Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
5. okt 2009

Luci ja som teraz tiež Julke pustila ale len preto, že potrebujem tie fotky nahrať a ísť na bálkón s prádlom 😝 . Už môžte "kukať" na FB časť fotiek...

lusinda2000
5. okt 2009

tak idem kuk🙂

dadulik
5. okt 2009

😝 😝 😝 😝 😝
ja som stihla okrem dveri umyt aj 4 okna a oprat zaclony, a hned aj mala bola hore 😅
idem kuk jani fotky na FB 😉
deni, chuda nelinka, ma to tazke, drobcek, ale zivot je o tom, aby sa clovek stale prisposoboval, vsak ☹

denisse
5. okt 2009

dadu ... tuto vlastnost ma bohuzial po romanovi .. kazda zmena = trauma ... rutina, naucene zvyky, zabehany system, v tom sa citi dobre ... a nela je taka ista ... a teraz je to este umocnene tym, ze je mala a v podstate vsetky deti bez ohladu na povahu maju radi svoj zabehany system ... ☹

ja sa zase prisposobujem rychlo a pomerne lahko ... 😎

denisse
5. okt 2009

dadu, tak ty si sikulka .. si usetrila 240 korun 😀 😀 😀 si daco kup 😉

lusinda2000
5. okt 2009

kočky,posúvam nás🙂

dadulik
5. okt 2009

deni, este nie, este ma caka polovica domu 😀
ale jaro teraz zahlasil, ze ide umyt dalsie dve okna v pracovni 😕 😕 😕 aby tam mohol sito vratit nazad, lebo ze este lieta hmyz dnu 😀
na veceru prazim zemiakovo-cuketove placky 🙂

lenca13
5. okt 2009

Ahojte ja som dnes poupratovala trochu skrine a co nenosime som povychadzovala 😉
Jarino isiel pre Radku na vytvarnu a zobral aj Timeu 😉
Dad si sikulka

jaduska
5. okt 2009

ahojte ženy....ešte že ste mi pripomenuli tú súťaž, ja by som aj zabudla.... 😖

no super, stránku majú preťaženú....ale mám pocit, že deti zo Slovenska sú znevýhodnené, lebo je nás menej ako Čechov, ako tak pozerám výhercov, tak sú tam hlavne české detičky.....

jaduska
5. okt 2009

jani - mne to ukázalo pekne tú fotku....

sticker
autor
5. okt 2009

Dani ale veď je zvlášť aj česká a slovenská stránka. Ja som si myslela, že češi majú svoju súťaž a my svoju 😒
A ako mám hľadať Sandru? Normálne Sandra, alebo San...

denisse
5. okt 2009

baby, aj ja som sa tam zaregistrovala, ale na ceskej stranke a neviem, ci z ciech mozem hlasovat aj za slovenske deti ... teda z ceskeho mobilu ...

dadulik
5. okt 2009

tak jaro umyl aj posledne okno na prizemi v kotolni 😅 takze uz mi zostavaju len dve okna a dvoje balkonovky hore 😀 ale to zajtra robit nebudem, lebo sme same, a nemame na balkone zabradlie, tak malu musi niekto vartovat 😒
aj ja som chcela poslat foto malej do tej sutaze, ale jaro ma odhovoril, ze keby nahodou 😀 mala sutaz vyhrala a bola na tych obaloch, ze kolko pedofilov by malo radost 😅 😕 🙄

denisse
5. okt 2009

dadu, tak aj jaro je sikovny a aj on si moze daco kupit 😉

julca80
5. okt 2009

ahojte 😉
Dominika od minulej noci teplotuje, v noci som jej namerala 38.4st., tak s nou dnes zostala doma moja mamca. Aj na obed mala este teplotu a do vecera bola vcelko v pohode. Uvidim ako bude v noci. Rozhodla som sa, ze nepojde do skolky este ani zajtra, nezdala sa mi uplne ok. Takze doobeda s nou bude moja krstna a ja pridem okolo 11tej z prace. 😒

julca80
5. okt 2009

Tusim nam to uz zacina s chorobami. ☹ 😠 Troska pokasliava, ale len semtam a soplik ma tiez len troska. Len ta teplota je vyskocila. 😖

dadulik
5. okt 2009

joj juli, to je jak na potvoru 😠 teraz niekedy mas ist na to skolenie? no hej, choroby asi pomaly nastupia 😖
kukam SS a rozculujem sa tu, ze toho debilneho vietnamca poslali dalej 😠 😠 😠 😠 sak ten spieval ako ja ! 🙄

