Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
4. feb 2010

Ahojte tak konecne sedim,Timea spi 😉
Doobeda sme isli na kontrolny vyter z hrdla,poslala nas na ORL tam nam doktorka odporucila vybrat nosne mandle,aj nas hned objednala do Tn na 15.2. ze nech to stihneme este pred skolkou 😖

BA nie je zly napad,ale zase treba brat ohlad aj na tych z vychodu 😕

dadulik
4. feb 2010

joj leni, tak nic prijemne s tymi mandlami 😖
jasne, ze treba brat ohlad na vsetkych, ale je to na figu, ked sme takto porozhadzovani po celom slovensku a este aj v cechach ☹ vlastne, vzdy sa najde niekto, komu sa "nezavdacis" 😒 vy z noveho mesta ste to mali napr. do tych bojnic takmer na skok, akoby sme mali my teraz tu BA, len vychodniari to maju vsetko od ruky, to je pravda 🙄

lenca13
4. feb 2010

Dad uz som raz prezila vyberanie mandli pri Radke,tak viem do coho ideme 😕
Zase my mame do BA na skok,mozno by sme skor dobehli na jeden den,a podla mna dajaky stred SK nie je zly napr.okolie Liptova

zuzla2
4. feb 2010

ahojte..o xvilu napisem,len sa musim najest..lebo doobeda sme boli v centre a vonku...a mala len predxvilou zaspala...

zuzla2
4. feb 2010

no takze k tomu stretku...
Bojnice su od nas cca 250km, Podhajska cca 310, Senecke jazera cca 400km, Blava cca 422 a Praha cca 600-650km...no a kedze si nemozeme dovolit vyskakovat az tak ako v Bojniciach, tak s nami nemozete pocitat...po dalsie je,ze tentokrat by to bolo iba na 3dni a to hadam usudite,ze pri tej dialke by sa nam ani tolko neoplatilo ist (hold nemozem za to,ze som sa narodila na opacnom konci republiky.. 😀😀😀) ale zas na druhu stranu...aj to je uspech,ze som nad niecim takym premyslala,pretoze pred rokom som este tvrdila,ze u nas tohto roku stretko isto hrozit nebude 😀
ono je mi jasne,ze Deni ta to ma vzdy a vsade najdalej..teda ak neratam Blavu..tam to ma asi blizsie ako my...ale tak...no este sa nevyjadrili Lusi, Julca a Jadus...mozno sa vam podari nieco zbuxat na tom zapadnom Slovensku 😉

denisse
4. feb 2010

caute ...
my cakame navstevu, tak len rychlo vam napisem k tomu stretku ... ja som nemyslela priamo blavu ... len som chcela povedat, ze na mna nemusite brat ohlad akoze som z prahy, ale co sa tyka stretka, tak som akoby z blavy 😀

takze to nemusi byt uplne blizko blavy ... ale zas nie az v presove, lebo tam sa nechystame ani kvoli nasim .. navyse v maji uz asi budem mat riadne brucho 😉

uvidime, ci najdeme nejake miesto, kde by sme sa stretli idealne vsetci, alebo aspon vacsina 😉 urcite stoji za to sa o to pokusit ... 😉

denisse
4. feb 2010

a este jedna vec ... podla mna ide hlavne o to, aby sme sa zase takmer po roku videli, takze co sa mna tyka, tak to nemusi byt v ziadne lukrativnej turistickej oblasti ... ved krasne je vselikde 😉
takze by ubytko nemuselo byt vobec drahe ...

zuzla2
4. feb 2010

no deni ved praveze v nasom pripade by to ubytko tohto roku drahe byt nemalo, pretoze budeme mat ine vydavky...ale tak ja uz mlcim 😀 😀 berte to radsej tak,ze my na stretko nejdeme a az by to bolo nieco zaujimave a prijatelne pre nas,tak vas mozno prekvapime 😀 😀 😀 😀

lenca13
4. feb 2010

Deni ved to ubytovanie nemusi byt drahe,da sa urcite najst aj lacnejsie co tak okolie Martina 😕

dadulik
4. feb 2010

baby, a co tak piestany ? alebo okolie, leni nevies, co tam je pekne ?

