Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
26. okt 2009

Julik ako je malej ?

julca80
26. okt 2009

Jani, stale ma taky huhnavy hlas a nos len troska zapchaty. Asi ma nosnu sliznicu opuchnutu, bo je to pocut ako funi 😒 😅 Rano a vecer som jej dala detsky Otrivin a tiez aj do zasuvky Olynth. Tak dufam, ze nic ine ju nelapne a bude coskoro ok. 😒

Mala Janka je uz fit?

sticker
autor
26. okt 2009

Jej je už lepšie, Jul horšie, ale nemám v pláne ísť zatiaľ k MUDr. Veď uvidím ako bude zajtra. Prinajhoršom by sme z gyndy zbehli ak by sme to stihli, ale to nevidím ružovo.
A ja sa lúčim. Idem si ľahnúť, elbo som stále nevyspatá 😝

denisse
26. okt 2009

dobru noc 😉

jaduska
26. okt 2009

ufff prečítané 😀 ale písať sa mi už nechce, aj tak všetky spíte, tak nečítate 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
27. okt 2009

Dani 😀 😀 😀 😀 To máš čítanie na dobrú noc 🙂 Ale teda zase si pekne potiahla. Typujem, že Boba s tebou 😅 😝 .
Julka mala ráno zase precikanú plienku 😒 ☹ . A to pije iba kakao, žiadny čaj v noci, nič. Bude to teda robota ju odnaučiť od plienky.
Idem sa dochystať a šup Jaju do škôlky a potom sa psychicky chystať na MUDr. Jaj takú mám nervozitu z toho. Ani neviem, či z toho čakania, alebo z vyšetrenia 😅 😀

dadulik
27. okt 2009

dobre ranko, jani klud 😎
ja idem za chvilu na kontrolu na endokrinologiu, tiez uz mam brusnu nervozitu ☹ lebo od stitnej sa mi odvijaju dalsie choroby 😢

sticker
autor
27. okt 2009

Dad ja viem, že napr. ty to máš horšie ☹ To si ani nedovolím porovnávať. Ja len že som tam dva roky nebola a ako sa poznám bude lietať stále na wcko od nervozity, aj keď už nič nebudem teraz piť 😝
Malú berieš so sebou?

lenca13
27. okt 2009

Dobre ranko 😉 my sme hore od 6.15 😖
Dovarim polievku a pojdem s Timkou k dokine ma dost silnu nadchu hlavne rano 😖
Zase sme mali suchu plienku a to sme v noci pili mlieko 🙂

sticker
autor
27. okt 2009

Tak už som doma, Jul v postieľke síce ešte nespí, ale je tam. Celkovo mi to trvalo hodinu aj s cestou a 15 minútovým čakaním na Eda 🙂 To je taká úľava. V piatok 13teho budem volať o výsledky tak snáď budú dobré. Julke som kúpila také naozaj hrubé pančušky u Lenkinej maminy 🙂 A sa mi zdá, že aj Timka má také - bledo modré s kvietkami 🙂 Normálne posledné boli v našom čísle 🙂
Tak som rada, že som to všetko zvládla. Poobede máme atletiku ale Jul nechám asi doma. Soplík jej stále tečie, zatiaľ nekašle a mohlo by to tak aj ostať 😅
Leni má Timka atb?

lenca13
27. okt 2009

Ahojte 😉 moje dieta este nespi stale pocuva mandarinku darinku 😀 a hra sa s vlacikom
Jani nie nemame ant.dala nam len pamykon a kazala kupit sinupret,dychanie ma ciste a do pohody mozeme chodit von 🙂 ja som aj preto isla ze ma potom dokina dovolenku

dadulik
27. okt 2009

ahojte, tak sme doma, uz mam aj bryndzove pirohy hotove, dieta ulozene, len ju musim ist skontrolovat, ci zaspala 😲 varovala u nasich, nebola s nami.
No vyzera to, ze stitnu mam uz v poriadku, este mi zobrali krv, tak do 14 dni pridu vysledky. Ale....budem musiet ist do nemocnice na preliecenie tej mojej druhej choroby, sklerodermie, co to mam na tvari, zda sa mi, ze od brachovej smrti sa mi to zhorsilo 😢 neda sa to vyliecit, iba zase na nejaky cas zastavit, a to penicilinovymi injekciami do svalov, treba pritom byt na pozorovanie v nemocnici a to celych 14 dni !! 🙄 uz niekolko dni mi to vrta v hlave,ako to vsetko urobit, ved som bez malej nebola este ani jednu noc prec 😢 😢 😢 musim zavolat koznej, a asi buduci tyzden by som uz isla, kedze som sa konecne odhodlala 🙄 jaro sice tvrdi, ze to vsetko zvladne sam, ze si zoberie OČR a babky budu pomahat, ale viete si niektora vobec predstavit byt 14 dni mimo den aj noc 80 km od domu bez malych ????? 😢

