Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

mirela40
21. dec 2009

tu su neskutocne drahe tie sluzby ved tie dva tyzdne ma stali okolo 150 libier ☹ a do toho vianoce .... ked sa dari tak sa dari

lenca13
21. dec 2009

Miri neboj aj u nas su zubari drahy,minule nechal Jarino za dva zuby 60€ 😖

lenca13
21. dec 2009

Ja sa chystam konecne pobalit vianocne darceky,len krpec este strale nespi

mirela40
21. dec 2009

u nas je to ako po vybuchu dnes ,vcera terry varil a nejako sa mu nepodarilo vsetko upratat a vecer sme si davali darceky ,tak to budem musiet tiez zramovat ked sa vratim

mirela40
21. dec 2009

tu je to na cas 15 minut ta stoji 20 libier za hodinu zaplatis 198 libier a to ides k statnemu u sukrominka zacinas od 300 libier 😒

lenca13
21. dec 2009

To su ine palky 😖

mirela40
21. dec 2009

ja viem ,je to tu tazke nakolko sluzby su hrozne drahe a to nehovrim o tom ,ze som tyzden chodila s bolestivym zubom a nenavidela som cele uk ,nielenze je to drahe ale aj to dlho trva ked ta zacne boliet zub tak ta nevezmu hned musis cakat aj 2-3 dni ,potom ta vezmu zaplatis 20 aby ti povedali ,ze tam mas zapal daju ti antibiotika co je dalsich 8 libier a musis cakat na zakrok dalsie 3-5 dni otrasne a to som este nerodila ☹

lenca13
21. dec 2009

Ked budes rodit tak prides na Sk 😉

mirela40
21. dec 2009

to nieje take jednoduche ,to budem musiet znovu zacat platit poistku 😉 ,ale zatial to nehrozi 😀

lenca13
21. dec 2009

Skoda 😀 😀 😀

mirela40
21. dec 2009

terry by bol rad a stale mi hovori ,ze si vie predstavit mat dieta ,ale chybaju nam financie na vsetko ,chceme kupit spolu dom ,....

mirela40
21. dec 2009

zaloha na dom je okolo 25 000 ☹

mirela40
21. dec 2009

a to nehovorim o nejakej luxusnej vile ,moje musim bezat ,maj sa krasnucko a tesim sa na teba

lenca13
21. dec 2009

Tak sa drz 😉

denisse
21. dec 2009

ahojte dievcata ...
ja sa hlasim od svokrovcov, dnes sa tu velmi oteplilo, uz je len okolo nuly, takto na vianoce bude clapkanica namiesto snehu ... 😒

vcera sme boli na namesti, deti s MS a ZS spievali pri stromceku a potom isiel zvoncekovy sprievod do kostola, tam pokracoval program, nela bola nadsena 😉 zvonila, tlieskala, tesila sa 😀

inak zajtra ideme este do prahy, v stedu ma nela v jasliach vianocnu besiedku a ja idem na gyndu na kontrolu ... poobede sa vraciame naspat ...

tak sa majte pekne, uz nic nerobte a uzivajte pohodu ... 😉

dadulik
21. dec 2009

deni ahoj, moja rec, nic nerobim a uzivat ticho domova, ked dieta vynimocne spi 😀 😎

dadulik
21. dec 2009

baby, tu je taka kosa, ze normalne nemozem minutu vydrzat vonku 😲 tak ani nejdem s malou von, este teraz ma cervene vystipane lica, co bola vonku doobeda so svokrou 😒

lenca13
21. dec 2009

Dad aj tu je zima,Jarino ide pre Radku na vytvarnu a Timeu si radsej necham doma,tiez nam stacilo doobeda 😒
Ale od stredy sa ma oteplit,tiez tie velke rozdiely nie su dobre,radsej mohlo trochu mrznut

dadulik
21. dec 2009

no a vianoce budu klasicky na blate
😠 😠 😠

mirela40
21. dec 2009

tak som s5 ,no neviem ci poletim ,zacalo tu padat nejak vela snieziku ☹ ,aj tu je kosa riadna ale nie taka ako na SK

lenca13
21. dec 2009

Ja ma obsadene PC je tu Timea 😀 😀 😀
Mas IP

sticker
autor
21. dec 2009

Ahojte 🙂 Tak som až teraz zapla pc. Tým, že som hore od druhej tak sa pomaly mocem. Ale baby sú už umyté, najedené ešte Jul kakao a pôjdu spať. Inak som si všimla že Jul má dosť červenú riťu 😒 ☹ Plienku má iba na noc tak sa mi nechce veriť že by to z toho ☹
Ja som dnes pozmývala aj podlahy len mi je ľúto, že to nevydrží do Vianoc 😒 .

