Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
2. jan 2010

😅 😀 😀 😀 Neviem, ona je tak odlišná od Janky.... Napr. Jaja si uprace izbu, Jul tam príde povyberá hračky, rozhádže ich tam a odíde. Keď ju zavolám, že to treba aj spratať, tak sa na mňa tak nepekne pozrie, vyšpúli ústa a povie neupacem! Príp. si sadne na zem a sa tam vrtí a bokom na mňa zazerá, že či to stále treba upratať 😀 . Všetko chce mať iba ona, ak si Jaja niečo vyberie tak hneď to chce aj ona a ak nie je po jej tak spustí krik....
Ona je celý mm 😀 . Aj on ako sa rozhodne tak bude. 🙂

lusinda2000
2. jan 2010

no kočky,veru v noci,ona totiž cez deň toho nezje moc,ale napr.aj včera večer zjedla polievku a pred spánkom si ešte vypýtala pipu s ryžou a zjedla to,tak ja neviem či to má len také obdobie,no dúfam,že hej,lebo to by ma teda vôbec netešilo,keby chcela každú noc o tretej jesť☹

a spánok cez deň už neviem čo je☹

lenca13
2. jan 2010

Jani ano uz je babkou,vcera vecer sme boli u ali na dome a nic,mala rychly porod rano o siestej ju viezli do porodnice a o 9.30 bol na svete 😉
My mame stale nocne mlieko a hlavne okolo tretej ked sa presuva z detskej za nami do spalne 😖
Jani no ved sa tie deti musia na niekoho podat 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
2. jan 2010

Edo otvoril likér višne v čokoláde - blééé. Sladké jak cecek, ale on je v nebi 😀 😀 Zimomriavky mám z toho. 😝

dadulik
2. jan 2010

no vidim jani, ze zase by som si s edom nasla spolocnu "rec" pri likery 😀

sticker
autor
2. jan 2010

Veď prídi 😀 😀

julca80
2. jan 2010

normalne ste mi narobili chut na nejaku sladku "zbrndu" 😅 Tusim si dam "vajcak" (vajcovy konak). 😀

sticker
autor
2. jan 2010

Saši k meninkám všetko naj 🙂 😉 . Som si až teraz uvedomila, že Saša je vlastne Alexandra 😅 . Snáď si dnes mala pekný deň 🙂
My sme ešte kiahne nemali, tak som zvedavá, kedy a ktorá mi ich prinesie....ani neviem, či som ich ja mala 😅

lenca13
2. jan 2010

Ahojte by sme boli pozriet labute na Zelenej vode,len sme zabudli fotak 😖
Tiez Saske vsetko naj..
Radka mala kiahne,a cim skor ich deti maju tym lepsie a ich bude niekto mat na blizko nas tak sa prideme s Timkou nakazit 😀 😀 😀

denisse
2. jan 2010

ahojte ... tak my sme doma, sice od pondelka zase zarezavame v praci a celkovo nas necaka ziadne volno ani nic konkretne na tesenie ... az jar 😀
ale aj tak som rada ... svokra uz bola viditelne unavena, tak som rada, ze sme doma a oni si odpocinu ... a my nastartujeme svoj standardny rezim ...

Sasi, pripajam sa k blahozelaniu k sviatku 😉

nela je proti kiahnam ockovana, tak ich snad nedostane ...

sticker
autor
2. jan 2010

Deni vy nemáte šiesteho voľno?
Včera som pozerala v správach, že tento rok bude práveže dosť voľna. Napr. v januári sa robí iba 19 dní z 31 🙂 Čo nám môže byť samozrejme jedno, teda nám nepracujúcim 🙂

denisse
2. jan 2010

nie Jani, tu volno nie je .. najblizie velkonocny pondelok 😒

dadulik
2. jan 2010

ozaj, sasi vsetko naj 😉

julca80
2. jan 2010

Sasena, aj odo mna vsetko naj k meninkam Ti prajem, najma nech ste vsetci zdravi!!! 😵

Tiez ma uz napadlo, ze by bolo dobre keby sa mala "nakazi" kiahnami co najskor. Najradsej by som bola keby je to teraz ked nerobim, len zatial neviem o nikom kto ich "nakupil", xixi. 😀 😀

Este by som mala napad, a to: Leni rychlo sa nakazte vy a my by sme vas prisli pozriet. 😉 😀

sticker
autor
3. jan 2010

Dobré ránko 🙂 Snežilo celú noc, ale letelo to rovnobežne so zemou a tak je minimum snehu 😒 . Ale ako poznám naše deti, im to stačiť bude 😀
Večer sme pozerali rozprávku o Dinosauroch, potom ďaľší film a o polnoci som šla do postele. Klasicky o štvrtej hore a prechádzky po byte a o pol siedmej definitívne som vstala. Jul už šrotuje termix. Chcela fľašu kakaa a keď som povedala, že do pohárika tak že nie, že radšej jogurt.
Dnes idem konečne variť polievku - vývar a druhé neviem. Už nemáme na nič chuť - ani na mäso, ani na sladké. Tak naozaj netuším čo. Asi dám mm kuchársku knihu a nech vyberie čo ho zaujme 😝

dadulik
3. jan 2010

ahojte, tu nesnezilo ☹
ja tiez varim vyvar a klasicke rezne 😝

sticker
autor
3. jan 2010

Dad a tu stále sneží. Keď sa najeme pôjdeme pred barák aspoň. Fúka dosť vietor a Jaje to vadí, keď jej ten sneh lieta do tváre 😝
MM chce palacinky 😅 . A zajtra spravím langoše (nikdy som ich nerobila) a šalát zo zaváranej červenej kapusty 🙂

lenca13
3. jan 2010

Ahojte 😉 tak nam sa hned rano Timea povracala co ma po stekane sople a pila v noci mlieko 😖
Mm ide s Radkou do kostola 😉
vyvar mam od vcera a robim kurca s plnkou a ryzu 🙂
inak u nas nefuka vietor 😀 😀 😀

