Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
22. aug 2009

dadulík, kebyže ste bližšie, tak určite na tú brigádu dobehnem....a do Podhájskej dupľom, ešte by som tam aspoň na 2 týždne išla, len musím zohnať sponzora 😒

lenca13
22. aug 2009

Dadus pridem ti pomoct pockaj na mna 😀 😀 😀
A tiez uz tento rok ziadna dovca nehrozi uz len dajake vylety ako pise Zuzka 😉

Zuzi vidis nemas slubovat 😀 😀 😀

sticker
autor
22. aug 2009

Zuzi som zvedavá, čo vymyslíš 😀 😎

sticker
autor
22. aug 2009

A koláč nevytiekol, fu 😝 Vyzerá ešte lepšie ako minule, len uvidíme či tak aj bude chutiť 🙂
Bože tak je tu dusno 🙄 To ochladenie je kde?

dadulik
22. aug 2009

diki baby za pomoc pri hrabani 😀 😀 😀 😀 😀 no ja tu podhajsku nechcem zakriknut, vsetko je este v stadiu planovania 😕
mnam jani, chuti dobre ? 😅
mala mi nechce jest 😠 uz z nej mam nervy, len dzus stale lopoti, ak jej ho nedam, tak chyta zachvaty revu, riedim jej to vodou, a ked tam citi viacej vody, uz krici vodu necem!!!!!! 😠 😠
cakam segru s mamou, volala ze pridu, tak si trochu poklabosime 😎

lenca13
22. aug 2009

Nemas za co 😀 😀 😀 normalne som sa narobila 😝

lenca13
22. aug 2009

Timea ked si pyta vodu a dam jej z vodovodu tiez ju nechce ona chce mineralku 😉

lusinda2000
22. aug 2009

čaute kočky,tak akosi nemám ani čas všetko prečítať,tak mi niečo podstatné nové napíšte.

nelinka už začala chodiť do jasličiek?

veľa ste tu toho popísali,tak nemám čas to všetko čítať dozadu.

my sme sa mali dobre, boli sme v dvoch jaskyniach,na dvoch kúpaliskách,na bobovej dráhe a tam po okolí. bolo dobre,normálne som mimo,že sme už doma.

ako ste sa mali? slniečka poslúchajú?

dadulík,ako pokračujete so spánkom bez mliečka?

dadulik
22. aug 2009

ahojte, no lusi nijako 😒 len sme zredukovali mnozstvo mlieka na polovicu 😖
dnes ma mala tak vytocila koli tomu nejedeniu, ona zjedla rano dannete, medzitym polku croasantu, na obed asi 5 lyz. polievky, a odvtedy nic 😠 😠 😠 😠 tak som sa nastvala, lebo chcela vajicko, tak som jej urobila volske oko, zacala to po sedacke vypluvat, zobrala som sa a isla si lahnut, nech sa jaro trapi 🙄 aj som na hodku a pol zadriemala, ale jaro nezozal ziadny uspech, len co zase jeho riadne vytocila 😠 nakoniec som jej uvarila krupicu, zjedla ledva polku, uz som ju ulozila, kedze cez den spala AZ 40 min !!! no este nespi 😖
idem si ja odpocinut pri telke, lebo zinfarktujem ...

zuzla2
22. aug 2009

dadu u nas detto s tym jedenim 😖 ani mlieko nexce 😒 len by vodu s dzusikom pila..lebo cista voda je podla nej ba 🙄
ale dnes vynimocne toho pojedla dost..sice len ryzu s malinami,ale aj to je nieco 🙂

lusinda2000
22. aug 2009

daduš,naša malá na dofče nič od pondelka nejedla.keď píšem nič,tak tým myslím nič,okrem nejakého toho sladkého brumíka a cukríkov pez. ani salám,ani párky,nič jej nechutilo. myslela som,že zmena prostredia a bola to z časti pravda,nakoľko vo štvrtok jedla samotný štipľavý salám🙂 ale tlačí sa jej druhá stolička,takže sa jej nedivím. aj prsteky má stále v pusinke a vraví,že bolí.tak som zvedavá,ako to bude tu doma za pár dní,keď si zase zvykne na domáce prostredie.

zajtra sa budem snažiť hodiť nejaké to foto,snáď budem mať čas.

