspoň odhrabať, lebo mm nebude vedieť kam zaparkovať a hlavne ani sa tam poriadne nedostane, toľko napadalo... A maminka má zajtra dovolenku, tak neberiem ani Jul...to som rada, budem oveľa kľudnejšia a mm nech sa sám nudí v čakárni 😀

zuzla2
3. feb 2010

Jani a ty preco by si mala byt do septembra bez penazi??? to ja urcite budem,lebo cez prazdniny malu do skolky nedavam este...ale ved ty mas pracovny pomer,takze budes mat narok aj na podporu..sice bude o nieco nizsia ako je rodicovsky,ale vzdy lepsie ako dostavat 0 🙂
a to vy mate kupene parkovacie miesto?? lebo to ja by som musela odhrabat cele parkovisko..a aj to by neznamenalo,ze tam mm zaparkuje...tu su dost problemy s parkovanim a zas platit si na cely rok za tu sumu,tak dakujem neprosim 🤐

sticker
autor
3. feb 2010

Zuzi máme platené miesto.... Len dve autá od nás si už jeden odhrnul, no keďže tiež nevedel presne kde tak dosť to posunul celé teraz... Smerom k nám 😒

zuzla2
3. feb 2010

ta pocuj..to potom nie ste na tom az tak zle,ked si to dovolite platit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenca13
3. feb 2010

S Jarinom sme si uz vypili kavu,isiel odviezt Radku na plavanie a prihlasili sme ju aj na druhy polrok naucila sa tam plavat 😵 😵 😵
Do mesta nejdem,aj tak neviem dokedy su na urade skusim zavolat bratrancovej zene uz by tiez mala pracovat po MD len neviem ci ju zobrali naspat 😕
Jarino si zobral Timkinu lopatu tiez si ide odrhnut miesto na parkovanie 😀 😀 😀

dadulik
3. feb 2010

ahoooojte zeny moje 😀
nie, nezasypalo nas, hoci popadavalo aj dnes 😠 boli sme s malou u nasich od rana kocikom, a na spiatocnej ceste mi zaspala v kociku a drichmala hodinu a pol zababusena v overale a deka v tom kociku v izbe 😀 ja som si zatial spratala cele podkrovie, ved uz ani neviem, ake to je, upratovat pocas malej spanku 😝
zuzi, dik za link 😉
stretko !!!! ja som uz pred vianocami hodila sem rec, ale akosi ste sa ziadna nechytila 😖
my by sme urcite isli, ak by to bolo v tom maji, lebo od juna by som mala ist pracovat 😅 snad.... 🙄
cena, nam az tak nevadi, kludne moze byt ako aj bojnice, len horsie je to s tou vzdialenostou 😖 bojnice sa este dali zvladnut (dve a pol hodky) ale dalej uz nie ☹ hoci, ja som tu navrhla aj tu prahu 😅 a to je od nas cca 4 hod 😲 tak ale do prahy za deniskou by som to obetovala 😀
idem postavit do pekarne chlieb, a urobit na veceru omeletu, jaro pride vecer z prace 😉
jo a jani, ja taketo polozky ako boli napr. bojnice (co nas vyslo cca 5 tis sk, uz si presne nepamatam) ani neriesim, my zijeme uz rok z debetu na ucte, pritom sa snazime odkladat peniaze na ploty, ktore by sme chceli mimochodom do maja dat robit........a este milion veci, ale som rozhodnuta ist do toho stretka, ak by bola priatelna vzdialenost a bolo by to opat na tie dve noci 😉

dadulik
3. feb 2010

zase so mnou nekomunikujete 😢
ja som tym prispevkom chcela povedat len tolko, ze mi je jasne, ze ak by sme aj dala nejake stretko dokopy, tak uz ucast nebude taka hojna ako minuly rok, kedze vacsina z nas ide do prace, deti do skolky......
ale na druhej strane mna uz nebavi sa ochudobnovat o relax, oddych, prijemne chvilky, a pod., uz mi z tej rodicovskej sibe, monotonnost.....skratka kaslem na par tisic, hoci mi na nieco ine budu chybat 😔 ale zijem len raz a teraz, zajtra tu byt nemusim.....snad ste ma pochopili 😨 😅 mozno mi to este jaro ofrfle, ze kde chcem zobrat na to prachy, ale ja ho spracujem 😀 ved ani do bojnic sa mu dvakrat nechcelo a nakoniec bol velmi rad, ze sme sa vsetci zisli a spoznali 😎

jarinosk
3. feb 2010

uz som sa doslova dobil na parkovisko
Stickerka sa na mna vyprdla a neodhrnula (ten zbytok neplateneho parkoviska),tak ma musela nejaka mila pani aj potlacit.
teraz sa odtial vyhrabem az ked sa roztopi sneh
rano ma caka asi cesta do prace pesibusom