Julik na navstevu mozes prist aj ked nemame kiahne 😀 😀 😀

sasa80
3. jan 2010

Ahojte kocky,

dakujem za gratulacie 🙂 , no ja od prveho len upratuje, uz som aj nieco vianocne spratala, len stromcek ostal 😀 a hlavne som musela, lebo taky kandel bol v chodbe co isiel z technickej a z garaze a nevedela som ze z coho som myslela, ze psie deky co som susila v garazi, ako aj to tomu dalo super aromu, ale praskli mi nejake zavaraniny v technickej a to vytielko pod regal a tu tasku som dala do garaze takze este aj v garazi, 😝 😝 , ble vazne smrad 🙄 , tak ked som bola vo svungu, tak som aj psovi deky poprala kedze sa nam znova ochladzuje, tak nech ma ciste a vonave do svojho domceku, len on idiot ja mu ich naaranzujem do budy a on si ich vytiahne cez den kde bude casom terasa, teraz ked sa topi sneh, alebo prsi tak blato, ako chapem ze chce pozerat dnu na nas, ale na to blato by to nemusel dava 😒

sticker
autor
3. jan 2010

Leni fakt u vás nefúka vietor? 😅 😀 A veď ten sneh letel rovnobežne so zemou.... 😀 😀

lenca13
3. jan 2010

Ked pozriem na tie stromy z okna tak sa ani nepohnu 😀

sasa80
3. jan 2010

U nas inac tiez vcera fukalo a vecer snezilo 😒 , ale aspon sa mi nebude nosit to blato dnu 😀

sasa80
3. jan 2010

Jani, inac toto mam ja doma co mas ty, presne akoby si o mojich deckach pisala, aj maly je rozmaznany, ale asi kvoli tomu ze bol stale v nemocke, chori a podobne, ale som si povedala ze od noveho roku mu skoncila jeho povaha, a tak sa snim uz nebabrem, jednoducho mam toho akurat tak plne zuby, tiez chce vzdy to co Laurika, ked si uprace tak naschval rozhadze alebo ked jej to nechce dat tak ju bije a podobne, takze najnovsie chodi do kuta ked Lauriku zbije a kedze dva dni to praktizujem a mala vcera zacala tiez vystrkovat rozky tak som aj ju poslala, nech si nemysli ze len jeho budem davat, tak sa hned spacifikovala a hlavne musim to zacat, lebo prveho prosim pekne sa natahovali o lego a myslela som ze si to vykonzultuju sami, nakolko dohovaranie ze maju milion rovnakych kociek z lega nepomaha a chcu obaja tu istu, tak to dopadlo tak, ze mala dala taku supu malemu ze mu rozbila hlavu 😠 , takze konec boja, lebo sa ochvilu zabiju, takze kazdy z nich bud do kuta stat alebo do izby zavret kym si neuvedomia co robia 😀

lenca13
3. jan 2010

Sasi no mas to doma zaujimave 😅 ,aj ste boli zasivat 😕
Aj moje baby sa pobiju a tiez skor buchne Timea Radku,ale Radka ked chyti nervy tiez je ju schopna riadne zbit 😖

sasa80
3. jan 2010

No neboli, ale na take dva stichy by to bolo ak nie tri 😖 , som to drzala asi taku pol hodinu so servitkou az kym nezaschlo, a sem tam sa spustilo a tak znova, proste des, ale vazne mam uz toho dost, takymto tempom sa zabiju a nehovoriac o tom ze maly aj z tych liekov taky aky je, takze zacarovany kruh a po zadku nepomoze a ja ich bit nebudem tak ako povie moja mama ze treba dat po zadku a bude dobre, ale ja chcem aby si to uvedomili v tej malej hlave ze proste je to zle a ze sa maju hrat spolocne, ale sa nebudu vobec a budu sami v izbe 😖

sasa80
3. jan 2010

Inac aj u nas bezvetrie, ale totalne.

lenca13
3. jan 2010

Sasi u nas tiez moc po zadku nepomoze,a ja ich ozaj malo bijem 😀 😀 😀 zato krik je u nas stale,ale su dni ked sa pekne prehraju ani neviem ze su doma 😉
Vcera vecer tiez bola kazda vo svojej izbe a bol klud 😉

sasa80
3. jan 2010

No ja dufam ze toto praktizovanie pomoze 😖 , lebo vazne ochvilu vytiahnu na seba asi noze, alebo co 😅

dadulik
3. jan 2010

a to u nas sa leni aj krici, aj cape po zadku a niekedy nepomoze nic 😖 dnes som zacala praktizovat novu vychovnu metodu, vyvediem malu na chodbu, zavriem dvere z obyvacky a cez dvere jej hovorim, ze az sa ukludni moze zaklopat a pustim ju, tak tam chvilu zachvatovala, potom zaklopala, a jej vravim ospravedln sa, a ona ze, pepac uz budem posuchat 😀

sticker
autor
3. jan 2010

Dad to Jul by si buť sama otvorila, alebo by tam ostala sedieť, alebo by sa zobrala a šla do inej izby 😅 😀
Ale ona si aj dá dohovoriť, krik je o ničom.
My sme boli na chvíľu vonku a ten vietor bol nepríjemný. Tak sme vzala mini snehuliačika domov na balkón a je to 🙂
Saši naše našťastie zatiaľ nie sú v štádiu, že by sa nejako bili. Keď tak iba Jul provokuje pri telke, že si ľahne a nohami do Janky - lebo keby sa posunie, tak to by asi neprežila 😝