Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
18. júl 2009

ježiši, ale mi trepe vietor s oknami.........

jaduska
19. júl 2009

Bré ránko....

No nakoniec tá búrka nebola až taká hrozná, iba bolo hrozne dusno, ráno ani stopy po nej....Lily bola celá spotená a ja mám pocit, že som celú noc nespala, len som sa prehadzovala....

dadulik
19. júl 2009

dobre ranko, tak poloviciak dosiel o jednej rano a mozete hadat v akom stave 🙄
toto si u mna posral na plnej ciare, tie reci o tom, ze uz nikdy pit nebude.... 🤐
dnes nevarim, nech je co chce, my s malou mame polievku, nejako sa minieme. Musi si konecne uvedomit, jaky je drbnuty, ked toto robi, namiesto toho, aby sa o osmej z oslavy zdvihol a isiel s nami domov, sa tam zase nateli jak blbec, a dnes cely den bude ochkat jak mu je zle.

dadulik
19. júl 2009

aspon jedna dobra sprava, laura spala od pol deviatej do pol siestej rana 😉
tu burka vobec nebola, trocha tu fuci, je zamracene a mrholi, tak rozmyslam, ze sa stratim do kostola, len neviem, ci sa mi chce v tomto nijakom pocasi 😒

zuzla2
19. júl 2009

bre rano..
teda pre mna skore 😖
jadus aj nas ta burka celkom dobre obisla...nato ako sa blyskalo som cakala nieco hrozne,nastastie sa to nepotvrdilo... 😔
dadu ach jaj...no tazko poradit...mojmu stacilo raz...aj raz mu stacilo povedat...a nastastie si uvedomil...u mna by to bol koniec,lebo ja toto fakt nestrpim....

sticker
autor
19. júl 2009

Ahojte 🙂 Dadulik toto by nasralo aj mňa 😠 . Na alkohol som veľmi citlivá 😔 . Obzvlášť, keď to nie je tak dávno, čo si myslel, že "umre" 😝
U nás večer ešte riadne fúkalo, ale už nepršalo. No som aj rada, že je dnes tak chladnejšie. Ja ešte len raňajkujem melón, mm ma nechla akože sa vyspať 😝 . Ale ja som večer zaspala pri telke a o jedenástej ma zobudil "otravovaním" 😲 😅 😀 . Potom sa mi ani spať nechcelo 🤐

sticker
autor
19. júl 2009

Bože ani písať neviem - nechla = nechal 😅 😝

lenca13
19. júl 2009

ahojte 😉 dadus ty chlapi si ozaj nedaju povedat u nas to byva o tom istom 🙄
Dnes robim prvykratcerstvu dusenu kapustu tak snad sa podari 😕
Jarino s Timkou isli pre knedlu 😉

jaduska
19. júl 2009

Daduš - presne to som chcela včera napísať, že nechápem tú mužskú logiku - žena musí ísť s deťmi domov a chlap sa môže zabávať ďalej, kde je emancipácia? Toto mňa strašne vytáča, že sa tí chlapi nevedia prispôsobiť rodine, oni si ďalej žijú ako slobodní....teda aspoň ja mám z toho môjho taký pocit.... 😠 😠 😠 😠 😠

a u nás je pod mrakom, sem-tam zaprší, tak sa bude dobre cestovať, už aj sedačku sme zohnali pre Bobu, tak som spokojnejšia....

zuzla2
19. júl 2009

moj nastastie taky nie je 😔 😵 ale tak ja som si take veci s nim vydiskutovala pred svadbou...ked si xlap xce xodit kde xce..t.j. napr. s kamaratmi na pivo (raz za cas samo nevadi) a podobne,tak nex sa radsej nezeni,ale ostane slobodny...

jaduska
19. júl 2009

my sme si pustili Senzus na kazete a "tiňame" - ja s Oli a Lili s bábikou, keby ste videli ako sa Oli nádherne smeje na Lilku, sem-tam aj nahlas sa jej už podarí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzla2
19. júl 2009

my sme boli rano v kostole..a teraz len vysedavame lebo mame navarene od vcera...tiez sa tu dako zamracilo..ale zatial od rana neprsi...a vonku je prijemnych 23stupnov 😎
inac v kostole bol zas "cierny" spoluobcan za ucelom zobrania..resp.l ze zacne po omsi..lenze si to predtym vsimla kostolnicka,tak ho vyhnala prec..no len on si bokom pockal na koniec omse a hned ako videl,ze ludia vychadzaju,tak behom pred kostol 😨 🤐 no,ale to po ceste stretol mna a ja mu vravim,ze policia..a on,ze kde??reku tam..nevedel sa zorientovat,lebo ludi uz bolo vonku vela,tak nevedel co robit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mm mi vravel (on isiel popredu),ze pozeral,ze co je zrazu taky zmateny.... 😀 😀 😀

dadulik
19. júl 2009

teda zuzi, s tym romom to je neco, to u nas take nepozname nastastie 🙂
my sme zbehli do kostola radsej autom, lebo tu je strasne zamracene a hrozne fuci, a malej sa chcelo kakat, tak sme sa museli na kostolnom dvore vykadit do travy 😀
zuzi, ale jaro praveze vobec s kamosmi nikde nechodi, ani sadnut si, on to len vzdycky prezenie na nejakej rodinnej oslave 😔 a teraz ich je na kope az - az, o dva tyzdne krstiny, tak mam radost ☹ sice tu chodi okolo mna, a zase sa zaprisahava, ze nepije, ze na krstiny ide on autom, ja mozem pit a podobne veci, ale ja som mu strucne povedala, ze ma uz tolkokrat sklamal, moju doveru, ze uz mu nikdy nebudem verit 🙄

zuzla2
19. júl 2009

heh..presne to som mu aj ja povedala..ked mi povedal,ze to uz viac nespravi...
zatial nespravil,tak dufam,ze to dodrzi...lebo inac mu balim kufre 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
19. júl 2009