sticker
autor
27. okt 2009

Bože Dad ☹ Naozaj sa to nedá nejako inak, prinajhoršom iba chodiť na injekcie? Ale asi nie ☹ 😔 No na rovinu, neviem si to predstaviť....hocijako sa snažím je to nepredstaviteľné ☹
Ale aspoň že štítna je v poriadku 🙂

dadulik
27. okt 2009

no ta stitna neni taka dolezita ako toto jani ☹ ☹ ☹
ja si to tiez neviem predstavit, ale neda sa nic robit, radsej to podstupim teraz, akoby sa mi to mala casom zhorsit tak, ze by som mala pokrivenu pusu alebo pod. ☹
inak to moje dieta je cisty humusak 😝 uz hodinu zaspava, raz bola cikat, teraz ze ticho je asi spi, dojdem tam, a ona mi referuje, ze sa pokakala do plienky a vysypala to do serbla 😲 a vobec na mna nezakrici 😠 uz ma tretie mlieko...
tohto sa bojim najviac, ako ju jaro bude uspavat cez obed 😒

lenca13
27. okt 2009

Dad no urcite je tazke byt tolky cas bez malej ale zase musis mysliet aj na svoje zdravie 😉 a takto budes na to pripravena ze budes dlhsi cas bez nej ,urcite to nebude lahke 😕
Sestranicu chytil slepak ked mal jej maly 5 mesiacov vobec nebol na to nikto pripraveny a zvladli to 😉
Musis mysliet trochu aj na seba 😉

dadulik
27. okt 2009

ved ja myslim leni ☹
len sa bojim, ako to zvladne mala bezo mna, jaro s malou, a pod. ved si ma ani nebude pamatat, ked sa vratim 😢

lenca13
27. okt 2009

Dad neboj zvladnu,uvidis ze budes milo prekvapena 😉 a preco by ta nemala mala poznat oni uz maju dost rozumu 😕

dadulik
27. okt 2009

no staci, ze varuje pol dna u babky, a ked po nu pridem, nechce so mnou ani domov ist 😠
ved ja za nou budem viacej plakat ako ona za mnou 😢

lusinda2000
27. okt 2009

čaute kočky🙂

jani super,že to máš za sebou,my sme sa dnes objednali k zubárke,ale posledný voľný termín sme stihli,a to 15.12.:-)

dad-určite to zvládnete,a jarino to s malou zvládne,toho sa podľa mňa nemusíš vôbec báť. pravda je taká,že ja by som to asi nezvládla bez malej toľko,ale určite sa to dá. moja kamoška keď išla rodiť druhé bábo,prvé malo len niečo vyše roka a nechala tatinka samého s malou a tiež sa veľmi obávala,ale zvládli to na jednotku,dokonca ju muž naučil zaspávať samú🙂
podľa mňa je to aj na niečo dobré,nech chlapy vedia,že to neni "dovolenka" byť stále so slniečkami,keď sú v takom "zvedavom"veku. ale určite to zvládnete,bude to ťažké,ale potom budete spolu a zdravučké🙂
a možno ťa niečím prekvapia🙂 ale musíš byť silná,aj keď je to veľmi ťažké a to píšem ja,ktorá to nemusí podstúpiť....tak si nechcem ani len predstaviť,ako si na tom ty...ale úprimne-zvládnete to,veď sa na jarina hádam môžeš spoľahnúť🙂

leni-aspoň že ste sa teda vyhli atb. snáď bude timka skoro fit🙂

dadulik
27. okt 2009

😕 tak nas posuniem, my sme boli vonku, uz sme sa potme vratili, to je tak blbe obdobie toto, nenavidim tu tmu a zimu 🙄 a bude este horsie...

