Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
26. sep 2009

Ja sa na zimné topky chystám asi po výplate. Skúsila by som radšej Baťu ako Deichmann... Ale bude asi dosť aj na cene záležať. Nejako nedôverujem Deichmannu 😒

dadulik
26. sep 2009

jani preco ???
my sme zatial s deichmannom nemali ziaden problem 🙂
topanky u bate sa mi zdaju priserne predrazene 😒

sticker
autor
26. sep 2009

Neviem čím to je, ale nevydržia nám dlho topánky z Dch 😒 . Edovi sa úplne prepadla podrážka.... A ani sa mi tam moc nepáčia 😅 . A keď sme tam na jar pozerali detské, tak by som si nevybrala. Našaťastie som nepotrebovala 🙂 A u Baťu to máš pravdu s tými cenami. Práve preto pozriem aj tu v meste nejaké Peddy a uvidím 🙂
Dad, nechceš aj ty farmárčiť? 😅

lusinda2000
26. sep 2009

pekný deň prajem🙂

drobček mi spinká, jablkovo-makovú štrudľu mám upečenú,ešte chcem piecť jablkové šátečky-ak sa mi bude chcieť🙂

topánky sme z deichmanu ešte nemali žiadne,pretože zatiaľ som vždy kupovala v iných obuviach.takže nemám ešte skúsenosť,ale ako aj janka písala, taktiež sa mi tam pred letom žiadne nepáčili.ale to je o inom,to je už o vkuse,nie o kvalite. a samozrejme každé dieťa je iné,jedno zničí viac topánok,druhé menej.

jani,teba tá hra tuším nejak moc zobrala🙂

sticker
autor
26. sep 2009

Luci je to taká zmena 😝 . Ale chystám malé, ideme k prababine tak sa tam vybehajú vonku trochu. (Sadila som tak, aby som úrodu pozbierala keď prídeme 😀) No závislosť ako vyšitá 😅

lenca13
26. sep 2009

Ahojte dieta mi tiez spi a babicka robila 10 srudli tak sa tiez napchavam 😀 😀 😀
Neviem my sme mali z Deichmanu uz viac topanok a hlavne Jarino a tiez mame zatial len dobru skusenost 🙂hlavne na Radku mali slaby vyber
Radka ma vacsinou topanky od Batu 😉mne zase nie je luto dat za topanky peniaze radsej im kupim jedny ale poriadne 🙂

lusinda2000
26. sep 2009

leni-posledná veta-svätá pravda,tiež si dám na topánkach záležať,aby sme nemali problémy s nožičkami.
leni-10štrudlí???to koľko vás je tam?to zjete?u nás je problém zjesť jednu,lebo nemá kto🙂ale mala som jablká,tak som z nich musela niečo urobiť,a už mám v rúre aj tie šátočky,dúfam,že sa tu nezabudnem a "nezhoria" mi🙂

jani-ty závisláčka!!! 😀 😀 😀 toto sa ti stalo? a ani nevieš ako si do toho spadla,však?

lenca13
26. sep 2009

Lusi veru nemame to problem zjest ved nas je tu 9 ,6 dospelych a tri deti 🙂

lusinda2000
26. sep 2009

jáj tááák,tak to potom hej🙂 nám tu stačí aj jedna a aj z tej dávam babke🙂

dadulik
26. sep 2009

my sme dovecerali, boli sme s malou na bicykloch u nasich, jaro sa motal cely den okolo domu, teraz je tu papucova kultura 😀 t.j. matrace na strede obyvacky, a valanie sa lauri s tatinom po nich 😀 😀 😀

sticker
autor
26. sep 2009

Zdravím 🙂 Tak my sme prišli dobre neskoro domov - po pol ôsmej, umyť baby, niečo zjedli - aj keď viac nezjedli ako zjedli a také boli unavené, že počas chôdze zaspávali 🙂
Ja tiež letím do sprchy a rýchlo k Superstar 🙂 U prababiny som sadila tulipány, už nech je jar 😵 . Potom ešte auto umyť, aby bolo krásne keď ide zajtra Edo preč, nakúpiť do Lidl a som "kaput" 😝
Jáááj a štrúdlu by som si veru dala 😀

dadulik
26. sep 2009

boze kukam tu superstar, co to tam teraz bol za zjav 😲

sticker
autor
27. sep 2009

Dobré ráno 🙂 Tak som si chcela pospať a ani dnes sa nepodarilo 😝 . No čo už. Idem postaviť obed, polievku som včera robila fazuľovú kyslú a teraz spravím pečené mäso s kapustou a zemiakmi. Len to musí byť skôr, aby sa mm stihol najesť.