čo sa týka obedného spánku...neviem čo to je,lebo malá nespáva,iba ak náhodne zaspí napr.v autosedačke,alebo večer skorej zaspí a spinká do rána.

zuzi,čistá voda je aj u našej malej "a-a",teda fuj. keď je minerálka troška už nejak ochutená,tak áno,to vypije.ale neochutenej si dá dva glby. samozrejme má rada čaje,džúsy...

teraz sa ideme umyť a spinkať. ráno sa začína zase starý kolobeh,navariť,hodím do práčky a krásna nedeľa za nami☹

prajem dobrú nôcku🙂

jaduska
22. aug 2009

lusi - super, že ste sa mali dobre....tešíme sa na fotky, nech sa aspoň pokocháme....lebo o chvíľu končia prázdniny a začína hororové obdobie.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denisse
22. aug 2009

caute ... tak my sme dnes boli na grilovacke, ktora sa nakoniec konala vo vnutri, ale ked sme pojedli, tak sme zhodnotili, ze pocasie je ok a na pitie vina sme sa presunuli vonku .... deti behali ako blazni, nela dnes cez obed tiez nespala, takze zalomila okamzite v autosedacke cestou domov a aj potom hned po osprchovani zaspala ... zajtra roman ide doobeda na golf, tak my dve sa vyberieme na toto detske ihrisko, pojdeme busom, ale aspon bude nejaka zmena ...

http://www.prazska-hriste.cz/parky-a-hriste/det...

sticker
autor
23. aug 2009

Dobré ránko 🙂 Ja som dnes vstala dobrovoľne 5:40 😅 a to som šla spať o pol jedenástej.
Včera som sa už nepripájala, lebo sme presúvali stôl z obývačky do "pracovne" a bola som unavená. Predsa len, mala som v sebe asi 3dcl vínka, tak ma to zmohlo 😀. Ale sme fakt upratovali a dnes pokračujem. Chcem tie krabice pretriediť a dať ich do tejto izby. Neviem si zvyknúť. Doteraz som písala z obývačky, baby zväčša pri mne, mala som ich na očiach. Teraz sedím chrbtom k celému bytu 😝 Navyše sa mi už teraz zdá byť táto izba preplnená a to tu nie sú veci, ktoré tu boli pred tým. Tie sú stále na chodbe v byte 😒

sticker
autor
23. aug 2009

Ešte k tomu jedeniu - mne aspoň Jul zje polievku a ráno a večer kakao a ešte keď vidí jesť Eda tak príde a pýta si jesť. Včera čo u našich pojedla, bože! Kyslé uhorky, nato chlebíček, koláč, džús...no aj to tak potom dopadlo. 2krát sa doma pokakala 😠 ☹ Vonku sa vždy vypýta, ale doma sa kľudne pokaká alebo pociká na zem 😔
Deni to ihrisko vyzerá super. Piesková pláž.....no Nel sa vyšantí riadne určite 🙂 😉

dadulik
23. aug 2009

dobre ranko, tiez som vstala dobrovolne pred siedmou, deti este spia, musela som postavit polievku varit, lebo chcem ist na deviatu do kostola 😎
no jaro sa vecer rozhodol, ze s tymto nejedenim to takto nejde dalej, ze si teraz na ranajky povykladame na stol, vsetci sadneme za stol (to u nas neni zvykom) a uvidime, ako sa mala chyti 😕
na dnes ziadny speci program nemame, aj ked mna hned zrana napadla taka myslienka, ze skocit na smolenicky zamok (kusok od nas), ale ako poznam jara, nic z toho nebude ☹

lusinda2000
23. aug 2009

kočky ahooojte,ja nás posuniem a neskôr sa ozvem,snáď hodím nejaké to foto potom,teraz musím kuchtiť🙂

dadulik
23. aug 2009

no dnes je tu mrtvo ☹
uz som malu ulozila spat, dufam, ze za chvilu zalomi 😨

sticker
autor
23. aug 2009

Ja sa chystám obedovať a pustím si Spektrum. Jul je v postieľke, ale ešte nespí hviezda.
Dad ako ste dopadli s raňajkami? Skúsili ste to so spoločným jedením?