Moje dieťa už spí, Jaja šla na obed k babine 😅 😝 a my s Edom čumákujeme do telky. Pozerali sme tlačovku o zranených z Pohody ☹ Jeden mladík že prišiel o oko 😔 Ach jaj ☹
No, idem si naložiť gulášu, aj keď nie som moc hladná...

lenca13
19. júl 2009

Tak u nas sa tiez uz spi 🙂
Zuzi ty si ine cislo mna by to ani nenapadlo 😀 😀 😀

jaduska
19. júl 2009

jani - dobrú chuť, ja musím povyjedať zásoby, lebo som nevedela, že pôjdeme preč, tak som nakúpila a kým sa vrátime, tak už to bude po záruke....

deniskovci sú už asi doma, dúfam, že dobre docestovali....

neviem, kedy sa dostanem k netu, tak kto pôjde do Podhájskej, ozvite sa mi - lenka aj janka majú moje číslo....

zuzla2
19. júl 2009

jadus tak stastnu cestu prajem 😉 a uzite si dovcu...

lenca13
19. júl 2009

Jadus tak stastnu cestu a snad sa stretneme 😉

dadulik
19. júl 2009

no mne prave napisal mail ten clovek, ku ktoremu sme chodili do podhajskej byvat, ze august ma naplneny ☹
tak mozem teraz zhanat nieco ine, alebo sa na to vybodnut a ubytko si zajednat az na mieste 😖
ideme k babinam ...

lusinda2000
19. júl 2009

ahojteee kočendy moje zlaté🙂
ako sa máte? my celkom fajne,malá mi samozrejme zasa nespala dnes,lebo odmieta. snažím sa ju uspať hodinu a ona len vymýšľa a vymýšľa...takže to nemá zmysel. je síce opišťaná,ale sama si za to predsa môže. to je hrozné, keď si spomeniem jak mi spávala aj tri hodinky cez deň,to bolo celkom fajn,dobre to padlo a bola oddýchnutá.

čo ste dnes varili dobrého? my sme robili plnenú papriku,jedla som ju prvý krát v živote.
😀 😀 😀

dadulík,takže to opäť trošku prehnal tvoj drahý?ale veď fakt je pravda,že chlapy sa nezaprú🙂 oni nevedia splniť to,čo sľúbia🙂 jednoducho muži sú už taký.

sticker
autor
19. júl 2009

Ahojky Luci. Sa mi zdá, že si sa tu dlho neukázala 😝 😀 . My sa tu bláznime v obyvke - hádžeme si lopty. No som proti tomu vždy bola, ale tak s Edom dávame pozor, aby sa nič nestalo 😅 🙂 .
A Jul čo je hore sa vysávala iba raz. Už len na hlásku je to počuť, že jej niečo je. Tak dúfam, že zajtra už bude lepšie 🙂

lenca13
19. júl 2009

Ja cakam pokym sa zobudi Timka a pojdeme svokrovi a na cintorin zaniest kvetiny svokra by bola mala narodky ☹

Dnes som varila knedlu,kapustu a piekla maso tak snad mam na tri dni navarene 🙂

lusinda2000
19. júl 2009

jani,ani nie že dlho,len včera tuším. nedalo sa nejak. keď bolo pekne,boli sme len pri bazéne,tak som mala problém malú odtiaľ dostať.
leni 😔 😔 😔

lusinda2000
19. júl 2009

halóóó?????????? kde ste kto??????????????

sticker
autor
19. júl 2009

Ahojte. Tak som trochu upratovala, zmyla podlahy a tak.... Nech začnem nový týždeň pekne 😝
A Julka mi pol hodinu plakala, že ju bolí bruško. Ale teda tak žalostne ☹ Netuším, čo jej. Dala som jej Sab Simplex a uvidím. Ale tak som sa zľakla, že mi ani nechutí jesť, čo sa bojím 😔 . Ona sa ešte nikdy takto nesťažovala, tak ma to zaskočilo.
Ani neviem, čo jej dám teraz jesť a či jej môžem dať sinupret a fenistil, aby jej to nedráždilo žalúdok.... ach jo ☹

lusinda2000
19. júl 2009

jani☹,chúďatko julka... ale už je lepšie keď vedia povedať,čo ich bolí. aspoň sa vieme zariadiť. z čoho ju môže bolieť?nespapala nič také?

mňe malá zaspala asi pred necelou hodinou,tak som zvedavá,či bude spať už do rána s jedným prebudením,alebo sa ešte rozjaší...snáď nie,lebo potom zaspí mooooc neskoro.

sticker
autor
19. júl 2009

Fíha, to vážne Ti teraz zaspala? 😕 To by bolo super, keby vydrží do rána, však? 😝 Ale aby nechcela o polnoci behať lietať 😅 😀 .
Práveže nič také nejedla. Kúsok melónu, ale to naozaj kúsok, ani nebol chladený, ja ho nechám vždy chvíľu vonku z chladničky...naozaj netuším. Skúsim jej teraz chlebík dať....
A Deniska je už teda v Prahe? Snáď docestovali v zdraví a bude "on" už aj ona 😵

lusinda2000
19. júl 2009

no veru teraz mi zaspala v jednej poličke🙂 tak som ju ťažko odtiaľ dostala a preniesla som ju do postieľky. veď bola unavená,ráno sme vstávali pred siedmou,takže preto teraz spinká.

či je deniska už v prahe,netuším. snáď sa tu skoro ukáže a napíše nám kooopec noviniek🙂

a jaduška už dnes cestovali?

sticker
autor
19. júl 2009

Hej, už šli.... 🙂