dadulik
4. feb 2010

zuzi, ved aj my mame napr. tu prahu 400 km ☹ bojnice sme mali 190 km 😉
tiez by nam vyhovovalo max. do 200 km, ale vravim, kazdemu nevyhovies 😒
a kebyze to je na tych seneckych jazerach, tak my tam mozme prist rano a vecer domov, tak to mame blizko 😀

lenca13
4. feb 2010

Dad Piestany su celkovo pekne mesto,je tam krasny park,vylet lodou...len treba pocitat s tym ze je tam drahsie ubytovanie predsa je to kupelne mesto a mozes prist aj k nam spat 😀 😀 😀 a pojdeme potom spolu do Piestan
Inak nam sa urcite neoplati ist na vikend do Piestan 😖

Mm zobral baby von isli stavat snehuliaka

zuzla2
4. feb 2010

dadu ved ja viem,ze nevyhovies...s tym treba ratat, tak isto aj s tym,ze nie kazdemu to musi vyjst..ale minuleho roku ak teda neratam Deni sme to mali najdalej..a tentokrat by sme to mali tiez..ale este omnoho dalej (teda neratam Jadus..ta to ma este o nejakych 30km dalej)...preto pisem,ze s nami nepocitajte a zariadte sa len vy baby zo zapadneho Slovenska..a ak Jadus bude xciet ist,tak sa k vam prida 😉

a Prahu som teda uplne vylucila...na 3dni ani nahodou...10hodin cesta tam, 10 spat..to sa nam fakt neoplati..len na cestu by sme dali dake 3t... 😒 a hlavne ked v septembri potrebujeme ist znova na STK (aj to rozmyslame,ze dame len auto svokrovi, nex on s nim ide)

lenca13
4. feb 2010

Jani ako si dopadla na MR 😕

dadulik
4. feb 2010

ved jasne zuzi 😉
pockame este na julik, mozno nieco navrhne, co nas nadchne 🙂
hoci, mna aj ten senec nadchyna 😀

lusinda2000
4. feb 2010

čaute kočky🙂

aká krásna téma sa tu rozoberá🙂stretková🙂
čo napísať?sama neviem,minulý rok som si to nechala ujsť/ja ťava hlúpa!!!/,takže tento rok pevne verím,že i napriek všetkým okolnostiam,ktoré má každá z nás,tak stretko by som chcela určite absolvovať...ak nie kvôli sebe ale aspoň kvôli malej...keď bude v partii toľkých detičiek v rovnakom veku,to bude pre ňu krááása🙂 a samozrejme,že by som vás konečne i ja lepšie spoznala🙂 ale po pravde,čo sa týka miesta,tak neviem,pretože je to ťažké,ako píše dad,nedá sa jednoducho každému vyhovieť,taktiež ako píše lenka,do piešťan na víkend sa nám neoplatí,nakoľko to máme na skok🙂 a sú tiež podľa mňa aj tak dosť drahé,a to nechceme niktorá z nás....
musíme asi niečo "pozgúnať" na mape a na nete🙂
jo a myslím,že jul bude mať nejakého tipa,aspoň dúfam🙂len aby sa ukázala...