lenca13
23. aug 2009

Ahojte tak ja este oddychujem u nasich tiez sme uz naobedovany a pojdem si dat kolac mama robila tri druhy 😉
Timea este nespi beha so psom po dvore 😀
Dad ja som to uz davnejsie zaviedla spolocne ranajky aj ked je teraz Radka doma tak vzdy spolu ranajkujeme Timea uz rano kakao davnejsie odmieta 😖 ma ho len vecer a ked ide spat ma na obed ale jej staci 150ml 😉
Tiez niekedy odmieta jest a hlavne poobede ked sa zobudi ale vzdy sa snazim aby zjedla aspon polievku 😉
Pojdem umyt auto ale az ked hviezda zaspi

lenca13
23. aug 2009

Dad aj jaskyna Driny je blizko vas? 😕

dadulik
23. aug 2009

hej leni, aj driny je blizko nas, ale mna to tam nelaka 😖
jani, skusili sme tie spolocne ranajky, ale ziadna slava, s tousta si asi 3x odhryzla a tak som jej nakoniec zase dala tvarohacik, teraz uz hodinu zaspava, dala som jej sice plienku, ale vedla postele serbel, a krici na mna, dojdem hore a v serbli nakakane, ona hola na posteli, a zadok si do plachty utrela 😀 tak som plachtu zvliekla, ju obliekla, a ze nech spi, za chvilu tam dojdem, ona si zase serbel doniesla zo zachoda a nacurala do neho, pritom uz mala v plienke nacurane 😕 tak idem ju teraz kuk, ci konecne spi 😝

denisse
23. aug 2009

caute ... tak sme doma z toho ihriska, paradne bolo, je to na nabrezi, takze nielen super ihrisko, ale aj lode sme videli, labute, kacky, cajky .... potom sme boli na zmrzku a domov ...
uz cestou sa pytala spat, doma sa vycurala a hned aj isla do postele, ale potom si rozmyslela, ze chce este polievku, tak sme sa vratili este napapat a teraz uz spi 😅

dadulik
23. aug 2009

joj deni, tak vam uprimne zavidim take pekne nedelne dopoludnie 😵

denisse
23. aug 2009

ked tatik nam isiel hrat golf, tak sme si tiez vymysleli vylet 😀

joooj, si viem predtsavit, ze by som vam tu v prahe vymyslela program aj na dvojtyzdnove stretko 😀 😀 😀

denisse
23. aug 2009

hodila som fotky na FB

lusinda2000
23. aug 2009

tak pracujem na fotkách.dávam na FB,nechce sa mi ich zmenšovať,aby som ich mohla hodiť sem. nejak to blbne,tak to bude chvíľu trvať. aj tu je teraz nejak pusto,tak aspoň budete mať čo pozerať,pretože aj denkine fotečky stoja za to.sú peknučké🙂

lusinda2000
23. aug 2009

takže znova ja,aspoň nás posuniem,fotky sú na FB.

jaduska
23. aug 2009

deni, lusi - krásne fotečky.....tak mi je ľúto, že leto už končí ☹ ☹ ☹ ☹

Deniska - s tým stretkom veľmi "neprovokuj", lebo sa ozaj môže stať, že tam všetky nabehneme 😀 😀 😀 😀 😀 ja som napr.v Prahe ešte nikdy v živote nebola - hanba,že???

denisse
23. aug 2009

dani, ani nevies, aka by som bola rada, keby sa to nejak podarilo vymysliet a naozaj by ste prisli ... 😅