Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
12. aug 2009

Ja sa motkám doma 😝 . Druhé som robila až keď sa zobudili, Edo šiel do roboty. Povysávala som, spratala veci, prach utrela a hľadám čo ešte by som (teda ak nerátam podlahy, čo nemá význam 😅 ). Pijem kávu a hrám sa s malými na obchod 🙂 . A mám tie veci nachystané pre teba, čo si požičala Jul včera 😉

zuzla2
12. aug 2009

ja tiez sedim a cakam kedy sa mi deti zobudia...dnes sme bludili len tu po meste..a asi aj zajtra tak bude...sice sme sa xystali do KE,ale asi to uz zrusim..a v piatok ideme k nasim, idem tam ku kadernicke..no a potom uz len sobota,nedela a dovolenka pre tento rok padla 😔 😒

sticker
autor
12. aug 2009

Zuzi verím Ti, že si z toho smutná 😒 ☹ Na jednej strane máme kopec času kým sme na materskej, no peniaze sú problém (teda skôr u nás) a na druhej strane, keď budem zarábať, tak nebudem mať v lete okrem max. 2týždňov dovolenky čas 😔

sticker
autor
12. aug 2009

Dad ja sa na Housa teším, len čo dopozerám tie dve časti 😝

julca80
12. aug 2009

ako tak vidim, vsetky mame podobne "stravene" dovolenky s drahymi polovickami 😖

hmm, teda az na stick, oni si v porovnani s nami pobehali toho uz dost s rodinkou 😉 😅

julca80
12. aug 2009

detto Lenkovci 🙂

sticker
autor
12. aug 2009

Julik to máš ten pocit z nás? 😅 Ja mám teda pocit, že sme stále doma... 😝 .
Normálne som dnes premýšľala, že Janku dám do škôlky asi prvý týždeň, aby videla kamarátov a potom si ju nechám zase nejaký čas doma 😅

dadulik
12. aug 2009

tak si to porovnaj s nami jani, my sme boli "az" v bojniciach za cele leto 😒 ked neratam zoo v hodonine..

julca80
12. aug 2009

aj my, Bojnice a tod vsjo 😖

sticker
autor
12. aug 2009

Veď hej Dad ☹ Ja sa nesťažujem. Minulé leto sme neboli absolútne nikde! Nebolo auto, nedalo sa. Teraz auto je, len juráče nie sú 😝 . A mám pocit, že už tiež nikam nepôjdeme. Ale v septembri by som chcela do PB zbehnúť na deň. Najlepšie, keď tu bude Jarmok 😀 . Aby to malé nelákalo. Radšej dám tie peniaze na benzín ako ich pretočiť na kolotočoch 😝

lenca13
12. aug 2009

My tiez nemame tych penazi navyse tiez sa snazime usetrit tam kde sa len aby sa na par dni vypadli a hlavne robim to kvoli detom tiez som bola zvyknuta chodit s nasimi kazdy rok na dovcu aj ked sme s nimi neboli nikdy pri mori 😕

sticker
autor
12. aug 2009

Tak ma Lenča vytiahla na hodinku von. A Jul už pije kakao a Jaja je v sprche. Chcela som jej vlasy umyť a zase nič. Vždy to odkladám kvôli neskorému príchodu domov 😅 😝 . Ale tak kým jej mastnota netečie z hlavy pohoda 😀 (Fuj, ale som nechutná 😀 ).

sticker
autor
12. aug 2009

No a Lenča už šla na Nedvědovcov ach v dobrom závidím. Hneď by som šla. A Janka vôbec neprotestuje, že nemá rozprávku...možno si to aspoň trochu uvedomuje, čo sa stalo a prečo to nesmie....

dadulik
12. aug 2009

len vydrz jani, nedovol a nedovol 😉 😀
malu som ulozila, dufam, ze do zac. housa bude spat 😅
uz som to aj zakrikla a bezala som jej doliat nocnu davku mlieka 🙄

dadulik
12. aug 2009

inak, pred chvilou som objavila junovku v inej teme ☹
akoze, preco nepride k nam kuknut ??? 😒 zrejme nema o nas uz zaujem......

sticker
autor
12. aug 2009

Dad radšej už o malej nič nehovor, lebo Ti nedá pokoj 😀 Už minule si zmeškala Housa takže dnes musíš 😎
Ja utekám ešte do sprchy nech mám pokoj. A dnes som chcela pozerať ako padajú meteority...no musím oblohu ukecať 😝 😀

lusinda2000
12. aug 2009

čaute kočky🙂

tak pomaly idem malú uložiť k spánku,som zvedavá koľko to bude trvať.

dadu,ja som tiež junovku videla v inej téme,už dávnejšie,ale nechala som to tak,keďže sem nechodí.