dadulik
5. feb 2010

ahojte, tak laura na mna o siedmej kricala, ja ze uz je hore, ona umrncana, ze chce este spinkat, a ze jej mam doniest cajik 😕 no tak neviem, bola uplne otapena, este spi 😨 snad to nebude choroba, ale len unava, kedze vcera cez den zase nespala 😒
doobeda som mala v plane stretnut sa s kamoskou, ale vonku celu noc aj teraz strasne fuci, tak neviem 😖
uvarim narychlo zemiaky a udusim na zeleninke pangasa 😉

lenca13
5. feb 2010

Dobre ranko 😉 tak u nas je prijemne zatial nefuka
Dad snad je mala len unavena 😕
Tiez musim nieco navarit,len neviem co 😖
Inak ked som dala navrh k stretku,tak sa k tomu nikto nevyjadril radsej no coment 😠 😠 😠 😠 😠 😠

dadulik
5. feb 2010

leni, ako to myslis ze sa k tomu nikto nevyjadril ???? ja som sa vyjadrila 😀
baby, prave dosiel jaro z nocnej, mal nehodu, skoncil autom v priekope ☹ az mi je zle, ani dychat nemozem 😢
auto vyzera z vonku neposkodene, ale nieco sa tam posralo, lebo ze mu to hrkotalo, museli ho vytahovat, tak tu fuci, ze na cestach su zaveje, a stocilo ho to o 360 st. do protismeru a hodilo do priekopy 🙄 nastastie nikto prave nesiel, a prve auto co islo po tom bola nejaka avia, tak ho hned vytiahli, a to sa stalo asi 7 km uz od domu 😢

lenca13
5. feb 2010

Dad ved som tam dala ,ze okolie Martina 😉
Este ze sa mu nic nestalo,to ti verim ze si nemohla ani dychat 😕

sticker
autor
5. feb 2010

Bože Dad 😕 😕 😕 ☹ . Mal naozaj šťastie, že nešlo auto oproti 😔 . Tento stres keď chodí stále autom tak ďaleko, navyše po nočnej ti naozaj nezávidím 😔

dadulik
5. feb 2010

martin mame cca 200 km, tri hodiny cesty, teoreticky by to islo, ale neviem co tam je 😕
napadla ma este prievidza, povazska bystrica.....len museli by sme zistit, co je tam pekne na pozeranie 😀

sticker
autor
5. feb 2010

Ja sa nebudem moc vyjadrovať k stretku... ☹ . Budem to sledovať, čítať, potichu uvažovať a potom napíšem 😅 😀 Ešte sama neviem, čo bude s tou mojou platňou 😒 . Ale mne osobne by sa napr. veľmi páčili Nízke Tatry 😅 . Tam sa dá zohnať lacné ubytko.... Ale beriem, že Dadulikovci to majú ďaleko, zase pri PN alebo tak to má ďaleko Zuzka, Jaduška... 😒 ☹ Som zvedavá, či sa nejako dohodneme... Veľmi by som vás chcela vidieť...aj takú Lenku 😀 😀 Tú som nevidela ani nepamätám 😀 😀 😀
A mm by najradšej šiel do Prahy, samozrejme 😅 😀 Len netuším kde by sme nato vzali 😝 A malé chcú tiež ísť do Prahy - Julka k Deni a Janka k tej mojej spolužiačke 😀 😀

zuzla2
5. feb 2010

fuha Dad...neprijemne 😒 ale ako uz ut baby pisali,hlavna vec,ze sa nic nestalo...

sticker
autor
5. feb 2010

INak Leni dosť skorý termín na mandle vám dali.... 🙂

lenca13
5. feb 2010

Niekto jej tam vypdol,tak preto tak skoro 😉

sticker
autor
5. feb 2010

No Leni s tým vetrom - neviem ako tam u vás za rohom, ale tu už fučí 😒 . Hnusný vietor, ani nadýchnuť som sa nevedela 😝

lenca13
5. feb 2010

Jani,ale rano nefukalo 😀 😀 😀 teraz uz aj u nas fuka

sticker
autor
5. feb 2010

Veď hej 😀 😉 Idem niečo rýchlo ukuchtiť...Baby čo je s Jul 😕 Už nás nemá rada? 😢 😔

lenca13
5. feb 2010

Ja uz mam aj navarene,pojdeme sa prejt aspon do obchodu 😉