Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
30. jún 2009

čaute kočky🙂

tak na julku som veľmo zvedavá aj ja,neviem sa dočkať,kedy budú doma a čo nové napíše 😕

kočky,zachvíľu sa Vám to blíži,pekne sa balťe!

tuším ste sa moc nedohodli na tom,kedy idete do tej zoo.

jaduska
30. jún 2009

no ja som na cestovanie zvyknutá, veď od 14 rokov som takmer denne bola v buse, hoci na kratšie trasy...kebyže má jany dovču, tak neni problém....ale sama s malou by som sa bála ísť hoci aj busom...so Sandrou by som išla aj do Ameriky, s tou nie sú žiadne problémy, už aj Boba vie obsedieť, len ju treba niečím zaujať....
a zuzi - v pohode, ja fakt len tak uvažujem...a samozrejme aj chápem, že je obrovská zodpovednosť viesť v aute cudzích ľudí a bábätko dupľom...

ja chcem autoooooooooooooooooooooooooooooooo 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lenca13
30. jún 2009

Ahojte tak ja som u nasich umyvala som auto ☹ Jarino isiel na poobednu,Timea uz spi 😉
Tiez som zvedava na Julku ako dopadnu 😕

lenca13
30. jún 2009

A Radka ma na vysvecku same jednotky 😵 😵 😵

sticker
autor
30. jún 2009

Leni prečo ten smutný smajlík pri umývaní auta 😀

sticker
autor
30. jún 2009

Ja tiež netuším ako sa pobalíme....už teraz keď dám buginu do kufra tak sa mi zdá byť plný 😝 .
Dadulik tie marhule sú také napoly zrelé 😒 Mohla tá marhuľka ešte aspoň týždeň vydržať ☹ Umyla som ich, aby maminka zavarila - tá bude nadšená 😅 😝 😀

lusinda2000
30. jún 2009

jani,také marhulky bych si dala🙂

neboj jani,ešte ti určite okrem buginky niečo do kufra vojde🙂

dadulik
30. jún 2009

radke gratulujem k jednotkam a leni tebe k sikovnej dcerenke 😵
lusi, my sme sa dohodli, ze kazdy pojde do zoo, kedy mu to bude vyhovovat 😉 takze su take kvazi dva tabory, jedny pojdu v sobotu doobeda, druhy v nedelu doobeda 😉
zuzi, prosim ta, asi mam sklerozu, ale zkadial to vy ste ??? 😅 😕

jaduska
30. jún 2009

aj my gratuluje šikovnice Radke k jednotkám....

daduš zuz je z PO

sticker
autor
30. jún 2009

Dadulik veď možno aj my pôjdeme v sobotu..... Lebo tiež je pravda, že také kľudné nedeľné doobedie niekde na kávičke.....to ma veľmi láka 😎

sticker
autor
30. jún 2009

Baby ako periete napr. športové tašky? Mám to dať na program čo mám športová obuv? 😅

zuzla2
30. jún 2009

dadu uz to za mna jadus napisala 😎

ozaj jadus ty si pisala,ze byvate pri stanici,ze??a to je ta bytovka co ma vymene a vymurovane chodbove okna?? lebo vzdy ked ideme okolo,tak len cumim a typujem,ze mozno je to ta 😀

jaduska
30. jún 2009

jani ty máš na práčke program športová obuv???? 😨 😨 😨 😨 😨 😨

sticker
autor
30. jún 2009

Hej mám.....a podľa papiera môžem prať max. 2 páry 😝 Ale malým som tam švacla takých 6 😅 😀

zuzla2
30. jún 2009

program sportova obuv??? to 1x pocujem....asi by som si mala kupit novu pracku 😀 😀 😀 sice tato ma len 5rokov,ale toto neobsahuje 😕

lusinda2000
30. jún 2009

dadulík,no veď to som chcela vedieť,že teda kto kedy ide do zoo.

lusinda2000
30. jún 2009

ani naša práčka nemá taký program a športovú tašku som prala na 40-tke.