dadulik
27. sep 2009

ahojte, ja mam uz obalene kuracie rezne a bravcovu pecen, vyrazame do toho MAXu, potom len rychlo ryzu urobim 😉 dufam, ze kupime tie botasky 😝

sticker
autor
27. sep 2009

No daj vedieť Dad, čo ste pokúpili, pre inšpiráciu 🙂 😉
Edo už obeduje a ja idem ešte niečo spratať... Taká pohodová nedeľa 🙂

dadulik
27. sep 2009

tak sme tu, botasky kupene, aj ked uplne ine ako sme chceli, sice sme obehli asi 6 obchodov, ale vyber nulovy 😝
ale natrafili sme za super akciu, takze na dvoch paroch botasiek sme usetrili viac ako 20€ 😉 pridala som aj do albumu foto, ako sa laura tesila 😀

sticker
autor
27. sep 2009

Dad super 🙂 Čiernu sú u mňa jedničky 😉 . A to ste sa rýchlo vybavili 🙂
Ja som zmyla podlahy, vypila kávu, ale nejako nepomáha 😝 , pustila som práčku a obe deti mi spia 🙂

denisse
27. sep 2009

caute baby, sme u svokrovcov, ani som vas necitala a pisem len, ze doma v prahe nam nejde net a asi pojde az v stredu ... tak dovtedy sa neozvem 😢

lusinda2000
27. sep 2009

tak kočky,ja nás teda apoň posuniem a idem si zacvičiť troška na orbitreku a malej pustím rozprávočku na dvd,ktoré mám požičané od sestry,no ešte sme nevideli ani jednu,tak to idem napraviť. chcela som ísť trocha von,ale mm sa nechce,tak pôjdeme zajtra ja s malou doobeda,keďže je navarené.

dadulik
27. sep 2009

joooj zeny 😝 taku turu sme si na bicykloch dali, ze sme ledva uz potme dosli domov 🙄 daleko za dedinou, lepsie povedane, vo vedlajsej dedine ale v lese, robia golfove ihrisko (deni a roman dojdete ? 😀 ), tak ze ideme kuknut, no ale sme netusili, ze je to tak priserne daleko, ja fakt neviem, kolko sme tam slapali, ale mohlo to byt aj 10 km 😲 a tolko aj nazad aj s malou nazadu 😝 ale je to paraaaaaaaaadne a straaasne obrovske 😎 joj, mozno ma to bude lakat, ak to otvoria 🙂
idem ulozit malu a kuk SS

julca80
27. sep 2009

achojte, my sme uz spat z vinobrania. Burciaku sme pokostovali az az. Teda nie az tak vela, mala som tusim len 4 pohariky za cele dva dni. 😝 Na to, ze ja som to predtym velmi nepila, tak dost. 😝 😀
Aj doma mame jednu flasu, takze baby ste ocakavane na kostofku. 😉

julca80
27. sep 2009

Inac mala je od vcera riadne nachladnuta, uz v piatok cely den kychala a v noci uz mala riadne zapchaty nos.
Nic viac jej nie je, len je z tej silnej nadchy dost "rozbita".
Takze zajtra rusim skolku a budeme doma. 😒

lenca13
27. sep 2009

Ahojte tak konecne dnes sedim 🙂 na obed sme prisli od nasich a bola som max.vytocena 😖 susedia pod nami uz asi 2 mesiace stale volaco prerabaju na byte a vyjdem na balkon cely balkon od prachu a okna tak isto zase volaco brusili jedine stastie bolo ze som tam nemala pradlo, ale v kuchyni bola otvorena ventilacka vsetky policky total prachove vyzeralo to akoby som tam mesiac neutierala prach 😖 balkon som umyvala asi 4 krat aj tak to nie je este ono
Poobede sme boli vinsovat krsnatku mal meniny 🙂

Julik no taky dobry burciak by som si dala 😀 😀 😀 😀

julca80
27. sep 2009

Lenci, uz ta cakam a chystam pohar! 😉

julca80
27. sep 2009

Inac Domca ma odkolotocovane zase aj na rok. 😅 Kopec penazi sme tam nechali, a to este vyzmykala aj moje obidve svagrine. Ale nie, ony samy jej chceli prispiet na kolotoce. Tolko sa navozila, ze az. 😝 😀

lenca13
27. sep 2009

Uz idem 🙂

julca80
27. sep 2009

Zajtra ak nezabudnem, hodim par fotiek na FB. 😉

lenca13
27. sep 2009

Julik aspon ze ma vzdy kto prispiet na tie kolotoce 😉

sticker
autor
27. sep 2009

Juj baby nestíhačka 🙂 Ale sedím....
Deni ☹
Julik kedy to prídeš? 😉

julca80
27. sep 2009

Jani, nebodaj nas nestihas kvoli sadeniu?!
Veru neviem kedy sa mi bude dat prist za vami, uvidim aka bude mala v najblizsie dni. 😒