Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
8. feb 2010

Ahojte tam my sme boli na odbey krvi,Timea to zvlada statocne dostala aj diplom 😉a vonku je riadna kosa 😖
Pozdravuje vas Janka,je zase v TN na tej injekie nechcelo sa jej ani rozpravat 😖

denisse
8. feb 2010

ahojte ... tak ja som nelu vypravila do jasli (isla v pohode, este si vyberala do coho ju prezleciem, vobec neprotestovala - uvidime, co bude ked po nu pojdem, dnes uz na obed), potom som bola na kozno ... a vysledok .. musim vydrzat, lebo v tehotenstve ziadnu poriadnu liecbu nesmiem 😒
tak drzim, aj ked ma to svrbi priserne ....
idem daco porobit do roboty, kym tu nemam nel, bo potom sa budem musiet venovat jej 😉

dani, do skoly by sme ju poslat mohli, mozno by tam bola radsej nez v jasliach 😀

jaduska
8. feb 2010

deniss veď ako som minule povedala, ona sa v tých jasliach nudí, preto tam nechce byť 🙂

denisse
8. feb 2010

tak sme doma ...
potvrdilo sa, co som si myslela ... teta sarka sa musela vratit "do starych jasliciek" lebo jej tam vypadli tety a nove musi zaucit ... a teta sarka je nelin milacik 😉 a mne je jasne, ze teta sarka je ten motor celych jasli, kedze jej patria, ostatne tety su mile, super, ale su tam len zamestnane 🙂 takze po jej odchode to tam asi bolo pekne chaoticke ... ale zajtra uz aspon pride na spievanie, tak sa tesim 🙂

dadulik
8. feb 2010

to je super deni 😉

dadulik
8. feb 2010

a moje dieta dnes opat zaspalo uuuplne bez problemov 😅

denisse
8. feb 2010

my uz ani neskusame spanok ... ja som asi aj rada, lebo aspon je sanca, ze vecer okolo 8 bude spat ... ked cez den nahodou spi, tak vecer je to katastrofa 😝

a prave sa naucila pedalovat na trojkolke 😀 aj dopredu, aj cuvat .. huraaaa ... sme pripraveni na jar 😅

zuzla2
8. feb 2010

ahojte...
pozrite si prvy prispevok http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210411058... 🤐 🤐 ja som to nemohla ani dopozerat 🙄

denisse
8. feb 2010

zuzi, videla som to vcera v telke 😕

jaduska
8. feb 2010

hrôza to lietanie bábätiek.....minule som ja zas kdesi videla, ako v Rusku hádžu takých mrňúsov do studenej vody vonku v zime. To otužovanie by mi až tak nevadilo, ale ako tam tie deti hádzali.....des 🙄

dadulik
8. feb 2010

to co ma byt 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😠 😠 😠 😠 😠 za toto by som ich pozatvarala, ved tie deti mozu zabit, ak im spadnu, alebo im nieco vyklbit 🙄 🤐
dani, tak tu reportaz z ruska som tiez pred casom pozerala, az mi zle doslo 😝

sticker
autor
8. feb 2010

Ahojte. Práve som si to lietanie pozrela na FB 🙄 😲 😠 Chúďa dieťa, ešte ani nevedie držať hlavičku a už s nimi tak robia...
Leni ja som normálne cestou domov z TN premýšľala, či som s tebou volala a či to bolo dnes a čo si mi to presne hovorila 😅 😀 Ako nadrogovaná, fakt. Aj som tam na chvíľu zaspala. Dnes mi dal ešte nejaký oblbovák, že môžem z toho byť unavená a tak. A ešte mám takú náplasť asi proti bolesti a dali mi iba polovicu - je to dosť návykové. Aj tak ma to bolí....A v stredu znovu. No Jaja nejako kašle, aj keď ja si myslím, že je to hlavne vtedy, keď má plný nos a neutrie si ho 😠 😒 . Lebo doma nič... Neviem ako jej vysvetliť, že treba hneď ísť po servítku.
A chlapček čo mal kiahne je už v škôlke. Hlavne že mne doktorka vravela 10 dní treba byť doma, aj viac.. No čo už..
Deni Nelinka je úžasná 😵 😵 😵 A ja som sa veru tiež tešila na Katku s Ninkou a Petrom.... Aj som sa chcela opýtať, akurát ma Dad predbehla. Julka automaticky že Nelinka a Ninka... 🙂

jaduska
8. feb 2010

Jani to je dobré, že už ti je lepšie

dadulik
8. feb 2010

jani, a ako dlho este budes brat "liecbu" ? nejako som nepostrehla, kolko toho mas ☹
baby, laura spala dve hodiny dnes a vobec sa nepocikala 😵 tak som skakala od radosti a ona so mnou 😀
ideme este von 🙂

jaduska
8. feb 2010

daduš supeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀

denisse
8. feb 2010

jani, furt na teba myslim, ze ako ti je ...tak dufam, ze ti to vsetko zaberie a budes mat aspon na cas pokoj ...