sticker
autor
30. jún 2009

Dám to na program športové oblečenie 😅 😀

sticker
autor
30. jún 2009

Inak baby 99% kliešťov je infikovaných!!! Kamarátkin manžel bol len u nich pri dome v záhrade a má na páse taký obrovský červený fľak! Najprv si myslel, že má zase pásový opar, ale nie. Takže testy a atb. 😒 ☹ . Dnes som kúpila aj sprej a objednala tie homeo proti kliešťom. Budem im to striedať.

jaduska
30. jún 2009

jani ty čo máš za mašinu ?????????? tiež som o takých programoch ešte nepočula, ale zas pravda je, že novú práčku zatiaľ netreba (klop-klop), tak ani nesledujem, čo nového....ja čakám kým sa bude dať kúpiť taká práčka, aké sú v reklamách na pracie prášky - prádlo z nej vyberieš snehobiele, suché a vyžehlené........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaduska
30. jún 2009

zuzi, nie, to nie je tá, my bývame v tej bytovke, čo je presne za ňou - ani vpravo, ani vľavo, ale za...

lusinda2000
30. jún 2009

jani,my sme boli včera na hríboch a ja som mala dvoch kliešťov,a to sme boli len chvíľu. na mňa idú,večne keď som bola v horách tak som mala kliešťa.

a ten kamoškin manžel mal na páse kliešťa?sám si ho vybral?

jaduska
30. jún 2009

lusi - nečítala som to, ani nemám v pláne, stačí mi ten názov - jasné, že teraz sa objavia kadejaké bludné správy, každý bude chcieť na jeho smrti zarobiť....je mi ho ľúto ☹ aj keď jemu to je už asi jedno

zuzla2
30. jún 2009

jadus no tak to nabuduce budem musiet este pozornejsie pozerat..a mm povedat, nech ide 20tkou 😀 😀
jani veru to co mas za pracku?? to sa este asi ani taka na vyxod nedostala...ale budem musiet mm povedat,ze ked v buducnosti mi bude kupovat,tak tiez nejaku taku paradnu, jak ma jeho mama 😀 😀 ...vsak stala len dakych 25t 😕 😀 😀 😀

zuzla2
30. jún 2009

no a k Jackovi....teda mna tato sprava pravdupovediac ani neprekvapila,ze zomrel....budem mmozno hnusna,ale moze si zato sam....vsak staci,ze len tych 15plastik podstupil..uz len to je zataz na telo...
ako cloveka som ho nemusela...ale pesnicky mal pekne...no a najlepsi bol mm...ten sa ma spytal,ze ci mal dake znamejsie pesnicky,lebo ze on nepozna od neho ziadnu 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaduska
30. jún 2009

zuzi - aspoň budeš vedieť, kam skočiť na kávu, tak pozorne pozeraj!!!!!!!!!!!! a tá svokrina práčka si aj sama prádlo do seba nahádže a potom ho vyvesí??????????? (teda za tú cenu by to mala robiť, nie? 😀 😀 😀 😀 )

ozik - som zabudla sa pochváliť, že už aj ja mám všetky známky zapísané....tak to nedopadlo až tak katastrofálne - všetky skúšky na prvý raz, v prvom semestri som mala priemer 1,2 a teraz 1,4. Tak som celkom spokojná, že má tá "tehu-dojčiaco-materskodovolenková demencia" až tak nepostihla.... 😵 😵 😵 😵 😵

Idem pre San do škôlky, majú disku, ani neviem, či ju odtiaľ dostanem, tak zatiaľ pá ....hádam večer dorazím

lusinda2000
30. jún 2009

veru sa nedivím,teraz pôjdu samé reči o jeho smrti.ale tak čo už☹

teda to sú ale "pracie mašinky"!

zuzla2
30. jún 2009

no veruze som si aj myslela,ze to sama za nu urobi...ale neurobi...ani len nevyzehli....tak,ale ked budeme my kupovat druhu,tak hadam uz taka na svete bude 😀 😀
a si teda sikulka...ja som studovala slobodna a bezdetna a som mala horsi priemer 😎

sticker
autor
30. jún 2009

Dani blahoželám 🙂
Baby a tá práčka je taká normálna 😅 ... Plnená zhora Indesit.... 😝