Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
12. nov 2009

jadus keby bolo vsetko v zivote jednoduche, tak sa aj na to dam teraz hned..tak to stale musim odkladat 🤐

ja som tiez vcera pozerala modre z neba...a inac to je moj taky maly sen si zobrat dieta z domova..ci uz ako profi alebo do pestunstva...len moj o tom ani pocut...vraj,ked uz mame jedno vlastne,tak aj druhe 😔

zuzla2
12. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

baby tak toto stoji na precitanie 🤐 radsej to viacej ani nekomentujem ☹

lenca13
12. nov 2009

Zuzi vcera som to citala 😢 vselijake sme

dadulik
12. nov 2009

to co je za p.cu 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 akoze baby, ja viem, ze ludia su vselijaky, ale toto nema ani logiku, a prekracuje to veskere hranice 😲 😠
no idem radsej s malou von, lebo... 😠 😠 😠 😠 inac nespala mi zase dnes 😖

jaduska
12. nov 2009

no tá annamary je teda dobrá .....ehm.... 🤐

dadulik
12. nov 2009

dani, mam pocit, ze si len vystrelila, lebo toto snad ani neni mozne 🤐
na mna dolahla taka unava, ze sa tu premaham, aby som vobec oci udrzala otvorene 😲 a to jaro ide do roboty, zase ☹ a mala nervna, co cez den nespala 😠

sticker
autor
12. nov 2009

Ahojte 🙂 Deni 😵 😵 😵 Neviem to ani opísať 🙂 .
Ja som nebola poriadne ani doma. Minula som všetky prachy 😒 . Janke som kúpila taký malý domček pre poníka - tuším je to kanvička na čaj a laptop som im kúpila. Kamarátka ho má a malé sa tam oň vždy bijú. Edovi som kúpila veľmi teplý rolák, no a bolo. Strašne mi je smutno z tých peňazí ☹ . A Zuzi začala som to čítať, ale to sa nedá dočítať 😠 😠 😠 😖

denisse
12. nov 2009

babenky, dakujem vam vsetkym ... 🙂
mam radost a aj strach ... 😔 take zmiesane pocity ...

denisse
12. nov 2009

a ta annamary mi pride akoze si z nas striela ... celkovo mam obcas tu na MK taky pocit, ze sa niektori ludia bavia tym, ze si vymyslia identitu, zalozia temu a zabavaju sa na reakciach ...

denisse
12. nov 2009

jani, aky laptop si kupila?

lusinda2000
12. nov 2009

čaute kočky🙂

tak ja len v skratke,pretože musím letieť do sprchy,lebo som cvičila a tečie zo mňa ako z mokrej špongie🙂

deniska-lepšiu správu som dnes nemohla ani počuť🙂
moc gratulujem,hlavne aby ste boli zdravučký🙂
a nelinka sa teší?mám radosť aj za vás🙂

jaduš-my teraz druhé určite neplánujeme,chcela by som ísť niekam do práce,ak to bude možné a potom,keď pôjde malá do školy by som chcela druhé🙂ak sa pošťastí🙂

tému,čo tu je link som nečítala,pretože mám tiež rovnaký názor na tie baby,čo si tu zakladajú nejaké témy,napíšu tam 2x a to je všetko....takže sa nad takými vecami ani nepozastavujem🙂

nové nemáme nič,malá mi nespáva,ale možno je to aj tým,že ju ráno nechávam dosť dlho,teda takmer do deviatej,pretože soplí a má kašlík,ale musím si zaklopkať,že je to už na ústupe🙂

idem do sprchy a idem ordinovať.

dobrú nôcku🙂

lenca13
12. nov 2009

Ahojte 😉 Deni aj mas uz vypocitany priblizny termin 😕

dadulik
12. nov 2009

no ja idem skontrolovat, ci dieta konecne spi a pojdem ordinovat 🙂
deni, neboj, strach pominie, ved ty si uzasna zenska aj maminka 😉 a takto budes dvojnasobne uzasna maminka 😵

sticker
autor
12. nov 2009

Luci, Julka vstáva medzi pol siedmou a siedmou a aj tak mi nespí cez deň 😒 Hrôza!!! Dnes tam bola hodinu, zase všetko povyhadzovala z postieľky, povyzliekala si, čo sa dalo 😀. Tak sme šli preč 😀
Deni cvaknem a dám na FB 😉

dadulik
12. nov 2009

jani, PRESNE toto robi aj laura, ked nechce cez obed spat, tak ako dnes 😠 😠 😠 s tym rozdielom, ze nachci do plienky a vobec nezaspi, to ma vytaca najviac 😠 takze od zajtra zaciname asi znova skusat obedny spanok bez plienky 🙄

sticker
autor
12. nov 2009

Dad Jul minule bola pokakaná... Stále jej vysvetľujem, že keď nespí nech pekne zavolá a dám ju na záchod. Ale dnes tam nič nemala za tú hodinu.

