Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
25. sep 2009

Idem ja na autobus ak budem mat cas tak sa ozvem 🙂
Inak zelam vsetkym krasny vikend 😵 😵 😵

sticker
autor
25. sep 2009

Tak si to užite a nemiňte všetky prašule 😀

julca80
25. sep 2009

ahojte 😉

Jani, ty si tusim taky "pestovatel" ako ja v skutocnosti 😝 😀 😀

Leni, pekny vikend.

sticker
autor
25. sep 2009

Ale nieeeeee 😀 Je to celkom sranda 🙂 Teraz už viem, že na noc nezasadím jahody, ale iba iné veci 😀
Idem konečne von, papa na obed 😉

dadulik
25. sep 2009

caute, trocha nas posuniem 😉
malu som ulozila, tak dufam, ze hned zaspi, lebo musim este pozmyvat dolu dlazky a dovarit obed, robim cestovinu so zampionovou omackou. 🙂
dnes som dostala kramy, a je mi tak zle, jak uz davno nie 🙄

sticker
autor
25. sep 2009

Juj Dad ☹ Ja som dostala červenú v pondelok, ale ani neviem ako. Dialo sa kopec vecí - stále choré malé a tak som to ani nevnímala. Mala si si ľahnúť s malou 🙂

sticker
autor
25. sep 2009

My sa tu práve s Jul "vadíme" 😀. Už som za ňou bola asi stokrát a stále nespí. Kričí na mňa, že si nepjosí buvať, a mamina poť šem! A teraz jej kričím, že aj Timuška buvá. A ona sa so mnou vadí, že Timuška nebuvá, išla voooon 😀 Tak jej vravím, že aj Dominika buvá, tak ani tá nebuvá 😀

sticker
autor
25. sep 2009

Teraz mi kričí: "Ty vycikať a pjídeš do spálne za Julkou, mamináááá" 😀 Pomoooooooc 😀

denisse
25. sep 2009

ahojte, tak aj nel uz spi ... my sme boli doobeda v Klube Pohadka, kam sme sa prihlasili a budeme chodit kazdy piatok ... celkom je to tam fajne, dnes bola prva ukazkova hodina ...

a vecer idem s mamou do divadla ... 😀

denisse
25. sep 2009

a idem piect "julkin" viedensky zakusok, tak snad sa mi podari ... ale najprv si dam kavu, bo som dnes este nemala ...

sticker
autor
25. sep 2009

Deni ja si idem spraviť tretiu kávu 😅

sticker
autor
25. sep 2009

Kde sa v tebe berie toľko energie 🙂

dadulik
25. sep 2009

😀 sa smejem na julke, mala nastastie posledne dni zaspava bez problemov 🙂
no ale uz spi hodinu, cize o chvilu ju budem pocut vo vysielacke 🙄
ahoj deni, skoda ze kavu nepijem, pridala by som sa k vam 😅

julca80
25. sep 2009

ja som dala malu spat az teraz, lebo stale hovorila, ze ona nechce buvat (v poslednej dobe to robi stale 😖 ). Ja som si este rychlo vymiesala kolac a supla do truby, troska mi asistovala a nechala sa prehovorit na spanie. 😀
Zajtra ideme do Modry na vinobranie a rozhodla som sa spravit Kokosovych jezkov (ci ako sa to presne vola).

deni, potom prosim podaj hlasenie ako sa ti kolacik vydaril?!

sticker
autor
25. sep 2009

Julik v tomto ti pomôže škôlka, tam spať bude. Tak ich unavia, že určite zaspí 🙂 Ale už aj Julka spí, tak asi zavolám Edovi nech ide pre Janku do škôlky. Tá bude rada, že pôjde na aute 🙂 Veď to máme tááák ďaleko.
A mala by som aj ja niečo upiecť 😅 . Všetky tu vypekáte... Len neviem čo také 😝

julca80
25. sep 2009

Jani, o kolke zvyknete vyzdvihnut Janku zo skolky?

sticker
autor
25. sep 2009

Okolo 14:45 Práve idem volať Edovi. Tel.mám na nabíjačke v obyvke. Len sa obávam, že pri jeho prac. tempe to nepôjde 😒 . Keďže vravel, že ide do roboty na tri hodiny (to vravel o deviatej ráno), na obed som mu volala a že nevedia čo skôr, tak že hádam o tretej príde... Ale moc tomu nedávam 😝

sticker
autor
25. sep 2009

Inak, že nejaké mamičky zo škôlky (nie priamo z našej triedy) sa boli sťažovať na mestskom úrade ohľadom toho nechania si detí doma počas prerábky 😲 . Ale chápem tie maminy... niektoré si nehľadali robotu, kým si dieťa nezvykne na škôlku a teraz keď už aj mohli, tak zase nemôžu, lebo sú zatiaľ evidované ako nezamestatné 😠 . Cítim, že ešte budú iné problémy s týmto v škôlke 😖

lusinda2000
25. sep 2009

čaute kočky🙂

jani,hráš? mňa to akosi nebaví tá hra na FB,keď tomu ani nerozumiem.

tým mamičkám sa naozaj nečudujem,ja si myslím,že také veci ako zatepľovanie by mali robiť cez prázdniny.

jul,a kto bude vodiť dominiku do škôlky a zo škôlky keď budeš v práci?

