Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
6. sep 2009

Len neviem, či mám pozerať SS na markíze, alebo na nove 🙂 Mne je sympatickejšia nova 😝

julca80
6. sep 2009

tak stale mi nikto neodpovie??? 😲 😀 😀 😀 ......domovnicka?.... 😅

julca80
6. sep 2009

tiez sa tu rehocem na tych porotcoch, niekedy vedia dobre zadret, najma Habera 😀

denisse
6. sep 2009

caute .. ja sa hlasim z domu, svokrovi je o tisic percent lepsie, uz sa zbera domov 😀
ale musia mu prist na to, z coho to vsetko bolo a bol vikend, tak sa nic nedialo, zajtra zase kolobeh vysetreni a uvidime ...

roman kupe nelu, idem ju obliect do pyzama a ulozit ...

lusinda2000
6. sep 2009

dadu,jani,juli,deni-ahoooojte🙂

tiež pozeráme superstar,sranda🙂

kočky neviete koľko tu na MK môžeme mať inzerátov?mohlo byť 6,ale už je to asi neobmedzene.

juli,janka mala návštevu,domovníčku,písala to na predchádzajúcej strane🙂ale neľakaj sa🙂

sticker
autor
6. sep 2009

Deni to vážne? 😕 To je super správa 😵
Myslíš, že to bude niečo z toho čo som ti písala? Bacha, aj tam bolo zlepšenie po infúziách, ale potom znovu odpadol. To nechcem strašiť, len "nahlas" premýšľam 😒

sticker
autor
6. sep 2009

LUcia aj mne sa zdá, že dali väčší počet, ak nie neobmedzený. Veď skúšaj dokedy ťa to pustí 😀 Inak z teba som trochu "zmätená", lebo som si všimla že raz si z NMnv a raz z PN 😅

julca80
6. sep 2009

lusi, dik za objasnenie. 😉 Nejako som to prehliadla. 😅 😅

sticker
autor
6. sep 2009

Julik som sa jej obávala, lebo ona je taká naozaj dosť hlučná 😝

sticker
autor
6. sep 2009

Pozerám to na Nove...tam je to o pár minút skôr 😀
Ale Jandová robí konkurenciu Haberovi....vie byť teda riadne hnusná 😝

sticker
autor
6. sep 2009

Že Adela Banášová najznámejšia anorektička na Slovensku 😀 😀

julca80
6. sep 2009

ty brdo 😀 , teraz ako davali uputavky o Adele, tak tam mala v podpazusi super "junglu" 😝 😀 😀 😀 To si ani nepamatam z minulej SS.

lenca13
6. sep 2009

Aj ja pozeram SS 😉

denisse
6. sep 2009

jani, myslim, ze by to mohlo byt nieco velmi podobne ako si pisala a je jasne, ze to zlepsenie je dobra sprava, ale kym nevedia, z coho to mal, tak musia vysetrovat, aby nasadili adekvatnu liecbu ...

denisse
6. sep 2009

inak uspala som nelu, odisla som od nej a za chvilku som ju stretla na chodbe 😀 som myslela, ze ma porazi a ona veeelky usmev, ze nechce spinkat 😀

zuzla2
6. sep 2009

ahojte..
aj my sme dopozerali ss..
no a ked sa u nas dari,taks a dari 😖 boli sme u nasich a museli sme utekat s malou na pohotovst..totizto od vcera vecera zacala plakat,ze ju to tam dole boli a dnes uz ani curat poriadne nexcela..akurat len do plienky a aj to s placom...takze zajtra rano ideme na kardio a potom rovno za nasou aj s mocom 😢 len dufam,ze to nebude nic vazne...

sticker
autor
6. sep 2009

Zuzi nemôže mať zrastené pysky? Chudátko malé ☹

denisse
6. sep 2009

zuzi ☹
preco na kardio??? som myslela, ze s takym na urologiu alebo detsku gyndu, nie?

sticker
autor
6. sep 2009

Deni toto sa mne stáva s Jajou. Ja som taká v kľude, že baby spia,idem po chodbe a zrazu Jaja. Ja sa niekedy v tomto byte bojím aj bez toho, aby ona "mátožila" po ňom 😀

lenca13
6. sep 2009

Zuzi neprechladla niekde?

zuzla2
6. sep 2009

deni na kardiou ideme na kontrolu...
leni nemala kde...teda podla mna...vsak minuly tyzden sme boli vonku len v stredu,stvrtok..aj to nikde nesedela nic..tak ja neviem..moze to mat aj suvis s tymi aftami co mala 😒

lenca13
6. sep 2009

Zuzi no neviem tie afty mi s tym moc nejdu dokopy 😕 jedine ak by po nich oslabena imunita

julca80
6. sep 2009

ax zuzi ☹, co to??? 😕 ☹ Dufam, ze zajtra napises dobre spravy. 😒
Tiez ma napadol zapal mocovych ciest, snad nie ani nic podobne. ☹

sticker
autor
6. sep 2009

Babenky idem si ja sadnúť na gauč, bo tu na zemi chytím aj ja nejaký zápal 😝 . Ahojte ráno 🙂 Dobrú noc 🙂

sticker
autor
7. sep 2009

Dobré ráno. Pijem kávu, Jul už dávno "upratuje" hračky a Jaja raňajkuje. Vôbec som sa nevyspala, lebo Jaja nám už asi mesiac chodí spávať do spálne 🙄 Okolo polnoci, niekedy aj neskôr príde a ľahne si. Kým bol Edo na nočnej sa dalo, ale takto. Dokopaná som. Asi začnem ako kedysi - jednoducho ju odnesiem. Lenže to by jej nesmel Edo ešte aj paplón priniesť 😠 😒 A pri tom ona má takú super príjemnú posteľ 🙂

denisse
7. sep 2009

dobre rano ...
tak aj my sme uz hore, pijem kavu a ideme trosku poupratovat, mozno skocime do lidlu, inak ziadne velke plany na doobedie nemam ... vcera som u svokrovcov varila ja, svokra zostala pri romanovej sestre v budejoviciach, bo tam je svokor v nemocnici ... tak sme u nich boli sami s romanovou babickou ...
a tak som si priniesla obed od vcera a nemusim varit dnes ...

lenca13
7. sep 2009

Dobre ranko my sme vstavali az na budik a Radku som tiez budila asi bude musiet chodit skor spavat 😕
My ideme s Timkou aspon povysavat uz mi nachystala aj vysavac 😀
Inak dnes sme mala po noci suchu plienku prvykrat 🙂

lenca13
7. sep 2009

Aj nas mamina nabalila tak dnes tiez nevarim 😉

Zuzi daj vediet ako ste dopadli

denisse
7. sep 2009

leni, nela za posledny tyzden mala trikrat suchu, ale dnes zase uuuuuplne plnu ... a sa neviem odhodlat k tomu, ze jej vecer proste nedam, lebo viem, ze v noci bude kontrolovat, ci nie je mokra a casto asi aj prezliekat nielen ju, ale aj periny 😕
za dva tyzdne pridu nasi, tak mozno s mamou skusime 😉

dadulik
7. sep 2009

dobre ranko, joj zuzi, daj vediet, co je vaneske ☹ tiez ma napadli jedine tie mocove cesty 😒
ale sa riadne ochladilo v noci a rano, normalne nam je zima, teraz ako sme vstali vnutri 😲
my sa naranajkujeme a zbehneme do dediny do toho sekaca a jaro kupit hmozdinky, dnes mi chce konecne ten satnikovy vesiak povesit 😅