sticker
autor
13. nov 2009

Dobré ránko 🙂 Ja som dnes akože zaspala - vstala som tesne pred siedmou. Ale v podstate nevadilo, pretože teplá voda nám netečie, takže aj tak by som si nemala ako umyť vlasy 😒 . Tak ani medzi ľudí moc nepôjdem 😀 Len do škôlky a kúpiť chlieb 😝
Dnes je doma tatino, ale nejaký plán ani nemám. Možno by nebolo od veci byť aj konečne doma a upratať. Ale zase aj k prababine by som mala ísť a keďže je doma auto asi to aj využijem.
Deni a ako sa cítiš? Či to je ešte skoro na nejaké "divné" pocity. Ak nerátam tie klasické zmiešané - strach a radosť dokopy 🙂

dadulik
13. nov 2009

ahojte 🙂
no moje decko dnes zase asi nezaspi 😠 lebo vyspavala do osmej 😠 😠 😠 uz ma to zacina riadne stvat, samozrejme, ze uz ma aj plienku mokru 😠 😠 😠
ja som rychlo zmyla podlahy a upiekla len zemiaky, tak si ich idem dat s kyslou kapustou 😝

lenca13
13. nov 2009

Ahojte 😉nemala som zapojeny PC kedze sme robili podlahu tak ma Timea konecne spravenu izbu 😉
Baby sem teraz nosia hracky no ked to vidim tak nebudeme mat kam dat ani postel 😀 😀 😀

dadulik
13. nov 2009

jeej leni, hod potom fotky 😉
laura nakoniec zaspala 😝 a uz spi skoro dve hodiny 😲
ja sa flakam pri tv, kukam kriminalky a kosti 😕 😅

sticker
autor
13. nov 2009

Čaute. Mne priviedla babina dieťa zo škôlky a..... nabalená, všetky veci priniesla domov, idú ich zatepľovať a prerábať 🙄 . Takže sme doma. Vadí mi to len preto, že s jedným dieťaťom sa lepšie behalo po nákupoch. Takto dve obliekať a vyzliekať do auta a dve naháňať po obchodoch, ach jaj 😒
A my sme s Jul spali teraz konečne. Takže dnes mala asi ten jeden deň z týždňa, ktorý spí 😀

lenca13
13. nov 2009

Dad potom nafotim ked bude hotovy aj zaves 🙂 dnes ideme k nasim tak beriem aj latku tak snad to mama cez vikend usije 😉
Jarinovi je na figu,a jedna pani z jeho linky je v nemocnici na podozrenie na tu hnusnu chripku tak som zvedava co sa z toho vykluje 😕

Jano no nezavidim mat dieta doma 😖

lenca13
13. nov 2009

Jano-jani

sticker
autor
13. nov 2009

Bože Leni nestraš!!!! 😕 Inak ja od včera večera mám červené líca a normálne cítim ako mi horia. Tepltou nemám, ale taký nepríjemný pocit to je. Neviem či to niečo na mňa lezie. Krém používam stále ten istý, tak netuším. Vyzerám, akoby ma taký riadny mráz vyštípal.

dadulik
13. nov 2009

baby, ja som pocuvala rozhovoro s ministrom zdravotnictva cez vikend, a jasne tam povedal, ze ta prasacia chripka neni vobec tak nebezpecna ako to koluje po svete, ze na normalnu ludsku zomiera viac ludi, aj ma horsi priebeh 😲 takze sa mame vyhnut panike...

lenca13
13. nov 2009

Dadulik ja nepanikarim 😉 len ona ma este aj obojstranny zapal pluc 😖
Inak ja som s babami u nasich,Jarino isiel domov uvidi ako mu bude 😖
Segra ma dnes narodky no ale budem musiet pit sama 😀 😀 😀 ,kedze aj ona ma ant.
Jani inak Jarino sa tiez tak citi ako keby mal teplotu a nema,ma zatial kasel

dadulik
13. nov 2009

bez teploty by to mohol byt len zapal hornych dychacich ciest, to sme mali vsetci traja ☹

dadulik
13. nov 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

denisse
13. nov 2009

ahojte ... ja som dnes bola cely den v praci ... a to nestandardne mimo prahu na takom seminari, kde som viedla jeden workshop ... a prisla som domov s vyplazenym jazykom o pol siestej 😝

nel bola s jirinou, kata by sa tu s dvoma asi zblaznila ... 😅

leni, tak snad sa z toho jarino rychlo dostane ...

jani, kebyze som si nerobila test, tak ani o tom neviem ... ziadne zmeny zatial nevnimam 😅
teda je mi viac horuco nez normalne a nez ostatnym ... inak zatial nic ... termin mi vychadza na 19.7. ale to je len priblizny vypocet ... neviem, kedy ist k doktorovi, lebo buduci stvrtok ideme s nel na dva tyzdne k nasim (uz mam listky na vlak), tak asi pojdem az potom, tak dufam, ze dovtedy sa neudeje nic zvlastneho a ze to nebude neskoro ...

sticker
autor
14. nov 2009

Ja nás iba posuniem v túto nezvyčajnú hodinu (pre mňa 😅 ). Bola som s kamarátkou vonku, tak dobre sme si pokecali, toľko sme si toho povedali.... A idem do postele 🙂 Papa