zuzla2
12. aug 2009

no ja ked si to porovnam s minulym rokom,tak tento bol super...minuly rok sme boli len na Spisskom hrade...tento 2x vylety a zatial 2x kupko...to,ze ideme k nasim alebo svokrovcom alebo do KE, za vylet nepovazujem...mozno to vyzneje,ze som narocna, ale ja za vylet povazujem miesto,kde som este nikdy nebola, pripadne velmi davno pradavno 😔 😎 takze tento rok som aj teoretische spokojna,lebo sme nesedeli len doma...na druhej strane sklamana,ze znova more nebolo...a ked som sa pozrela dnes na ucet,tak som este viacej smutnejsia...pravdepodobne sa mi nanho nasporit nepodari 😢 kedze nas caka svadba, este sa mm nieco xysta robit v byte...

a zas aj tie vylety len po SK nieco stoja...nafta, vstupne...ale keby som len nato pozerala,tak by sme fakt sedeli doma...podobne ako Lenca robim to hlavne kvoli malej...aj ked si to mozno pamatat nebude, ale bude mat pamiatku vo forme fotiek... 😔

julca80
12. aug 2009

ahojte, tak konecne mam pre dnesok klud aj JA, snaaaaad 😝 😀
Zatial strajkovala len raz, tak dufam, ze posledny.

Tiez som Junovku videla v inej teme uz davnejsie. 🤐

sticker
autor
12. aug 2009

Zuzi napísala to pravdivo. Stačia výlety po slovensku a to sme ani nejedli v reštikách ak nerátam v Bojniciach a tam to nebolo drahé, no a peniaze sú fuč. Takže ani netreba ísť za hranice. Ale tak chcem aby malé poznali aj iné mestá zo Slovenska 🙂

julca80
12. aug 2009

baby, presne tak 😉
Aspon v ramci moznosti zajst niekde mimo domova a vidiet aj nieco a niekoho ineho ako svoj byt, rodicov a svokrovcov pravidelne a stereotypne. Zase nechcem aby to vyznelo drsne, ale snad chapete ako to myslim. 😔

zuzla2
12. aug 2009

jul uplne vystizne napisane...ja sama na sebe vidim,ze ked ideme niekam mimo, je zo mna uplne iny clovek...vyrehotana, spokojna s celkovym zivotom...
ale akonahle dojdeme domov a prejde den, dva..som znova na tom istom 🤐

zuzla2
12. aug 2009

a u nas sa este nespi,kedze sa poobede vstavalo tesne pred 5tou...

julca80
12. aug 2009

zuzi, si to napisala aj za mna 😅 O tom ako sa mi aj nalada zlepsi ked ideme niekam mimo, nieco podniknut, na vylet, atd., co i len do nejakeho shopping centra 😉 Kedze to tu po ruke nemame.

sticker
autor
12. aug 2009

Baby aké sme my skromné 😎 . Stačí nám ísť iba tu niekde "za roh" a hneď je nám lepšie 😀
No a u nás hlavne keď babina býva o poschodie nižšie, je dobré vypadnúť a nevidieť sa aspoň dva dni. To je potom radosť, keď tam malé prídu 😀

dadulik
12. aug 2009

zuzi, juli, hovorite mi z duse 😅 akurat, ze mne ku stastiu fakt netreba to more, staci zbenut niekde po sk 😉 a hned mam uuuuplne inu naladu 😎
nakoniec som musela pri malej chvilu sediet, lebo mi kricala, ze vracka 😲 ale si iba riadne odgrgla z toho mlieka 😒 tak som tam radsej posedela, a ked som vstavala, oci ako trnky, a ze mami hacaj, tak jej hovorim, ze sa idem vycurat a dojdem, no a zaspala aj bezo mna 🙂 takze pol hodky z housa som zmeskala, idem dokukat druhu cast a hajde do postele 😉

dadulik
12. aug 2009

dojdem = pridem 😀

zuzla2
12. aug 2009

dadu no ja by som niekedy bola fakt radsej keby mi to more nexybalo..keby mi uplne stacila dovolenka na SK...no zial nie som az taka skromna 😀 😀 😀
aj ked..mam este sen ist lanovkou na Lomnicky stit (kedze som tam nikdy nebola)..a ked som si pozrela,kolko by nas vysiel listok,tak som povedala,ze radsej ostanem pri tom snivani...20eur na osobu...cize dokopy za daku hodinu by sme dali 40eur.... 😠

julca80
12. aug 2009

Jani, preto som napisala, ze vypadnut na chvilu "aj od rodicov", kedze ich mam vedla vo dverach a som tam den co den. 😒

lenca13
12. aug 2009

Dobry vecer tak koncert bol uzasny riadne sme si to uzili 😵 😵 😵
Aj ked som myslele ze budem musiet ist domov Timka riadne plakala ale nakoniec ju uspala neter 😉