dadulik
3. feb 2010

jarko :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarinosk
3. feb 2010

ahoj cica,
ja s tebou komunikujem 🙂

lenca13
3. feb 2010

Dadulik plne s tebou suhlasim,pekne si to napisala ohladom toho stretka 😉 😉 😉 dufam ze sa dohodneme
Nas tiez cakaju vydavky Radkine prijimanie,treba jej doplatit skolu v prirode,ja len dufam ze ked pojdem do prace tak to urcite zvladneme 😉

zuzla2
3. feb 2010

jaro 😀 😀 😀 😀 😀
mm tak nemohol zaparkovat v nedelu..lopatu stale nemame,tak som len metlu priniesla..a i tak mal problem..uz som si myslela,ze ho budem tiez tlacit 😀 😀 a v pondelok preto pre istotu isiel do prace busom 😀
dadu pekne napisane...ja sa len obavam,ze sa nedohodneme na mieste..pretoze my zas odmietame ist dalej ako sme boli v Bojniciach..tam sme to mali 5hodin cesty 😒 takze tak...ale inac uplne vo vsetkom suhlasim..mm ani nad takym nemukne...len som sa ho uz zo 2x pytala,ze ci by siel a povedal,ze neni problem 😵 slusnost mi kaze sa ho opytat,kedze zaraba a zivi rodinu momentalne on 😔

mamonia
3. feb 2010
jarinosk
3. feb 2010

mamonia,
no no no 😠

zuzla2
3. feb 2010

mamonia vidim,ze sa cinis a "spamujes" aj ine temy 😠 zacina sa to tu s tou sutazou hmyrit 🙄

dadulik
3. feb 2010

ok zeny a chlape 😉
tak hodte nejake typy na to stretko 🙂
ja sa ani neodvazujem napisat, ze ja by som rada isla napr. do podhajskej 😅 ale privitam aj ine destinacie 😀
ta praha tiez neni na zahodenie, co vy na to ? ako daleko to mate ?

denisse
3. feb 2010

ahojte .. tak ja som bola vcera a dnes v praci, tak som na vas nemala velmi cas, ale zhruba som precitala 😀
co sa tyka stretka ...

v maji by sme sa aj my este dokotulali, ked budem ok 😉
urcite pojdeme do blavy za segrou, tak by sme si ten pobyt predlzili a prisli na stretko od piatku do nedele ... 😉
tym padom by sme boli radi, ak by to od blavy nebolo dalej ako do bojnic, skor blizsie .. kedze po stretku nas bude cakat cesta spat do prahy 🙂
takze ja som co sa tyka dialky, v tomto pripade partia s babami zo zapadu, aj ked som vychodniarka 😀
myslim, ze zalezi na tom, ako daleko budu ochotni prist zuzkovci a jaduskovci .... napadli ma napriklad senecka jazera, tam som nikdy nebola 😀

sticker
autor
4. feb 2010

Ahojte. tak som aj chcela ešte večer napísať, ale sa to tu tak nejako vyvinulo, že som sa k tomu nedostala 😝 .
Jarino - že sorry za neodpratané parkovisko 😀 Veď ty to pochopíš 🙂 Moja platnička ťa pozdravuje a že "nekdy příšte kámo" 😀.
Ja som teda bola s Jul odpratávať ten sneh...teda ja som odpratávala a Julka mi ho tam hádzala naspäť 😀 Jaja bola u deda, že ona nejde, tak si zbalila vecí ako na týždeň a šla 😀.
Inak Julka mi poobede začala vravieť, že ju bolí bruško, aj sa tak trošku krčila....dala som jej Hylak, šla na wcko a že už nebolí (lenže ona chcela ísť von, tak som nevedela, či neklame). Večer som o šiestej začala robiť od Zuzky tie zapekané palacinky, Jul bola stále taká divná a po sprchovaní som jej namerala 38 😒 . A samozrejme všade na jej tele vidím pupáky 🙄 . Mi hrabe z tých kiahní 😔 Tak sa toho bojím, ako čert kríža. Ale celú noc spala, teraz teplotu nemá. Ale asi pôjdem k MUDr. lebo kašle ako hrniec. Netuším či to jej iba tá nádcha prešla do kašla... Navyše mám ísť do toho TN, tak sa to trochu moce. Maminka by mi ich obe povarovala.
A ja sa tiež necítim najlepšie stále. Lenže som musela vysadiť jedny lieky, bez nich ma bolí platnička...Vyležať nachladnutie nemám kedy, keďže mm v robote a ja ležať aj tak nevydržím dlho... Už ma to štve, ale stále dokola to isté a neviem ako z toho von.

dadulik
4. feb 2010

ahojte, u nas sa vari kel 🙂
cakam svagrinu s malou, pojdeme na sane 🙂
deni, tiez by nam to vyhovovalo v blizkosti BA 😉 teraz rozmyslam, co okrem senickych jazier je v okoli😕