Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
20. júl 2009

a konecne si idem popozerat fotky, co ste pridali na FB z Bojnic 😅

denisse
20. júl 2009

a vy uz sa so mnou nekamaratite?? ☹ ☹ 😉

lenca13
20. júl 2009

Uz som tu 🙂

lenca13
20. júl 2009

Deni asi nie su ziadne novinky ja som mala dost hnusnu anginu este mam posledne ant. a zajtra rano idem na krv tak uvidim ake budu vysledky ale uz sa citim podstatne lepsie 😉
Jaduska isla vcera sestre a potom od 1.8 idu na dovolenku do Podhajskej s celou rodinkou 🙂

denisse
20. júl 2009

jeej, ahoj leni ....
u danky som sa zastavila v piatok vecer asi na 5 minut, len som jej odovzdala tricka a srdiecko a chviiilocku sme sa porozpravali ... 😉
tak snad budes OK a dufam, ze aj timka je uz uplne v poriadku ...

denisse
20. júl 2009

ja s nelou idem od 1.8 na tyzden do destkeho tabora, vcera prisli instrukcie a potrebujeme masku 😅 tak idem kupit nejaky material na chvost a usi a urobim z nely mysku 😀

lenca13
20. júl 2009

Timea je uz v poriadku a zacina riadne vystrkovat rozky 😀 dnes bola jak sto certov stale rozmysla co len kde zle urobit 😖
Danka pisala ze ste sa na chvilu stretli 😉

lenca13
20. júl 2009

Deni u vas take tabory exituju to pocujem prvykrat 😕

Radka je v tabore od soboty 🙂

sticker
autor
20. júl 2009

Ja som si musela pospať. Taká slabosť na mňa prišla, hrdlo mi odišlo behom 5 minút, doslova ☹ To tak z ničho nič mi ostalo. A ako som ležala, normálne som cítila, že sa potím. Edo ide do roboty na štvrtú a bude až do noci. Janka sa šla hrať, no zaspala tiež, takže budem s nimi sama bojovať ☹
A začalo strašne liať...

sticker
autor
20. júl 2009

Deni ten tábor môže byť super 😵 Kam to idete?

zuzla2
20. júl 2009

deni vitaj zas online 😵

denisse
20. júl 2009

ideme sem

http://www.bilavoda.eu/pension/index.htm

a nie je to taky klasicky tabor, organizuju to mamicky z materskeho centra, kam chodi moja kamoska a ta mi este na jar volala, ze maju volne miesto, ci nechcem ist s nimi, tak som nas prihlasila 🙂

denisse
20. júl 2009

aj preto ju nelu dovtedy nedam do jasli, ale pride teta, nech mi vydrzi zdrava .. dufam, ze sa nam to podari, lebo by ma mrzelo, kebyze sme nemohli ist ...

denisse
20. júl 2009

nela uz spi 2 a stvrt hodiny .... 😕

sticker
autor
20. júl 2009

Deni kráááásne to tam vyzerá 😵 Aj tie izby vyzerajú super 😀

sticker
autor
20. júl 2009

Mne Jul spí od dvanástej, tiež sa čudujem. Som zvedavá, čo budeme do večera robiť.

lenca13
20. júl 2009

U nas je teraz bezne spat tri hodiny 😵

Deni vyzera to pekne 😉 a nebyvaju v tom stredisku skoky na lyziach?

denisse
20. júl 2009

leni, urcite byvaju, je to detske ozdravovna v lyzirskom stŕedisku ...

denisse
20. júl 2009

tak aj nela spi 3 hodiny , idem na nu kuknut 😉

zuzla2
20. júl 2009

my sme potiahli len dake 2hodky...
a rozprsalo sa 😖

inac deni nech niekedy pride segra sem k nam pokecat 😉 ja som pozerala fotky na fb a mala ked uvidela tvojho svagra,tak hned...bojim uja,bojim 😀 😀 😀 😀 asi si ho este pamata z Bojnic 😀

denisse
20. júl 2009

furt spi ... 😕
segre odkazem ... ona je este u nasich ...

sticker
autor
20. júl 2009

Deni aj ja som sa chcela na Katku opýtať... Inak moje malé boli unesené z "uja Peťa" 😀

denisse
20. júl 2009

vidis, uz aj take male deti maju rozny vkus 🙂

sticker
autor
20. júl 2009

Julka sa zobudila a hneď si pýtala uhorky 🙂 Tak zjedla dve zavárané uhorky + chlebík a maminka si ich prišla zobrať. Neskutočne ma bolí hrdlo. A to mi nič nebolo ešte keď sme prišli od MUDr.

dadulik
20. júl 2009

ahoj deni, teda uprimne ti ten tabor zavidim, isla by som aj ja, krasne to tam vyzera 😉
ja som malej dnes kupila tie crossky, za necele 4 € 🙂 a nechce ich dat dolu z noh, aj vnutri v nich chodi 😀
napchavam sa melonom, nedate si? 😅

lenca13
20. júl 2009

Ja sa napchvam nektarinkami 😀 a pozeram Radka dajake tricka s dlhym rukavom
Timka sa isla vozit na svojom bicykliku 😉

sticker
autor
20. júl 2009

Leni kde pozeráš? Na mmb? Ja som si umyla broskyňu, ale nemám na nič chuť, strašne ma bolí to hrdlo. Akurát na niečo teplé mám chuť. Možno spravím puding, ak budem vládať.

lenca13
20. júl 2009

Nie chcem im objednat z Nextu 😉

sticker
autor
20. júl 2009

Fíha. A to priamo z ich stránky? Koľko to vychádza?

lenca13
20. júl 2009

Boli sme sa s neterou previezt na bicykloch 😉
Jani nie z ich stranky od jednej baby,Sonka od nej objednava a niektore tie tricka sa normalne oplatia pojdem ich najst a dam ti link 😉