sticker
autor
25. sep 2009

Luci veď som ti napísala v správach.... Naozaj to nie je ťažké, ja tiež neviem po anglicky a zväčša iba klikám 😅 . Teraz čakám, kým mi dozrie úroda 😎
A tie mamičky ja chápem, ale čo sa idú sťažovať? Čo im to pomôže? Nič. Občas treba aj kompromisy a ten je teraz potrebný. 😉

lusinda2000
25. sep 2009

akosi ma tá hra nezaujala,tak tam asi končím🙂

jasné,že im to nič nepomôže,ale majú asi lepší pocit,že možno v budúcnosti sa to nebude opakovať🙂 čo by sa teda ani nemuselo,si myslím.

idem pomaly zobudiť malú,lebo mi zaspala až o tretej a pôjdeme troška von,aspoň na chvíľu pred barák. aj včera sme boli na bicyklíku,ale som musela po nej utekať,strašne rýchlo na ňom ide a keď jej poviem,nech spomalí,lebo spadne,začne sa rehotať a pridá🙂

dnes sme boli pozrieť u babky malé kuriatka. tak ich malá hladkala a chytala. najviac sa jej páčilo,keď ich naháňala. taká bola zlatá,tak som jej to musela aj natočiť na mobil,aby mala čo pozerať večer,keď pýta,že chce video "miminiek"-tak hovorí kuriatkam🙂

lusinda2000
25. sep 2009

tak teda nikde nikoho,my sme teraz došli zvonka,boli sme na dvore ešte sa troška pohrať v piesku,trocha ešte využiť to počasie🙂

čo všetky robíte?labzujete po vonku aj so slniečkami? treba,pokiaľ sa dá🙂

čo máte v pláne cez víkend? ja vôbec netuším,asi sa budeme doma nudiť☹ neviem kam od radosti ísť s malou,aby nebola stále doma... teraz hrozne v dobrom závidím deniske a nelinke,keď vidím,koľko ihrísk tam majú☹ a my nič☹

dadulik
25. sep 2009

tak u nas sa uz zaspava a poviem vam, ze som dnes akosi bez energie, hlava sa mi toci, takze skoncim o chvilu v posteli 😒

sticker
autor
25. sep 2009

Ahojte. My sme nakoniec skončili v Tescu, kúpila som malým tričká s dlhým rukávom, trochu nespravodlivo - Janke jedno a Julke také isté + ďalšie dve 😅 😝 . A Edo si kúpil tiež tri tričká 🙂
Ale Julke začína kašeľ, presne ako predpovedala MUDr. Tak uvidím, čo v pondelok, či tam znovu nabehnem. 😒
Dad tá červená ti dala tak zabrať tentokrát? ☹ Tak si bež veru ľahnúť 😔

julca80
25. sep 2009

bry vecer zenusky 😉
Ja som este teraz chystala veci na zajtra, nech rano nemame frmol, bo vyrazame uz o 8mej. 😝

Luci, hmmm, to bude este dilema kto bude malu vodit do skolky. 😨 Ale asi mp, prip. ak bude moct moja mama al. otec. Ja budem chodit na 7mu, aby som mohla koncit o tretej a hned ju az zo skolky vyzdvihnut.
Kedze je skolka otvorena od 6tej rana, tak bude mozne v pripade nudze tam dat malu aj skor, ale to velmi nechcem, 😒 aby nemusela chodit do skolky tak skoro. Ak to bude vyhovovat, tak asi na tu pol 8mu ju tam budeme vodit.

dadulik
26. sep 2009

dobre ranko, ze prva 😀 my sme mali noc v pohode, az na to, ze mala o pol siedmej dala budicek 🙄
jaro je na hriboch, ja idem rychlo postavit cesnacku, vydrhnut mikrovlnku a ruru a musim ist do dediny, chcem robit francuzske a nemam vajicka a smotanu 😖

dadulik
26. sep 2009

a juli, boze to je neskutocne, ze uz dominika bude skolkarka 😅 ja to s tebou normalne prezivam, aj tu robotu, aj skolku, kiezby sa mi podarila nejaka robotka najst buduci rok ☹

lenca13
26. sep 2009

Dobre ranko my sme vstavalo o 7,30 ale s tym ze sa Timea o 5,00 zobudila ze ide hove a dole za babicku tak som ju ukecavala tak sme zaspali o 5,30 😅
Okolo 8,00 uz behala s dedom po dvore 😀 😀 😀
Vcera som kupila co som potrebovala a v Deichmane mali na baby pekne zimne topky no ale zatial som nekupila uvidim este co budu mat inde 😉

sticker
autor
26. sep 2009

No konečne mi ide net. Ráno mi vôbec nešiel, tak sme šli do mesta a k prababine. Teraz by som mala ísť aj službu spraviť na chodbu.... NOrmálne som musela kúpiť Julke nový cumlík 😒 V dvoch rokoch kupovať dudku, ach jaj ☹
A Leni - kúpila som Julke nakoniec v Tescu tú šiltovku - že do 4 - 8 rokov 😀 Ale je jej dobrá 😝

dadulik
26. sep 2009

dieta spi, ja hlavu nafarbenu, o chvilu pojde zmyt 😀
hej leni, my chceme zajtra zbehnut do MAXu do skalice, a tiez je tam deichmann, sak minule sme si tam vsetci traja kupili jesenne topanky, teraz by chcel jaro botasky, no a aj mne by sa zisli nejake cierne(ved ich tu uz rok spominam 🙄 )