lusinda2000
27. okt 2009

neboj dad,to ubehne,prejdú vianoce,nový rok a zasa bude svetlo a teplo🙂

denisse
27. okt 2009

caute ... ja som dnes bola v praci, nel v jasliach .. vcera ani dnes vobec neprotestovala, ked ta, sla, ani tam vobec neplakala, ked som ju odovzdavala ... 😀 tak mam radost ..
dnes po dlhsej dobe ale mala rano zase pocuranu plienku ... 😒

dadu, tak to naozaj nie je nic prijemneho, hlavne ked budes tak daleko ... ale urcite za tebou aspon park krat pridu, nie?
ale urcite sa odhodlaj, budes to mat za sebou ... a o malu sa neboj, ona to zvladne, deti si rychlo zvykaju ...
ja napriklad viem, ze by to pre mna nebolo jednoduche, ale viem si to predstavit ... budeme drzat palce ...

lenca13
27. okt 2009

Ahojte my sme boli na Halloween party a bolo super,deti spravili pekne tekvice 😉 jedna nam svieti aj na balkone

Deni super ze si Nelka tak zvykla 😉
My sme dnes mali aj na obed po dlhej dobe mokru plienku 😖

julca80
27. okt 2009

cafte, tak Domca uz spi a ja by som mala zehlit, ale taaaaak sa mi nechce 😝
Poobede som zbuchala bryndzaky a tod vsjo.

dad, veru ci skor tym lepsie vybav nemocnicu, uz len kvoli sebe. A mala to zvladne, uvidis, ci uz ked sa bude varovat Jarinom al. babkovcami. Mozno im to uspavanie pojde omnoho jednoduchsie ako ked ju davas spat Ty.
U nas sa osvedcilo prave to, lebo ked bola len s mp, tak vobec si nepytala pri zaspavani este caj ako to zvykla pri mne a dokonca ani v noci ( a prespala cele noci).
Uvidis, ze to bude v poho.
A zeby ta po tych 2tyzdnoch nespoznala, alebo nechcela, tak to si nemyslim. Skor to, ze jej budes vzacnejsia. A dalsia vec je to, ze budu za tebou sem-tam chodit, ci nie?! 😉

julca80
27. okt 2009

Leni, aj u nas ma byt organizovany Halloween zajtra, tak rozmyslam, zeby som sa isla s malou tam pozriet. Len neviem ci to je aj pre nu a bude ju to bavit. 😕

dadulik
27. okt 2009

no baby, diki za povzbudenie, neviem ci bude dobre, ked za mnou pridu aspon zo dva razy, to by brali aj malu, a ci by sme to opatovne lucenie zvladli ☹ neviem, to doriesim az potom....
jaro si este v piatok musi v praci zistit, ako to je s tou OČR, zevraj im zamestnavatel preplati len 9 dni v mesiaci 😲 potom potrebujem doriesit zvysnych 5 dni 😖 ci by si cerpal dovolenku alebo ako, kazdopadne malu nechcem nechat zase babkam tie zvysne dni uplne, chcem aby to jaro "korigoval", ved on vie co a ako sa robi, kedy, a pod. sam mi povedal, ze najhorsie to bude asi s obliekanim malej 😅 chudatko moje, ta bude chodit zobliekana 😅

dadulik
27. okt 2009

a este, neviete nahodou ako je to s platenim za pobyt v nemocnici ? 😕 ci sa plati nieco za ubytovanie a stravu, lebo naposledy ked som tam lezala pred cca 6 rokmi, tak to bolo 50 sk na den 😒

lenca13
27. okt 2009

Julik Timku sa docela zabavila aj ked sme tam neboli cely cas,Radka to mali spravne v CVC v ramci vytvarnej ale mohol prist kto chcel 😉
Dad to s tym obliekanim to viem ze chlapi nezvladnu 😀 ked som chodila do prace a vodil ju Jarino vsetko muselo byt nachystane, ked som isla s Timkou do porodnice tiez som robila kopky ale vyslo to tak ze Radka zrovna vtedy boli v skole prirode 😉 ale ked treba vedel jej najst veci 😀

julca80
27. okt 2009

dad, ja som ani netusila, ze sa za pobyt v nemocnici plati?! 😲 Ved to sa zahrnuje do hospitalizacie, ci nie? Takze by to mala preplatit poistovna.
To by ma ani vo sne nenapadlo, zeby som mala za pobyt v nemocke mala platit. 😠 Ked teda tam nie som ako na "rekreacii". Ak som to dobre pochopila, tak ty tam musis byt hospitaliz., alebo nie?!

julca80
27. okt 2009

presne ako Lenka pise, tiez som malej pochystala kombinacie veci, co jej mp moze obliect a s cim zkombinovat a bolo vybavene. 🙂
Vacsinou to tak robim ked Domcu berie do skolky drahy a musi ju aj obliekat. 😅