dadulik
21. dec 2009

jani, o umyvani podlah ani nehovor, ja som to dnes totalne vyglancovala, az mam krce v rukach, a pochybujem, ze zajtra to bude take ako dnes ☹

lenca13
21. dec 2009

Ja podlahy umyjem az v stredu 😉
Radka sa zajtra uz ani neucia,maju besiedku tak sme hladali darcek,a pojdu sa korculovat 😉 mm jej pecie kolac 🙂

sticker
autor
21. dec 2009

No ja by som si aj rada vychutnávala už pohodu.... Neviem, stále mám pocit, že mi ešte niečo chýba....Ale to mám vždy pred Vianocami... Ale tak čo som kúpila, to som kúpila...budú aj iné sviatky 🙂 Ja sa najviac teším nato, že nebudem musieť variť a celkovo nič robiť, jáááááj 🙂

lusinda2000
22. dec 2009

čaute kočky,tak nás posuniem,nezvyk,že tu o takejto hodine nie je ešte žiaden dnešný príspevok☹

zachvíľu idem zobudiť malú a ideme s bráchom a babkou do mesta,babka chce ísť kúpiť deťom niečo vianočné,tak sa asi zastavíme v tescu na nákup🙂
no moc s ami do tej zimy nechce,ale čo už..
včera som piekla linecké a dnes neviem či niečo budem,ale zajtra určite áno🙂

malá mi ešte soplí,ale nehorúčkuje🙂

veľké zmývanie podláh a vysávanie budem mať asi v stredu,dnes sa mi nechce🙂

sticker
autor
22. dec 2009

Že sa ukážeš Luci 🙂 Už mám injekciu za sebou a ešte asi zbehnem pozrieť, či robí naša MUDr. nech mi predpíše jedny lieky, keď skončia injekcie. Typujem, že sa do mňa pustí kvôli tomu, že som sama šla k nejakému doktorovi, ale tak som pripravená, snáď mi predpíše tie lieky. Potom ešte zase zbehnem do mesta a do Lidl, naozaj dúfam, že už naposledy 😝
A dnes by som chcela večer stromček robiť...len ho mm musí z pivnice priniesť. Večer je nejaká rozprávka, tak Jaja bude dlho hore..už teraz sa nato teší 🙂 😀

dadulik
22. dec 2009

dobre ranko, tak sa mi paradne tuto noc spinkalo 😎
my sa tiez chystame zbehnut poslednykrat do obchodu pre ovocie, jogurty pre malu, a na cintorin, dnes by mal bracho narodky 😔
a vecer tiez ideme zdobit stromcek s tou svagrinou z anglicka 😀 ze ona doma nema ziadnu vianocnu vyzdobu, ze maju darceky pod palmou v obyvacke 😀 😀 😀

lenca13
22. dec 2009

Dobre ranko,no aj ja som sa dobre vyspala 🙂 uz mam pozehlene,chcem povysavat a tiez nam treba ist do obchodu,ale asi pojde mm ked pojde z prace 😉
no stromcek budeme robit bud zajtra vecer alebo vo strvrtok doobeda,podla toho kedy sa mm vrati z prace zajtra ma byt dlhsie 😖
Jani aj ti zaberaju tie injekcie 😕

denisse
22. dec 2009

ahojte ... tak tu sa uz roztopila cast snehu a zamrzlo to, tak som zvedava aku budeme mat cestu do prahy ...
tu je taky zvyk, ze aj stromcek zdobi jezisko, takze my ho musime rychlo urobit az na stedry den, kym nela bude spat a potom ju az do vecera nepustit do obyvky 😕

tak sa tu majte, ja idem kuk na pracovny notebook a ideme sa rozhodnut, kedy vyrazime ....