lenca13
5. okt 2009

Julik tak snad to nebude nic vazne 😖 no inak kazde dieta si musi prejst skolkarskymi chorobami u nas bol najhorsi prvy rok

julca80
5. okt 2009

dad, ked si uz tak rozbehnuta v umyvani okien, skoc aj ku mne 😉 😀

lenca13
5. okt 2009

Tiez som cakala ze vypadne ten vietnamec 😖

julca80
5. okt 2009

na skolenie mam ist bud. tyzden, tak som spokojnejsia, ze si to s malou odbijem teraz. Bolo by mi tazsie keby som prec a ona je takato. 😒

sticker
autor
5. okt 2009

Ja nerozumiem ako mohla vypadnúť tá češka, ktorá vypadla 😠

sticker
autor
5. okt 2009

Julik tak s Domčou to nič moc 😒 ☹ Dosť rýchlo niečo priniesla zo škôlky 😖

julca80
5. okt 2009

Do zajtra si ju necham este doma, a ak bude uz ok, tak v stredu pojde do skolky. Ja ani neviem ci to moze mat zo skolky. Lebo teploty mala az v noci z nedele na pondelok, a keby chytila virozu zo skolky, tak si myslim, ze ta by sa prejavila do 24hod., neviem. 😕 😒

denisse
5. okt 2009

juli, tak to ma mrzi ... ale ono to nie je nic neobvykle ... jesen a kolektiv su pre choroby velka zivna poda ... nela je zatial ok, ale cakam kazdu chvilu, ze na nu nieco naskoci ...

denisse
5. okt 2009

to je super, ze ju mas s kym nechat, aj ked urcite len obcas ... ale aspon ako posledna zachrana ... my sme takto volali raz o 4 rano svokra, ci moze prist a o 7 uz bol u nas ...
ja by som brala babie leto do 15 decembra, potom 2 tyzdne pekna zima so snehom a od 1.januara jar 😅

denisse
5. okt 2009

keby ma poculi ekologovia, tak asi ma nechaju zatknut ... 😝 ale ked ja tu uprsanu a veternu jesen a zimu nemusim, navyse furt tma ... 😒

denisse
5. okt 2009

vyliezla som z vane, idem si pustit serial .. co normalne chodi o 20.00 ale ja si ho nahravam, lebo o osmej nikdy nie som ready ... 😉

jaduska
5. okt 2009

Kurňajs už dve hodiny uspávam Olíviu a ona to má v paži.... 😠 U nás niežeby zaspávali deti v poradí od najmladšieho po najstaršie, ale naopak. Najprv zaspala San, potom Boba a Oli asi ťahá nočnú....

Jani - neviem sa dostať na server kinder čokolády, tak ani neviem ako Sandru hľadať, ale možno podľa kódu, náš je XPQ33Y7. Ako som čítala podmienky, tak na Slovensku sa môže hlasovať iba zo slovenských čísel mobilov. Tiež som myslela, že tie súťaže idú osobitne pre ČR a SR, ale včera bol na prvom mieste chlapček z Čiech a na druhom alebo treťom dievčatko zo SR, tak fakt neviem....A dnes nemôžeme hlasovať ani my, keďže sa na tú stránku neviem dostať....ale neva, veď svet sa preto nezrúti....

Dnes som bola so Sandrou u zubára a začala mu tam v kresle fňukať, lebo sa bála, že jej bude ťahať zub a ten debil, niežeby ju upokojil, ale začal na ňu zvýšeným hlasom, že nech mu tam neplače a nech poriadne otvorí ústa, no a našej San viac netrebalo, tak sa rozplakala a on ešte viac znervóznel....a to ani nehovorím, že nás hodinu nechal čakať, má začínať o ôsmej, zobral nás prvé o 9.15, takže Sandra zmeškala v škole dve hodiny namiesto jednej.... sa nám pekne ten týždeň začína....

Julík - Domči skoré uzdravenie, budete to mať tie prvé týždne asi pestré - aj so San to tak bolo - týždeň v škôlke, týždeň chorá, dva týždne v škôlke, týždeň chorá....atď 😒

jaduska
5. okt 2009

tak som sa konečne dostala na tú kinder čokoládu, tu je San:

http://www.kindercokolada.sk/sk/soutezni-galeri...