Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
25. jún 2009

zuzi,moje slová,si zlatáááá 😵 😵 😵

lusinda2000
25. jún 2009

čo ste sa zľakli a zdrhli???

denisse
25. jún 2009

baby, viete o tom, ze na tejto stranke mozete sledovat, ci bude prsat?

http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_radar

zuzla2
25. jún 2009

deni este tam je vraj dobry aj ten model Aladin 😎

sticker
autor
25. jún 2009

Deni hej 🙂 Na tú stránku chodím každý deň 🙂 A ja osobne si myslím, že aj keď hrmí, pršať nebude 😝

lenca13
25. jún 2009

Lusi skus pozriet na nete aj starsiu nova stoji tak od 35€

denisse
25. jún 2009

lebo tu teraz hrmi, je tma a prsat urcite bude 🙂

denisse
25. jún 2009

chcela som s nelou vybehnut aspon sa prejst do kauflandu, ale musime pockat kym to prejde ...

denisse
25. jún 2009

myslite, ze jej mozem (mam?) dat k tomu stoptussinu este aj sinupret? alebo mam kupit este nejake homeo? nech sa chuda aspon v noci vyspi a nedrazdi ju tak starsne na ten kasel

sticker
autor
25. jún 2009

Deni ja dávam Julke 10kv. sinupretu a do toho 7kv. stoptusinu 🙂

sticker
autor
25. jún 2009

Ale napr. mi bolo aj poradené dať calciový a do toho stoptusin 🙂

denisse
25. jún 2009

ja mam stoptusiin sirup, nie kvapky ... ale to je asi jedno ... ako casto jej to davas?

sticker
autor
25. jún 2009

sinupret 3krát denno a stoptusin 2krát

denisse
25. jún 2009

a ked jej dam sinupret teraz, stihnem este jednu davku vecer? neviem, ci mam este pribalovy letak ...

sticker
autor
25. jún 2009

Ja som dala teraz a dám večer. Lebo ráno dávam okolo ôsmej a to sa mi zdá skoro o pol dvanástej, tak dávam keď sa zobudí 🙂 A vy chodíte spávať neskôr ako my, tak by nemal byť problém 🙂

denisse
25. jún 2009

tak som jej dala 10 kvapiek ...

denisse
25. jún 2009

inak, ked sa zobudila, tak jej po nohe od clenku smerom ku kolenu liezol kliest!!!! sme dnes nikde neboli, len rano u tej doktorky a priblizila sa na pol minuty ku krikom co mame pred vchodom 😕 😕
ale este iba liezol, tak som ho hned zneskodnila 😀

sticker
autor
25. jún 2009

Ja sa takýchto vecí veľmi bojím. Teda sa bojím, že to zle odstránim ☹ Ale ešte že si pripomenula! Pred Bojnicami nesmiem zabudnúť vziať homeo proti kliešťom. Hneď aj idem skontrolovať, aký máme stav!

denisse
25. jún 2009

jani a ake su to homeo? ja nic nemam a pojdem poobede este do lekarne, tak hned zakupim ... a celkovo mi prosim ta napis, ake homeo mas standardne v lekarnicke, aj proti inym veciam .. nech sa zasobim ... sa mi zda, ze si odbornik na spravne zasobenu lekarnicku pre deti aj pre dospelych .. a mozes napisat aj ine lieky ako homeo ... urcite sa to zide aj ostatnym babam 😀 dakujeme 😀

denisse
25. jún 2009

a ja som sa kliestov nikdy nebala, ako deti aj dospeli sme ich mali nespocet, ale teraz, co prenasauj tie vselijake pliagy, tak aj ja sa bojim ...

lenca13
25. jún 2009

Inak proti kliestom je dobre davat vitamin B komplex 😉

sticker
autor
25. jún 2009

Deni ja vôbec nie som "odborník" 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅
Na kliešte mám Ledum palustre 5ch - to sú také malé guličky. Potom mám Angin-Heel, Homeogene 9, Coryzaliu, GASTROCYNÉSINE - to je veľmi dobré na žalúdok. Nemám ale bolo mi poradené 🙂
A ešte je dobrý Stodal sirup...tuším Lenka ho má? Nepamätám si.
A na cestovanie Cocculine - to musí u nás byť 😀

denisse
25. jún 2009

dakujem, o chvilu vyrazam do lekarne 😀 ja mam rada, ked mam zasobu liekov na vsetko ... a leni, dobre ze hovoris, aj Bcko musim kupit ...

sticker
autor
25. jún 2009

Leni myslíš tie malé tabletky? A to môžu malé?

lenca13
25. jún 2009

Jani prave ze az deti od 3 rokov ☹
Musim sa opytat Ali ci to mozu aj male?
A idem na ten bicykel tak snad vecer sa tu ukazem 😉

sticker
autor
25. jún 2009

Babenky ešte ste náhodou nevymysleli, ako dopraviť tú tortu do Bojníc? 😅 😝
Netuším, či sa nám to zmestí do auta....tak ešte zvažujem, že ju dám Julče do auta. Ale ide mi o ten obal, do ktorého ju dáme 😒

dadulik
25. jún 2009

jani, s tou tortou fakt neviem 😖
a zuzi, ty mi prides podla tvare na pasovej fotke tak max. na 55 kg 😀
a aby bolo dost hadok, dak moja dnesna vaha je uctihodnych 87 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pred svadbou som mala 74, za dva mesiace som nabrala na 83 kg 😀 a ked som isla rodit, mala som "len" 86 (sak zasoby som si predtym urobila 😀 😀 😀 😀 ). No a to najlepsie, po porode som mala 72 kg 😲 😲 😲
takze asi tak, za dva roky som toho nabrala tolko, ze sa obcas ani nepoznavam na fotkach a v zrdkadle 😕 🙄 😀

dadulik
25. jún 2009

oprava, ked som isla rodit 89 kg !!!

sticker
autor
25. jún 2009

Dadulik vieš koľko som mala ja, keď som šla rodiť Jul? ....... Až sa hanbím 😔 . Mne sestričky neverili, že toľko vážim. Išli so mnou k váhe a nakúkali mi cez plece, že či naozaj 😀 😀 😀 😀
92kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😔

sticker
autor
25. jún 2009

Si sa zľakla Dadulik? 😀 😀 😀