Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
25. jún 2009

jasneee...aj Takko...ale to skor ked maju zlavy 😀 myslim,ze aj v H&M by sa nieco naslo,ale mne sa tam nic nepaci..no a samo aj Tesco este ma...
takze kym este oblecko na seba kupime,nemusime si ho davat na seba sit z 10m latky,tak je to celkom ok 😀 😀 😀

lusinda2000
25. jún 2009

a v kiku sú fakt super veci,aj na mňa 😀 😀 😀

lusinda2000
25. jún 2009

no vidíš jani,ale mám ☹ ☹ ☹

lusinda2000
25. jún 2009

kde ste??????

sticker
autor
25. jún 2009

Bola som v sprche 🙂 A mám kŕče v bruchu ☹ Vôbec netuším z čoho....už ma to štve 😒

lenca13
25. jún 2009

Pozehlene mam,este povesat pradlo a vytepovat sedacku 😉

dadulik
25. jún 2009

jani, nemas to len vsetko z nervozity ? 😒
ja sa poberiem spat, tak dobru 😔

lenca13
25. jún 2009

Dobru Dadus 😉

sticker
autor
25. jún 2009

Nie dadulik ja sa cítim unavená už pár týždňov ☹
Idem sa natiahnuť na gauč, nech sa uvoľním. Dobrú noc všetkým 🙂

lenca13
25. jún 2009

Sedacka vytepovana tak dobru noc 🙂

jaduska
25. jún 2009

deni - dík za tú stránku o počasí....ja pozerám maximálne teletext, keď chcem vedieť ako bude 😀

čo sa týka váhy - tak tiež vážim tak nejako ako vy, ale mám 180 cm, tak sa to na mne stratí....ale teraz po treťom pôrode mi voľajko brucho ostalo, tak som si kúpila ten pás na sťahovanie, dnes došiel, ale nevidím veľký rozdiel, keď ho mám a keď ho nemám....asi v ňom treba aj cvičiť, aby sa niečo dialo 😝 😝 😝 😝 nooooooo, ale keďže kojím, tak z cvičenia nič....hehe

jaduska
25. jún 2009

asi už všetky spíte....klasika, keď som tu ja, tak tu nie je nik iný ☹ ☹ ☹ ☹

tak dobrú nôcku všetkým a asi aj dobré ránko na zajtra....u nás sú cez víkend letné trhy, škoda len, že už nie sú tie trhy ako voľakedy bývali, teraz tam predávajú to isté, čo v obchodoch....

denisse
25. jún 2009

ani ja tu uz vecer vacsinou nikoho nestihnem ... ja som este piekla dva plechy muffiniek, chcela by som zajtra zajst do jasli, podakovat, odniest kavu a dezert a tie muffinky a dohodnut sa, co a ako, kedze to moje dieta je furt chore 😕
cely jul ju tam urcite nedame, no a v auguste uvidime ... mozno zase trosku skusime ...

denisse
25. jún 2009

dnes mala ku mne prist spat kamoska s frajerom, byvaju v opave a dnes su tu na koncerte depeche ... vcera hovorila, ze asi nakoniec pojdu vlakom na otocku, dnes zase, ze kvoli povodniam boli vlaky zrusene, tak prisli autom a ze ked po koncerte budu vladat soferovat tak pojdu naspat a ked nie, tak pridu spat ... tak mam izbu pripravenu a cakam, ci sa ozvu, ze idu domov abo k nam ... 😅

denisse
25. jún 2009

nel zatial spi, ale cakam, ze ked si k nej pojdeme lahnut, tak dostane podobny zachvat kasla ako vcera ... a tak to bude az do rana ...

sticker
autor
26. jún 2009

Ahojte 🙂 Hneď na začiatok smutná správa, ale asi už viete - zomrel Michael Jackson 😔 . Ja som ho teda až tak rada nemala, ale viem si predstaviť aká davová histéria teraz vypukne 😒 ☹

sticker
autor
26. jún 2009

Deni tá moja spolužiačka, čo býva v Prahe tiež šla na Depeche, ona ich žerie od nepamäti a dnes mala o 11stej ísť na Slovensko. Ale naozaj netuším, či príde, keďže hranice sú zavreté ☹
A ako Nelinka? Zabrali aspoň trochu lieky?