dad, kedy vecer laura zaspi, ked takto pospi poobede dve hodky? a vidis, tak je to s tym cikanim na dobrej ceste, super 😀 a ked videla, aku mas z toho radost, tak to urcite bude opakovat 😉

lenca13
8. feb 2010

Jani ano volali sme spolu 😀 😀 😀
Tusim tu uz pravidelne spava len nasa a Julcina mala 😕no ale ked sa Timea poda na svoju sestru tak sa spavala az pokym neisla do skoly 😉
Jarino isiel pre Radku na vv,zobrala j Timeu chcela vidiet ako jazdia auticka maju tam drahu na auticka 😉

lenca13
8. feb 2010

My mame este stale plienku mokru aj cez obed,raz do tyzdna sa stane ze ju ma suchu 😠 😠 😠

dadulik
8. feb 2010

deni, normalne ide potom vecer spat o osmej 😉 lenze taketo dvojhodinove spanie teraz mame tak raz za dva tyzdne 😀
vonku mrzne ako besne, ale aspon sme sa dobre vyvencili 😎
zajtra zacinam chodit na aerobik so susedou, je to vecer o siedmej, tak sa tatino bude musiet postarat 😀
joooj, uz sa tesim 😅

zuzla2
8. feb 2010

klop klop..aj my este spime cez den..len akurat dnes mala nehodu,lebo sa pocurala 😔 ale to bude tym,ze bola tvrdohlava a nexcela sa ist pred spanim vycurat 😖

lenca13
8. feb 2010

Joj Zuzi na tvoju malu som zabudla prepac 😉

denisse
8. feb 2010

a fakt vam vecer idu normalne o 8 spat aj ked spia cez den? budte radi .. lebo nam ked nela zaspi cez den hoci aj len na hodku, tak vecer skor ako o pol desiatej nezaspi ... a ja z vecera nemam nic ...

lenca13
8. feb 2010

Deni tak zaspi ako kedy,ked spi len dve hodiny a ide poobede von tak okolo deviatej spi 😉

sticker
autor
8. feb 2010

Jáj, ležím v obyvke a ešte sem teda napíšem 🙂 Baby mne práveže vôbec nie je lepšie ☹ Preto som tam dnes šla, že mám znovu bolesti. Ja som tam už nemala ísť do TN, len v prípade bolesti. A bolí ma to aj teraz.... Tak som sa tešila, že nebudem musieť ísť na operáciu, ale sa obávam, že nakoniec pôjdem 😔 . Ale ja tak nechcem, bojím sa ☹ 😔 Čakám, kedy doktorovi tu v meste prídu výsledky z magnetickej a uvidíme, čo tam je ☹
Aj sa bojím ísť spať, lebo zase spávam tak 4 hodiny....
Ráno idem s Jajou na logopédiu - na ôsmu 😝 Aspoň to budeme mať rýchlo z krku 🙂

jaduska
9. feb 2010

jani hlavu hore, to zvládneš

jaduska
9. feb 2010

😨

dadulik
9. feb 2010

ahojte, my sme boli v obi v cechach, ale sme dosli nasrati 😠 chceli sme kupit do detskej a spalne na velux stresne okna takze zatienovacie rolety, vzdy to tam mali, velky vyber, a dnes .....ze uz len dopredavaju 😲 tak tam mali zopar kusov bielej !!!! farby, slak ma triafal, este ma aj hlava priserne rozbolela, a vecer mam ist na ten aerobik 🙄

dadulik
9. feb 2010

baby, teda hlavne ty dani, asi mi budes vediet poradit:
ako to je s podporou teraz pre mna? som stale v prac. pomere, rata sa uz aj rodicovska do odpr. rokov? ak ano, mala by som narok na podporu, ak by som sa vratila do starej prace na par mesiacov, ratali by mi podporu z toho prijmu??

lenca13
9. feb 2010

Ahojte dnes akosi nestiham,hned rano som musela ist s Timkou na krv kedze sa im vcera volaco v labakoch nevydarilo 😠 😠 😠
Dnes bola konecne u nas Janka s babami tak sme aspon pokecali a oni sa spolu zahrali,no vidno ze nas uz tolko nepotrebuju uz su to male slecny 😉
Poobede som bola v CVC ohladom plavania,Jarino ide vecer na faru ohladom prijimania 😕

denisse
9. feb 2010

ahojte .. tak my sme doma z jasli a z prace, idem poupratovat a navarit na zajtra .. roman bude do noci v praci, tak bacujeme zase same ...

v jasliach v podstate neviem ako bolo, lebo tam zase bola ta teta jitka, ktora mi minule povedala o tom schodiku ... a ona vam je taka divna ... ked som sa opytala, ze ako, tak len pokrcila ramenami a povedala cosi v zmysle "ako vzdy" ... a nela sa ma na schodoch cestou do satne opytala "mami, ty nemas rada urevane deti?" a ja sa jej pytam "kto to povedal?" a ona, ze teta jitka ... tak myslim, ze nemam rada tetu jitku ... chapem, ze pracovat v jasliach je velmi narocne, ale ako moze malemu decku, ktoremu je tam uz tak smutno, este povedat, ze ho mama nema rada, ked place??? 😠 😠

nela mi cely den v podstate popisala, tak sa nedialo nic mimoriadne, hrala sa, jedla, spala .. spievanie zase nebolo, lebo ta teta co to vedie, tam furt nie je, tak mali len nejaku nahradu prave s tou jitkou a to nela vobec nechcela spievat ...

no nic .. zajtra bude zase s jirinou 😉