lusinda2000
26. jún 2009

dobré ránko,dobré ránko!!!

jani,teda začínaš taký pekný deň takou otrasne smutnou správou......až mi zimomriavky naskočili,že akú smutnú správu hneď na úvod pre nás máš. ja som ho tiež nejak extra nemusela,ale tak mal sem tam aj dobré pesničky🙂
a čo sa mu stalo?asi mi to nejak ušlo z médií.

no na takých depeche mode by som aj ja išla🙂

my noc v pohode,malá prespala celú bez prebudenia,zobudila sa až o siedmej.

dnes bude asi tiež pekne keď už je slniečko hneď z rána🙂

čo budete dnes kočky porábať?niekam aj vyrážate?

a julka má byť dokedy v londýne?

lusinda2000
26. jún 2009

http://www.topky.sk/cl/11/496263/Zomrel-kral-po...

tak som niečo našla,že na čo zomrel☹

sticker
autor
26. jún 2009

Hej Luci vraveli, že srdce. Ale keď si vezmeš, že sa liečil aj na rakovinu kože...... 😒
Idem teraz do obchodu, maminka potrebuje pohľadnicu a keďže je chorá, tak ja som jej "pravá ruka" teraz.
A môj dnešný program sa bude odvíjať podľa toho, aké budú výsledky u MUDr. 😒

lusinda2000
26. jún 2009

tak daj potom jani vedieť ako ste dopadli🙂 dúfam,že bude všetko ok🙂

dadulik
26. jún 2009

ahojte, no mna ta sprava o Jackovi dostala 😔 bol to moj idol tinedzerskych rokov, mala som jeho vsetky hity, vystrihovala vsetky clanky o nom, izbu celu jeho plagatmi mala, vsetci si zo mna srandu robili, ale ja som ho ako cloveka milovala, a nikdy som neverila ciernym reciam, ktore sa o nom do medii dostali 🤐
cest jeho pamiatke, chudak, zomrel zrejme sam, pred snurovou koncertov...... 😔

dadulik
26. jún 2009

jani, daj vediet, co a ako ste dopadli 😉

denisse
26. jún 2009

dobre rano ...
tak sprava o jacksonovi je fakt velmi smutna, ved mal iba 50 rokov ... ☹

nel spala celucku noc bez prebudenia do 7:50 ... takze parada ... rano pytala mlieko, tak som jej urobila, to ju rozkaslalo, ale nevrackala, uz dostala aj sirupy ... tak snad sme na dobrej ceste ...
len sa neviem rozhodnut, ci ist na vikend ku svokrovcom, alebo nie .. svokra prisla v utorok z liecenia a chceli sme u nich oslavovat neline narodky ... ale bojim sa, aby sa jej tam nezhorsil stav ... 😒

denisse
26. jún 2009

jani, ty k tej dr ides, ci budes volat? hned daj vediet ...

dadulik
26. jún 2009

ja doprazim palacinky a vyrazame s kamoskou na ihrisko 😉

sticker
autor
26. jún 2009

Deni mala by som volať. Len neviem ako ide Edo do roboty. Lebo ak nepôjde na aute tak by som mala zaniesť k prababe obed a odtiaľ by som sa stavila k MUDr. Ja by som chcela, aby ešte raz pozrela Jul....ona má taký dosť "hromový" kašeľ.... Lenže nechcem byť ako nejaká paranoidná matka, ktorá v kuse otravuje 😒

denisse
26. jún 2009

jani, detske doktorky to chapu 🙂 a radsej stokrat zbytocne ako nieco zanedbat ... a obzvlast pred dovolenkou ... ja som vcera dr povedala, ze sme sa pre istou prisli ukazat, lebo buduci tyzden mame v plane cestu, tak nech sa stihneme este preliecit keby nieco ...

sticker
autor
26. jún 2009

Aké to je zvláštne počuť jeho pesničky v rádiu... normálne som z toho smutná. Veď bol celkom mladý.... chystal sa na turné.....

sticker
autor
26. jún 2009

Práve hrajú Earth Song a normálne mám slzy v očiach 😔 .
Tak Julka má výtery negatívne, Jankine až pred obedom a kázala mi kúpiť taký sirup, len som jej fakt nerozumela názov aj keď mi to vravela 2krát 😅 .
Tak to idem mrk na net 😝